כתב נושא: חמאס ופת"ח  (נקרא 4231 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« ב- : יוני 17, 2009, 15:31:30 »

היי חבר'ה

תוכלו להסביר לי על שני ארגוני הטרור מה היא האידאלוגיה שלהם? והאם הם רואים בצורר אמין אל חוסייני את המנהיג הרוחני שלהם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חמאס ופת"ח
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2009, 15:35:35 »
היי חבר'ה

תוכלו להסביר לי על שני ארגוני הטרור מה היא האידאלוגיה שלהם? והאם הם רואים בצורר אמין אל חוסייני את המנהיג הרוחני שלהם?

חמאס- חיסול היהודים, חיסול ישראל, השלטת חוק שריעה, הקמת ח'ליפות כיבוש העולם.
פת"ח- חיסול ישראל חיסול העם היהודי, הקמת אמפריה כלל ערבית (פאן ערביזם), כאשר השטח הזה הוא חלק מ"בילאד אל שאם" היא סוריה הגדולה.
ושני התנועות כאחד רואים באמין אל חוסייני מורה דרך רוחני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #2 ב- : יוני 18, 2009, 02:01:20 »

תודה על התגובה נץ :old_smiley:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חמאס ופת"ח
« להגיב #3 ב- : יוני 18, 2009, 06:29:39 »
תודה על התגובה נץ :old_smiley:
בבקשה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #4 ב- : יוני 18, 2009, 14:30:29 »

אני צריכה את עזרכתם לכתוב מן הודעה או מאמר מקוצר על מי ישראל כביכול מנהלת משא ומתן- עם אבו מאזן הטרוריסט
ולזה אני רוצה לצרף תמונות מפיגועים שנעשו בישראל לפחות בשנתיים האחרונות.

מהו הרקע של אבו מאזן?
אני יודעת שהוא היורש של הצורר ערפאת שהקים את אש"פ ב 1964 כאן נכנסת גם הרשות הפלסטינית שהבנתי הוקמה יותר מאוחר אני צריכה ממש לעשות מחקר על זה כי יש לי בלגן במושגים :old_huh:
קראתי בוויקפדיה על הטרוריסט אבו מאזן אבל משום מה אני לא מסתמכת על כל מה שנאמר שם...

את המאמר שיצא אני מתכוונת לתרגם לספרדית ולפרסם באתר ווניויזן Amigos en Israel.

« עריכה אחרונה: יוני 18, 2009, 14:32:01 על ידי sarit »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #5 ב- : יוני 18, 2009, 14:40:13 »
בס"ד
לא הבנתי שרית, את רוצה ביוגרפיה של אבו מאזן? על הפת"ח? לא הבנתי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חמאס ופת"ח
« להגיב #6 ב- : יוני 18, 2009, 14:40:39 »
אני צריכה את עזרכתם לכתוב מן הודעה או מאמר מקוצר על מי ישראל כביכול מנהלת משא ומתן- עם אבו מאזן הטרוריסט
ולזה אני רוצה לצרף תמונות מפיגועים שנעשו בישראל לפחות בשנתיים האחרונות.

מהו הרקע של אבו מאזן?
אני יודעת שהוא היורש של הצורר ערפאת שהקים את אש"פ ב 1964 כאן נכנסת גם הרשות הפלסטינית שהבנתי הוקמה יותר מאוחר אני צריכה ממש לעשות מחקר על זה כי יש לי בלגן במושגים :old_huh:
קראתי בוויקפדיה על הטרוריסט אבו מאזן אבל משום מה אני לא מסתמכת על כל מה שנאמר שם...

את המאמר שיצא אני מתכוונת לתרגם לספרדית ולפרסם באתר ווניויזן Amigos en Israel.
אני אספק לך 3 נתונים חשובים:
1.) אבו מאזן היה אחד מן האנשים בהיררכיה הגבוהה באש"ף שעמדו ישירות  מאחורי רצח הספורטאים הישראלים באוליפיאדת מינכן 1972.
2.) אבו מאזן שלח אישית את הרוצחים ותכנן את פיגוע החטיפה של האוניה האיטלקית ה"אקילה לאורו" בשנת 1985,  
פיגוע בו נרצח בדם קר, יהודי בשם ליאון נח קלינגהופר, שהיה אדם זקן המרותק לכיסא גלגלים, הוא נתפס על ידי אנשיו של "אבו מאזן" וזרקו אותו עם הכיסא גלגלים אל תוך המים, ושם הוא מת.
3.) אבו מאזן הוא מכחיש שואה מדופלם, בעבודת הדוקטורט שהגיש באוניברסיטת מוסקבה בשנת 1988 הוא מכחיש את השואה, מנסה לגמד את מימדיה והכל בגיבוי אצטלה "מדעית", במה הוא שונה מאחמדינאג'ד?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #7 ב- : יוני 18, 2009, 15:24:34 »
בס"ד
לא הבנתי שרית, את רוצה ביוגרפיה של אבו מאזן? על הפת"ח? לא הבנתי.

שלום F-35 כן התכוונתי לביוגרפיה עליו כללית כי אני לא יודעת עליו הרבה כמו על פועלו באש"פ או ברשות הפלסטינית ומה אומרת אמנת הפת"ח...
אני יוצאת מנקודת הנחה שאנשים מחו"ל לא יודעים דבר וחצי דבר על הארגונים הטרוריסטים בארץ ישראל הם באמת חושבים שהצורר אבו מאזן רוצה שלום איתנו מבינים... כך שצריך להסביר להם עם מי בדיוק יש לנו עסק מה אבו מאזן הטרוריסט טוען כנגד מדינת ישראל וכו'...

אין שום הבדל בין אבו מאזן לצורר אחמדינגאד שניהם מכחישי שואה ושונאי ישראל והלוואי שיעלמו מן העולם במהרה...

תודה לשניכם

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #8 ב- : יוני 18, 2009, 16:48:54 »
בס"ד
הנה תמונה של אנשי פתח:
« עריכה אחרונה: יוני 18, 2009, 16:52:25 על ידי F-35 Lightning »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #9 ב- : יוני 18, 2009, 17:31:50 »

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #10 ב- : יוני 18, 2009, 23:27:42 »

לא הצלחתי לראות את התמונה של צוררי פת"ח אני אבדוק את האתר השני תודה :old_smiley:

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #11 ב- : יוני 19, 2009, 01:21:49 »
ממאמר שקראתי כתוב "התעמולה של הערבים המכנים עצמם "פלסטינים" דורשת בעקביות הכרה של ישראל ושל שאר העולם בזכויות שהיו להם "לפני 1948", כלומר: לפני כ-60 שנה. משום מה, הם אינם מוכנים להוסיף עוד 60 שנה למניין זכויותיהם "ההיסטוריות" על ארץ ישראל, ולא בכדי: הם יודעים היטב, כי אם יעשו כן הם עלולים לשלוח את עצמם חזרה לארצות מוצאם – ירדן, סוריה, מצרים, לבנון, כוויית, ערב הסעודית, ועירק."

לא הבנתי למה הערבים לא רוצים להוסיף עוד 60 שנה? אני יודעת שהליגה הערבית שינתה את הגדרת החוק בלעדית לפלשתינים יש אתר באנגלית שניתן למצוא את זה?

« עריכה אחרונה: יוני 19, 2009, 01:23:50 על ידי sarit »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #12 ב- : יוני 19, 2009, 01:47:05 »
בס"ד
כמדומני זה בגלל שכ-60 שנה לפני 48' לא היו כמעט ערבים בארץ, איפה ה"זכות ההיסטורית" שלהם אז? תני לינק למאמר.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #13 ב- : יוני 19, 2009, 11:30:02 »
בס"ד
כמדומני זה בגלל שכ-60 שנה לפני 48' לא היו כמעט ערבים בארץ, איפה ה"זכות ההיסטורית" שלהם אז? תני לינק למאמר.

הנה המאמר http://www.e-mago.co.il/phorum/read-6-53886-16596.htm

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #14 ב- : יוני 19, 2009, 12:24:27 »
בס"ד
תקראי מ"תיירים ופוליטיקאים.." ועד ל"פתח, שקדם לאש"פ." זו הסיבה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #15 ב- : יוני 20, 2009, 23:40:42 »

עכשיו הבנתי פחות או יותר... אגב שאלתי מקודם אם זה נכון שהליגה הערבית שינתה את החוק שיהיה תקף רק לשנתיים ביחס להגדרת פליטים "פלסטינים" לפני שנת 48?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #16 ב- : יוני 21, 2009, 14:25:17 »
בס"ד
לא הבנתי את השאלה?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #17 ב- : יוני 21, 2009, 22:49:55 »

קראתי שהליגה הערבית שינתה את ההגדרה בקשר לפליטים "הפלסטינים" שאומרת שכל מי שהיה שנתיים בארץ ישראל לפני שנת 48 תהיה לו זכות שיבה אני רק לא זוכרת את זה במדוייק אני אחפש את המאמר...

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #18 ב- : יוני 29, 2009, 00:48:20 »

הסמל של ארגון הטרור פת"ח י"ש מופיע בו ארץ ישראל השלמה נכון? והארגון הוקם ב '51 כך שזה אבסורדי לומר שיש
לנו עם מי לדבר על שלום לא שצריך בכלל לדבר עם המרצחים על שלום

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חמאס ופת"ח
« להגיב #19 ב- : יוני 29, 2009, 17:53:01 »
הסמל של ארגון הטרור פת"ח י"ש מופיע בו ארץ ישראל השלמה נכון? והארגון הוקם ב '51 כך שזה אבסורדי לומר שיש
לנו עם מי לדבר על שלום לא שצריך בכלל לדבר עם המרצחים על שלום
הסמל של הפת"ח כולל את כל תא השטח שבין הירדן לים התיכון (רק חלק קטן מא"י ובפירוש לא א"י השלמה) ופת"ח עצמו הוקם ב-
59' ולא ב-51'
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #20 ב- : יוני 29, 2009, 23:40:49 »

תודה נץ חשבתי שבסמל שלהם יש לפחות חצי מארץ ישראל וברור שהם רוצים את כל ארץ ישראל...

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חמאס ופת"ח
« להגיב #21 ב- : יולי 09, 2009, 02:27:47 »

כתבתי לאותו הזוי שאיך הוא יכול לדבר על הסכסוך ישראלי-ערבי בעוד שהוא לא יודע מהם חמאס ופת"ח?

חח כמה שזה היה מצחיק לקרוא את התגובה שלו בפורום Amigos de Israel:

"אני יודע מספיק על הקבוצות האלה כדי לדעת שהם לא מוסלמים, בגלל מי שמשרת את האסלאם בגאווה לא מסתיר את הפנים שלו.

מוחמד אמר הרבה דברים נכונים, אבל הוא לא התייחס לישראלים של היום כיהודים, אלא על כאלו שסייעו למתנגדי המשיח. כן, הcuran מדבר נגד מי שאינם מאמינים, אבל זה יותר נגד אלה שמבקשים להיות משהו שהם לא, במיוחד כמו הקבוצות הקטנות של הליצנים כמו החמאס והפת"ח, אל איסלאם ואחרים. צריך להבין את הדברים לעומק כדי להבין מה קורה. הרבה מאמינים כי הציונים והמחבלים "האסלאמים" הם אויבים, אבל למעשה הם בעלי ברית, שני הצדדים תומכים בפרויקט למען השטן".

הייתה תגובה נוספת אבל באמת שלא שווה להתייחס אליה.