כתב נושא: שלום אני חדשה כאן  (נקרא 4936 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני חדשה כאן
« ב- : יוני 13, 2009, 22:20:31 »

לפני מספר חודשים העבירו לי קישור של הרב כהנא באנגלית ולסרטון קראו "Open letter to the world"
מאוד הסכמתי לדבריו אני לא יודעת הרבה על פועלו כך שאם תוכלו לספר לי עליו זה יהיה נהדר :old_smiley:

התחלתי לפני שבועות מעטים לנסות להבין מה קרה כאן בקשר לעם הפלסטיני ואז הבנתי שזה בעצם בלוף
מאז אני מנסה ללמוד ולדעת כל מה שרק אפשר על ההסטוריה שלנו לפני ואחרי הגלות
יש אתרים רבים כמו יוטיוב ששנאת הערבים שם היא בלתי יאומנת אני חושבת שהדת שלהם של המוסלמים היא דת רצח וצריך לשנות אותה למרות שאני מכבדת את הדתות האחרות...

אני מנסה להבין מתי עלו יהודים בחזרה לארץ ישראל באיזו שנה ואם אפשר גם הוכחות כדי שזה יהיה אמין
הרי שונאי ישראל לא מאמינים לכלום כמו שאתם יודעים...

שיהיה שבוע טוב
שרית :old_smiley:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #1 ב- : יוני 14, 2009, 00:46:26 »
לפני מספר חודשים העבירו לי קישור של הרב כהנא באנגלית ולסרטון קראו "Open letter to the world"
מאוד הסכמתי לדבריו אני לא יודעת הרבה על פועלו כך שאם תוכלו לספר לי עליו זה יהיה נהדר :old_smiley:
התחלתי לפני שבועות מעטים לנסות להבין מה קרה כאן בקשר לעם הפלסטיני ואז הבנתי שזה בעצם בלוף
מאז אני מנסה ללמוד ולדעת כל מה שרק אפשר על ההסטוריה שלנו לפני ואחרי הגלות
יש אתרים רבים כמו יוטיוב ששנאת הערבים שם היא בלתי יאומנת אני חושבת שהדת שלהם של המוסלמים היא דת רצח וצריך לשנות אותה למרות שאני מכבדת את הדתות האחרות...
אני מנסה להבין מתי עלו יהודים בחזרה לארץ ישראל באיזו שנה ואם אפשר גם הוכחות כדי שזה יהיה אמין
הרי שונאי ישראל לא מאמינים לכלום כמו שאתם יודעים...
שיהיה שבוע טוב
שרית :old_smiley:
שלום שרית ושבוע טוב
א.) טוב שהצטרפת לפורום מתוך רצון ללמוד, את משדרת בכך ענווה וכנות, דבר נדיר במחוזותינו, לצערי.

ב.) לגבי הרב כהנא ופועלו, הצעתי היא שתפני ישירות לחיים בן פסח, חיים הכיר את הרב כהנא באופן אישי, כל מה שאת רוצה לדעת, חיים יכול לענות לך בנדון, מומלץ מאוד (תוכלי בשיטוט ברחבי הפורום והארכיונים שלו, לדלות גם התייחסויות קודמות של חיים בנוגע לרב כהנא, חייו ופועלו).

ג.) יש כאן התייחסויות רבות לבלוף ה"פלשתיני", ראי לדוגמא-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18874.0.html
וזה- http://hayamin.org/forum/index.php/topic,152.0.html

ד.) לגבי ההסטוריה של העם היהודי נשמח לספק מידע, רק ששאלותיך בנדון חייבות להיות יותר ממוקדות.

ה.) עכשיו לגבי האיסלם, את כותבת שצריך לשנות את הדת, האיסלם לא ישתנה 1400 שנה הוא לא השתנה, ואנחנו לא נשנה אותה, אלא אם כן האיסלם יעבור טראומה כל כך גדולה שיבין שכל קיומו בסכנה הן מספרית, הן תיאולוגית, והן טריטוריאלית, אז ורק אז יהיה אפשר לכפות שינוי עליהם, בדיוק כמו שהגנרל דאגלס מקארתור כפה שינוי על יפן הקיסרית לאחר שזו נכנעה באוגוסט 1945.
זאת אומרת, ברגע שהיחס לציויליזציה האיסלמית, יהיה בדיוק כמו היחס במערב ליפן הקיסרית וגרמניה הנאצית, אז ורק אז יהיה אפשר להתקדם בכיוון וברור כשמש גם שזה מצריך גם יציאה למלחמה! טוטאלית! מולם שבו יהיה דרישה אחת ויחידה- כניעה ללא תנאי, דבר שלא נעשה מעולם, גם לא במסעות הצלב, הריקונקיסטה הספרדית, או בשאר הקרבות שמטרתן הייתה הדיפת האיסלם מאירופה.

מקווה שמכאן והלאה תתרמי את תרומתך לפורום (ברמת כתיבה, שאלות, הערות, הארות, דיונים פוריים, מאמרים, סקרים, ציטוטים וכו').
בהצלחה, ממני, נץ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #2 ב- : יוני 14, 2009, 14:36:34 »

היי נץ שבוע טוב

תודה על העזרה ואני מקווה לתרום לפורום אני חושבת שנושא ההסברה חשוב מאין כמותו, שונאי ישראל מנצלים כל רגע פנוי כדי להסית כנגד יהודים ומדינת ישראל.

יש אתר ללימוד שפות בינלאומי ושם יש הרבה ערבים וסתם ככה יצא לי לדבר עם משהי ממצרים אני מנסה להבין את הראש שלהם איך הם רואים אותנו
אני אכתוב פחות או יותר איך היא רואה אותנו למדתי כמה דברים שלא ידעתי ויש עדיין כמה דברים שחסרים לי עליהם מידע.
בשיחה איתה התחלתי עם המילה- סלאם יותר מאוחר היא כתבה לי שהיא לא יכולה לומר לי את המילה הזו "סלאם" כי אז היא נותנת הבטחה "לא לפגוע בך" וגם שהדם הפלשתיני יהיה לה על הצוואר עד כדי כך הראש של המוסלמים מלא בשטויות... היא כתבה לי שהיה סיפור אחד שיהודי אמר למוסלמי סלאם ואז אותו מוסלמי רצח אותו- ניגש אליו שמוחמד ואמר לו "למה רצחת את היהודי?"
ואז המוסלמי ענה "הוא בגד" ואז אותו מוסלמי מת ויותר מאוחר חזר לחיים תאמת שלא הבנתי מה רצתה להגיד בזה ואם בכלל יש כזה סיפור.
שאלתי אותה אם היא יודעת למה הפלסטינים ערבי ישראל נקראים כפי שהם נקראים
- היא אמרה לא... שהיא לא יודעת.

ממה שאני מבינה הבריטים קראו למנדט על ארץ ישראל פלסטינה ומשם כל מי שהיה בתקופת השלטון הבריטי נחשב לפלסטיני ז"א שגם יהודים וגם ערבים נקראו פלסטינים נכון?
קראתי באיזושהוא אתר שהרשות הפלסטינית הוקמה כדי להיות ישות כנגד היהודים- באיזה שנה זה קרה ואיך נאצר י"ש ומשרד ההסברה הבריטי קשור לזה?

אני מחפשת חומר מקורי באנגלית מה היו ההתחייבויות של הבריטים בנוגע להקמת בית יהודי- הבנתי שהם בעצמם אמרו "שתהיה התנחלות צפופה בארץ ישראל"

היא כתבה שאנחנו יורים באנשים חפים מפשע בעזה ובלה בלה אני צריכה להבין לעומק על הפתח וחמאס י"ש אמרתי לה שנורו על ילדים ישנים בדרום ישראל מאז שנת 2001 מעל ל 8000 רקטות
אני חושבת שהיא רואה בארץ ישראל בכלל כשטח של מצרים היא מצליחה להתעלות על השטויות שהיא אומרת בכל פעם.

בנוגע להסטוריה של העם היהודי
המצרית טענה שכל היהודים באו מהגולה וברור לי שזה לא נכון אני מנסה להבין מתי היו יהודים לפני המאה ה 20 בארץ ואם יש תמונות או כל דבר אחר להוכחה זה יהיה נהדר
בראש שלה שבגלל השואה הנוראה (היא הסכימה שהצורר הנאצי עשה "bad things" ליהודים) היהודים קיבלו מדינה על שטחים של פלסטינים ניסיתי לכוון את המחשבה שלה לכיוון שהזכויות שלנו על הארץ הם מאלפי שנים עברו מעל ל 4000 שנה ז"א שלא בגלל השואה הנוראה שקרתה לצערנו יש לנו מדינה אלא שאין כאן בכלל שאלה זאת מדינתנו מזכות קדם והפלסטינים הם ערבים שלא שייכים למדינה אלא פלשו לכאן בזמן שעם ישראל הוגלה תחת הפשעים של השלטון הרומי- תורכי ובריטי.

היא הבינה שאני יהודיה אבל היא לא מצליחה להבין מה זה ארץ ישראל איך אני אסביר לה מה ההבדל בין המילה יהודים לישראל?

תודה

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #3 ב- : יוני 14, 2009, 16:12:27 »
בס"ד
שלום, יום טוב וברוכה הבאה שרית, מקווה שתשתתפי בדיונים בפורום ושתתרמי רבות בע"ה.
ציטוט
ממה שאני מבינה הבריטים קראו למנדט על ארץ ישראל פלסטינה ומשם כל מי שהיה בתקופת השלטון הבריטי נחשב לפלסטיני ז"א שגם יהודים וגם ערבים נקראו פלסטינים נכון?
השלטונות המנדטוריים הבריטים קראו לא"י "מנדט פלסטינה", נכון, אבל לא, כל מי שהיה בתקופת השלטון הבריטי באותו השטח המנדטורי נחשב על פי לאומיותו נטו, היהודים נחשבו כיהודים והערבים נחשבו ערבים, שום פלסטינים (אך הם משתמשים בעובדה שאנשים רבים קראו לא"י בשם המזויף "פלסטינה" בשביל התעמולה ה"פלסטינית").
ציטוט
קראתי באיזושהוא אתר שהרשות הפלסטינית הוקמה כדי להיות ישות כנגד היהודים- באיזה שנה זה קרה ואיך נאצר י"ש ומשרד ההסברה הבריטי קשור לזה?
"הרשות הפלסטינית" נוצרה כתוצאה מהסכמי-פשעי אוסלו ב-1994. הקשר היחידי שאני מוצא בין הבלוף ה"פלסטיני" לנאצר היא העובדה שנאצר היה אחד מהאנשים שהגו את האסטרטגיה המבריקה הזו (להמציא "עם פלסטיני כבוש" במטרה לכבוש את ישראל יותר בקלות, אחרי שהבינו כי תמיד יפסידו במלחמת צבאות סדירים עם ישראל) והוא היה ממארגני אש"ף אם זכרוני איננו מטעני, אותו הארגון שחתם על פשעי אוסלו שבמסגרתם הוקמה "הרשות הפלסטינית" וכך הוקל לערבים במלחמתם בישראל. משרד ההסברה הבריטי, חוץ מהתעמולה האנטישמית והד'ימית שלו, לא נראלי קשור לזה.
ציטוט
אני מחפשת חומר מקורי באנגלית מה היו ההתחייבויות של הבריטים בנוגע להקמת בית יהודי- הבנתי שהם בעצמם אמרו "שתהיה התנחלות צפופה בארץ ישראל"
הצהרת בלפור?
http://en.wikipedia.org/wiki/Balfour_Declaration_of_1917
ישנן הסתייגות מסויימת מההתחייבויות בהצהרת בלפור והתרפסות בפני הערבים בספר הלבן של צ'רצ'יל, להלן:
http://en.wikipedia.org/wiki/Churchill_White_Paper
ציטוט
היא כתבה שאנחנו יורים באנשים חפים מפשע בעזה ובלה בלה אני צריכה להבין לעומק על הפתח וחמאס י"ש אמרתי לה שנורו על ילדים ישנים בדרום ישראל מאז שנת 2001 מעל ל 8000 רקטות
אני חושבת שהיא רואה בארץ ישראל בכלל כשטח של מצרים היא מצליחה להתעלות על השטויות שהיא אומרת בכל פעם.
אנחנו לא יורים בשום חפים מפשע, אם כבר אנחנו יורים בחפים מפשע אז בשלנו בכך שאין בעזה דרזדן 2, אנחנו פועלים לי קוד מוסרי נוצרי וכך אנחנו מתבזים בפני כל העולם. ה"חפים מפשע" הם ילדים שמחונכים לפי מיטב החינוך האיסלאמי - לומדים לרצוח, לירות, לשנוא "כופרים", לשדוד, לאנוס וכו' (גם כל הבנות שרחמן לא משומש לייצור בן לאדנים נוספים). כל מוסלמי באשר הוא רוצה להיות שאהיד (האיסלאם מקדש את המוות, בשונה מהיהדות שמקדשת את החיים), כך גם המוסלמיות אך חלק מהמוסלמיות פשוט רוצות להיות אימהות של שאהידים, זו אגב סיבה נוספת למה למוסלמים יש כל כך הרבה ילדים, הן מחנכות את הילדים להיות טרוריסטים רוצחים. ועל הגברים אין מה לדבר, הגברים רובם ככולם מתגייסים לשורות המחבלים בין אם ברצון ובין אם לאו, השאר נשארים כדי להוות כלי תעמולתני נגד ישראל (חמאס, פת"ח וכו' משתמשים בהם כמגן אנושי - אגב, מהסכמתם של אותם הנשים, הילדים והגברים).
עצם העובדה שהם מוסלמים היא פשע, אני לא רואה אותם חפים מפשע ואני אומר שחייבים ללמוד מהצבא האדום (למעט האונס השיטתי), חיל האוויר המלכותי הבריטי וחיל האוויר האמריקאי, מדרזדן, מהירושימה, נגסקי, ברלין וכו' בכל הקשור במלחמה באיסלאם - פה הכלל הוא הבא להורגך, השכם להורגו, זה לא מקום לרחמים.

ציטוט
בנוגע להסטוריה של העם היהודי
המצרית טענה שכל היהודים באו מהגולה וברור לי שזה לא נכון אני מנסה להבין מתי היו יהודים לפני המאה ה 20 בארץ ואם יש תמונות או כל דבר אחר להוכחה זה יהיה נהדר
בראש שלה שבגלל השואה הנוראה (היא הסכימה שהצורר הנאצי עשה "bad things" ליהודים) היהודים קיבלו מדינה על שטחים של פלסטינים ניסיתי לכוון את המחשבה שלה לכיוון שהזכויות שלנו על הארץ הם מאלפי שנים עברו מעל ל 4000 שנה ז"א שלא בגלל השואה הנוראה שקרתה לצערנו יש לנו מדינה אלא שאין כאן בכלל שאלה זאת מדינתנו מזכות קדם והפלסטינים הם ערבים שלא שייכים למדינה אלא פלשו לכאן בזמן שעם ישראל הוגלה תחת הפשעים של השלטון הרומי- תורכי ובריטי.

היא הבינה שאני יהודיה אבל היא לא מצליחה להבין מה זה ארץ ישראל איך אני אסביר לה מה ההבדל בין המילה יהודים לישראל?
קודם כל כמו שהבנת ה"פלסטינים" הם בלוף מהחל ועד כלה וכל שימוש במונח הזה היא שלילת הזכות היהודית הבלעדית על ארץ ישראל. הזכות שלנו היא נצחית, שום אדם לא נתן אותה אלא הקב"ה בכבודו ובעצמו,מי היא שתחליט שאין לנו זכות על אדמתנו? הרומאים גירשו אותנו ב-70 לספירה, ובשנת 638 כבשו את א"י הערבים המוסלמים יש"ו-שר"י, איסלמו את הרוב המוחלט של מי שנשאר בחיים, ולאחר הכיבוש העות'מאני במאה ה-16 הם עזבו, אף אדם לא רצה לחיות בא"י תחת השלטון העות'מאני שהביא איתו פיגור, מחלות ועוני (קראתי איפשהו שבתקופת העות'מאנים נוצרו הביצות ברחבי א"י). להלן תמונות של יהודי היישוב הישן:
http://www.shaveihevron.org/VF/ib_items/80/pic2.jpg
http://www.rova-yehudi.org.il/uploadImages/2007422832%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%91%20%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%9F%205.jpg
http://www.shaveihevron.org/VF/ib_items/89/pic2.jpg
חפשי בגוגל ותמצאיהמון תמונות...אני גם ממליץ לך לקרוא את ספרו של מארק טווין, "מסע תענוגות לארץ הקודש" - תקבלי שם את תמונת המצב בא"י של 1869, שום בבון נווה מדבר לא היה פה אז (אולי למעט מספר מזערי של בדואים).
היישוב היהודי החדש בארץ ישראל הוקם בסוף המאה ה-19 כמדומני, והרוב המוחלט של הערבים שנמצאים פה שורשיהם במצרים, "ירדן", סוריה, לבנון, עיראק, סעודיה וכו' - כולם באו לפה כתוצאה מהפריחה הכלכלית ששיבת ציון היהודית הביאה עימה, הערבים ידועים כעם שלא יודע לייצר כלום ולכן הם באו להנות על חשבוננו, בעשור השני של המאה ה-20 (נראלי, נץ תקן אותי אם אני טועה) על ידי הבריטים והעות'מאנים.

תעשי לעצמך טובה, אל תנסי להתווכח עם המוסלמים, אני מדבר איתך מניסיון, הם פשוט ימשיכו להתעלם מהעובדות, לשקר, לסלף וכמובן לקלל - אין אפילו טעם לשכנע אותם כי כולם יודעים שהארץ הזו היא שלנו ותו לא.
בברכה, לייטנינג.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #4 ב- : יוני 15, 2009, 01:23:33 »
F-35 Lightning, סה"כ תשובה מצויינת, אני רק אוסיף כמה פרטים:
א.) ההסכם שאישרר את המנדט הבריטי ואת מטרתו הבלעדית (להקים בית יהודי בשטח א"י הכולל את ישראל וירדן של היום) הוא הסכם סן רמו שנחתם ב-1920 ע"י חברי חבר הלאומים, דבר זה מחייב מבחינת החוק הבינלאומי ונותן לכך אישרור דה-יורה, האו"ם גם מחוייב לכך בשל העובדה שחוקת האו"ם קובעת שכל הסכם שקיבל חבר הלאומים שריר וקיים.
לעומת הצהרת בלפור שהיא מכתב לא מחייב ומהווה מעין מחווה של רצון טוב ולא מעבר לכך.
ב.) משרד המושבות הבריטי (אולי כאן המקור לבילבול) בראשותו של וינסטון צ'רצ'יל חילק את א"י בשנת 1922, הפר את הסכם סן רמו באורך בלתי חוקי בעליל (מכאן גם שירדן עצמה היא מדינה בלתי חוקית) ונתן את עבר הירדן המזרחי לשריף חוסיין שהיה איש של בריטניה בעולם הערבי בהמצלתו של הסוכן של השירות החשאי הבריטי באזור, ת.א. לורנס (לורנס איש ערב).
ג.) מוסלמים הגיעו לא"י עם כל נסיגה של האמפריה העות'מאנית בעיקר מאז המאה ה-18, זה היה מעין נסיון עות'מאני למלא את האזור באנשים לאור העובדה שהיה ריק כמעט מיושב.
הם הגיעו בעיקר מהבלקנים, הקווקז, וכל איזור אחר ממנה נסוגה האימפריה העות'מאנית מול כוחות נוצריים.
כל המוסלמים הללו עברו ערביזציה על כל המשתמע מכך, הגל הגדול אכן הגיע לבסוף רק אחרי הכיבוש הבריטי, אי לכך ובהתאם לזאת, בודדים ביותר מהערבים שחיו פה עד 1948, וכן משם והלאה, יכולים באמת ובתמים להעיד על עצמם שהם שיש להם איזה נגיעה לאיזור מעבר ל-200- 250 שנה, כשהרוב המוחלט יכול במקסימום לתארך את בואו לכאן אחרי 1917 עם הכיבוש הבריטי.
מה שמראה את הבלוף הערבי לגבי איזה "עם פלסטינאי" שזוהי אדמתו כביכול.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #5 ב- : יוני 15, 2009, 09:45:28 »
תוכל להרחיב קצת על הקטע של ירדן? פעם ראשונה שאני שומע את זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #6 ב- : יוני 15, 2009, 10:25:48 »
ישר כוח נץ וגאה בזה ו-F-35 Lightning על התשובות המצויינות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #7 ב- : יוני 15, 2009, 11:59:23 »
בעלות הברית (מעצמות ההסכמה) הבטיחו לשריף חוסיין ממכה את עבר הירדן המזרחי, סוריה, עיראק, לבנון בתמורה למרד ערבי בשטחי האימפריה העות'מאנית נגד השלטון העות'מאני, מה שיקל את הלחץ שהיה לבריטים במלחמה באימפריה העות'מאנית (אגב, המרד היה זניח וכמעט ולא השפיע על תוצאות המלחמה). אחרי המלחמה, עבר הירדן המזרחי ניתן לבנו של חוסיין, עבדאללה (מי שהיה אח"כ "המלך" עבדאללה הראשון).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #8 ב- : יוני 15, 2009, 12:03:10 »
במלחמת העולם הראשונה וגם קצת לפניה, הבריטים ניסו לסכסך בין הערבים או יותר נכון, בין גורמים ערבים מסויימים ובין הטורקים העות'מאנים הם שלחו אדם בשם ת.א. לורנס לגשש אצל כל ראשי השבטים והחמולות בגזרת חצי האי ערב ועיראק כדי לראות מאיפה ניתן לשלוף בעל ברית פוטנציאלי, הם מצאו את השריף (שומר המקומות הקדושים לאיסלם וצאצא למשפחת מוחמד) חוסיין אבן האשם (שמו של "נביא" האיסלם- מוחמד איבן עבדאללה איבן עבד אל מוטאלב איבן האשם) ומכאן גם שמה המלא של ממלכת ירדן היא הממלכה ההאשמית של ירדן.
הם נתנו לשריף חוסיין את עיראק וירדן בן אחד שלו שלט בעיראק (עד שהופל על ידי הצבא העיראקי ומאוחר יותר על ידי מפלגת הבעת') והשני בירדן (אז עבר הירדן המזרחי ומכאן גם השם השקרי של יהודה ושומרון- הגדה המערבית רק שאנשים נוטים לשכוח את סוף ההגדרה שהיא- של הממלכה ההאשמית של ירדן, סיפוח מזמן 1948-1967 שאף אחד בעולם לא הכיר בו למעט אנגליה ופקיסטן).
בשנת 1922 נתן וינסטון צ'רצ'יל את שטח ירדן דאז לשריף חוסיין כמחווה על תמיכתו באנגליה אל מול טורקיה העות'מאנית (תמיכה שהייתה בפועל לעג לרש, אף גורם ערבי לא באמת תרם תרומה משמעותית במלחמה בעות'מאנים במלחמת העולם הראשונה ולפניה, למען האמת, מחתרת ניל"י עשתה הרבה יותר), בניגוד מוחלט להחלטת סן רמו בשנת 1920 שהייתה הגושפנקה הבינלאומית דה-יורה למנדט הבריטי ושאסור היה להם לבצע את שביצעו בניגוד לחוק הבינלאומי, לפיכך ממלכת ירדן היא מדינה לא חוקית בעליל בעצם הווייתה.
צריך גם להזכיר שהיה זה גנרל בריטי שעמד בראש הלגיון הערבי הירדני שתקף אותנו במלחמת 1948, שמו היה ג'ון גלוב (ה-"ב" דגושה).
אחרי ירידת קרנה של אנגליה באיזור, החליפה אותה ארה"ב של אמריקה שכפתה עלינו לעזור למלך חוסיין ב-1970 להדוף את מתקפת ספטמבר של סוריה וכוחות אש"ף של עראפת ולכן הערבים מכנים אותה "ספטמבר השחור", כי המלך חוסיין השתמש בכל אמצעי אשר ברשותו + כוח ברוטלי וללא רחמים טבח בכל מי שניסה להפיל את שלטונו דאז, באדיבות תותחי צה"ל ותמיכה מבחוץ של הדוד סם.
מכאן גם הטענה המרכזית שלי שהדבר היחיד שמחזיק את הממלכה הבלתי חוקית הזו בחיים, זה ה-CIA.
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2009, 00:22:47 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #9 ב- : יוני 15, 2009, 13:13:53 »
אז בעצם מה שאתה אומר זה שירדן קיבלה את זכות קיומה על ידי הבריטים כשלבריטים לא הייתה את הסמכות הזאת? אם כך מה אמור היה להיות בשטח ירדן

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #10 ב- : יוני 15, 2009, 14:06:10 »
אז בעצם מה שאתה אומר זה שירדן קיבלה את זכות קיומה על ידי הבריטים כשלבריטים לא הייתה את הסמכות הזאת? אם כך מה אמור היה להיות בשטח ירדן
נכון מאוד, ומה שהיה אמור להיות בשטח הזה זה מדינה יהודית ושום דבר אחר.
בדיוק כמו השיר של האצ"ל- "שני גדות לירדן, זו שלנו וזו גם כן..."
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #11 ב- : יוני 15, 2009, 23:51:43 »
חבר'ה באמת תודה אני לומדת מכם המון זה מאוד יקל עלי אם יהיה מאמר בכללי על איך ניגשים ומסבירים לשונאי ישראל את מה שקרה כאן ולמרות שהיא מוסלמית מי שאני מדברת איתה (היא לא קיללה אותי ועוד אמרה לי שאני נחמדה אני לוקחת את זה בערבון מוגבל) היא הראתה סימנים של תהיות לגבי מי הם באמת הערבים שיושבים כאן שזה די שימח אותי...

אני רוצה להוכיח לה שעד לפני המאה ה 20 לא קראו כאן לערבי ישראלים פלשתינים- לדוגמא בספרי היסטוריה.
בכל הוועדות שהיו בישראל לפני קום המדינה איך בדיוק כונו הערבים שפלשו לארץ ישראל?

תמיד אני חושבת לעצמי למה ההנהגה לא יוצאת בקמפיין הסברה ואומרת לעולם שלא היה כזה דבר עם פלשתיני...
כך שאין לו בכלל זכויות על הארץ הזו אגב אתם יכולים להסביר לי איך בדיוק האיסלאם קשור לירושלים?
הבנתי שירושלים אפילו לא מוזכרת בספר שלהם אלא רק מכה ואל מדינה אני לא אוהבת לרשום את שמו של הספר אבל אתם יודעים למה אני מתכוונת :old_smiley:

שיהיה ערב טוב

« עריכה אחרונה: יוני 15, 2009, 23:53:11 על ידי sarit »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #12 ב- : יוני 16, 2009, 00:35:32 »
חבר'ה באמת תודה אני לומדת מכם המון זה מאוד יקל עלי אם יהיה מאמר בכללי על איך ניגשים ומסבירים לשונאי ישראל את מה שקרה כאן ולמרות שהיא מוסלמית מי שאני מדברת איתה (היא לא קיללה אותי ועוד אמרה לי שאני נחמדה אני לוקחת את זה בערבון מוגבל) היא הראתה סימנים של תהיות לגבי מי הם באמת הערבים שיושבים כאן שזה די שימח אותי...

אני רוצה להוכיח לה שעד לפני המאה ה 20 לא קראו כאן לערבי ישראלים פלשתינים- לדוגמא בספרי היסטוריה.
בכל הוועדות שהיו בישראל לפני קום המדינה איך בדיוק כונו הערבים שפלשו לארץ ישראל?

תמיד אני חושבת לעצמי למה ההנהגה לא יוצאת בקמפיין הסברה ואומרת לעולם שלא היה כזה דבר עם פלשתיני...
כך שאין לו בכלל זכויות על הארץ הזו אגב אתם יכולים להסביר לי איך בדיוק האיסלאם קשור לירושלים?
הבנתי שירושלים אפילו לא מוזכרת בספר שלהם אלא רק מכה ואל מדינה אני לא אוהבת לרשום את שמו של הספר אבל אתם יודעים למה אני מתכוונת :old_smiley:

שיהיה ערב טוב

בועדות השונות כונו הן הערבים והן היהודים כתושבי palestine שכן זהו השם שנתנה לאיזור רומא כ"פרובינקיה פלשתינה" שם שאומץ מאוחר יותר ע"י שאר המערב מאוחר יותר בדיוק כשם שאומצו הרבה שמות רומיים אחרים לאיזורים אחרים בעולם כגון: עיר הבירה של אנגליה, לונדון, היא לונדוניום הרומית.
שוויצריה קיבלה את שמה מהרומים, טבריה קיבלה את שמה מהרומים, שכם היא "נאפלס" וכו' וכו' וכו'.
יוצא מכך שהיו יהודים פלשתינים כשם שהיו ערבים פלשתינים וכפי שהגדירה ובצדק גולדה מאיר בשעתו- "אני פלשתינית", מהבחינה הזו היא צודקת לחלוטין, ולכן גם כן (בנוסף לכל הסיבות האחרות) אין דבר כזה "עם פלשתינאי/פלסטיני/פלשתיני וכו' וכו', מה גם שמחוזות האבסורד גדלים לנוכח העובדה שהערבים אינם מסוגלים בכלל להגות את האות "פ" דגושה או האות P באנגלית, דבר שהופך את כל עצם הרעיון למגוחך מעיקרו (איזה עם לא מסוגל להגות את שמו כמו שצריך?)
אין כאן בכלל הנהגה בעלת עמוד שדרה, וישראל מתנהגת כמו מדינת וואסל אז מה את מתפלאת?
האיסלם ממש לא קשור לירושלים בשום אופן דרך או צורה, זה הכל בלוף, ירושלים לא מוזכרת כאמור, ולו פעם אחת בקוראן, ומקומו של מסגד אל אקצא האמיתי צריך להיות בכלל בסעודיה, זה הכל קשקוש פוליטי שצץ 50 שנה לאחר מות מוחמד כשהיו גורמים מוסלמים שמרדו וחסמו את הגישה לעלייה לרגל למכה, אז ירושלים הפכה להיות מעין מקום עליה לרגל אלטרנטיבית למכה באופן זמני, מה גם שאם מסתכלים, רואים בפשטות שהמוסלמים בתפילתם בהר הבית, מפנים את ישבנם לכיוון קודש הקודשים הוא "כיפת הסלע/כיפת הזהב" לצערנו ולבושתינו, ומשתחווים לכיוון מכה מה ששוב הופך את כל העניין למגוחך מעיקרו, רק שכל העולם וגם יותר מדי רבים בתוכנו ממשיכים לחיות בשקר, או פשוט לא להיות מודעים לעניין הזה.
« עריכה אחרונה: יוני 17, 2009, 00:42:00 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני חדשה כאן
« להגיב #13 ב- : יוני 17, 2009, 00:08:22 »

מצאתי אתר אנטישמי ששם יש כל מיני שאלות "שציונים שואלים" לא הספקתי לעבור על זה כמו שצריך אבל מה שהייתי רוצה לעשות זה לראות איך אני סותרת את כל השקרים שכתובים שם אנחנו באמת צריכים אתר כזה שיהיה ב 3 שפות נגד התעמולה הערבית הפושעת! מה אתם חושבים?!

http://www.palestineremembered.com/Articles/ZionistFAQ/Story1774.html

הבנתי שאחרי מלחמת ששת הימים הגיעו 300.000 ערבים לירדן- אני בטוחה שאז הם לא כונו פלשתינים...
ואם הם כבר כיום מכונים פליטים פלשתינים אז שכל ערבי ישראל ילכו לשם ויעזבו אותנו בשקט.
מאוד מעניין מה שכתבת בקשר לזה שהם לא אומרים נכון את השם פלסטין לא שמתי לב וגם בקשר לתפילות שלהם בהר הבית זה באמת מגוחך שהם מתפללים לכיוון מכה ולא לכיוון ירושלים הפלסטינים האלה פשוט בדיחה אחת גדולה...

ערב טוב