כתב נושא: להלן רשימה מעודכנת של כל הערב-רב הבוגדני ימך שמם וזכרם!!! נא לשנן ולזכור!!!  (נקרא 10283 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל מי ששונא שמאלנים ימך שמם וזכרם שידע לזהות את האוייב הבוגדני שלנו ימך שמו וזכרו! הארגונים שהלוואי ויעלמו כל חבריהם :

זוהי רשימת רוב הארגונים ותנועות פוליטיות המזוהות עם השמאל בישראל.

נשות ווטש
מפלגת העבודה לשעבר מפא"י, אחדות העבודה - פועלי ציון, רפ"י והמערך
הפועל הצעיר
מרצ-יחד
חד"ש
מפ"ם
רצ
שח"ר (תנועתו של יוסי ביילין)
מפלגת מימד - חלק מרשימת העבודה
מחנה של"י (שלום לישראל) הוקמה על ידי הסוציאליסטים העצמאיים, מוקד, העולם הזה-כוח חדש, ופנתרים.
מצפן (תנועת אומץ לסרב (תנועת סרבנות, קמה בעקבות אינתיפאדת אל אקצה)
אנרכיסטים נגד הגדר (תנועת שמאל רדיקלית שפועלת כנגד גדר ההפרדה)
גוש שלום (תנועת שמאל רדיקלית)
האם החמישית
ההסתדרות הכללית (סוציאליזם קונסטרוקטיבי, איגוד עובדים)
הועד נגד הריסת בתים -ICAHD
(תנועת שמאל יהודית-ערבית המתנגדת להריסת בתים של פלסטינים)
היום השביעי
הקשת הדמוקרטית המזרחית-שמאל חברתי
יסו"ד-ישראל סוציאל-דמוקרטית
יש גבול (תנועת סרבנות, קמה בעקבות מלחמת לבנון)
כביסה שחורה (תנועת שמאל רדיקלית קווירית עם אוריינטציה לסבית)
מחסום Watch (ארגון העוקב אחרי מחסומי צה"ל בשטחים)
מטה הרוב-ארגון גג, שמאל מדיני
מכתב השמיניסטים (תנועת סירוב, של נוער המתנגד לכיבוש)
נשים בשחור -תנועת שמאל פמיניסטית למען שלום
פרופיל חדש (תנועה פמיניסטית לאזרוח החברה ונגד מיליטריזם)
קואליציית הסטודנטים (ארגון על של תנועות שמאל באוניברסיטת תל אביב)
רייב נגד הכיבוש (ארגון מסיבות יהודיות-ערביות כמחאה)
שובי תנועה- בעד היציאה מעזה
שלום עכשיו -שמאל ציוני מדיני
שומרי משפט- רבנים למען זכויות אדם
שמאל ישראלי חדש
תעאיוש- תנועה יהודית-ערבית
שוברים שתיקה חיילים משוחררים מספרים על חברון
עיר עמים - למען יציבות, שוויון ועתיד מדיני מוסכם בירושלים

תנועות וארגוני נוער
בנק"י
נוער מרצ
נוער העבודה
המחנות העולים
נוער מימד

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תודה!
ה' ישלם להם כגמולם!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צריך להזכיר את "הקרן החדשה לישראל" (The new Israel fund) שתחת כנפיה הכלכליות מצויים רוב תנועות השמאל בישראל, הקרן ממומנת על ידי תורמים שמאלנים, האיחוד האירופי, יהודונים בארה"ב, ה-CIA, קרן הנרי פורד (מפיץ הפרוטוקולים של זקני ציון, אנטישמי נאלח, היחיד שתמונתו הייתה במגירה שבדסק האישי של אדולף היטלר ברייכסקנצלריה), קרן מינרווה, קרן קונראד אדאנאוור וכו' וכו' כו'.
להלן לינק לאתר הקרן, אפשר לראות רשימה יותר גדולה של ארגונים שנמצאים תחת קורת הגג שלה:
http://www.nif.org.il/?id=500
ולאתר הבינלאומי-
http://www.nif.org/
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צריך להזכיר את "הקרן החדשה לישראל" (The new Israel fund) שתחת כנפיה הכלכליות מצויים רוב תנועות השמאל בישראל, הקרן ממומנת על ידי תורמים שמאלנים, האיחוד האירופי, יהודונים בארה"ב, ה-CIA, קרן הנרי פורד (מפיץ הפרוטוקולים של זקני ציון, אנטישמי נאלח, היחיד שתמונתו הייתה במגירה שבדסק האישי של אדולף היטלר ברייכסקנצלריה), קרן מינרווה, קרן קונראד אדאנאוור וכו' וכו' כו'.
להלן לינק לאתר הקרן, אפשר לראות רשימה יותר גדולה של ארגונים שנמצאים תחת קורת הגג שלה:
http://www.nif.org.il/?id=500
ולאתר הבינלאומי-
http://www.nif.org/

זה ראש הנחש שאותו אנו צריכים לכרות...

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
תוסיף את ש"ם הבוגדים האלה
שבשביל כסף מכרו אותו בהסכם אוסלו
רשימה מלאה של כל הבוגדים שנמצאים בארצינו
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20683.0.html

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
עוד אחד לרשימה, נשות הבוגדים האלה
http://www.youtube.com/user/machsomwatchvid
רשימה מלאה של כל הבוגדים שנמצאים בארצינו
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20683.0.html

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס"ד
די כבר!
שתי לא הצביעו בעד עוד הם נמנעו ואז הצביעו פעמיים נגד
אל תאמין לשקרים של הערב רב השמאלני הבוגדני הבולשביקי הם בכוונה אומרים את זה כדי שעליהם לא תהיה ביקורת וזאת המטרה שלהם לסכסך בציבור הדתי

אל תבלע את הפיתיון אנחנו חייבים להיות מאוחדים אל תיצור מחלוקות אחי....
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2009, 16:17:44 על ידי arabhater »
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

לק"י
מה שנכון נכון!אי אפשר לברוח מזה ..אסור לשכוח את זה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
להלן רשימה מעודכנת של כל הערב-רב הבוגדני ימ&#
« להגיב #8 ב- : יולי 14, 2009, 18:00:33 »

בוגדים הם לא. גם אם אינך מסכים עם דרך מחשבתם, אהבת ישראל על ראש שמחתם תמיד. אין לך בושה לשים אותם בכפיפה אחת עם כנופיות הבוגדים המטונפים שהזכרת?
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2009, 18:01:05 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : יולי 14, 2009, 18:06:23 »
בוגדים הם לא. גם אם אינך מסכים עם דרך מחשבתם, אהבת ישראל על ראש שמחתם תמיד. אין לך בושה לשים אותם בכפיפה אחת עם כנופיות הבוגדים המטונפים שהזכרת?
פעילים מרכזיים של ש"ס מוצאים להם עניין יתר בלהשתתף בכנסים של מטה יוזמת ז'נבה של יוסי ביילין ושות' אז תגיד לי אתה...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 14, 2009, 18:07:43 »
פעילים מרכזיים של ש"ס מוצאים להם עניין יתר בלהשתתף בכנסים של מטה יוזמת ז'נבה של יוסי ביילין ושות' אז תגיד לי אתה...
בדיוק מה תגיד על זה??.הם הולכים בשביל מה??.מקומות כאלה זה לא לבני תורה יראה שמיים!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 14, 2009, 18:11:17 »

