כתב נושא: ערבים  (נקרא 1933 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק liron1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ערבים
« ב- : מאי 30, 2009, 21:21:14 »
מה הבעיה שערבים יחיו פה ?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ערבים
« להגיב #1 ב- : מאי 30, 2009, 21:33:43 »
זה לא מקומם. זו המדינה שלך והארץ שלך והערבים הם האויב שלך הם מצהירים על כך והאסלאם הוא מורה הדרך שלהם שגם הוא קורא להשמדתך.

מנותק liron1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ערבים
« להגיב #2 ב- : מאי 30, 2009, 21:49:19 »
זה לא כולם ! מה עם אלה שלא נגד יהודים ועוזרים למדינת ישראל אז איזה מין בעיה יש עם זה שהם יחיו פה חוץ מזה שזה לא המקום שלהם פה ?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שבוע-טוב לירון
« להגיב #3 ב- : מאי 30, 2009, 22:14:02 »
בס"ד

יש בעיה שהערבים יחיו פה מכיוון שהם רוצים לרצוח את כולנו וזה כולל גם אותך.
דת-האיסלאם והקוראן מצווים כל מוסלמי להילחם ב"כופרים" וכופרים לפי האיסלאם זה אנחנו היהודים וגם הנוצרים בקיצור כל מי שלא מוסלמי.
הם מצווים לכבוש את כל העולם למען "אללה" ולהשליט אותו תחת שלטון מוסלמי-דתי(שריע'ה) זה שהם רוצים לכבוש את כל-העולם נקרא בערבית "דר אל-איסלאם".

על-כן חובה עלינו להוציא את הערבים מתוכנו מכיוון שהם מסוכנים בשבילנו ובשביל ילדינו,ואם לא נוציא אותם אז ילדינו ונכדינו יהיו בסכנה והם לא יסלחו לנו על זה.
וגם לפי התורה אסור לגוי להיות בארץ-ישראל אלה עם-כן הוא מקבל על עצמו לשמור 7 מצוות בני-נח וכמובן שהערבים הם לא כאלו כי הם גונבים ורוצחים אז על כן חובה עלינו גם לפי התורה לסלק אותם מארץ-ישראל רשום בתורה בחומש במדבר:"והורשתם את יושבי הארץ מפניכם" רש"י מפרש את המילה ו"הורשתם"=וגירשתם.

וגם למה שאנו נרחם על אויבינו? הם הרי משתוקקים לרצוח את כולנו באכזריות ולזרוק אותנו לים.
חכמינו זכרונם לברכה לימדו אותנו כלל:"מי שמרחם על האכזר סופו להיות אכזר על הרחמן".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ערבים
« להגיב #4 ב- : מאי 30, 2009, 22:17:29 »
זה לא כולם ! מה עם אלה שלא נגד יהודים ועוזרים למדינת ישראל אז איזה מין בעיה יש עם זה שהם יחיו פה חוץ מזה שזה לא המקום שלהם פה ?
וכאן מגיעה ההפרדה הנפלאה שהיא על רקע דת מי שהוא מוסלמי יגורש או יושמד, פשוט בשל העובדה שהאיסלם במהותו כשלעצמו זה דת של רצח, גנבה, שקרים, תחמון וג'נוסייד, דת של חוסר קבלת שום מערכת חוקית מחוץ לשריעה, ודת של השתלטות והבאת היריב לידי התרפסות (תרגום של השם "איסלם").
אחד שזהותו הלאומית היא ערבית ודתו נוצרית, יורשה להשאר אלא אם כן יהיה גם הוא מצוי במעשי חתרנות כנגד העם היהודי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ערבים
« להגיב #5 ב- : מאי 30, 2009, 23:11:51 »
וכאן מגיעה ההפרדה הנפלאה שהיא על רקע דת מי שהוא מוסלמי יגורש או יושמד, פשוט בשל העובדה שהאיסלם במהותו כשלעצמו זה דת של רצח, גנבה, שקרים, תחמון וג'נוסייד, דת של חוסר קבלת שום מערכת חוקית מחוץ לשריעה, ודת של השתלטות והבאת היריב לידי התרפסות (תרגום של השם "איסלם").
אחד שזהותו הלאומית היא ערבית ודתו נוצרית, יורשה להשאר אלא אם כן יהיה גם הוא מצוי במעשי חתרנות כנגד העם היהודי.

