כתב נושא: שמעתם על המקרה עם האברך והאתיופית?  (נקרא 8099 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמעתם על המקרה עם האברך והאתיופית?
« להגיב #25 ב- : יולי 27, 2009, 13:27:26 »
מה דעתכם?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1099854.html
שמעתה על זה שאתה לא יהודי ושתעוף מהארץ?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : יולי 27, 2009, 14:36:31 »
בס"ד
תעוף מהארץ ******** רוצה להשמידנו אין לך זכות לחיות פה לך לעזה ללבנון תחייה עם אחיך
« עריכה אחרונה: יולי 27, 2009, 21:28:11 על ידי אחים באמת »

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #27 ב- : יולי 27, 2009, 23:20:56 »
גם אני טענתי שזו הייתה טעות לא להרשיע אותו. השאלה היא באיזו עברה כן להרשיע אותו. אני לא בקי בספר החוקים. מהתרשמותי נראה לי שהכוונה של האברך הייתה לצאת מהחניון ולא לבצע תקיפה. הסתירה המצלצלת שהוא חטף מהקופאית השנייה נראית לי יותר תואמת להגדרה של תקיפה.

קודם כל אני מצטער על התגובה הקודמת שלי לא שמתי לב ממש מה אני כותב וזה נראה כאילו אני מתקיף

עדיין הייתה לו כוונה לצאת מהחניון מבלי לשלם ואפילו שהוא קיבל סטירה אין לו זכות ללחוץ על הגז ולהוריד את כל מה שבדרך
איך אתה היית מגדיר את המעשה הוא יכל לגרום לה לחבלה (מזלה שהיא קפצה על האוטו ולא נשארה מתחתיו)
אחרי שהיא בטח הייתה צריכה לקפוץ מהאוטו הוא לא עצר לבדוק אם היא בסדר (הפקרה) ואני בטוח שזה לא היה בלי כוונה (תקיפה)
מתאים בול לפסק הדין
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #28 ב- : יולי 28, 2009, 11:39:49 »
קודם כל אני מצטער על התגובה הקודמת שלי לא שמתי לב ממש מה אני כותב וזה נראה כאילו אני מתקיף

עדיין הייתה לו כוונה לצאת מהחניון מבלי לשלם ואפילו שהוא קיבל סטירה אין לו זכות ללחוץ על הגז ולהוריד את כל מה שבדרך
איך אתה היית מגדיר את המעשה הוא יכל לגרום לה לחבלה (מזלה שהיא קפצה על האוטו ולא נשארה מתחתיו)
אחרי שהיא בטח הייתה צריכה לקפוץ מהאוטו הוא לא עצר לבדוק אם היא בסדר (הפקרה) ואני בטוח שזה לא היה בלי כוונה (תקיפה)
מתאים בול לפסק הדין
בס'ד
אם הינך מדבר על ה''חוק'' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , הסטירה שקבל אותו יהודי יקר מוגדרת באותו ''חוק'' מינות כ ''תקיפה פיזית'' וגזר הדין המוגדר לגבי זאת ב ''חוק המינות'' הוא ''מאסר בפועל עד שלוש שנים'' מדוע לא הופעל ''חוק המינות'' על התוקפת?? ואשר ל''דריסה'' שלא הייתה כאן ''דריסה כלל'' כי אם נסיעה איטית שלא סיכנה את אותה ''מאבטחת'' כלל ועיקר !! מכיוון שאילו הייתה כאן פגיעה על-מנת לדרוס ,הרי שברור שהוא הי'ה שובר לה מספר לא מבוטל של עצמות !! ואשר לבריחתו של אותו יהודי יקר מהמקום , מה אתם מצפים לאחר הסטירה המצלצלת שהוא קיבל?. בוודאי אם הי'ה נשאר במקום הי'ה נעשה בו לינץ' על ידי שותם שונאי-ישרא'ל מקרבו שר''י !!
למרות שאנו היינו נוהגים אחרת באותו מצב ( לאחר הסטירה היינו שוברים לאותה מנוולת את כל האצבעות וטוענים שהיא ''התקיפה'' וזו למעשה הדרך היחידה לנטרל את ''התקפותיה'') ,ואשר לאותה ''מאבטחת'' ישנן הוראות מפורשות בחוק-המינות לגבי ''מאבטחים של חניות ומקומות ציבוריים'' שניתנות לכ מאבטח/ת שאומרות בפירוש  ש''אין לחסום ו/או לעכב שום רכב ו/או אדם שיוצא ממחסום ללא תשלום ,אלא אם כן יש יסוד סביר שמדובר ברכב או אדם המהוו'ה סכנה לציבור (הכוונה למחבל ו/או מבריח נשק ותחמושת לארגוני חבלה ו/או מתכוון לבצע פיגוע ) '' ,ובמקרה לדידן לא הי'ה שום יסוד לחשש כזה , וכל הצדדים מודים שהמדובר הוא בתשלום כספי !! האם לא הי'ה מספיק לרשום את מספר הרכב ,ואת פרטי בעליו?? הרי היהודי היקר הזה הי''ו הי'ה מוכן אף להפקיד את ''תעודת הזהות '' שלו עד שיגיע לשלם עבור הקניות והחני'ה !! ומכאן שלא הסתיר את זהותו ,ולא רצה כלל לברוח ולהשאיר את החוב , שאם לא כן ,הרי שהי'ה חשוף לתביעה כספית על החני'ה עבורה לא שילם , וכן על ההטרדה של סידור הסחורה במקומה על המדפים, וכן עבור הוצאות עבור מכתבי עורכי-הדין והדיונים בבית המינות(משפט) !! כל אדם נורמאלי יכול לראות כאן בבירור שמדובר בפרובוקצי'ה אנטי-יהודית שנועדה להתריס כנגד הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו !! מה גם שכל תקרית כזו שאותה הי'ה מבצע אוייב ערבי נאצי יש''ו  (שהיא נפוצה ביותר אצל אותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו) הייתה ממתקבלת ב''הבנה'' ואותו אוייב ערבי נאצי יש''ו לא הי'ה מפורסם כ ''אוייב ערבי נאצי יש''ו '' אלא כ ''אזרח'' וכמובן שהפרשה לא הייתה מגיעה למימדי ענק שכאלה בזכות התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י !! אנו קוראים להפיל את שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,ולסרב להישפט על ידי אותם מינים בני עוולה שונאי-ישרא'ל !! ולדרוש משפט עפ''י תורת-ישרא'ל בכל דבר ועניין !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #29 ב- : יולי 28, 2009, 12:01:36 »
סליחה עוד מהו שכחתם לומר, הוא לא "דרס" אותה! היא זו שקפצה לו על הרכב לאחר שהחל לנסוע.
כך גם פסק השופט דרורי, "אתה לא יכול לקפוץ על רכב נוסע ולומר שנדרסת.." ולמרות זאת דרורי הי"ו נתן
לו קנס כספי ושלילה.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #30 ב- : יולי 28, 2009, 12:38:52 »
אם היא לא הייתה קופצת על הרכב כשהוא נסע קדימה ונכנסת מתחת לגלגלים, אז הוא כבר היה מואשם בהריגה...

מה התלונה?  שהיא ניסתה לעצור אותו??

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 28, 2009, 13:28:03 »
אם היא לא הייתה קופצת על הרכב כשהוא נסע קדימה ונכנסת מתחת לגלגלים, אז הוא כבר היה מואשם בהריגה...

מה התלונה?  שהיא ניסתה לעצור אותו??
לא נכון, הוא נסה לתמחק והיא החליטה "על גופתי",ברור שהוא לא היה צריך לעשות את זה. אבל גם היא התנהגה שלא כראוי
ותקפה אותו פיזית, וכן פגעה ברגשותיו הדתיים הן על ידי קריאות על חרדיותו והן ע"י נגיעה בו שלא ברצונו וללא סיבה.

ועוד משהו, המשפט נסגר לפני שלוש שנים, אתה לא רואה שזה ניסיון ברור לשמור על בג"צ נקי מכל מי שלא מרצ ושמאלה?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #32 ב- : יולי 28, 2009, 15:14:19 »
אני כן,
ואני לא רואה אותה כפטורה מדין והוא יכול לתבוע אותה.