שמעתי על זה, תן לי שמות ספציפיים. אל תכליל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : יולי 14, 2009, 18:23:07 »
שמעתי על זה, תן לי שמות ספציפיים. אל תכליל.
איציק סודרי ודוד גלס בתור דוגמה.
והנה להלן כמה לינקים בנדון, יש אגב עוד דוגמה של 50 נשים השייכות לתנועת ש"ס שמצאו להן עניין להשתתף בסיור של "יוזמת ז'נבה לאורך "גדר ההפרדה".
http://www.heskem.org.il/media-view.asp?id=1783&meid=14
http://www.heskem.org.il/activity_detail.asp?id=1741&meid=19
http://www.haaretz.com/hasite/spages/1082002.html
http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=33336
http://www.chabadinfo.com/index.php?url=article_he&id=3220

אני חושב שזה מספיק, על ראש הגנב בוער הכובע!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : יולי 14, 2009, 18:24:19 »
בדיוק מה תגיד על זה??.הם הולכים בשביל מה??.מקומות כאלה זה לא לבני תורה יראה שמיים!
והכל בהשגחת הבד"ץ בית יוסף
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 14, 2009, 20:09:14 »
איציק סודרי ודוד גלס בתור דוגמה.
והנה להלן כמה לינקים בנדון, יש אגב עוד דוגמה של 50 נשים השייכות לתנועת ש"ס שמצאו להן עניין להשתתף בסיור של "יוזמת ז'נבה לאורך "גדר ההפרדה".
http://www.heskem.org.il/media-view.asp?id=1783&meid=14
http://www.heskem.org.il/activity_detail.asp?id=1741&meid=19
http://www.haaretz.com/hasite/spages/1082002.html
http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=33336
http://www.chabadinfo.com/index.php?url=article_he&id=3220

אני חושב שזה מספיק, על ראש הגנב בוער הכובע!

שני הליצנים הידועים לשמצה איציק סודרי ודוד גלס אף-פעם לא היו ולעולם לא יהיו ש"ס. הם סוררים לחלוטין מדרכה של ש"ס ומדרכו של הרב עובדיה יוסף שליט"א. אמרת נכון: "השגחה" יש. אין נקיטת עמדה או הבעת תמיכה של הרב עובדיה יוסף -- לא ביוזמת ז'נבה ולא בשניים הבוגדניים האלה שמדברים בשם עצמם ומייצגים את עצמם. ודאי שהתשקורת "חגגה" על זה, הרי זו סנסציה רייטינגית פצצתית ממדרגה ראשונה, וגם דרך מעולה לפגוע בש"ס -- עכשיו ייראו כביכול את ש"ס תומכת בלא אחר מאשר הסכם הכניעה הכי שמאלני-קיצוני שיכול להיות, פרי ביאושם של מר"צ-יחד וחבר מרעיהם, וש"ס איתם ביחד!

אין לי מילה אחרת לתאר את זה חוץ מ- סטיה של סוטים. תופעות כאלה לצערנו יש בכל תנועה, אבל היא לא מייצגת לא את המפלגה, לא את הרב עובדיה וודאי שלא את ציבור הבוחרים.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2009, 20:15:14 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 14, 2009, 22:21:32 »
שני הליצנים הידועים לשמצה איציק סודרי ודוד גלס אף-פעם לא היו ולעולם לא יהיו ש"ס. הם סוררים לחלוטין מדרכה של ש"ס ומדרכו של הרב עובדיה יוסף שליט"א. אמרת נכון: "השגחה" יש. אין נקיטת עמדה או הבעת תמיכה של הרב עובדיה יוסף -- לא ביוזמת ז'נבה ולא בשניים הבוגדניים האלה שמדברים בשם עצמם ומייצגים את עצמם. ודאי שהתשקורת "חגגה" על זה, הרי זו סנסציה רייטינגית פצצתית ממדרגה ראשונה, וגם דרך מעולה לפגוע בש"ס -- עכשיו ייראו כביכול את ש"ס תומכת בלא אחר מאשר הסכם הכניעה הכי שמאלני-קיצוני שיכול להיות, פרי ביאושם של מר"צ-יחד וחבר מרעיהם, וש"ס איתם ביחד!

