כתב נושא: בדיקת DNA של ערבים  (נקרא 2408 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« ב- : יוני 30, 2009, 15:30:59 »
פעם הראו כתבה בחדשות יום שישי של הערוץ הראשון השמאלני,על מלא כפרים ערביים בישראל שתושביהם טענו בסתר למראיין שזורם בתוכם דם יהודי עתיק ולמעשה הם יהודים שמקיימים את מצוות היהדות בסתר,הם מסתירים בביתיהם ספרי תנ"ך,תפילין ומנורות ועוד סמלים יהודיים...לטענתם הם צאצאים של קומץ היהודים שנשארו בישראל אחרי שהרומאים הרודנים גירשו את אבות אבותינו לגולה...וכשהערבים הנאציים כבשו את ישראל עם עלייתו של מוחמד נכפה עליהם לקבל את האסלם,ולכן יש להם מסגדים בכפרים,אבל הם טוענים שזה הכל הצגה ומחשיבים עצמם ליהודים.
המדהים בכל הסיפור הזה שאכן גנטיקאים בכירים בישראל ערכו להם בדיקות DNA וגילו שהם קרובים מאוד ליהודים,והם ממש קרובים ליהודים אשכנזים מאשר יהודים מזרחיים.כאילו שלאשכנזים ולאנשים אלו היה אב קדמון יהודי משותף,כמובן שלכולנו האשכנזים והמזרחיים.אותו עם יהודי עם אותו מקור עתיק ואותם שורשים יהודיים.הערבים האלו טענו שאבות אבותיהם היו המכבים הימניים שלנו שהרגו את המתייוונים השמאלנים.....
מה דעתכם על זה חברים?
אם הימין האמיתי היה בשלטון כיצד היה נוהג באנשים אלו?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #1 ב- : יוני 30, 2009, 17:36:43 »
דעתי היא שמדובר במעט מאוד אנשים כאלה (צאצאי יהודים שהתאסלמו מרצון או מכפייה), שמתרכז באזור הר חברון. מתוך אלה מעטים מאוד באמת ובתמים היו רוצים לחזור ליהדות. רוב הערבים בא"י הם צאצאי פולשים שנכנסו לארץ מסוף המאה ה19 ואילך.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #2 ב- : יוני 30, 2009, 17:53:25 »
יש גם קבוצה קטנה כזאת בשומרון ליד שכם ובשכם עצמה...דרך אגב לפי אותם גנטיקאים ה-DNA של אנשים אלו בכלל לא זהה לזה של הערבים שפלשו לכאן שקוראים לעצמם"פלסטינים"....חס וחלילה אני לא אומר בשום פנים ואופן שהערבים הכובשים שחיים פה נמנים עם קבוצת אנשים אלו,בכלל לא!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #3 ב- : יוני 30, 2009, 18:38:26 »
דניס אתה מדבר על השומרונים?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #4 ב- : יוני 30, 2009, 19:06:41 »
בכלל לא, אלו אנשים שחיים בקרבתערבים ומתנהגים כלפי חוץ במנהגים והשפה בדיוק כמו הערבים שפלשו לכאן.....הם טוענים שהם שומרים את מנהגי היהדות אך בסתר כי אם שכניהם הערבים הנאציים ידעו זאת,הם ישחטו אותם ישר...כי הם קנאים דתיים....
גם מתנחלים ביקרו אצל אנשים אלו ולא היו ביניהם שום חיכוכים......להפך הם הסתדרו מצויין....
אני חייב לומר שאני שונא את המילה "מתנחל" ולהשתמש בה...כמו שסור להגיד פלסטיני כי אין דבר כזה, אסור להגיד מתנחל,כי היהודים שחיים בשומרון ויהודה לא מתנחלים,הם חיים שם כי זאת זכותם כיהודים והם חזרו פשוט לתבוע בחזרה שטחים שבהם גרו אבות אבותינו...המתנחלים האמיתיים הם הערבים הכובשים שבאו להתנחל פה בגלי הגירה מאסיביים מחודשים מארצות ערב החל מהמאה ה-19....

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #5 ב- : יוני 30, 2009, 19:13:24 »
א. מהמאה ה-20.
ב. קשה לי להאמין שזה אמיתי, אני מסכים עם זלהר.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #6 ב- : יוני 30, 2009, 19:16:59 »
גם לי קשה להאמין שזה נכון,בגלל זה פרסמתי את הנושא כדי לשמוע את דעתכם ואני מכבד מאוד את התשובות שלכם,תודה רבה שאתם משיבים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #7 ב- : יוני 30, 2009, 19:39:28 »
לא ידוע על אפיזודה היסטורית כלשהי של התאסלמות
המונית של יהודים בארץ ישראל, בייחוד שמאז הגלות
לא היו כאן קהילות יהודיות גדולות. היו יהודים בודדים
שהתאסלמו כפי שהיו מוסלמים שהתגיירו, אם היה מתרחש
משהו מאסיבי יותר - היה לכך תיעוד ברשומות.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #8 ב- : יולי 01, 2009, 10:58:23 »
מקרים מעטים!
בטוח לא כפרים שלמים!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #9 ב- : יולי 01, 2009, 11:26:14 »
בתשקורת השמאלנית התלהבו מזה והעצימו את הכמויות.........

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיקת DNA של ערבים
« להגיב #10 ב- : יולי 01, 2009, 15:16:46 »
כןן נירא לי ראיתי את הכתבה..תשקורת הזאתי אי אפשר להסתמך עליהם!