נץ לרוב אני מסכים איתך ולומד הרבה ממה שאתה כותב אבל למה אפשר לעשות הפרדה בין המוסלמים לנוצרים אבל לא בין המוסלמי למוסלמי ה"חילוני"?
הנקודה היא שלא משנה מה דתו, יכול להיות שהוא תומך נלהב של צה"ל או פעיל אלקעידה זו לא הנקודה הנקודה היא שנכון לעכשיו ולכל אורך ההסטוריה העם הערבי הוא עוין, ולכן יש להתייחס אליו כך. והמוסלמים הם בדיוק אותו דבר. יש כאלה שרואים את הערבים והמוסלמים כשני דברים שונים, אני רואה אותם כמו שהם. אויב. ועל אויב לא מרחמים. אויב שוחטים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ערבים
« להגיב #6 ב- : מאי 31, 2009, 00:30:22 »
נץ לרוב אני מסכים איתך ולומד הרבה ממה שאתה כותב אבל למה אפשר לעשות הפרדה בין המוסלמים לנוצרים אבל לא בין המוסלמי למוסלמי ה"חילוני"?
הנקודה היא שלא משנה מה דתו, יכול להיות שהוא תומך נלהב של צה"ל או פעיל אלקעידה זו לא הנקודה הנקודה היא שנכון לעכשיו ולכל אורך ההסטוריה העם הערבי הוא עוין, ולכן יש להתייחס אליו כך. והמוסלמים הם בדיוק אותו דבר. יש כאלה שרואים את הערבים והמוסלמים כשני דברים שונים, אני רואה אותם כמו שהם. אויב. ועל אויב לא מרחמים. אויב שוחטים.
בשל העובדה שאפילו תנועות וארגונים שהיו "חילוניות" [אין דבר כזה חילוני וחילוניות באיסלם, אין הגדרה כזו בכלל בערבית, כך שעצם ההפרדה היא הבל, מוסלמי הוא מוסלמי רק משתנה רמת מחוייבותו -בעיניו- לטקסטים הקאנוניים של האיסלם, קרי: קוראן,אחדית', סוראת ראסולאללה, וכן לפרשנויות של התאולוגים המוסלמים מארבעת זרמי הפסיקה באיסלם הסוני: מאליקים, חאנפים, חנבאלים, שאפיעים (סלאפים)] כגון: החזית העממית לשחרור "פלשתין", שהייתה בראשותו של ערבי נוצרי (ג'ורג' חבש) כשרצתה להוציא לפועל מתקפות התאבדות הייתה תמיד! משתמשת בערבי מוסלמי ולא בנוצרי לסוג פעולות שכזה, איך אתה מסביר את זה?
הדת היא מאוד חשובה במקרה זה, שכן למהות הג'יהאד, התיאולוגיה של הג'יהאד ומה שמצוי מאחוריו וההסטוריה של הג'יהאד, מצוי עמוק בתוך הDNA המוסלמי ושום דבר לא יעזור להתחמק מזה, בניגוד מוחלט לנצרות.
הערבים ואיסלם הם לא אותו הדבר, א.) בשל העובדה שלא כל ערבי הוא מוסלמי (רובם כן), ב.) בשל העובדה שרוב המוסלמים בעולם כולו אינם ערבים מבחינה אתנית.
על אויב לא מרחמים, אויב שוחטים ומגרשים (מסכים בהחלט בנקודה זו).

מעבר לזה ישנו צורך גדול להזכיר, שכל במקום במזרח התיכון, אם תסתכל ותחקור היטב, תראה את המיעוט הערבי-נוצרי נמלט על חייו אל מחוץ לארצות הללו למערב בשל רדיפת המוסלמים את הנוצרים, זה נכון בין הירדן לים התיכון בו הנוצרים הולכים ונעלמים, זה נכון לגבי הקופטים במצרים, האשורים בסוריה ועיראק, המאורים בלבנון, הברברים במגרב וכו' וכו' וכו'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ערבים
« להגיב #7 ב- : מאי 31, 2009, 01:37:26 »
בשל העובדה שאפילו תנועות וארגונים שהיו "חילוניות" [אין דבר כזה חילוני וחילוניות באיסלם, אין הגדרה כזו בכלל בערבית, כך שעצם ההפרדה היא הבל, מוסלמי הוא מוסלמי רק משתנה רמת מחוייבותו -בעיניו- לטקסטים הקאנוניים של האיסלם, קרי: קוראן,אחדית', סוראת ראסולאללה, וכן לפרשנויות של התאולוגים המוסלמים מארבעת זרמי הפסיקה באיסלם הסוני: מאליקים, חאנפים, חנבאלים, שאפיעים (סלאפים)] כגון: החזית העממית לשחרור "פלשתין", שהייתה בראשותו של ערבי נוצרי (ג'ורג' חבש) כשרצתה להוציא לפועל מתקפות התאבדות הייתה תמיד! משתמשת בערבי מוסלמי ולא בנוצרי לסוג פעולות שכזה, איך אתה מסביר את זה?
הדת היא מאוד חשובה במקרה זה, שכן למהות הג'יהאד, התיאולוגיה של הג'יהאד ומה שמצוי מאחוריו וההסטוריה של הג'יהאד, מצוי עמוק בתוך הDNA המוסלמי ושום דבר לא יעזור להתחמק מזה, בניגוד מוחלט לנצרות.
הערבים ואיסלם הם לא אותו הדבר, א.) בשל העובדה שלא כל ערבי הוא מוסלמי (רובם כן), ב.) בשל העובדה שרוב המוסלמים בעולם כולו אינם ערבים מבחינה אתנית.
על אויב לא מרחמים, אויב שוחטים ומגרשים (מסכים בהחלט בנקודה זו).

מעבר לזה ישנו צורך גדול להזכיר, שכל במקום במזרח התיכון, אם תסתכל ותחקור היטב, תראה את המיעוט הערבי-נוצרי נמלט על חייו אל מחוץ לארצות הללו למערב בשל רדיפת המוסלמים את הנוצרים, זה נכון בין הירדן לים התיכון בו הנוצרים הולכים ונעלמים, זה נכון לגבי הקופטים במצרים, האשורים בסוריה ועיראק, המאורים בלבנון, הברברים במגרב וכו' וכו' וכו'.

אני מסכים איתך בהחלט שיש הבדל בין ערבי נוצרי לבין ערבי מוסלמי, ותסכים איתי שיש הבדל בין ילד מוסלמי שלומד בלונדון וגודל בחינוך מערבי לבין מוסלמי שהוא פעיל אלקעידה. אבל כיום אנחנו בעיצומה של מלחמה, וחיילי האויב הם הערבים על כל דתם והמוסלמים כל על מוצאם. אני לא רואה סיבה לחפש את יוצאי הדופן אפילו שהם קיימים ואני לא מכחיש את זה אבל ברגע שאתה מתעסק ב10% ( ואני מגזים מאוד בסכום הזה) של ערבים ומוסלמים שהם אינם אויבים אתה מציג חולשה בעייני ה90% האחרים. גם אם זו באמת חולשה או לא האויב מפרש אותה כחולשה וכנקודת תורפה, מה שנותן תקווה לאויב. ובוא נגיד שנצחנו את המלחמה, והשארנו 10% מהמוסלמים ומהערבים בעולם. אותו 10% שלא נחשב עויין. אנחנו דנים את הדורות הבאים למלחמה. בדיוק כמו ששאול לא ביצע את הוראות ה' שאמר לו לחסל אני חושב שזה היה עמלק או הפלשתים, ולא להשאיר אף זכר לאותו עם ושאול חס על משפחת המלוכה בדורות הבאים בני ישראל שילמו על הטעות הזו באינספור מלחמות.