אין לי מילה אחרת לתאר את זה חוץ מ- סטיה של סוטים. תופעות כאלה לצערנו יש בכל תנועה, אבל היא לא מייצגת לא את המפלגה, לא את הרב עובדיה וודאי שלא את ציבור הבוחרים.
אני לא בטוח שכל צעד שתנועת ש"ס עושה עוד מאחוריה הרב עובדיה!
ש"ס אנשי מעטפות ממש ככה דבר ראשון הכסף..הקצבאות!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 15, 2009, 01:45:11 »
אני לא בטוח שכל צעד שתנועת ש"ס עושה עוד מאחוריה הרב עובדיה!
ש"ס אנשי מעטפות ממש ככה דבר ראשון הכסף..הקצבאות!

ככה:
המשפט הראשון שלך נכון, ואני אומר זאת מידע אישי.
המשפט השני שלך לעומת זאת, הוא השמצה מהמיטב של התשקורת החילונית האנטי-חרדית, שנהנית ללכלך את ידי החרדים, להדביק להם "תוויות" כאלה-ואחרות ולהבאיש את ריחם בעיני הכלל בכל דרך אפשרית, ממש כמו בקריקטורות של גרמניה הנאצית בשנות ה-30 טרום השואה.

אין רע ב"כסף". כסף זה לא שם-גנאי. כל אחד צריך כסף. גם חרדי צריך כסף בשביל להתקיים. השאלה היא לאיזו מטרה הולך הכסף. האם הוא הולך למטרות "נעלות" או למטרות אישיות ואנוכיות. אמת שאני לא רואה עין בעין עם דרכה של ש"ס בנושאים אסטרטגיים ומדיניים, עם זאת אין בלבי צל של ספק (וזה גם מ-ידע אישי) שהכסף אצלה לא משמש עבור מטרות של מטריאליזם, דירות-פאר לרבנים, נופשונים וצורכי בילוי לאנשי-התורה שלהם (אעפ"י שהיית מצפה שזה יגיע להם בזכות), אלא מנוצל ומכוון לעזרה לנזקקים, לריבוי תלמוד תורה, לתמיכה בת"ח ולקיום ישיבות.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2009, 01:47:17 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : יולי 16, 2009, 01:10:29 »

א.) איך זה שלא ראיתי אי פעם התנערות פומבית של ש"ס מהשניים האלה?
ב.) לא התייחסת לסיורים של 50 מנשות פעילי ש"ס ליד "גדר ההפרדה" בהפקה של אנשי "יוזמת ז'נבה", שלא לדבר על כנסים אחרים בהם אנשי ש"ס נוטלים חלק, הרבה מעבר לשני הליצנים הללו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 16, 2009, 01:19:02 »
א.) איך זה שלא ראיתי אי פעם התנערות פומבית של ש"ס מהשניים האלה?
ב.) לא התייחסת לסיורים של 50 מנשות פעילי ש"ס ליד "גדר ההפרדה" בהפקה של אנשי "יוזמת ז'נבה", שלא לדבר על כנסים אחרים בהם אנשי ש"ס נוטלים חלק, הרבה מעבר לשני הליצנים הללו.

א). אני לא יודע, אבל העובדה שאין להפקה הזאת שום תוקף חזק מלמעלה מספיקה לי.
ב). בדיוק- אותה הפקה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : יולי 16, 2009, 01:24:25 »
א). אני לא יודע, אבל העובדה שאין להפקה הזאת שום תוקף חזק מלמעלה מספיקה לי.
ב). בדיוק- אותה הפקה.
כל עוד שתנועת ש"ס לא מספקת קונטרה בדמות התנערות פומבית מהם וכל קשר אליהם, זה מעיד כאלף עדים שיש לזה הכשר מלמעלה כל עוד לא הוכח אחרת, חובת ההוכחה היא על תנועת ש"ס ועדיין לא שמענו מהם ציוץ בנושא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 16, 2009, 01:27:32 »
כל עוד שתנועת ש"ס לא מספקת קונטרה בדמות התנערות פומבית מהם וכל קשר אליהם, זה מעיד כאלף עדים שיש לזה הכשר מלמעלה כל עוד לא הוכח אחרת, חובת ההוכחה היא על תנועת ש"ס ועדיין לא שמענו מהם ציוץ בנושא.

לא, כל-עוד תנועת ש"ס לא נותנת להם תוקף מלמעלה, אין לזה תוקף. כך הדברים מתנהלים בתנועה. מי שרוצה להאמין אחרת, יבושם לו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : יולי 16, 2009, 01:30:56 »
לא, כל-עוד תנועת ש"ס לא נותנת להם תוקף מלמעלה, אין לזה תוקף. כך הדברים מתנהלים בתנועה. מי שרוצה להאמין אחרת, יבושם לו.
הסכמה שבשתיקה היא היא תוקף מלמעלה, דבר כזה חייבים להכחיש, הסתתרות מאחורי חומת שתיקה, מעידה על התנועה כאלף עדים.
אם אין לזה תוקף, שיכחישו, ש"ס הם לא בדיוק נזירי תקשורת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 16, 2009, 01:36:12 »
הסכמה שבשתיקה היא היא תוקף מלמעלה, דבר כזה חייבים להכחיש, הסתתרות מאחורי חומת שתיקה, מעידה על התנועה כאלף עדים.
אם אין לזה תוקף, שיכחישו, ש"ס הם לא בדיוק נזירי תקשורת.

אני לא יודע מה החשבון שלהם. אין ספק שזה לא חלק ממסע רחב-היקף של אלי ישי והרב עובדיה יוסף שליט"א, בזה אנחנו בטוחים. אתה מתעקש להאמין שזה כן, שיהיה לך לבריאות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #23 ב- : יולי 16, 2009, 02:06:07 »
אני לא יודע מה החשבון שלהם. אין ספק שזה לא חלק ממסע רחב-היקף של אלי ישי והרב עובדיה יוסף שליט"א, בזה אנחנו בטוחים. אתה מתעקש להאמין שזה כן, שיהיה לך לבריאות.
זה לא עניין של אמונה כי אם של היקש לוגי, חובת ההפרכה היא על תנועת ש"ס וכל עוד שלא הופרך, הרי הם בגדר אשמים, כל משפטן מתחיל יאמר לך שהצדק איתי.
הבאתי לך עובדות שאכן אנשי ש"ס נטלו חלק באותם כנסים וסיורים, עובדות שאתה לא יכול להכחיש, אתה מסכים שש"ס לא הפריכה את עצם העובדה שאנשים אלה מייצגים את ש"ס ושייכים אליה ישירות (למעט אולי סודרי וגלס, שאינני מבין איזה הוכחה אתה מביא פה שש"ס אכן התנערה מהם, כל עוד אין לך הוכחה, גם הם בחזקת ש"ס) ואחרי כל זה אתה קורא לזה "אמונה"?! אני פספסתי כאן משהו?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : יולי 16, 2009, 02:28:02 »
החיים הם לא המחלקה למשפטים באוניברסיטה וגם תנועת ש"ס לא עובדת לפי קווי חשיבה של עורך-דין. סה טו. כבר הסברתי לך שאני לא יודע מה החשבון שלהם שלא לצאת לתקשורת להצהיר הצהרות פוליטיות נגד שני חבריהם שהשתתפו באותו כנס, אבל ברור לי שהכנס ורעיונותיו אינם תואמים את משנת התנועה ולכן גם לא קיבלו תוקף מלמעלה. אם אתה מתעקש לחשוב (לא להאמין) שהם כן, מפני שאתה בוחר להסתכל על זה כעורך-דין, be my guest. לי זה נשמע כמו אמונה עיוורת.
« עריכה אחרונה: יולי 16, 2009, 02:34:37 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »