כתב נושא: סרטון:משה פייגלין במסר לברק חוסיין אובאמה יש"ו-שר"י  (נקרא 1451 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

כל-הכבוד לפייגלין O0

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
נאום יפה מאוד!
אני מאוד מעריך את פייגלין ואת עמדותיו ודעותיו הפוליטיות.חבל מאוד שהוא לא מצטרף לאיחוד הלאומי,עם היה כך,הוא יכל להיות עכשיו שר בממשלת ביבי ולכרסם את ביבי מהצד כפי שהוא שאף,אם היה נכנס לליכוד.עצוב לי מאוד.אני מקווה שבאחד הימים הוא ישנה את עמדותין וישלב איתנו כוחות.הוא חשוב ויקר בשביל המחנה הימני.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
נאום יפה מאוד!
אני מאוד מעריך את פייגלין ואת עמדותיו ודעותיו הפוליטיות.חבל מאוד שהוא לא מצטרף לאיחוד הלאומי,עם היה כך,הוא יכל להיות עכשיו שר בממשלת ביבי ולכרסם את ביבי מהצד כפי שהוא שאף,אם היה נכנס לליכוד.עצוב לי מאוד.אני מקווה שבאחד הימים הוא ישנה את עמדותין וישלב איתנו כוחות.הוא חשוב ויקר בשביל המחנה הימני.

הוא לא רוצה להיות סתם שר בממשלה, כבר ראינו שזה לא משפיע כשהמפד''ל והאיחוד הלאומי היו שרי ממשלה, הוא שואף להיות ראש הממשלה, ובליכוד יש את הסיכויים הכי גבוהים לראשות הממשלה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
כן,אבל פעם לא היו כהניסטים באיחוד לאומי ולכן לא היתה השפעה.היוןם יש כהניסטוים באיחוד לאומי כגון:איתמיר בן-גביר,ברוך מרזל,הרב ד"ר מיכאל בן ארי.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
נאום יפה מאוד!
בס"ד
גם אני חושב כך שיעזוב את הליכוד השקרן והצבוע ויעבור לאיחוד הלאומי וכך יהיה לנו עוד אנשים חזקים באיחוד הלאומי ובע"ה שהאיחוד הלאומי יעלה לשלטון בבחירות הבאות אני לא מתפשר הפעם אני מצביע איחוד הלאומי

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בהחלט רק איחוד לאומי! ולא מפלגות הימין המזוייף הצבועות!

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
כן,אבל פעם לא היו כהניסטים באיחוד לאומי ולכן לא היתה השפעה.היוןם יש כהניסטוים באיחוד לאומי כגון:איתמיר בן-גביר,ברוך מרזל,הרב ד"ר מיכאל בן ארי.

אבל לא נראה לי שלאיחוד הלאומי יש סיכוי לראשות הממשלה, במיוחד לא אחרי שהתשקורת משטפת את המוח לבוחרים ובמקום להצביע לימין אמיתי-איחוד הלאומי מצביעים לימין מזיוף כמו הליכוד, ישראל ביתינו, ש''ס.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אבל הפעם יש ייצוג כהניסטי במפלגה שמונע זאת...יש לכהניסטים הרבה תומכים...אם תצביע ליכוד זה יהיה הכי גרוע שיש.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אבל הפעם יש ייצוג כהניסטי במפלגה שמונע זאת...יש לכהניסטים הרבה תומכים...אם תצביע ליכוד זה יהיה הכי גרוע שיש.

כמובן שזה לא כדאי להצביע לליכוד אם פייגלין לא בראש, בזה אני מסכים איתך. אבל צריכים לפעול שפייגלין יהיה בראש הליכוד.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
חחחח..ואיך תעשה זאת... :o

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
חחחח..ואיך תעשה זאת... :o

לפני הפריימריז להתפקד לליכוד ולהצביע פייגלין לראשות המפלגה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בהצלחה לך חבר!