עדיין - הדריסה אינה מוצדקת.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 28, 2009, 17:50:57 »
אני כן,
ואני לא רואה אותה כפטורה מדין והוא יכול לתבוע אותה.

עדיין - הדריסה אינה מוצדקת.
בס''ד

שכחת דבר חשוב ידידנו היהודי היקר !!
היית יכול להיות צודק אילו התביעה הייתה פרטית מהצד של של ה''קופאית'' וה ''מאבטחת'' ! אלא שכאן נוהלה ''חקירה'' מגמתית וחד צדדית מצד המשטרע , והתובעת ב''פלילים'' היא ''התובעת המחוזית '' בשם שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המתקרא ''מדינת-ישרא'ל'' !! ובנסיבות אלו ,היו אמורים להחקר כל הצדדים הנוגעים בדבר ,והתביעות היו אמורות להיות על כל גורם שעבר על '' החוק השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי'' שר''י בצורה זו ו/או אחרת !! שלא שמטעמים ששורשם שנאה מצד שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לאחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו ,וכן ה''צורך'' שלהם לעשות כמה שיותר ''שערוריות תשקורתיות'' בעקבות המאבק על קדושת השבת שמנהלים אחינו היהודים היקרים בעיר-הקודש תובב''א ,וכמובן למנוע משופטים שמזוהים כ''ליבראליים'' כלפי האוכלוסי'ה היהודית שומרת התורה והמצוות בכלל ,והאמונית הימנית האמיתית בפרט כגון השופט דרורי ,ולמטרה נלוזה זו נרתמו המשטרע והתשקורת וכל מנגנוני הרשע של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,וההוכחה הברורה לכך היא העיתוי שבו שילשל אותו שלטון ערב-רב נלוז ונתעב את ההסתה האנטי-יהודית באופן רציף וממוקד !! לכן על כל יהודי יקר להחרים את התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י ושאר מנגנוני הרשע הללו !! ולמרות שהם מנסים ליגוע ביצר הסקרנות שלכם , אל תתפתו לאותו רשע מר ונמהר !! רכאשר הפירסום שלהם יישאר ללא קליינטורה בע''ה וישועתו הם יפשטו-רגל מאליהם !! ונזכה לישועות ונחמות בבאכי''ר .
 :fist: :fist: :fist: :nono: :nono: :nono: :nono:
בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #34 ב- : יולי 28, 2009, 18:03:03 »
ואתה סבור שקופאית עניה קשת יום הייתה יכולה להרשות לעצמה לפתוח בפרוצדורה משפטית שכזו בצורה פרטית?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 28, 2009, 18:15:44 »
ואתה סבור שקופאית עניה קשת יום הייתה יכולה להרשות לעצמה לפתוח בפרוצדורה משפטית שכזו בצורה פרטית?
בס''ד

ידידנו היהודי היקר NEO הי''ו:
 ??? ??? ??? ??? ??? ???
מסתבר שלא הבנת כלל מה שהסברנו לעיל !! אנא קרא בעיון !! אנו מתמקדים בעובדות !! בוודאי שלא דרשנו לתבוע במסגרת ''תביעה אזרחית'' מצד שום צד בעניין !! אלא שאנו טוענים שבמסגרת ''תביעה פלילית'' על המשטרע למקד את ה''חקירה'' בכל הצדדים ,ולא להטות ולמקד את ה''חקירה'' בצד אחד בלבד (כפי שנעשה כאן)  ובכך להטות את ה''משפט'' לצד הרצוי לשלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וסוכניו שר''י !! וכל שכל שלא להעלים ראיות מפלילות לגבי הצד של ה''קופאית והמאבטחת'' !!
כמובן שלאחר ה''משפט'' הפלילי קיימת אופצי'ה נוספת לתבוע ''תביעת נזיקין פרטית  אזרחית'' לפי העניין של כל צד!! אלא שבמעשה העוולה לדידן ,פעלו המשטרע,הפרקליטות, וכן בית-המינות(המשפט) לצד של הקופאית והמאבטחת והעלימו כל העדויות המפלילות שכנגדן , והתמקדו בהרשעת היהודי היקר הזה !! וכל מעשה העוולה הזה נווט ,תוכנן, ובוצע בניצוחום של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי והתשקורת השבויה בידיו המגואלות בדם אחינו הי''ד !!! :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #36 ב- : יולי 28, 2009, 18:17:50 »
הבנתי מה שאמרתם בדבר הטיית הדיון הציבורי והמשפטי לטובת הקופאית.
סבבה מסכים.

עדיין הוא דרס אותה ומגיע לו עונש על ההתנהגות האלימה הזו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 28, 2009, 18:30:00 »
הבנתי מה שאמרתם בדבר הטיית הדיון הציבורי והמשפטי לטובת הקופאית.
סבבה מסכים.

עדיין הוא דרס אותה ומגיע לו עונש על ההתנהגות האלימה הזו.
בס''ד

לגבי תוצאות ''משפט '' העוולה !!= לא ''דרס'' וזה הוכח בסרטון שבו צולם הארוע !היא קפצה לו על מכסה המנוע והוא המשיך בנסיעה איטית , היא התגלגלה הצידה ועשתה הצגה של ''נפגעת'' העובדה הקיימת !! אין שברים בעצמות !! ואין שום פגיעות גופניות בגוף המאבטחת !! ו''גזר-הדין'' נופח בצורה שערורייתית חסרת תקדים בהתאם לרעש התשקורתי! והדבר שם את בית-המינות(המשפט) ללעג-וקלס ודי לנו בזאת !  >:( >:( >:(

בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #38 ב- : יולי 28, 2009, 18:39:25 »
קפצה על מכסה המנוע כשהוא נסע לקראתה.

אם הייתה נדרסת ע"י הגלגלים היית אומר ש"היא קפצה מתחת לגלגלים?".

הבן אדם נסע קדימה במפגיע, בכדי לסלק אותה מדרכו.  היא הייתה יכולה להפצע ואם היא הייתה נפצעת היה צריך להחמיר עוד יותר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 28, 2009, 23:59:35 »
הקופאית הצהירה שהיא אינה מעוניינת השאיש יורשע, הם דואגים לה יותר מאשר היא לעצמה..? נחמד.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #40 ב- : יולי 29, 2009, 00:02:40 »
זה בדיוק הקטע כש"יש עניין לציבור".

זה שמשהו מעיף סטירה למשהו, זה לא מעניין אף אחד (לרוע המזל כמובן).

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 29, 2009, 00:12:12 »
קפצה על מכסה המנוע כשהוא נסע לקראתה.

אם הייתה נדרסת ע"י הגלגלים היית אומר ש"היא קפצה מתחת לגלגלים?".

הבן אדם נסע קדימה במפגיע, בכדי לסלק אותה מדרכו.  היא הייתה יכולה להפצע ואם היא הייתה נפצעת היה צריך להחמיר עוד יותר.
בס''ד

בעובדות עסקינן ולא בפנטאזיות של ''אם....'' !!

בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #42 ב- : יולי 29, 2009, 00:13:08 »
אז העובדה היא שהוא נסע כשהיא עמדה בדרכו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : יולי 29, 2009, 00:19:15 »
אז העובדה היא שהוא נסע כשהיא עמדה בדרכו.
בס''ד

נסע בצורה איטית ביותר שכל אדם נורמאלי הי'ה זז הצידה בכדי לפנות לו דרך ! היא קפצה על מכסה המנוע בשביל ה''פרובוקצי'ה '' ! דרך אגב נשאל בהזדמנות זו ,מדוע התשקורת שיקרה לציבור כולו בגירסה שהוא ''דרס אותה '' ואף קראה לו ''הדורס'' ??  :old_WTF_Aza: האינך מבין שמדובר בפרובוקצי'ה תשקורתית שמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית מצוי'ה ?? אם לה הבנת זאת , הרי שכושר ההבחנה שלך לוקה בחסר !

בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #44 ב- : יולי 29, 2009, 00:24:48 »
אני לא צמוד לתשקורת הבולשביקית ולא ידעתי אפילו שקוראים לו ה"דורס" או משהו כזה עד לרגע זה.

ראיתי את הסרט, המלא והקצר.  האדון הנכבד נסע כשעמדה מולו האשה.
זו פעולה אלימה שיש לתת עליה את הדין.

תקרא לזה איך שאתה רוצה ("נסע לאט").