כתב נושא: לענות לאנטישמית נוצריה  (נקרא 4700 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« ב- : יוני 20, 2009, 23:31:46 »

כתבתי שאלה "מה אתם באמת יודעים על ארגוני הטרור המוסלמים בארץ ישראל?"

כמובן שהיא בטח לא שמעה על פת"ח וחמאס מעולם...

הנה מספר הודעות שלה שהיא כתבה אין גבול לשקר של האנטישמים:

"מה אתם עושים יותר טוב מהם?
האדם שמשתמש בפצצה ממטוס הוא יותר אנושי מאשר אדם שסוחב פצצה בתוך תרמיל?

המחבלים הופיעו בעולם מאז האימפריאליזם הוא הורס את חייהם של כל האנושות, ואין ספק, ישראל היא "מדינה" אימפריאליסטית.

אין לבלבל בין התנגדות לטרור. ארה"ב פולשת לעיראק, מי שנלחם נגדם אינם טרוריסטים אלא זו התנגדות "פטריוטים אמיתיים" ואותם אלה שנלחמים באותה מדינת ישראל הפולשת".

הודעה שניה:

"את יודעת שהפטריוטיות של הפלסטינים לא נעשתה ע"י קולם, את יודעת את זה וזה כואב לך, שזאת מדינה שהוקמה ע"י כוחות צבאים. אתמול צפיתי בסרט תיעודי על הנושא, על איך אנגליה "נתנה" את הקרקע ליהודים.
זו הייתה תוכנית מחרידה, היו היהודים שהגיעו והפלסטינים (אשר בעבר היו ביחסים טובים עם יהודים החיים שם, פחות מ 2%) לא ידעו את האמת של התוכנית, היהודים למדו ערבית, לבשו בגדים כמו של פלסטינים והעמידו פנים שהם תומכים בפלסטינים ... על בסיס שקרים. העם הפלסטיני ישן והוא קיווה שהמעשים האלה יהיו מועילים. אבל המציאות היתה אחרת, וזה היה מאוחר מדי. אם הפלסטינים היו מגיבים לפני ישראל, ישראל לא היתה קיימת (*חס וחלילה) ועכשיו ... כאשר ישראל ניסתה לישב אדמות אחרים (כי אנחנו יודעים מה מסמלים הפסים הכחולים של דגל ישראל ...) היתה תמיכה של מצרים ושאר מדינות ערב המלחמה שכשלה כדי להגן על מה שהיה שלהם. לבנון, עם זאת, ניצחה בעזרת חיזבאלה."

מבחינה אנטישמית מה כבר יכולים לסמן הפסים של דגל ישראל?

תרגמתי את זה מספרדית מקווה שהתרגום בסדר... אני מאוד אשמח לעזרה תהיו יצירתיים :old_smiley:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #1 ב- : יוני 21, 2009, 00:20:05 »
בס"ד
עקב בעיות במחשב אני אשלח לך תשובה בהודעה פרטית.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #2 ב- : יוני 22, 2009, 16:08:52 »
בס"ד
אם היא הוצריה אז תשאלי אותה איך את מצדיקה שבגירוש ספרד טבחו הרבה ביהודים באינקיצזציות

ועוד פרעות פוגרומים ועלילות דם
הרי הנוצרים הם "הומאנים" אז תגידי לה שקודם כל תדבר על עצמה  ועל בני עמה!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #3 ב- : יוני 22, 2009, 17:09:33 »
ציטוט
"מה אתם עושים יותר טוב מהם?
האדם שמשתמש בפצצה ממטוס הוא יותר אנושי מאשר אדם שסוחב פצצה בתוך תרמיל?
זה תלוי ביעד של הפצצה. המטרה של מחבל מתאבד היא אזרחים תמימים, המטרה של פצצות ישראליות היא מחבלים כאלה והאנשים שמפעילים אותם.

ציטוט
"את יודעת שהפטריוטיות של הפלסטינים לא נעשתה ע"י קולם, את יודעת את זה וזה כואב לך, שזאת מדינה שהוקמה ע"י כוחות צבאים. אתמול צפיתי בסרט תיעודי על הנושא, על איך אנגליה "נתנה" את הקרקע ליהודים.
זו הייתה תוכנית מחרידה, היו היהודים שהגיעו והפלסטינים (אשר בעבר היו ביחסים טובים עם יהודים החיים שם, פחות מ 2%) לא ידעו את האמת של התוכנית, היהודים למדו ערבית, לבשו בגדים כמו של פלסטינים והעמידו פנים שהם תומכים בפלסטינים ... על בסיס שקרים. העם הפלסטיני ישן והוא קיווה שהמעשים האלה יהיו מועילים. אבל המציאות היתה אחרת, וזה היה מאוחר מדי. אם הפלסטינים היו מגיבים לפני ישראל, ישראל לא היתה קיימת (*חס וחלילה) ועכשיו ... כאשר ישראל ניסתה לישב אדמות אחרים (כי אנחנו יודעים מה מסמלים הפסים הכחולים של דגל ישראל ...) היתה תמיכה של מצרים ושאר מדינות ערב המלחמה שכשלה כדי להגן על מה שהיה שלהם. לבנון, עם זאת, ניצחה בעזרת חיזבאלה."

ארץ ישראל שייכת לעם היהודי וזו לא מתנה מאנגליה. אבל אם כבר, בריטניה קיבלה את ארץ ישראל כפקדון (המנדט הבריטי) מחבר הלאומים במטרה להקים בית לאומי לעם היהודי. באופן מנוגד למנדט ובניגוד לחוק הבינלאומי בריטניה נתנה במתנה מעל 70% משטח המנדט לערבים ויצרה מדינה בשם ממלכת עבר-הירדן (Transjordan) אשר כיום נקראת ירדן. אבל גם זה לא הספיק לערבים והם דרשו גם את ה30% שנשארו במסגרת המנדט. 

מעולם לא היה עם פלסטינאי או מדינת פלסטין, וכן הרוב המכריע של מי שכיום מכונים פלשתינאים הם ערבים צאצאי מהגרי עבודה ערבים שהיגרו לתחומי המנדט הבריטי. כל מי שמאמין בכנות שמגיעה לערבים ה'פלשתינאים' מדינה משלהם כבר מזמן קיבל את מבוקשו בצורת מדינת ירדן, ששטחה  יותר מפי שלושה משאח מדינת ישראל (כולל יו"ש) ו70% מתושביה הם פלשתינאים על פי הגדרה הן של הערבים והן של האו"ם. מדוע זה לא מספק את כל מי שמצדד בפתרון שתי מדינות ? למה כל פתרון שהם מציאים מחייב נסיגה מצד ישראל, פינוי יהודים אבל לא פינוי ערבים משטח ישראל ? מפני שהפתרון שהם מציעים אינו הצעה כנה לשלום צודק אלה נסיון לחיסול מדינת ישראל בשלבים.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #4 ב- : יוני 22, 2009, 17:31:53 »

תודה רבה על העזרה נראה מה היא תגיב אני מתחילה לחשוב שהיא לא באמת נוצריה היא משתמשת יותר ויותר במילה "התנגדות" שמזוהה בעיקר עם הצורר המוסלמי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #5 ב- : יוני 22, 2009, 19:22:40 »
לא הבנתי איזה תשובה נתת לה?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #6 ב- : יוני 22, 2009, 22:04:09 »
תודה רבה על העזרה נראה מה היא תגיב אני מתחילה לחשוב שהיא לא באמת נוצריה היא משתמשת יותר ויותר במילה "התנגדות" שמזוהה בעיקר עם הצורר המוסלמי
בס"ד
תגידה לה שיש לנו זכות אבות על הארץ הזאת שהובטחה לאברהם אבינו לפני כ-4000 שנה   ע"י הקב"ה ולפני 3300 שנה כבשנו אותה
יש לנו את התנ"ך ואת היהדות ותגידה לה שלא משנה אם היא מאמינה בנצרות או באסלאם תגידי לה שזה העתק עלוב של היהדות
ותגידה לה שלא היה ולא נברא עם פלסטיני אין דבר כזה בכלל היוונים או הרומאים נתנו לארץ ישראל את השם הזה על שם הפלישתים שהיו יורדי ים כתומי שיער בחופי ארץ ישראל הדרומית

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #7 ב- : יוני 24, 2009, 18:12:30 »
חבר'ה אתמול הייתה לי שיחה עם פלשתיני שגר בירדן אבל הוא טוען שהוא נולד בארץ הקודש שיהיה...

הוא אמר לי שלפני "שכבשתם את הארץ" ישבו בארץ כנען כבר עמים אחרים אמרתי לו שנכון וקיבלנו הבטחה מהשם שהארץ הזו היא שלנו
אחרי זה הוא טוען שהפלסטינים של היום הם בעצם הצאצאים של הפלישתים- שאלתי אותו אתה אומר לי בעצם שבאת מאותו עם פלשיתים האויב הקדום של עם ישראל בתנ"ך?
הוא אומר לי כן וכמובן שבדיחה יותר גדולה מזו לא יכולה להיות :old_grin:
אמרתי לו שהפלשיתים באו מכריתים מיוון והם היו אדומי שיער והם הוכחדו לפני הרבה שנים (*לפני כמה אלפי שנים זה בדיוק קרה?) ככה שאין בכלל קשר לפלשתינים של היום כתבתי לו
תספר לי על התרבות העתיקה של הפלסטינים או תאמר לי מה בדיוק הייתה ההסטוריה שלכם במשך כל אותם אלפי שנה?
למה ערבי ישראל לפני שנת 67 לא טענו שהם פלשתינים מעולם?!

הוא אמר שבמשך הזמן הפלשיתים אדומי השיער עברו שינויים- האומנם?
הוא סיפר לי שהוא רופא בן 24 (?) ושאני אבדוק את זה כמובן וזה נשמע לי די מופרח כל העניין הזה של שינוי גנטי
ואז הוא אמר טוב אם נדבר על העבר אז לא נגיע לשום הסכמה - עניתי לו נכון בגלל זה אנחנו רבים כי אתה לא מכיר את ההסטוריה של עם ישראל ואתה יודע שאני צודקת

חשבתי לשתף אתכם בזה נראה מה הוא יגיד בהמשך בסה"כ זה די נחמד להוכיח למתכחש הזה שהוא טועה וחי בסרט
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2009, 18:16:19 על ידי sarit »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #8 ב- : יוני 24, 2009, 18:26:51 »
הוא לא חי בסרט, הוא יודע טוב מאוד שהטענות שלו אמיתיות כמו פוקימון.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #9 ב- : יוני 24, 2009, 18:37:45 »
אל תצפי לשמוע מערבי מוסלמי דברי אמת. בתרבות שלנו רדיפת אמת היא ערך חשוב, אצלהם אין לאמירת אמת ערך כלל וזה נתפש כחולשה להודות בעובדות.

הפלשתים נמחקו מבמת ההיסטוריה בערך לפני כ2500 שנים, בתקופה הפרסית.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #10 ב- : יוני 24, 2009, 22:23:17 »
אל תצפי לשמוע מערבי מוסלמי דברי אמת. בתרבות שלנו רדיפת אמת היא ערך חשוב, אצלהם אין לאמירת אמת ערך כלל וזה נתפש כחולשה להודות בעובדות.

הפלשתים נמחקו מבמת ההיסטוריה בערך לפני כ2500 שנים, בתקופה הפרסית.

אני יודעת הם תמיד מסלפים את האמת ויוצאים כאלו מגוחכים.. מעניין איזו הסטוריה מספרים להם על ארץ ישראל

תודה

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #11 ב- : יוני 25, 2009, 13:04:01 »

מבחינה אנטישמית מה כבר יכולים לסמן הפסים של דגל ישראל?

בקשר לפסים הכחולים המון ערבים טוענים שהם נבחרו להופיע בדגלנו כי הם מסמלים את נהר פרת והנילוס המצאה מוזרה שלהם
אז אני משער שטענתה שציונים כובשים שטח שלא שייך להם בין הגבולות הנ"ל
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #12 ב- : יוני 25, 2009, 13:44:38 »

כל מה שהמוסלמים אומרים זה הזוי לפני שבוע שמעתי בתוכנית הרדיו של נתן זהבי מישהו שאמר שלקחנו את המגן דויד בדגל ישראל מהערבים כשהיו עוד עובדי אלילים- מה יש לכם להגיד על השטות הזאת? בטח זה היה ערבי שהתחזה ליהודי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #13 ב- : יוני 25, 2009, 15:04:42 »
מגן דוד אדום היה סמל/חותם יהודי עוד לפני שמוחמד התפצפץ לו מהרחם.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #14 ב- : יוני 25, 2009, 20:28:16 »
בס"ד
כל האסלאם זה העתק עלוב של היהדות

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #15 ב- : יוני 26, 2009, 00:16:00 »
בס"ד
כל האסלאם זה העתק עלוב של היהדות
האיסלם זה עירבוב בין יהדות, נצרות, זרתוסטרה ודתות פגניות בחצי האי ערב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות לאנטישמית נוצריה
« להגיב #16 ב- : יוני 26, 2009, 00:19:15 »
מקור האיסלאם היא התשוקות השפלות והבסיסיות של האדם, או במקרה הזה מוחמד.