עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

ספר החדית' האיסלאמי :

<< < (2/2)

shroomann:
עשיתי מחקר קטן על מוחמד וה"דת" שהוא המציא. מישהו כתב שמוחמד היה פדופיל ולא האמנתי שזה נכון, אז החלטתי לבדוק בעצמי. מה שגיליתי היה אפילו יותר מזעזע מפדופיליה...

Muhammad – Everything You Wanted To Know and Were Too Afraid To Ask
http://wakeupeurope.blogspot.com/2006/10/muhammad-everything-you-wanted-to-know.html

זה כתוב באנגלית (ככה אפשר להגיע ליותר אנשים) ואזהרה: יש תמונות קשות.
בסוף העמוד יש קישור למקורות ( References ) - הכל מספרים שהמוסלמים מסכימים על אמינותם (קוראן, חאדית', וכו'...)

תרגישו חופשי להפיץ.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: shroomann על דצמבר 01, 2006, 23:21:27 ---עשיתי מחקר קטן על מוחמד וה"דת" שהוא המציא. מישהו כתב שמוחמד היה פדופיל ולא האמנתי שזה נכון, אז החלטתי לבדוק בעצמי. מה שגיליתי היה אפילו יותר מזעזע מפדופיליה...

Muhammad – Everything You Wanted To Know and Were Too Afraid To Ask
http://wakeupeurope.blogspot.com/2006/10/muhammad-everything-you-wanted-to-know.html

זה כתוב באנגלית (ככה אפשר להגיע ליותר אנשים) ואזהרה: יש תמונות קשות.
בסוף העמוד יש קישור למקורות ( References ) - הכל מספרים שהמוסלמים מסכימים על אמינותם (קוראן, חאדית', וכו'...)

תרגישו חופשי להפיץ.

--- סוף ציטוט ---

תודה על הקישור!  אמנם תמונות קשות, אבל כמו שאומרים באנגלית,

It gets worse.  Much, MUCH worse

ליאו:
יותר גרוע , היא העובדה שהסונים והשיעים האלה שאני לא ממש מבין מה ההבדל ביניהם ( בטח בסגנון של "איזה צד צריך לבשל ביצה")
מחשים אחד את השני ככופרים ונלחמים בכל הזדמנות.

אצל הנוצרים התופעה הייתה קיימת ,  אבל תוך זמן קצר העסק הסתדר בשלום.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: ליאו על דצמבר 05, 2006, 19:11:20 ---יותר גרוע , היא העובדה שהסונים והשיעים האלה שאני לא ממש מבין מה ההבדל ביניהם ( בטח בסגנון של "איזה צד צריך לבשל ביצה")
מחשים אחד את השני ככופרים ונלחמים בכל הזדמנות.

אצל הנוצרים התופעה הייתה קיימת ,  אבל תוך זמן קצר העסק הסתדר בשלום.

--- סוף ציטוט ---
ליאו, אתה טועה.  בתור יהודי שגר בגלות בארה"ב כמעט עשור, אני יכול לומר לך בוודאות שיש איבה בין הפרוטסטנטים, שרבים מהם תומכים במדינת ישראל, לבין הקאתולים,שמעטים מהם תומכים במדינת ישראל (כמובן שהאיבה לא קשורה למדינת ישראל).  אני יכול לפרט על ההבדלים בין שתי הכתות, אבל לא חושב שזה מעניין אף אחד כאן...

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה