כתב נושא: "הנספים בשואה-גלגול של נשמות שחטאו"  (נקרא 19751 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
"הנספים בשואה-גלגול של נשמות שחטאו"
« להגיב #50 ב- : יולי 07, 2009, 16:43:34 »
ואתה חושב שזה בסדר או שזה לא בסדר שזה מה שקורה בפועל?

כל עם ישראל שומרים שבת ? כל עם ישראל לא מדברים לשון הרע ?
תעשה חשבון פשוט ותגלה שלא, עם ישראל לא עושה איך שצריך לעשות
וכבר מובא בגמרא שאם עם ישראל לא יחזור למוטב הקב"ה יעמיד עליהם מלך קשה כהמן
אז זה מובן  :P
רשימה מלאה של כל הבוגדים שנמצאים בארצינו
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20683.0.html

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
« להגיב #51 ב- : יולי 07, 2009, 16:44:58 »
בס''ד

חברה! אסור לבזות תלמידי חכמים. והרב עובדיה הוא כן ת''ח גדול.

כידוע אני בכלל לא מסכים עם הרב עובדיה לגבי הסכמי אוסלו או לגבי פסיקתו שמותר למסור חבלי ארץ ישראל לבני עמלק, האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י. עשיתי הרבה סרטונים שבהם חלקתי על עמדה זו. זה גם ברור שהרוב המכריע של הרבנים בדורנו לא מסכימים עם הרב עובדיה לגבי הסכמי אוסלו, או לגבי מסירת ארץ הקודש לנוכרים, או לגבי הצטרפות ש''ס בממשלות השמאל כמו ממשלות רעבין-פרס, אהוד ברח ואהוד שמאלמרט.

מותר לחלוק על הרב עובדיה אבל אסור לבזות אותו ח''ו. למה? כי תלמידי חכמים מייצגים את התורה, וזה עלול להוביל לביזוי התורה חס ושלום!

לכן אני מבקש מכם לא לבזות ברב עובדיה או בתלמידי חכמים אחרים ח''ו. ועל אחת כמה וכמה לא לקלל אותם חס וחלילה!

לגבי ש''ס, היא כן מפלגה מושחתת ושמאלנית. אפשר לבקר את ש''ס בחריפות. אבל אסור לעשות אותו דבר לרב עובדיה כי הוא כן גאון.

חיים אם אכן אתה אומר שש"ס היא מפלגה מושחתת אם כן מדוע אותי איש עומד בראשה ?
עוף טהור נדבק לעוף טהור ... אבל עוף טמא ....

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
« להגיב #52 ב- : יולי 07, 2009, 16:49:49 »
חיים תסלח לי שאני חולק עליך אבל בנאדם שאומר שחילי צהל נהרגים כהם לא עושים מספיק מצוות זה מראה על זה שהוא בור ועם הארץ ורב שמקלל הוא בשבילי לא רב והוא יכול להתפלל עד מחר דרך ארץ קדמה לתורה...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : יולי 07, 2009, 16:57:02 »
חיים אם אכן אתה אומר שש"ס היא מפלגה מושחתת אם כן מדוע אותי איש עומד בראשה ?
עוף טהור נדבק לעוף טהור ... אבל עוף טמא ....

בס''ד

מפלגת ש''ס לא מייצגת את התורה. הם רוצים לייצג את התורה, וזה חילול השם שהרבה אנשים חושבים שהם מייצגים את התורה. ועלינו להסביר לציבור שהרוב המכריע של הרבנים בדורנו לא מסכימים עם ש''ס.

אבל תלמידי חכמים כמו הרב עובדיה כן מייצגים את התורה. חבל שהרב עובדיה תומך במפלגה נוראה כמו ש''ס. אך למרות זאת, הרב עובדיה נשאר תלמיד חכם גדול. ובגין המעמד הזה, עלינו לכבד אותו אפילו כשאנו חולקים עליו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : יולי 07, 2009, 16:57:47 »
כל עם ישראל שומרים שבת ? כל עם ישראל לא מדברים לשון הרע ?
תעשה חשבון פשוט ותגלה שלא, עם ישראל לא עושה איך שצריך לעשות
וכבר מובא בגמרא שאם עם ישראל לא יחזור למוטב הקב"ה יעמיד עליהם מלך קשה כהמן
אז זה מובן  :P

אז מה אתם רוצים מהיטלר?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : יולי 07, 2009, 17:09:46 »
חיים תסלח לי שאני חולק עליך אבל בנאדם שאומר שחילי צהל נהרגים כהם לא עושים מספיק מצוות זה מראה על זה שהוא בור ועם הארץ ורב שמקלל הוא בשבילי לא רב והוא יכול להתפלל עד מחר דרך ארץ קדמה לתורה...

בס''ד

אלון, אתה לא מפרש את דברי הרב עובדיה נכון. תאמין לי שהרב עובדיה אוהב את חיילי צה''ל. והוא אמר מה שהוא אמר כי הוא דוקא רוצה בתובתם והוא רוצה שהם יחזרו בתשובה כדי שהקב''ה יגן עליהם. אני חושב שזו הייתה טעות לומר מה שהרב עובדיה אמר כי זה עלול לפגוע ביקיריהם של החיילים שנפלו במערכות ישראל הי''ד. אז גם כאן אני לא מסכים עם הרב עובדיה, אבל אני בטוח שהוא אמר את זה מתוך אהבת ישראל.

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
« להגיב #56 ב- : יולי 07, 2009, 17:10:52 »
אז מה אתם רוצים מהיטלר?

מה רוצים ממנו ? הוא בחר לרצוח יהודים מרצונו החופשי
הקב"ה לא אמר לו שמע היטלר ידידי לך תרצח לי יהודים בתור טובה סבבה

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #57 ב- : יולי 07, 2009, 20:05:24 »
ראית קטע מהתשקורת וזהו גיבשת דעה? קלי דעת.
הדרשה שהוא נתן אני גם לא ראיתי אותה אבל בטוח שכוונתו לא היתה רעה-וכדי להביע דעה תראה את כל הדרשה שהוא נתן ולא חלק קטן מדרשה שפרסמו בתשקורת.
אדם נכנס פעם באמצע ההצגה וראה שני בני אדם מכים אחד  את השני-והוא התחיל לצעוק שזה לא בסדר  ושזה לא טוב להיות אלים אבל אם היה נכנס מהתחלה הוא היה מבין למה הם מכים אחד  את השני ועל אחת כמה וכמה בדברי תורה וכאלו שהם דורשים -אם נכנסים באמצע הדרשה אפשר לקבל משמעות הפוכה ממה שהרב\דרשן התכוון וזה מה שעושה התקשורת.
אל תהיו קלי דעת ותהיה כלבלבים של התקשורת וכפי שידוע לי אם אני לא טועה(ויש מצב שאני טועה) הנכד של הרב עובדיה התגייס.
הבן שלו גם לא מסכים איתו לגבי הנושא של ארץ ישראל.
הרבה מאיתנו לא מסכימים עם הרב עובדיה ואין ספק שהוא גדול דור אבל לחרף ולגדף אותו בקללות זו לא דרכנו וצריך לכבד אותו.

« עריכה אחרונה: יולי 07, 2009, 20:16:24 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #58 ב- : יולי 07, 2009, 21:28:24 »
בס''ד
לכל אחינו היהודים היקרים שמוטעים כאן בצורה איומה !!
1) לפני שמשתמשים בביטוי ''גלגול נשמות'' עליכם להבין את מהותו!! ולהלן הסבר קצר בעניין :
-יעקב אבינו ע''ה זיע''א מציין את ה''שלמות'' של האבות הקדושים ע''ה זיע''א מכיוון שלא נולדה ממנו שום אומה זולת ''ישרא'ל'' שהם עשרת השבטים שנקראים על שמו.
- לאחר החטא של מכירת-יוסף הצדיק ע''ה זיע''א התגלגל העניין שיעקב אבינו ע''ה זיע''א וכל משפחתו (עשרת השבטים חוץ מיוסף הצדיק ע''ה זיע''א-שכבר היו במצרים  ומשפחותם)שכללו ''שבעים נפש'' ירדו מצרימה .
- בצאת עם ישרא'ל הקדוש ממצרים לאחר 210 שנים  מנו היוצאים שישים ריבוא שהם 600,000 נפש .
ה''שלמות'' של עם-ישרא'ל הקדוש כלולה מ''שבעים נפש'' וזו תבנית עם-ישרא'ל הקדוש ללא חטא !
מאחר וחטא מכירת-יוסף הצדיק ע''ה זיע''א גרם את ה ''ירידה'' למצרים (וגם זה תוכנן מראש ע''י בורא-עולם ותברך ויתעלה שמו כפי שפירט לאברהם אבינו ע''ה זיע''א ב''ברית בין-הבתרים''-אלא שלא נפלוש לעניין זה ונתמקד בענייננו .) הי'ה כל אחד מה ''שבעים נפש'' אמור להכפיל את עצמו ברבבה כלומר ב100,000 כלומר , שהיו אמורים לצאת 700,000 , אלא ש100,000 נהרגו בחטאם במכת ה''חושך'' ,ובמקומם הכניסו ''ערב-רב '' שלא נכלל במניין זה ולכן נוסף על המניין בכתוב ''וגם ערב-רב עלה איתם'' כלומר ''וגם'' מבטא תוספת שלא נכללה במניין  600,000 ,הם ''שישים ריבוא '' נשמות ישרא'ל ע''ה זיע''א הנקראים ''דור המדבר'' .
התוצאה הייתה שאותו ערב-רב נטמע בעם-ישרא'ל הקדוש ונוצר הצורך ל''תהליך'' של בירור נוסף ,בעטיו אנו סובלים את כל הצרות מאז!
שורש הנשמות הקדושות של עם-ישרא'ל הקדוש התפזר גם לתוך הערב-רב , ועל כך מדברים הנביאים ע''ה זיע''א על תהליך הבירור כגון ''כהינוע בכברה '' וכ''ו .
כמוהר''ר עובדי'ה יוסף שליט''א  הסביר דבר שאמור דווקא לנחם את המשפחות ואת העם-היהודי כולו , כלומר ,שכל יהודי שמתייסר טרם נפטר לבית עולמו, ו/או נרצח בדמי ימיו על-ידי הגויים,סיים למעשה את תהליך בירור שרידי הנשמות הקדושות הן זרע יעקב אבינו ע''ה זיע''א ומה שנותר בו למעשה הן אותן שרידי נשמות האמורות להתייסר בכדי שאף הן תטוהרנה ותיכללנה בעם-קודש בכדי להשלים את המניין של 700,000
כפי שבחרו אבותנו לעשות בצאתם ממצרים ,וגם מסרו את נפשותם בכדי להשלים את המניין ע''י אותו ערב-רב ,אלא שלא הי'ה בכוחם להגיע לנקודה של אברהם אבינו ע''ה זיע''א עליו ועל שרה ע''ה זיע''א נאמר ''ואת כל הנפש אשר עשו בחרן'' ,כלומר שהי'ה בכוחם להכניס לקדושה כל אדם הנקרא בדרכם ותכונה זו הייתה חסרה  האבותנו שיצאו ממצרים מכיוון שההיטמעות בטומאה המצרית גרמה זאת .
במלים אחרות ,כמוהר''ר עובדי'ה יוסף שליט''א אמר למעשה שמיתתם של אותם חיילים הי''ד היא כפרתם ,והטיהור הזה תקף למעשה עד אותם''שבעים-נפש'' שכולנו בני-ישרא'ל גזורים למעשה מאותן נשמות קדושות  שבאות בגלגול בשלבים אלו ו/או אחרים,בכדי לתקן את אותו ''ערב-רב'' .
אלא שאנשי גרעין שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ''תרגמו'' את דברי-קדשו בצורה מעוותת בכדי להתריס כנגד שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו!,וההסתה השיקרית הזו מופיעה בהתלהבות בכל עיתוני השחיתות והעוולה , ממש כמו התעמולה הנאצית!!,וכל שמאלני בוגד מצוי(כפי שראינו כאן בפורום) עט על ההטעי'ה הזו כעוף דורס על נבלה,ומנסה להפיל כמה שיותר מכם בפח הזה שלתכליתו לקרוע אתכם מגדולי-ישרא'ל שמורים דרך האמ-ת עפ''י תורתנו הקדושה ,ולכן אותו שלטון ערב-רב שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מדבר סרה בכל גדולי-ישרא'ל בכל הזדמנות, מכיוון שזו הדרך לקרוע עוד קרעים של עמנו הקדוש מצור מחצבתו.
אנו קוראים לכל אחינו בית-ישרא'ל להוקיע את שלטון העוולה הציני-ממלכתי בולשביקי שר''י שנותן במה לכל פגיעה בקהל-קודש שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו ,ובכלל זה גם בכל יהודי אמוני ימני אמיתי יקר הדוגל בשייכותה של אדמת ארץ-הקודש לעם-היהודי הקדוש !! על כל אחינו בית-ישרא'ל להתאחד ולהגן על גדולי-ישרא'ל ש ''מבארם אנו שותים'' !! ולעשות זאת בכל מחיר !! גם בשפת-הכוח שרק אותה מבינים צוררינו שנאמר '' שוט לחמור, מתג לסוס , ושבט לגו כסילים'' (משלי) ! ונזכה במהרה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                              הגולה בארץ :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : יולי 07, 2009, 22:47:39 »
בס"ד
כל המבזה תלמידי חכמים אין לו חלק לעולם הבא וזה לשון הרע

הלוואי ונזכה להיות לפחות אחוז מהקדושה שיש  ברבינו הגאון עובדיה יוסף
אחת הסיבות שהמשיח מתעכב זה כי מדברים לשון הרע על תלמידי חכמים ובמיוחד על הרב הגאון עובדיה יוסף
וזה אומר רב מפורסם לא זוכר את שמו מחילה

היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
« להגיב #60 ב- : יולי 08, 2009, 01:27:49 »
בס"ד
כל המבזה תלמידי חכמים אין לו חלק לעולם הבא וזה לשון הרע

