כתב נושא: מאוכזב בממשלה הקיימת היום..מששלת ביבי-ליברמן  (נקרא 1398 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הי קוראים לי עומרי אני אישית בחרתי בליברמן ואני מאוד מאוכזב בכמה סיבות החוק האזרחות נפל כל כך מהר מהכנסת...הוא לא מתערב בעניין השיחות עם ביבי אובמה. אני מאוכזב במששלה הקיימת ממשלת ימין עלק הולכת לפנות שטחים של ישראל ולעבירה לחמאס הנאצית  חיים בן פסח  צדק ואני לא הקשבתי לו כמו מטומטם אמרתי לעצמי ביבי וליברמן יפנו שטחים מה פתאום שני אלה שונאים ערבים ימנים פתאם מגיעה אובמה מדבר כמה דקות עם ביבי  וביבי מתקפל העם בחר בו כדי שלא התקפל חשבתי שהוא בחר עם מנהיג שיש לו ביצים...אז חשבתי איך אמרו מפלגת ישראל ביתנו במי שבחרתי אז הבטחנו..חחח..
ממשלת ביבי ליברמן אכזבה גדולה..אני מקווה שהם ישתפרו ולא יפנו התנחליות... :o

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בוקר-טוב אליהו
« להגיב #1 ב- : יוני 12, 2009, 17:07:25 »
בס"ד

זה ידוע שאביגדור ליברמן וביבי הם ימנים-מזויפים,ליברמן נובח כמו דוברמן אבל למעשה הוא פודל...
חבל שלא בחרת במפלגת האיחוד-הלאומי ששם יש את תלמידו של גדול-דורנו הרב מאיר כהנא זצוק"ל-הי"ד הרב וח"כ מיכאל בן-ארי הגיבור.

בן-ארי הוא איש עם עקרונות שלא מתקפל ולא מתרפס ולא משנה את דעותיו כל שני-וחמישי כמו ליברמן הצבוע.
רק הכהניסטים כמו הרב מיכאל בן-ארי,ברוך מרזל,איתמר בן-גביר,נועם פדרמן וכמובן ידידינו-היקר חיים בן-פסח הם אנשים אמיתים עם-עקרונות שאפשר לסמוך-עליהם.

האיחוד-הלאומי היא המפלגה הימנית-היחידה שיש בכנסת.
יש שם גם יהודים טובים ויקרים כמו אריה אלדד,אורי אריאל ויו"ר האיוחד-הלאומי יעקב כץ(כצ'לה) שהוא הקים את ערוץ7 שמהווה חלופה לתקשורת-השמאלנית והעוינת.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מאוכזב בממשלה הקיימת היום..מששלת ביבי-ליברמן
« להגיב #2 ב- : יוני 12, 2009, 17:09:13 »
תודה רבה גבר...אני ישמח להכיר אותך בתוך חבר אתה יודע..ואני יראה תמצא שלהם ופרסומים שלהם

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מאוכזב בממשלה הקיימת היום..מששלת ביבי-ליברמן
« להגיב #3 ב- : יוני 13, 2009, 21:29:01 »
בס"ד
קול אחד לא משנה הרבה העיקר תתחרט
אין היום כבר מנהיגים רק הקב"ה הוא מלכינו והוא יושיענ כמו שהוא עושה כבר 3300 שנה
רק לקוות לביאת המשיח במהרה בימינו כי כבר רוב הנבואות התקיימו
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!