כתב נושא: שתי מדינות לשני עמים? שקר גמור! (סרט)  (נקרא 1153 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

עוד סרטון שבו אני מגיב לנאומו של ביבי נתניהו בבר אילן.

ביוטיוב:

בפליקס: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3260805

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שתי מדינות לשני עמים? שקר גמור! (סרט)
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2009, 15:31:20 »
חיים, אני לא מבין מה אתה בא בטענות לביבי (או "פיפי" כמו שאתם מכנים אותו ב"הימין האמיתי"). ביבי אמר שהוא לא מוכן שלפלסטינים יהיה צבא, שהוא לא מוכן לחלק את ירושלים, והוא אפילו דורש שישראל תשלוט במרחב האווירי של המדינה הפלסטינית! לזה אתה קורא "מדינה עצמאית"?
דרך אגב, חיים, עוד דבר: "חרב" (harb) בערבית זה לא "חרב" (sword), אלא "מלחמה". לך תלמד ערבית לפני שאתה מנסה ללמד את כולם!
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : יוני 17, 2009, 15:47:06 »
חיים, אני לא מבין מה אתה בא בטענות לביבי (או "פיפי" כמו שאתם מכנים אותו ב"הימין האמיתי"). ביבי אמר שהוא לא מוכן שלפלסטינים יהיה צבא, שהוא לא מוכן לחלק את ירושלים, והוא אפילו דורש שישראל תשלוט במרחב האווירי של המדינה הפלסטינית! לזה אתה קורא "מדינה עצמאית"?
דרך אגב, חיים, עוד דבר: "חרב" (harb) בערבית זה לא "חרב" (sword), אלא "מלחמה". לך תלמד ערבית לפני שאתה מנסה ללמד את כולם!
מדינת ישראל איננה מדינה עצמאית כי אם מדינת וואסל, ומבחינה אטימולוגית, אם היה לך מינימום של שכל בקודקוד, וידע הסטורי וגם תנ"כי היית יודע שהמילים "חרב" ו"מלחמה" הם מילים מקבילות, ולא תמיד המילה חרב משמשת במשמעות המילולית של המילה ככלי ממלחמה של נשק קר, אלא כסמל למלחמה באופן כולל.
המילה חרב או "חארב" (ה"ב" דגושה) יכולה לשמש הן לחרב באופן מילולי והן לסימבוליקה של מלחמה, הדבר נכון הן בעברית והן בערבית ששניהן שפות שמיות.
המילה סייף אגב משמשת כשם נרדף לחרב המילולי ומשמשת באותו תפקיד הן בעברית והן בערבית (דין מוחמד אל סייף).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 17, 2009, 16:05:50 »
הרגע בדקתי במילון ערבי-עברי מאת דוד איילון ופסח שנער, וכתוב שם ש"חרב" (harb) בערבית זה מלחמה. לא כתוב שזה "חרב" (sword).
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 17, 2009, 16:29:48 »
"מדינת ישראל איננה מדינה עצמאית כי אם מדינת וואסל"-והאם זהו מצב נורמאלי ואידיאלי? וחסוך ממני תשובות כמו: "מה, האם יותר טוב שישראל תהיה מדינת וואסל של רוסיה?" או משהו כזה, כי המצב הנורמאלי והאידיאלי מבחינתי הוא שישראל כן תהיה מדינה עצמאית.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : יוני 17, 2009, 21:53:28 »
הרגע בדקתי במילון ערבי-עברי מאת דוד איילון ופסח שנער, וכתוב שם ש"חרב" (harb) בערבית זה מלחמה. לא כתוב שזה "חרב" (sword).
אז כנראה מרוב שאתה כל כך מטומטם ורפה שכל אתה לא מסוגל להגיע להבנת הנקרא בסיסית.
לכן שוב, חרב (בעברית) לא רק משמשת במשמעות המילולית של המילה ככלי ממלחמה של נשק קר, אלא גם כסמל למלחמה באופן כולל.
המילה חרב או "חארב" (ה"ב" דגושה) יכולה לשמש הן לחרב באופן מילולי והן לסימבוליקה של מלחמה, הדבר נכון הן בעברית והן בערבית ששניהן שפות שמיות.
המילה סייף אגב משמשת כשם נרדף לחרב המילולי ומשמשת באותו תפקיד הן בעברית והן בערבית (דין מוחמד אל סייף).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : יוני 17, 2009, 21:57:13 »
"מדינת ישראל איננה מדינה עצמאית כי אם מדינת וואסל"-והאם זהו מצב נורמאלי ואידיאלי? וחסוך ממני תשובות כמו: "מה, האם יותר טוב שישראל תהיה מדינת וואסל של רוסיה?" או משהו כזה, כי המצב הנורמאלי והאידיאלי מבחינתי הוא שישראל כן תהיה מדינה עצמאית.
א.) לא, זה ממש לא מצב נורמאלי ואידאלי (איפה בדיוק ראית שאני מהלל ומשבח את המצב הקיים?).
ב.) המצב האידאלי הוא נכון, כפי שהטעמת, מדינת עצמאית באמת, בכל תחום (ואני לא מתכוון למשק אוטרקי).
ג.) אינני מבין מה אתה רוצה פה ממני, אני בסך הכל ציינתי עובדה (שאתה לא מתכחש לה) בעוד שאתה משתלח כאילו הבעתי את דעתי הסובייקטיבית על המצב הקיים, ולא, אינני אוהב את המצב הקיים בכלל, יש?

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ל"נץ וגאה בזה" ולהונלהוהו השמאלני ולכולם
« להגיב #7 ב- : יוני 17, 2009, 22:47:16 »
בס"ד

הונלהוהו תגיד אתה אוכל במקרה מאכלות-אסורות? כי אם כן אין טעם להתווכח איתו.
יהודי שאוכל מאכלות-אסורות ומטמא את עצמו אז הדעות שלו משתבשות ומתהפכות וליבו נעשה גס ואטום לכל דבר שמריח יהדות.

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!