הלוואי ונזכה להיות לפחות אחוז מהקדושה שיש  ברבינו הגאון עובדיה יוסף
אחת הסיבות שהמשיח מתעכב זה כי מדברים לשון הרע על תלמידי חכמים ובמיוחד על הרב הגאון עובדיה יוסף
וזה אומר רב מפורסם לא זוכר את שמו מחילה

אותו "רב" קיבל כמה מיליונים בעבור דם של 1500 יהודים לא הייתי קורה למישהו כזה רב הייתי מכנה כזה בן אדם נאצי
מה ההבדל בין רוצח פילוסוף או רוצח שיודע תורה ? זה רוצח וזה רוצח
ולא צריך לציין את שנאתו למגזר החילוני שזה מפורסם@!
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2009, 01:30:01 על ידי maorosh »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : יולי 08, 2009, 02:20:07 »
מה רוצים ממנו ? הוא בחר לרצוח יהודים מרצונו החופשי
הקב"ה לא אמר לו שמע היטלר ידידי לך תרצח לי יהודים בתור טובה סבבה

אני דווקא חושב שהקב"ה כן אמר לו. הרי אותם 6 מיליון חטאו והגיע להם להיענש, לא?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : יולי 08, 2009, 02:24:09 »
אותו "רב" קיבל כמה מיליונים בעבור דם של 1500 יהודים לא הייתי קורה למישהו כזה רב הייתי מכנה כזה בן אדם נאצי
בס''ד

אתה-ה מדבר מתוך שנאה עיוורת!! המידע שלך בא לך מהתשקורת האנטי-יהודית המתועבת לאחר ''עריכה וצינזור '' של התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י שמפעילי'ה הם הם שהתירו ומתירים את דם אחינו הי''ד !! אנא בדוק את כל הצדדים ואל תשלוף מהשרוול דברים של התרסה שלא היו ולא נבראו !! מפלגת ש''ס כולה הצביעה נגד מעשי הגירוש הנתעבים של אחינו מבתיהם ומנחלתם !!( אתה מוזמן לבדוק זאת באינטרנט ,ולראות את מהלך ההצבעות בכנסת) !! אלא שהם לא פרשו ממשלת הזדון ,מכיוון שאילו היו עושים כן , שצורר שמאלמרט וחברין כבר תיכננו להרכיב ''ממשלת מעבר'' לצורך הגירוש המתועב ,והדבר הי'ה קרוב לוודאי מקבל אישור על ידי פרלמנט ''הכנסת'' , ההפך להיות פרלמנט ה''מסגד'' ר''ל !! ולכן קבעו ראשי ש''ס עמדה להשאר בממשלת הזדון בכדי שלא לאבד את שאר ההטבות שעמדו לרשותם כ ''חברי ממשלה'' וכן את היכולת להשפיע ולסכל גזירות אחרות של ממשלת העוולה המושחתת בראשות שמאלמרט וחבריו כגון הגזירות הכלכליות שמופנות לציבור שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו, ובכלל זה גם על האוכלוסי'ה האמונית הימנית האמיתית הדבקה בארץ-הקודש השלמה תובב''א ונלחמת בעוז על כל שעל !! אנו לא קיבלנו את הטענה הזו (למרות שלכאורה יש בה מן ההגיון) מכיוון שאילו ש''ס הייתה יוצאת ממשלת העוולה בבחינת ''ידינו לא שפכו את הדם'' ,אזי היא הייתה מצטרפת למחנה האמוני הימני האמיתי  ומוציאה את הקהל היהודי הקדוש לרחובות ,והתוצאה הייתה הפלת שלטון העוולה בכוח מכיוון שביצוע מעשה העוולה של הגירוש ,ודיכוי מרד פנימי בו-זמנית  עם ממשלת-מעבר שבורה ומרוסקת זהו דבר כמעט בלתי-אפשרי לביצוע !! ואת זה היינו רוצים לראות בפועל ,ואז לא הי'ה מתבצע הגירוש הנתעב ,ולא היו נרצחים אחינו הי''ד ע''י טילי קסאם וגראד !!, אלא שהנהגת ש''ס בחרה בדרך הראשונה , כלומר נשארה בממשלת העוולה שר''י אולם כלל חברי'ה הצביעו נגד מעשה בגירוש הנתעב !!זו האמ-ת !! ואותה תוכלו לבדוק בעזרת מידע אמין שתוכלו לראות באינטרנט !! אנו קוראים לאחדות של כל אחינו בית-ישרא'ל שומרי התורה והמצוות , עם הימין-האמיתי שכיום מיוצג על-ידי מפלגת '' האיחוד הלאומי'' עם ח''כ מיכא'ל בן-ארי הי''ו, ח''כ יעקב כ''ץ הי''ו, כאשר ראשי לשכותיהם הם ר' ברוך מרזל הי''ו ואיתמר בן-גביר הי''ו ,מכיוון שכיום עניין השליטה על כלל חלקי ארץ-הקודש השלמה תובב''א היא בבחינת פיקוח-נפשות גמור !!, מכיוון שאילו ישלוט האוייב הערבי הנאצי יש''ו בארץ-הקודש תובב''א ח''ו ר''ל (ולזה חותר שלטון העוולה שר''י  שרוצה ''להפריט'' את כלל חלקי ארץ-הקודש תובב''א )אזי לא י'הי'ה שום מקום ליהודיםהיקרים שמהווים את היישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א לברוח על נפשם, והתוצאה תהי'ה שואה איומה שבה ירצח האוייב הערבי הנאצי יש''ו את כל היהודים שבשליטתו ח''ו ר''ל ורכושם לבוז !!והקב''ה יסכל במהרה את מזימות הרשע של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , וסוכניו מפלגות הימין-המזוייף שר''י ,ובני-בריתם האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י ,ויקום במהרה דם עבדיו השפוך כמים  :old_cry:ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                              הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: יולי 08, 2009, 02:25:14 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק maorosh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מתנחל תותח.!
« להגיב #63 ב- : יולי 08, 2009, 08:53:34 »
אני דווקא חושב שהקב"ה כן אמר לו. הרי אותם 6 מיליון חטאו והגיע להם להיענש, לא?

הוא לא אמר ספציפית להיטלר לך תהרוג יהודים
אלא שבסוף ייצא שהיטלר ייצא התליין
זה היה יכול להיות גם סטאלין
זה היה יכול להיות גם עוד אידיוט אחר
בסופו של דבר היטלר בחר מרצונו החופשי להרוג יהודים
אבל הקב"ה רק העלים עין כביכול ממעשה זה
אבל זה לא נכון לומר שהקב"ה אמר להיטלר לעשות הרג המונים
זה כמו שאתה משחרר לחופשי כבשה בין שבעים זאבים
אז גם אז תגיד הקב"ה אמר לזאב מס 3 להרוג את הכבשה?
יש לך 70 זאבים ומי שבחר להרוג את הכבשה עשה זאת מדעתו החופשית

בס''ד

אתה-ה מדבר מתוך שנאה עיוורת!! המידע שלך בא לך מהתשקורת האנטי-יהודית המתועבת לאחר ''עריכה וצינזור '' של התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י שמפעילי'ה הם הם שהתירו ומתירים את דם אחינו הי''ד !! אנא בדוק את כל הצדדים ואל תשלוף מהשרוול דברים של התרסה שלא היו ולא נבראו !! מפלגת ש''ס כולה הצביעה נגד מעשי הגירוש הנתעבים של אחינו מבתיהם ומנחלתם !!( אתה מוזמן לבדוק זאת באינטרנט ,ולראות את מהלך ההצבעות בכנסת) !! אלא שהם לא פרשו ממשלת הזדון ,מכיוון שאילו היו עושים כן , שצורר שמאלמרט וחברין כבר תיכננו להרכיב ''ממשלת מעבר'' לצורך הגירוש המתועב ,והדבר הי'ה קרוב לוודאי מקבל אישור על ידי פרלמנט ''הכנסת'' , ההפך להיות פרלמנט ה''מסגד'' ר''ל !! ולכן קבעו ראשי ש''ס עמדה להשאר בממשלת הזדון בכדי שלא לאבד את שאר ההטבות שעמדו לרשותם כ ''חברי ממשלה'' וכן את היכולת להשפיע ולסכל גזירות אחרות של ממשלת העוולה המושחתת בראשות שמאלמרט וחבריו כגון הגזירות הכלכליות שמופנות לציבור שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו, ובכלל זה גם על האוכלוסי'ה האמונית הימנית האמיתית הדבקה בארץ-הקודש השלמה תובב''א ונלחמת בעוז על כל שעל !! אנו לא קיבלנו את הטענה הזו (למרות שלכאורה יש בה מן ההגיון) מכיוון שאילו ש''ס הייתה יוצאת ממשלת העוולה בבחינת ''ידינו לא שפכו את הדם'' ,אזי היא הייתה מצטרפת למחנה האמוני הימני האמיתי  ומוציאה את הקהל היהודי הקדוש לרחובות ,והתוצאה הייתה הפלת שלטון העוולה בכוח מכיוון שביצוע מעשה העוולה של הגירוש ,ודיכוי מרד פנימי בו-זמנית  עם ממשלת-מעבר שבורה ומרוסקת זהו דבר כמעט בלתי-אפשרי לביצוע !! ואת זה היינו רוצים לראות בפועל ,ואז לא הי'ה מתבצע הגירוש הנתעב ,ולא היו נרצחים אחינו הי''ד ע''י טילי קסאם וגראד !!, אלא שהנהגת ש''ס בחרה בדרך הראשונה , כלומר נשארה בממשלת העוולה שר''י אולם כלל חברי'ה הצביעו נגד מעשה בגירוש הנתעב !!זו האמ-ת !! ואותה תוכלו לבדוק בעזרת מידע אמין שתוכלו לראות באינטרנט !! אנו קוראים לאחדות של כל אחינו בית-ישרא'ל שומרי התורה והמצוות , עם הימין-האמיתי שכיום מיוצג על-ידי מפלגת '' האיחוד הלאומי'' עם ח''כ מיכא'ל בן-ארי הי''ו, ח''כ יעקב כ''ץ הי''ו, כאשר ראשי לשכותיהם הם ר' ברוך מרזל הי''ו ואיתמר בן-גביר הי''ו ,מכיוון שכיום עניין השליטה על כלל חלקי ארץ-הקודש השלמה תובב''א היא בבחינת פיקוח-נפשות גמור !!, מכיוון שאילו ישלוט האוייב הערבי הנאצי יש''ו בארץ-הקודש תובב''א ח''ו ר''ל (ולזה חותר שלטון העוולה שר''י  שרוצה ''להפריט'' את כלל חלקי ארץ-הקודש תובב''א )אזי לא י'הי'ה שום מקום ליהודיםהיקרים שמהווים את היישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א לברוח על נפשם, והתוצאה תהי'ה שואה איומה שבה ירצח האוייב הערבי הנאצי יש''ו את כל היהודים שבשליטתו ח''ו ר''ל ורכושם לבוז !!והקב''ה יסכל במהרה את מזימות הרשע של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , וסוכניו מפלגות הימין-המזוייף שר''י ,ובני-בריתם האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י ,ויקום במהרה דם עבדיו השפוך כמים  :old_cry:ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                              הגולה בארץ  :

יש לי שאלה סתם תיאורטית נגיד הייתי ת"ח והייתי נוסע על 180 בכביש ועושה תאונה והורג ח"ו משפחה שלמה, מישהו היה מתחשב בזה שאני ת"ח ???
ואם זה היה קרוב משפחה שלך ? לא היית שונא אותי ? וחוץ מזה דיברתי על הסכם אוסלו בסופו של דבר הם קיבלו שוחד תמורת עצימת העין שלהם
אז למה להגן על חבורת פורעים כזאת ?
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2009, 08:58:43 על ידי maorosh »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #64 ב- : יולי 08, 2009, 10:06:49 »
יש דעה שהחרדים תומכים בה שהיטלר היה כלי בידי הקב"ה להעניש את עם ישראל על דור הכפירה בתנועת ההשכלה.שאלתי היא כיצד כבוד הרב עובדיה יודע שהילדים היו גלגול?!
אין ספק שכבוד הרב תלמיד חכם,גדול הדור אבל אפשר לשאול אותו על מה הוא מסתמך?
הטענה היא שמציירים את הקב"ה כאל נקמות,נוטר ונוקם.לדעתי הקב"ה הוא אל רחום וחנון ולא מי שמקבל "קריזה"ומעניש את כל החוטאים.הוא נתן לנו בחירה חופשית גם לחטוא.
מי שטוען שאין לנו בחירה חופשית ומי שיחטוא ילך לגיהנום מבטל את הבחירה החופשית וגורס השקפה נוצרית.נאמר הכל צפוי והרשות נתונה ולא נאמר הכל צפוי.
הגולה צודק שמוציאים את דברי מרן מהקשרם אבל זכותנו לבקש הסבר או שנשמע את כל ההרצאה שמשודרת בלוויין!אם כבוד הרב אמנון יצחק זכה שמביאים לינק לדבריו המלאים בודאי שכבוד הרב עובדיה זכאי שדבריו יובאו לפורום במלואם.
אני טוען וחוזר וטוען שהבעיה היא הזרמים ביהדות שחלוקים בניהם:ליטאים וחסידים,ספרדים ואשכנזים,כיפות סרוגות.אם תטענו שעלינו לקבל כל מילה של כבוד הרב ולא לדון לא יהיה דיון בפורום.
לדעתי השואה הוא דבר שלא ניתן להבינו כך גרס כבוד הרב לאו שגם הוא היה רב ראשי וניצול שואה.אני טוען שאדם בשר ואדם איננו יכול להבין את הקב"ה ומסתמך על הרמב"ם:"בשביל להבין את אלוקים צריך להיות אלוקים!"
אי אפשר לדבר בשם אלוקים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : יולי 08, 2009, 10:26:51 »
יש דעה שהחרדים תומכים בה שהיטלר היה כלי בידי הקב"ה להעניש את עם ישראל על דור הכפירה בתנועת ההשכלה.שאלתי היא כיצד כבוד הרב עובדיה יודע שהילדים היו גלגול?!
אין ספק שכבוד הרב תלמיד חכם,גדול הדור אבל אפשר לשאול אותו על מה הוא מסתמך?
הטענה היא שמציירים את הקב"ה כאל נקמות,נוטר ונוקם.לדעתי הקב"ה הוא אל רחום וחנון ולא מי שמקבל "קריזה"ומעניש את כל החוטאים.הוא נתן לנו בחירה חופשית גם לחטוא.
מי שטוען שאין לנו בחירה חופשית ומי שיחטוא ילך לגיהנום מבטל את הבחירה החופשית וגורס השקפה נוצרית.נאמר הכל צפוי והרשות נתונה ולא נאמר הכל צפוי.
הגולה צודק שמוציאים את דברי מרן מהקשרם אבל זכותנו לבקש הסבר או שנשמע את כל ההרצאה שמשודרת בלוויין!אם כבוד הרב אמנון יצחק זכה שמביאים לינק לדבריו המלאים בודאי שכבוד הרב עובדיה זכאי שדבריו יובאו לפורום במלואם.
אני טוען וחוזר וטוען שהבעיה היא הזרמים ביהדות שחלוקים בניהם:ליטאים וחסידים,ספרדים ואשכנזים,כיפות סרוגות.אם תטענו שעלינו לקבל כל מילה של כבוד הרב ולא לדון לא יהיה דיון בפורום.
לדעתי השואה הוא דבר שלא ניתן להבינו כך גרס כבוד הרב לאו שגם הוא היה רב ראשי וניצול שואה.אני טוען שאדם בשר ואדם איננו יכול להבין את הקב"ה ומסתמך על הרמב"ם:"בשביל להבין את אלוקים צריך להיות אלוקים!"
אי אפשר לדבר בשם אלוקים.
בס''ד
 הקב''ה יתברך ויתעלה שמו דיבר בפי נביאיו ע''ה זיע''א , וכלל את כל מה שיש לדעת עד סוף הדורות בדברי קדשם !! אלא שהכל סתום וחתום וידוע אך ורק לאלה שמוסרים את נפשם על לימוד התורה הקדושה בלב שלם !! כמוהר''ר עובדי'ה יוסף שליט''א אמר דברי אמ-ת שהוצאו מהקשרם בכדי לשמש ככלי  בידי שלטון העוולה לסמא את עיני אחינו ולבלבל את דעתם ,ולהסיתם כנגד דרך האמ-ת שאותה מאירים לנו גדולי-ישרא'ל שליט''א ובכללם כמוהר''ר עובדי'ה יוסף שליט''א !! נזכיר כאן עוד מעשה עוולה על אותו משקל ר''ל שבו הציגה המתקראת '' חברת הכנסת לשעבר''  יעל דיין ימח שמה וזכרה  את סיפור ''אהבת דוד המלך ויהונתן ''  שבה הציגה אותם כ ''הומואים '' ר''ל ח''ו מכיוון שכך היא הבינה את הפסוק של ההספד של דוד המלך ע''ה זיע''א לשאול ויהונתן ע''ה זיע''א  באמרו ''נעמה אהבתך לי מאהבת נשים'' ובפשט הדברים נתכווין דוד המלך ע''ה בפסוק זה לאמר  שאפילו אהבה בין גבר לאשה איננה יכולה להיות מופשטת כאותה אהבת דוד ליהונתן שלא הייתה תלוי'ה בדבר מסויים , ולכן אמר ''מאהבת נשים'' ולא ''כאהבת נשים '' , ואותה משוקצת המתקראת יעל דיין יש''ו שר''י סמכה על בורותם של המתקראים ''חברי כנסת'' ווכל שכן על בורותם של רוב השומעים והציגה זאת כהצדקה לחקיקת חוק שמתיר ''נישואי'' זוגות הומואים ר''ל , והיתר לאפשר להם לאמץ ילדים ר''ל !! כך מעוותים את תודעתכם !! והתשקורת פירסמה זאת בכותרות הראשיות , ואף אחד לא מחה !! הכיצד יכון עם שלא מגן בחירוף-נפש על קדשיו וקדושיו ?? הימין האמוני האמיתי מחה בזמנו על כך , אלא שלא הי'ה אינטרנט והתישקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י בלמה הפצת מאמרים שמחו על פגיעה חמורה זו בכתבי הקודש בכלל ר''ל ובעם הנצח בפרט ר''ל!! אנו קוראים מכאן לכל יהודי יקר להצטרף למחאה כנגד שלטון הרשע והעוולה המתיר דם-יהודי , ומפקיר את ארץ-הקודש לאויבי העם היהודי וצורריו !! והאמ-ת והשלו-ם אהבו !! ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2009, 10:41:33 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #66 ב- : יולי 08, 2009, 10:28:53 »
אני מסכים עם ידידי הגולה רק תיקון קל בשם.חברת הכנסת היתה יעל דיין.אילנה דיין היא מכשפה העובדת בתשקורת הישראלית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : יולי 08, 2009, 10:39:00 »
אני מסכים עם ידידי הגולה רק תיקון קל בשם.חברת הכנסת היתה יעל דיין.אילנה דיין היא מכשפה העובדת בתשקורת הישראלית.
בס''ד
 אכן טעיתי בשמה של אותה משוקצת יש''ו ותיקנתי זאת ( תודה על התיקון !!) , אלא שגם טעויות מכוונות מהשמי-ם ,מכיוון שגם הטמאה והמשוקצת אילנה דיין שר''י עשתה תכניות נאצה על גדולי-ישרא'ל , וכן כנגד הימין האמוני האמיתי !! על שתיהן נאמר ''אלו ואלו הנשרפים בבית הדשן '' וסמיכה ליה ''חטאות הציבור ''  :old_afro: !! יישר כוח לכל הבאים לעזרת ה' בגיבורים , הן בשטח והן באינטרנט והן בכל מקום !! הפצת האמ-ת היא הצלת אחינו משטיפת-המוח התשקורתית המזה קדשי ישרא'ל ר''ל  !! והקב''ה יסייע בעדנו ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #68 ב- : יולי 08, 2009, 10:42:20 »
אמן.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : יולי 08, 2009, 20:02:43 »
ש''ס = אוסלו

וזה תמיד יהיה ככה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : יולי 08, 2009, 23:03:44 »
בס"ד
אין אף רב שעשה כזה דבר זה שקר של הציונים החילוניים שהם בכוונה עושים הכל כדי להעביר צומת לב אל תאמין לשקר
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #71 ב- : יולי 10, 2009, 01:44:37 »
בס''ד

אלון, אתה לא מפרש את דברי הרב עובדיה נכון. תאמין לי שהרב עובדיה אוהב את חיילי צה''ל. והוא אמר מה שהוא אמר כי הוא דוקא רוצה בתובתם והוא רוצה שהם יחזרו בתשובה כדי שהקב''ה יגן עליהם. אני חושב שזו הייתה טעות לומר מה שהרב עובדיה אמר כי זה עלול לפגוע ביקיריהם של החיילים שנפלו במערכות ישראל הי''ד. אז גם כאן אני לא מסכים עם הרב עובדיה, אבל אני בטוח שהוא אמר את זה מתוך אהבת ישראל.

לגבי הסיפא של הפיסקה:
חיים, ואתה בטוח שהוא גם אמר את זה בשם התורה?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #72 ב- : יולי 10, 2009, 01:50:17 »
לכל מי שטרם צפה:

תתחילו בדקה ה-38:15.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : יולי 10, 2009, 08:06:28 »
הוא לא אמר ספציפית להיטלר לך תהרוג יהודים
אלא שבסוף ייצא שהיטלר ייצא התליין
זה היה יכול להיות גם סטאלין
זה היה יכול להיות גם עוד אידיוט אחר
בסופו של דבר היטלר בחר מרצונו החופשי להרוג יהודים
אבל הקב"ה רק העלים עין כביכול ממעשה זה
אבל זה לא נכון לומר שהקב"ה אמר להיטלר לעשות הרג המונים
זה כמו שאתה משחרר לחופשי כבשה בין שבעים זאבים
אז גם אז תגיד הקב"ה אמר לזאב מס 3 להרוג את הכבשה?
יש לך 70 זאבים ומי שבחר להרוג את הכבשה עשה זאת מדעתו החופשית

יש לי שאלה סתם תיאורטית נגיד הייתי ת"ח והייתי נוסע על 180 בכביש ועושה תאונה והורג ח"ו משפחה שלמה, מישהו היה מתחשב בזה שאני ת"ח ???
ואם זה היה קרוב משפחה שלך ? לא היית שונא אותי ? וחוץ מזה דיברתי על הסכם אוסלו בסופו של דבר הם קיבלו שוחד תמורת עצימת העין שלהם
אז למה להגן על חבורת פורעים כזאת ?
בס''ד

התשובות לכל התהיות שלך נמצאות בסרט הבא !

אנא צפה בעיון ,ולמד כיצד מתעללים בתודעתך,בצורה של שטיפות-מוח סדרתיות שמתחילות במערכת הליכלוך(חינוך) וממשיכות בכלי השקורת הממלכתיים השבויים בידי שלטון הערב-רב השמאלני הציוני -ממלכתי בולשביקי שר''י !

« עריכה אחרונה: יולי 10, 2009, 08:07:39 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #74 ב- : יולי 10, 2009, 08:56:49 »
העונשים של הקב"ה הם קולקטיבים ולא ספיציפית לאדם.גם השואה היתה התגלות אלוקית נוראה.אני שוב חוזר ואומר ענישת כל חוטא תבטל את הבחירה החופשית.
היו מקרים של צדיק ורע לו כמו איוב.
הבא להורגך השכם להורגו