כתב נושא: מאמרים שמכחישים כל קשר של המוסלמים לירושלים?  (נקרא 18670 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מאמרים שמכחישים כל קשר של המוסלמים לירושלים?
« להגיב #25 ב- : יוני 24, 2009, 21:20:20 »
בפירוש יש קשר מוסלמי לירושלים במסגדים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : יוני 24, 2009, 21:58:34 »

F-35 שוב תודה אני אכנס לקישורים ואבדוק אחד הדברים שאמרו לי זה מאיפה אני יודעת שמה שרשום זה נכון
כי זה באנגלית ולא בערבית לגבי דברים שנאמרים בcuran ולכאורה אפשר להטיל ספק אבל אי אפשר להכחיש שזה מה שכתוב בספר של דת הרצח

וזה בסדר כבר אמרו לי שעשו לי שטיפת מוח ועוד דברים מכוערים רק בגלל שאכפת לי ואני חוקרת את האמת

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : יוני 24, 2009, 22:14:01 »

היי

אתה יכול לפרט יותר?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : יוני 24, 2009, 23:14:03 »

מה אתם חושבים על המאמר שכתוב כאן?
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1156709

רשום שם "באותם שנים עברו יהודים ונוצרים רבים לאסלאם, כנראה רק כלפי חוץ, כדי להשתחרר מעול המיסים הכבד שהושת עליהם,ועם הצטרפותם לאסלאם הם נשאו בלבם ובפיהם את רוממות ירושלים עיר הקודש,וכך הגיע לאסלאם רעיון קדושת ירושלים."

אני חושבת שמוחמד הטרוריסט פשוט שמע מיהודים חכמים יום וליל על קדושת ירושלים
ואז הוא החליט שאם זה קדוש ליהודים אז ירושלים "תהיה" יותר קדושה למוסלמים

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #29 ב- : יוני 24, 2009, 23:28:11 »
טוב אני חושב אני אעלה בע"ה שבוע הבא, נץ מה הם הקריטריונים למאמר טוב?
מאמר טוב, זה מאמר שיש בו רעיון מרכזי, פתיחה, אמצע וסיכום (אם כי לא מחוייב), כתוב ללא שגיאות כתיב ותחביר.
ומעבר לטכניקה, זה שיש בו חידוש והרעיון המובע בו הוא הלא מיחזור של דברים שכבר נאמרו קודם במאמר (כוונתי לאלה שנמצאים בספריה או נעוצים בפורום שאני אחראי לו ישירות).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #30 ב- : יוני 24, 2009, 23:34:33 »
אני חושבת שמוחמד הטרוריסט פשוט שמע מיהודים חכמים יום וליל על קדושת ירושלים
ואז הוא החליט שאם זה קדוש ליהודים אז ירושלים "תהיה" יותר קדושה למוסלמים
למוסלמים אין ולו הקשר הרופף ביותר לירושלים, זה בלוף מהחל ועד כלה.
ירושלים איננה מאוזכרת בקוראן ולו פעם אחת, מקומו האמיתי של מסגד אל אקצא בסיפור "עלייתו השמימה" של מוחמד הוא בכלל בסעודיה.
מוחמד בתחילת דרכו הכריז על ירושלים כמקום התפילה שאליו יש לכוון ולא למכה, אבל זה בסך הכל היה כדי לנסות ללכת בדרכי נועם (בתחילת דרכו כשהטיף בחוצות מכה, להלן החלק בקוראן שנקרא: "סוראת אל מאכיה") עם הדתות בחצי האי ערב, אין צורך לפרט את שינוי חשיבתו והטפותיו אחרי ההג'ירה שלו וסוראת אל מדיניה בעיר מדינה שם הוא גם אחרת הפוך לחלוטין, קובע את מכה כמקום התפילה המרכזי, רודף את כל מי שלא מוסלמי ומנחה את אנשיו לעשות כן וכך גם כל מוסלמי שבא בדורות הבאים, על פי העקרון ה"אל נסח' ואל מנסוח" (בטל ומבוטל) ההתגלויות במדינה מבטלות את אלו של מכה  והופכים אותם ללא רלוונטים במישור המעשי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יוני 25, 2009, 00:29:22 »

היי נץ

הבנתי שמסגד אל אקצא הלוואי ויפול במהרה הכיתוב שרשום עליו בכלל לא מופיע ב curan ידוע לך משהו על זה?
מתי נבנה אל אקצא? האם מוחמד י"ש ידע ששם עתיד היה לקום בית מקדש?
האם המוסלמים של היום גם מבטלים את ההתגלויות של מכה?

כשמוסלמי אומר לי שאנחנו מאמינים באותו השם זה שקר אחד גדול הבנתי שמוחמד איסלם את האל שלו למוסלמי
וallah בכלל היה אל שפגאנים השתחוו לו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : יוני 25, 2009, 00:59:12 »
היי נץ
הבנתי שמסגד אל אקצא הלוואי ויפול במהרה הכיתוב שרשום עליו בכלל לא מופיע ב curan ידוע לך משהו על זה?
מתי נבנה אל אקצא? האם מוחמד י"ש ידע ששם עתיד היה לקום בית מקדש?
האם המוסלמים של היום גם מבטלים את ההתגלויות של מכה?
כשמוסלמי אומר לי שאנחנו מאמינים באותו השם זה שקר אחד גדול הבנתי שמוחמד איסלם את האל שלו למוסלמי
וallah בכלל היה אל שפגאנים השתחוו לו
לגבי הכיתוב על המסגד, את אכן צודקת, זה אכן כיתוב שהוסף מאות שנים מאוחר יותר וגם זה על ידי נוצרי ביזנטי שהמוסלמים הכריחו אותו לכתוב את זה לצרכי סחטנות פוליטית של הח'ליפות האיסלמית ותו לא, זה הכל בלוף.

לגבי אל אקצא, שאלתי אלייך היא, לאיזה הכוונה? לאמיתי שבסעודיה (שאז התשובה תהיה בימי מוחמד) או זה שכולם מכירים היום שנמצא דרומית להר הבית ונבנה כמאה שנים! אחרי שירושלים נכבשה על ידי הח'ליף השני עומאר איבן אל חטאב קרי- באיזור שנת 738 לספירת הנוצרים, ונבנתה שוב, אחרי שהוחרבה על ידי הצלבנים, בידי מי שבא אחרי סלאח א דין אל איובי?
מוחמד ידע שזה מקום המקדש, כי הוא לבטח שמע את זה מהיהודים שנפלו בשבי אנשיו או בשיג ושיח שהיה לו בתחילת דרכו בחצי האי ערב, בדגש על שהותו במכה.
המוסלמים של היום מבטלים את השיוך המעשי של כל גילוי במכה שסותר לוגית גילוי מאוחר יותר במדינה בדגש על היחס ל-לא מוסלמים.
ולגבי אללה, את צודקת לחלוטין, אללה זה אל הירח המסוטפוטמי, השם הבבלי שלו יותר מוכר (בל/מרדוך), ומכאן גם הסהרון כסמל האיסלם, היו 365 אלילים במכה (אחד כנגד כל יום מימות השנה), שאללה עמד בראשם (כמו זאוס אבי האלים במיתולוגיה היוונית), מוחמד פשוט הפך את אללה מראש האלים לאל היחיד, זה כל הסיפור.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2009, 00:59:50 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יוני 25, 2009, 07:04:30 »
לגבי הכיתוב על המסגד, את אכן צודקת, זה אכן כיתוב שהוסף מאות שנים מאוחר יותר וגם זה על ידי נוצרי ביזנטי שהמוסלמים הכריחו אותו לכתוב את זה לצרכי סחטנות פוליטית של הח'ליפות האיסלמית ותו לא, זה הכל בלוף.

לגבי אל אקצא, שאלתי אלייך היא, לאיזה הכוונה? לאמיתי שבסעודיה (שאז התשובה תהיה בימי מוחמד) או זה שכולם מכירים היום שנמצא דרומית להר הבית ונבנה כמאה שנים! אחרי שירושלים נכבשה על ידי הח'ליף השני עומאר איבן אל חטאב קרי- באיזור שנת 738 לספירת הנוצרים, ונבנתה שוב, אחרי שהוחרבה על ידי הצלבנים, בידי מי שבא אחרי סלאח א דין אל איובי?
מוחמד ידע שזה מקום המקדש, כי הוא לבטח שמע את זה מהיהודים שנפלו בשבי אנשיו או בשיג ושיח שהיה לו בתחילת דרכו בחצי האי ערב, בדגש על שהותו במכה.
המוסלמים של היום מבטלים את השיוך המעשי של כל גילוי במכה שסותר לוגית גילוי מאוחר יותר במדינה בדגש על היחס ל-לא מוסלמים.
ולגבי אללה, את צודקת לחלוטין, אללה זה אל הירח המסוטפוטמי, השם הבבלי שלו יותר מוכר (בל/מרדוך), ומכאן גם הסהרון כסמל האיסלם, היו 365 אלילים במכה (אחד כנגד כל יום מימות השנה), שאללה עמד בראשם (כמו זאוס אבי האלים במיתולוגיה היוונית), מוחמד פשוט הפך את אללה מראש האלים לאל היחיד, זה כל הסיפור.

יש משהו דומה עם הכינוי של ה' בתורה באותיות ה-ו-י-ה לא?
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2009, 09:19:10 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #34 ב- : יוני 25, 2009, 09:20:36 »

יש משהו דומה עם הכינוי של ה' בתורה באותיות ה-ו-י-ה לא?
יש שם שאולי קרוב, אבל לא קשור בכלל, זה קישקוש, להבדיל מהאיסלם אף אחד משמותיו של ה' איננו חס וחלילה, מושאל או לקוח משם של אליל פגאני כזה או אחר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #35 ב- : יוני 25, 2009, 09:53:19 »
לא קשור לקוראן אלא לכיבוש המוסלמי בארץ,צאלח אדין,בית אומיה,ברגע שכובש מוסלמי בנה כאן מסגדים אפילו אם הוא עות'מני יש קשר בין המוסלמים לארץ.
ממתי אנחנו מסבירים למוסלמים על הקוראן?לדעתי הקוראן הוא אוסף שטויות ואינני יכול להסתמך עליו כמקור.אני קראתי על מוחמד שטס עם הסוס לשמים כאילו היה סופרמן ועל זה המוסלמי מתבסס.
אני גם לא מאמין ב72 בתולות בגן עדן אז מה?כל עוד המתאבד מאמין זה מה שקובע.אני לא מוסלמי ולא חושב כמוהם.
גם הכעבה היא מטאור והאיסלם הוא שקר אז מה?מליארד וחצי מאמינים בו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 25, 2009, 13:35:37 »

היי נץ

התכוונתי לזה שבנוי בהר הבית קראתי גם שהוא הוחרב בגלל רעידות אדמה? ונבנה שוב מחדש...
אתה יכול לפרט בקשר לגילוים שהיו במדינה לגבי הלא מוסלמים? אם זה לא ארוך מדי אני לא בקיאה בשטויות של המוסלמים
וליוסי דווקא דרך השטויות שכתובות ב curan אפשר להוכיח למוסלמי בפנים שהם טועים לגבי הכל אין הנאה יותר גדולה מזאת :old_smiley:

אגב מה אומרת ההלכה לגבי קריאת ספר של דת אחרת? את האמת זה לא נוח לי לקרוא מה שיש בספר של דת הרצח גם אם זה כתוב באנגלית

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #37 ב- : יוני 25, 2009, 13:45:51 »
אני חושש שרית שלא הבנת מה כתבתי או שלא קראת או שרצונך להבין דבר מה אחר.אי אפשר להכחיש כל קשר מוסלמי לירושלים ברגע שיש שם מסגדים גם אם מאמר יאמר אחרת.
אני יכול לכתוב מאמר שהשמש לא זורחת אבל מי שיצא החוצה יראה את השמש.המסגדים קיימים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : יוני 25, 2009, 13:55:42 »

היי יוסי

קראתי בתשומת לב את כל מה שכתבת עכשיו אני לא באה להסתמך על מאמר שיכחיש את הקשר שלהם לירושלים.. אפשר למצוא את זה בספר הרצח שלהם ב curan לפי דעתי זה שהם בנו מסגדים בארץ ישראל ודווקא במקומות הקדושים ליהדות זה לא אומר שיש להם קשר לירושלים הם יכולים לומר מה שהם רוצים ואם אני טועה במשהו אשמח לדעת במה...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יוני 25, 2009, 15:01:30 »
פלישה-כיבוש+בנייה בארץ לא בונה קשר מוסלמי לארץ.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2009, 15:02:25 על ידי F-35 Lightning »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #40 ב- : יוני 26, 2009, 00:13:01 »
פלישה-כיבוש+בנייה בארץ לא בונה קשר מוסלמי לארץ.
אתה צודק ויוסי טועה, זה לא בונה קשר מוסלמי, הלינק הוא אימפרילי התפשטותי אבל לא דתי בהגדה, לינק דתי הוא במימד אחר לחלוטין, והלינק הזה הוא בלוף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : יוני 27, 2009, 21:53:50 »
שלום שרית!

הנה משהו שמצאתי ופרסמתי פה בפורום:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18724.0.html

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #42 ב- : יוני 27, 2009, 23:56:12 »
היי נץ
התכוונתי לזה שבנוי בהר הבית קראתי גם שהוא הוחרב בגלל רעידות אדמה? ונבנה שוב מחדש...
אתה יכול לפרט בקשר לגילוים שהיו במדינה לגבי הלא מוסלמים? אם זה לא ארוך מדי אני לא בקיאה בשטויות של המוסלמים
וליוסי דווקא דרך השטויות שכתובות ב curan אפשר להוכיח למוסלמי בפנים שהם טועים לגבי הכל אין הנאה יותר גדולה מזאת :old_smiley:
אגב מה אומרת ההלכה לגבי קריאת ספר של דת אחרת? את האמת זה לא נוח לי לקרוא מה שיש בספר של דת הרצח גם אם זה כתוב באנגלית
צריך להפריד בין מסגד אל אקצא שנמצא בדרום הר הבית והוא המסגד המדובר (כיפת הכסף), לבין המבנה שנמצא צפונית לו שנקרא מסגד אל עומאר (שהוא איננו מסגד כלל, אלא מבנה חסר כל משמעות שנמצא מעל אבן השתיה, מקום קודש הקודשים של בית המקדש יבנה במהרה בימינו) שנקרא גם "כיפת הזהב" (תוספת של לפני 80 שנה) ו"כיפת הסלע" על שם אבן השתיה שמתחתיו כאמור.
מסגד אל אקצא אכן נהרס פעם אחת על ידי רעידת אדמה, ופעם שניה על ידי הצלבנים.
לגבי הגילויים שהיו במדינה ביחס ללא מוסלמים, אני מאוד ממליץ לך לעבור על האתר הזה בנדון:
http://www.prophetofdoom.net/Islamic_Quotes.Islam
ההלכה אומרת שמותר ללמוד את זה אם זה בשביל 4 דברים:
1.) לצורך פרנסה (אקדמיה, מערכת הבטחון וכו')
2.) לצורך של "דע מה שתשיב" (בין לאפיקורוס, ובין אם זה במסגרת ויכוחים תיאולוגיים להגנת דתנו)
3.) כדי לדעת איך להלחם באויב, צריך לדעת עליו הכל.
4.) לצרכים בטחוניים.
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2009, 23:59:07 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : יוני 29, 2009, 00:54:06 »
שלום שרית!

הנה משהו שמצאתי ופרסמתי פה בפורום:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18724.0.html

תודה רבה יהודי מאוד מעניין מה שפרסמת בקשר לירושלים מעניין לדעת באיזו מאה התחילו המוסלמים
לכנות את ירושלים הקדושה "אל קודס"?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : יוני 29, 2009, 00:56:24 »
צריך להפריד בין מסגד אל אקצא שנמצא בדרום הר הבית והוא המסגד המדובר (כיפת הכסף), לבין המבנה שנמצא צפונית לו שנקרא מסגד אל עומאר (שהוא איננו מסגד כלל, אלא מבנה חסר כל משמעות שנמצא מעל אבן השתיה, מקום קודש הקודשים של בית המקדש יבנה במהרה בימינו) שנקרא גם "כיפת הזהב" (תוספת של לפני 80 שנה) ו"כיפת הסלע" על שם אבן השתיה שמתחתיו כאמור.
מסגד אל אקצא אכן נהרס פעם אחת על ידי רעידת אדמה, ופעם שניה על ידי הצלבנים.
לגבי הגילויים שהיו במדינה ביחס ללא מוסלמים, אני מאוד ממליץ לך לעבור על האתר הזה בנדון:
http://www.prophetofdoom.net/Islamic_Quotes.Islam
ההלכה אומרת שמותר ללמוד את זה אם זה בשביל 4 דברים:
1.) לצורך פרנסה (אקדמיה, מערכת הבטחון וכו')
2.) לצורך של "דע מה שתשיב" (בין לאפיקורוס, ובין אם זה במסגרת ויכוחים תיאולוגיים להגנת דתנו)
3.) כדי לדעת איך להלחם באויב, צריך לדעת עליו הכל.
4.) לצרכים בטחוניים.

תודה נץ  :old_smiley:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יוני 29, 2009, 13:39:45 »
הם התחילו לקרוא לה אל קודס כשהפכה לקדושה, כשבנו בה את אל אקצא.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : יוני 29, 2009, 23:43:04 »

תודה F-35 :old_smiley:

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 30, 2009, 13:01:00 »
בס"ד
גם אם ירושלים הייתה מוזכרת בקןראן 100000 פעם לא עדיין לא היה משנה כלום לנו יש תורה מסיני שהקוראן שלהם זה רק חיקוי בדיוק כמו הנצרות
בראשית ברא אלוקים
הוא ברא את הכל והוא גם מחליט איזו חלקת אדמה לתת לעמו!
בזוהר הקדוש כבר כתוב שלישמעאלים יהיה איש שיגדיר את עצמו שהוא שליחו של הקב"ה
כל המוסלמים פשוט מקנאים בעם ישראל שהקב"ה בחר אותו וזה אפילו כתוב בקוראן
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : יוני 30, 2009, 13:27:56 »
אם ירושלים כל-כך חשובה לערבים אז למה הם לעזאזאל בכל פעם שהם מתפללים,ראשם מופנה למכה ואילו התחת מופנה לירושלים....הם בוודאי יתחילו להתפלצף על כך ויביאו דוגמאות שיקריות מהקוראן,לי זה נראה שהם עושים זאת במודע כדי לזלזל בקדושת ירושלים ולערער את מעמדתה כעיר הקדושה היחידה בעולם כולו,תכל'ס בעיניהם זה עוד כיבוש והתנחלות מיני רבים במסע ההרג והחורבן של מוחמד,הם מעריכים את מכה בלבד!!!!!!!!!!!!!!

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : יוני 30, 2009, 19:00:35 »

אני אשאל בהזדמנות מוסלמי אחד שאני מדברת איתו מה הקשר שיש להם בדיוק לירושלים כמו שאמרת כשהם מתפללים הם מפנים את ראשם לעיר האלילית מכה