כתב נושא: יפו  (נקרא 1563 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יפו
« ב- : יוני 01, 2009, 02:47:20 »
שלום חברים, המון זמן לא יצא לי להגיב כאן.
רציתי להעלות בפניכם בעיה גדולה ומדאיגה:
כולנו מכירים את העיר יפו שידועה כעיר בין העתיקות מעולם, מאז ומתמיד יפו הייתה עיר יהודית טהורה.
לאחרונה נראית תופעה מדאיגה של בריחת יהודים מיפו ותפיסת הבתים בידי הערבים.
היהודים שמחליטים להישאר (או יותר נכון לא מצליחים למצוא מקום יותר טוב לגור בו) זוכים להצקות, להיטפלויות, לאלימות ורובם אפילו מפחדים לצאת מהבית.
המדינה לא עושה כלום כדי למנוע את ההשתלטות הערבית על יפו ובסוף היא תאכל אותה ובגדול.
אני בטוח שישנן ערים רבות בארץ שהתופעה הזאת דומה.
יש לעשות משהו, לנקוט בפעילות מסוימת, להפגין ולהראות שיש מי שתומך באותם יהודים מסכנים.

הנושא הזה חשוב מאוד והוא אחד הסיבות שבגללן בחרתי בדרכו של הרב כהנא זצ''ל.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפו
« להגיב #1 ב- : יוני 01, 2009, 08:09:58 »
להפך הערבים עוזבים את יפו והיהודים קונים מהם את הבתים ובונים ביפו מגדלי דירות,טיילת לבת ים.ביפו מתבצע טרנספר שקט,טרנספר כלכלי פינוי פיצוי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יפו
« להגיב #2 ב- : יוני 01, 2009, 15:43:28 »
תלך בשכונות כמו יפו ג' ו-ד' או ברחוב יפת\שדרות ירושלים
ותראה לי על איזה טרנספר אתה מדבר..

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפו
« להגיב #3 ב- : יוני 02, 2009, 11:55:33 »
הטרנספר הוא בגבול יפו ת"א באיזור של סוף שדרות ירושלים לפני סלמה,לאורך חוף הים,הטיילת.לגבי רחוב יפת,אני מחרים אותם כלכלית כי זרקו אבנים על יהודים,אני לא אוכל במסעדות שלהם,לא נוסע משם.אפילו לנהגי מונית אמרתי לא לעבור שם.ברור שיש ערבים ביפו זה לא חדש.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יפו
« להגיב #4 ב- : יוני 03, 2009, 06:59:03 »
יש שם גינות ציבוריות זה ממש חלק ממצרים בתוך יפו רק ערבים יושבים שם ואי אפשר להתקרב לשם.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
יפו
« להגיב #5 ב- : יוני 03, 2009, 08:11:07 »
הבעיה האמריקאית הגיע הנה.. יהודים שחיים בשכונות יוקרה מתעלמים מיהודים שחיים
בשכונות מצוקה בין ערבים(כמו שהיה באמריקה בין השחורים), אני חושב שעל אנשי ארץ שראל
ללכת לסיור ביפו ובערים אחרות הסובלות מבעיה דומה ולהודיע למשטרה שעד שיהודי יפו לא יהיו
בטוחים להם לא יהיה שקט. לפי מה שאני יודע יש התנכלויות על בסיס קבוע ליהודי האיזור מצד ערבים
במיוחד יהודים קשישים שאין ביכולתם להגיב וגם אין ביכולתם לעזוב את שכונות האימה.

שוב פעם ההיסטוריה חוזרת-ואני מתבייש בעצמי-אנחנו שוב מתעלמים מסבלם של יהודים אחרים החיים בפחד.
"Never Again" אמרנו? עלינו להוכיח!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפו
« להגיב #6 ב- : יוני 03, 2009, 09:48:26 »
אבל עמך מטייל בטיילת,אני לא הייתי מתקרב לגינה ציבורית עם ערבים כי הם מסוממים,מזריקים הרואין,משפחות פשע חמושות ומשתכרות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יפו
« להגיב #7 ב- : יוני 03, 2009, 11:30:18 »
אבל עמך מטייל בטיילת,אני לא הייתי מתקרב לגינה ציבורית עם ערבים כי הם מסוממים,מזריקים הרואין,משפחות פשע חמושות ומשתכרות.

לא לבד, אתה ועוד 20 איש איתך. לא 20 אפסים 20 אנשים קשוחים מאומנים עם אפשר יוצאי צבא בכלל נהדר שיעברו כל כמה לילות בגינות ציבוריות וכשהם רואים ערבים עושים בלגאן שם יפוצצו להם את הצורה, לא יקללו אותם ויבקשו מהם ללכת, יפתחו להם את התחת שהם לא יחשבו לחזור.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפו
« להגיב #8 ב- : יוני 03, 2009, 11:57:02 »
אז המשטרה תעצור אותם,תפתח להם תיק פלילי.אני מחרים את יפו,לא אוכל שם,לא משתתף בפסטיבל שם,שיתייבשו.מה יש לנו לחפש בגינה ציבורית ביפו?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יפו
« להגיב #9 ב- : יוני 03, 2009, 15:17:42 »
הבעיה ממש חמורה..
בתור ילד הייתי זוכה להתנכלויות באופן יום יומי מצד הערבים בעיר
מה גם שבאופן קבוע בצפירת יום השואה הם נוהגים לנסוע עם מכוניותיהם לקולות מוזיקה ערבית גבוהה ושריקות בוז חדות.
כך גם ביום כיפור, מעיפים זיקוקים לאוויר, גונבים אופניים מילדים יהודים, מגבירים את קול המואזין פי 10.
יפו היא הדוגמא המצויינת למה ערבים ויהודים לא יכולים להסתדר יחד, ולאו דווקא בגלל היהודים.
כל ילד יהודי ביפו מפחד ללכת לבד ברחוב, ואת זה אני אומר לך ממקור ראשון כאחד שמכיר ילדים ביפו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יפו
« להגיב #10 ב- : יוני 03, 2009, 16:24:58 »
אז המשטרה תעצור אותם,תפתח להם תיק פלילי.אני מחרים את יפו,לא אוכל שם,לא משתתף בפסטיבל שם,שיתייבשו.מה יש לנו לחפש בגינה ציבורית ביפו?

אתה צודק עם זה יהיה מקרה חד פעמי ש-4 ילדים יחליטו שהם מנקים את הרחובות אז יפתחו להם תיק פלילי אבל עם יהיה מדובר כמות של 200-300 ילד שהם לוקחים יוזמה ומתפזרים ל-10 קבוצות כל קבוצה 20-30 ילד וילכו יפוצצו ערבי וילכו הביתה אז לא ייקרה כלום תאמין לי. המשטרה גיבורה רק על בודדים, בגלל זה לא עוצרים ערבים שבונים לא חוקי, אם היה מדובר ב10 בתים כבר היו הורסים אותם אבל בגלל שמדובר בעשרות אלפים אז משאירים אותם. זה יפעל על אותו עקרון.

יותר מזה, הגיעה הזמן שתקום תנועה כמו של כהנא, הליגה להגנה יהודית, מפני ערבים שיסתובבו ביפו ובכל המקומות האלה שהערבים משליטים טרור
« עריכה אחרונה: יוני 03, 2009, 16:25:56 על ידי m4a1 »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפו
« להגיב #11 ב- : יוני 03, 2009, 23:00:49 »
אנחנו תנועה פוליטית חוקית.אנחנו לא ילדים אלא אנשים מבוגרים,עובדים,בעלי משפחות.המטרה שלנו הקמת תנועה ולא כנופיה.אין לנו מאות אנשים.למפגש שארגנו באנו אני ואחים באמת שני אנשים ואגב שנינו לא יכולים לפעול בצורה שהצעת.למשל יש ביננו חיילים,לי יש אבא חולה במצב סיעודי ואני לא יכול להעצר כשהוא צריך להגיע לבית חולים.
אגב היכן שצריך לפעול ופועלים כמו שהצעת זה ביהודה ובשומרון,חברון,נערי הגבעות.
הגנה עצמית זה דבר רצוי וחוקי למשל להתארגן כשערבי פוגע בך,אני נגד פגיעה בערבים שמסתובבים ביפו.
ולמרות מה שאמרתי אתה חופשי ואדון לעצמך אם תתארגן לא אגנה אותך.אתה כמו זה שביקש את הטלפון של ראעד צאלח,אדרבא תנקטו יוזמה,תעשו משהו.
בינתים אנשים אמרו שיגיעו למפגש,אנשים דתים ושיקרו בפנים לאחים באמת,אמרו לו בטלפון שיבואו ולא באו,זהו חוסר אמינות וחוסר כבוד.
מי יפריע לך כאן?בודאי לא חיים,תפנה לאנשים במסר פרטי,אי מייל ותתארגן,דבר איתם בטלפון.נראה לך שמישהו כאן מתנגד לליגה להגנה יהודית?
אתה צריך ברכה שלי?אישור שלי?אני הרב שלך?אבא שלך?הלוואי שתנקוט יוזמה,תתבגר ותפעל.מי אני אפיפיור?גורו בכת?
אני אישית מחרים את העסקים ביפו ומפרנס רק יהודים.אני לא רק מדבר.
בינתיים אנשים אפילו לא מפיצים סרטונים של חיים אז העצלנים האלה יפגעו בערבים?האנשים כאן קמים רק מהכורסא למקרר.
הבא להורגך השכם להורגו