אתה צודק הערבים הנוצרים אכן נרדפים לרוב ע"י המוסלמים אבל גם לרוב הם רודפים את היהודים כך שמבחינתי הם באותה סירה. אם אני לא טועה טיבי הוא נוצרי, ואני גם חושב שכמה ממנהיגי אש"ף היו ערבים נוצרים. אין זה משנה אם מדובר גם במיעוט שבמיעוט אצל הנוצרים נכון לעכשיו בזמן מלחמה הם אויב ולאויב יש רק פתרון אחד וזה מוות
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2009, 01:50:16 על ידי m4a1 »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
ערבים
« להגיב #8 ב- : מאי 31, 2009, 05:14:58 »
לירון, בא נשכח רגע מהמלחמה שביננו לבינם שהחלה עוד לפני 100 שנה, ושאף מדינה לא הייתה מסכימה שאויבייה
יחיו בתוכה.

מה עם עצם יהדותה של המדינה? האם ניתן לאחר ששפכנו פה את דמינו כדי שתיהיה לנו מדינה יהודית לערבים
להיפך לרוב? האם ניתן להם בדרכי שלום ללא כל ירייה מצידם(!!) להוליד ילדים כפי שהם עושים עכשיו להפוך
לרוב ואז לשים קץ למדינה היהודית לנצח? האם למען זה נרצחו בנינו? האם למען זה מתו חיילינו?
האם לזה חלמנו אלפי שנים, הקמנו את תנועות התחייה ושבנו ארצה?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ערבים
« להגיב #9 ב- : מאי 31, 2009, 13:40:46 »
לערבים בעיה איתנו ועם המערב ומקומם בחצי האי ערב.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק liron1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ערבים
« להגיב #10 ב- : מאי 31, 2009, 13:47:51 »
לירון, בא נשכח רגע מהמלחמה שביננו לבינם שהחלה עוד לפני 100 שנה, ושאף מדינה לא הייתה מסכימה שאויבייה
יחיו בתוכה.

מה עם עצם יהדותה של המדינה? האם ניתן לאחר ששפכנו פה את דמינו כדי שתיהיה לנו מדינה יהודית לערבים
להיפך לרוב? האם ניתן להם בדרכי שלום ללא כל ירייה מצידם(!!) להוליד ילדים כפי שהם עושים עכשיו להפוך
לרוב ואז לשים קץ למדינה היהודית לנצח? האם למען זה נרצחו בנינו? האם למען זה מתו חיילינו?
האם לזה חלמנו אלפי שנים, הקמנו את תנועות התחייה ושבנו ארצה?
אז בתכלס מה אתה אור שאם הם יפסיקו להתרבות לא יהיה אכפת ל שהם יחיו פה ?!

מנותק liron1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ערבים
« להגיב #11 ב- : מאי 31, 2009, 13:56:20 »
אומר*

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ערבים
« להגיב #12 ב- : מאי 31, 2009, 17:53:42 »
אז בתכלס מה אתה אור שאם הם יפסיקו להתרבות לא יהיה אכפת ל שהם יחיו פה ?!
מה שהוא אומר זה שאסור לתת להם לנשום בשום מישור ואספקט
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ערבים
« להגיב #13 ב- : מאי 31, 2009, 18:05:50 »
אני מסכים איתך בהחלט שיש הבדל בין ערבי נוצרי לבין ערבי מוסלמי, ותסכים איתי שיש הבדל בין ילד מוסלמי שלומד בלונדון וגודל בחינוך מערבי לבין מוסלמי שהוא פעיל אלקעידה. אבל כיום אנחנו בעיצומה של מלחמה, וחיילי האויב הם הערבים על כל דתם והמוסלמים כל על מוצאם. אני לא רואה סיבה לחפש את יוצאי הדופן אפילו שהם קיימים ואני לא מכחיש את זה אבל ברגע שאתה מתעסק ב10% ( ואני מגזים מאוד בסכום הזה) של ערבים ומוסלמים שהם אינם אויבים אתה מציג חולשה בעייני ה90% האחרים. גם אם זו באמת חולשה או לא האויב מפרש אותה כחולשה וכנקודת תורפה, מה שנותן תקווה לאויב. ובוא נגיד שנצחנו את המלחמה, והשארנו 10% מהמוסלמים ומהערבים בעולם. אותו 10% שלא נחשב עויין. אנחנו דנים את הדורות הבאים למלחמה. בדיוק כמו ששאול לא ביצע את הוראות ה' שאמר לו לחסל אני חושב שזה היה עמלק או הפלשתים, ולא להשאיר אף זכר לאותו עם ושאול חס על משפחת המלוכה בדורות הבאים בני ישראל שילמו על הטעות הזו באינספור מלחמות.
אתה צודק הערבים הנוצרים אכן נרדפים לרוב ע"י המוסלמים אבל גם לרוב הם רודפים את היהודים כך שמבחינתי הם באותה סירה. אם אני לא טועה טיבי הוא נוצרי, ואני גם חושב שכמה ממנהיגי אש"ף היו ערבים נוצרים. אין זה משנה אם מדובר גם במיעוט שבמיעוט אצל הנוצרים נכון לעכשיו בזמן מלחמה הם אויב ולאויב יש רק פתרון אחד וזה מוות
1.) ילד מוסלמי שמקבל "חינוך מערבי" בלונדון, עדיין הולך למסגד בלונדון שם מספרים שצריך להשמיד את בריטניה ולהפוך את לונדון לבירת הח'ליפות המוסלמית, עדיין הולך אחר כך להשלמת לימודי איסלם במדרסה מוסלמית באותה שכונה לונדונית ומקבל שטיפת מוח וואהאבית במדרסה הזו שהיא פועלת במימון סעודי, אז צר לי, אין הבדל בין ילד מוסלמי המקבל חינוך "מערבי" בלונדון (אלו שביצעו את הפיגועים במייקס פלייס בתל אביב, אלו שעשו את שעשו בלונדון עצמה היו יציר כפיה של החינוך המערבי בלונדון ולידס) לפעיל אל קעידא פשטוני בהרי אפגניסטן.
2.) היום אנחנו בעיצומה של מלחמת עולם שלישית בין האיסלם לכל השאר, המלחמה הזו כבר מתקיימת זו שנתה ה-30, מאז 1979.
רוב האיסלם אינם ערבים אתנית, ואני בהחלט מסכים, אסור להשאיר פה ולו מוסלמי אחד במרחב, בודאי שלא 10%.
3.) טיבי הוא מוסלמי, חלק ממנהיגי אש"ף אכן היו נוצרים, אבל, הם עשו את זה מתוך נסיון "דהימי" להתקרב למוסלמים באצטלה של "פאן-ערביזם" מבית מדרשו של מישל עפלק (מקים מפלגת "אל בעת'") ובית מדרשו של גמאל עבד אל נאצר.
במילים אחרות, לא הנצרות (לעמט מקרים מאוד מאוד ספורים ומיעוט נכחד), עשו את שעשו מתוך הנצרות ו/או תיאולוגיה נוצרית כזו או אחרת.
התכוונת אגב, אולי לעזמי בשארה שהוא היה ממוצא נוצרי, אבל לא הנוצריות היא שהדריכה אותו, כי אם הפאן ערביזם כפי שהוא בעצמו חזר על זה חזור ושנו.
הפתרון הוא הלם, מוות, וגירוש, והכל בלו"ז קצר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל