כתב נושא: העיקרון האנטרופי - הוכחה לקיומו של אלוקים  (נקרא 6772 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
העיקרון האנטרופי - הוכחה לקיומו של אלוקים
« להגיב #25 ב- : יוני 14, 2009, 20:00:58 »
בס"ד
לא הבנת אותי נכון הם עבדים פשוט הבאתי דוגמה מבחינת הרצון אבל הם ישרתו אותנו
איזה יופי, החזון החרדי בהתגלמותו, היהודי לא חושב, הגוי חושב בשבילו, היהודי לא יוצר, הגוי יוצר בשבילו, היהודי לא מבדר הגוי מבדר אותו, היהודי לא מניף אצבע הגוי עושה את זה בשבילו, כל הגויים יהיו בגדר "חפץ מדבר" שזה ההגדרה של עבד גוי כפי שאגב הטעים אפלטון ביחס לעבד.
ממש חזון, כת האמיש החרדיסטית המציאה לה חזון אחרית הימים שמתאים לה כמו כפפה ליד לאורך חייהם המסתגר והלא רלוונטי לעולם.
מזל גדול שיש את הרמב"ם בתוך כל המערבולת הזו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : יוני 15, 2009, 17:34:01 »
איזה יופי, החזון החרדי בהתגלמותו, היהודי לא חושב, הגוי חושב בשבילו, היהודי לא יוצר, הגוי יוצר בשבילו, היהודי לא מבדר הגוי מבדר אותו, היהודי לא מניף אצבע הגוי עושה את זה בשבילו, כל הגויים יהיו בגדר "חפץ מדבר" שזה ההגדרה של עבד גוי כפי שאגב הטעים אפלטון ביחס לעבד.
ממש חזון, כת האמיש החרדיסטית המציאה לה חזון אחרית הימים שמתאים לה כמו כפפה ליד לאורך חייהם המסתגר והלא רלוונטי לעולם.
מזל גדול שיש את הרמב"ם בתוך כל המערבולת הזו.
בס"ד
העולם נברא בשביל היהודי
תראה תשאל רב והוא יסביר לך הכל
כתוב בגמרא במסכת שבת על ה-2800 עבדים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : יוני 15, 2009, 18:05:38 »
בס"ד
העולם נברא בשביל היהודי
תראה תשאל רב והוא יסביר לך הכל
כתוב בגמרא במסכת שבת על ה-2800 עבדים
בגמרא כתוב הרבה דברים שלא התקבלו, אז מה...
מה גם שיש כל כך הרבה אפשרויות לאיך יראה אחרית הימים וימות המשיח במקורות, כך שאני שוב חוזר לדברי הרמב"ם האלמותיים: "כל אלו הדברים וכיוצא בהן לא ידע אדם איך יהיו עד שיהיו" (רמב"ם הלכות מלכים ב, ב). ...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.