כתב נושא: מה הייתם עונים לאנטישמי הזה?  (נקרא 5331 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה הייתם עונים לאנטישמי הזה?
« להגיב #25 ב- : יולי 09, 2009, 01:15:55 »

זה נכון שזה נראה שאין עם מי לדבר הם כולם שטופי מוח בדת הרצח ובכל זאת אני מנסה לעמת אותם עם האמת
לפחות הניאו נאצי שינה את דעתו וזה כבר עולם ומלואו ישר כוח לכל מי שמנסה לשנות את הדעה של צוררי ישראל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : יולי 09, 2009, 01:20:20 »
עדיין לא הבנתי למה את צריכה בכלל לשנות את דעתם?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 09, 2009, 02:14:06 »

מה שאני מנסה לעשות זה לעמת אותם אל מול האמת ומשם בתקווה שזה ישפיע על ניטרלים ואולי על הצוררים עצמם כבר הסברתי את זה. עכשיו מה שקורה בפורום זה שיש אנשים אחרים לרוב נוצרים תומכי ישראל כביכול שעונים אבל הם לא עונים מתוך ידע

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 09, 2009, 02:16:17 »

תגובה של אותו הזוי בקשר לקבלה:

"לא, אני לא מסכים. אם הקבלה הייתה דבר שהוא טוב ושלא קשור בשטן אז למה יש רבנים שאוסרים ללמוד קבלה ויש גם הרבה יהודים שמתנגדים לזה? אתם רואים? בגלל זה אני מעדיף לדבר עם יהודים אורתודוכסים שכן מבינים בנושאים האלה, ישנם רבים שמחשיבים עצמם כיהודים אבל משתמשים בזה בתור אופנה או סגנון חיים זול כמו מדונה."

אני חושבת שיש אנשים שמה שאני כותבת כאן יכול לעזור להם אם יצא להם לדבר עם מוסלמים שרובם
משקרים אם לא כולם

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #29 ב- : יולי 09, 2009, 08:32:00 »
hebraic תוכל להוסיף מקור כתוב לחלק של תנועת הירח והחישוב של 29.53059?, קשה לי להאמין שבספר שכתוב מלפני כמה אלפי שנים כתוב משהו על הכוכבים בצורה כל כך מדויקת שנאסא רק עכשיו גילו את זה.

אחי, קח תראה את זה בווידאו:

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 09, 2009, 16:26:09 »
M4A1 -
הגמרא בבלי, מסכת ראש השנה כה עמוד א (בשורות הראשונות עמוד א של הגמרא אחרי המשנה )

"אמר להם ר"ג כך מקובלני מבית אבי אבא אין חדושה של לבנה פחותה מעשרים ותשעה יום ומחצה ושני שלישי שעה וע"ג חלקים"
« עריכה אחרונה: יולי 09, 2009, 16:33:54 על ידי hebraic »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 09, 2009, 17:22:59 »
M4A1 -
הגמרא בבלי, מסכת ראש השנה כה עמוד א (בשורות הראשונות עמוד א של הגמרא אחרי המשנה )

"אמר להם ר"ג כך מקובלני מבית אבי אבא אין חדושה של לבנה פחותה מעשרים ותשעה יום ומחצה ושני שלישי שעה וע"ג חלקים"

אני לא אומר שזה לא נכון אבל איך מעשרים ותשע יום ומחצה ושני שלישי שעה וע"ג חלקים הגעת למספר הנ"ל?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : יולי 09, 2009, 17:35:38 »
אני לא אומר שזה לא נכון אבל איך מעשרים ותשע יום ומחצה ושני שלישי שעה וע"ג חלקים הגעת למספר הנ"ל?
מדובר בתרגום מתימטי של ערכים מספריים משיטת ספירה אחת לרעותה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.