כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 42983 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #75 ב- : יוני 21, 2009, 11:57:40 »
בס"ד תודה לחיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי על תשובותיו.
קבעת בסרטון האחרון שבמדינה כהניסטית תורנית התקשורת לא תהיה בוגדנית.שאלתי איך תעשה זאת?בארה"ב ובישראל התקשורת עצמאית והיא בידי בעלי הון כמו למשל מרדוק.נניח שתפריט את ערוץ 1 הרי לא יתכן שהמדינה תנהל את התקשורת בדמוקרטיה הרי אנחנו לא קובה או צפון קוריאה.
נניח שיהיה ערוץ טלביזיה אחד של ערוץ 7 מה עם שאר הערוצים?כבלים ולויין?האם התקשורת תהיה מצונזרת פוליטית או מבחינת תכנים ותאסר פורנוגרפיה?האם התקשורת תשדר בשבת?
מי יממן ערוצי טלביזיה ורדיו ועיתונות?פרסומות,בעלי הון,אגרת טלביזיה ורדיו?האם תאפשר שידורי ספורט?האם תאפשר שידורי תעמולה בערבית כמלחמה פסיכולוגית נגד מדינות ערב?
מי יקבע אם תוכנית תשאר?רייטינג?האם השיקול יהיה עסקי וזה ביזנס בלבד או שיש שיקולים אחרים?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #76 ב- : יוני 21, 2009, 14:17:22 »
בוקר טוב / צהריים טובים / ערב טוב חיים (לא יודע מה השעה בניו יורק), יש לי שאלה אליך. אתה בטח חושב שזאת שאלה הזויה, בטח אתה תשאל את עצמך "מאיפה השמאלני הזה הביא את השאלה הזאת", אבל יש לי שאלה אליך בכל זאת בשביל פינת "שאלו את הימין האמיתי": מה דעתך על האיטלקים? האם גם הם "נאצים"? האם גם הם "אנטישמים"? כי אני כשהייתי ברומא לפני חצי שנה, חברים שלי מקהילה היהודית שם סיפרו לי שאמנם יש אנטישמיות באיטליה, אבל היא כמעט לא מורגשת. הם אפילו הציעו לי לעבור לאיטליה, ואני באמת שוקל את זה בכובד ראש. אם תסתכל על העמוד שלי ביוטיוב, תראה שכתבתי שם שאחד המנהיגים האהובים עליי בעולם הוא לא אחר מאשר סילביו ברלוסקוני (יחד עם ולאדימיר פוטין וברק אובמה). לפני שאתה עונה לי על השאלה, אני רוצה להציג בפניך כמה עובדות היסטוריות:
ב-1492, בעת גירוש ספרד, כשגורשו גם היהודים מהאזורים באיטליה שהיו תחת שלטון הכתר הספרדי, היו עדויות לכך שהנוצרים המקומיים פרצו בבכי כשגרשו משם את היהודים.
כמה מאות שנים אחר כך, ב-1938 מוסוליני אימץ את חוקי נירנברג האנטישמיים, אבל הם לא התקבלו בהתלהבות רבה בקרב האיטלקים. אחר כך כשאיטליה נכנעה במלחמת העולם השנייה והגרמנים פלשו אליה, רבבות איטלקים (ביניהם גם אנשי כנסייה) הצילו יהודים.
אז מה דעתך על האיטלקים, חיים? אנטישמים או לא אנטישמים? תן לי סיבה למה לא לעבור לאיטליה. תשכנע אותי, חיים.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #77 ב- : יוני 21, 2009, 15:06:50 »
בוקר טוב / צהריים טובים / ערב טוב חיים (לא יודע מה השעה בניו יורק), יש לי שאלה אליך. אתה בטח חושב שזאת שאלה הזויה, בטח אתה תשאל את עצמך "מאיפה השמאלני הזה הביא את השאלה הזאת", אבל יש לי שאלה אליך בכל זאת בשביל פינת "שאלו את הימין האמיתי": מה דעתך על האיטלקים? האם גם הם "נאצים"? האם גם הם "אנטישמים"? כי אני כשהייתי ברומא לפני חצי שנה, חברים שלי מקהילה היהודית שם סיפרו לי שאמנם יש אנטישמיות באיטליה, אבל היא כמעט לא מורגשת. הם אפילו הציעו לי לעבור לאיטליה, ואני באמת שוקל את זה בכובד ראש. אם תסתכל על העמוד שלי ביוטיוב, תראה שכתבתי שם שאחד המנהיגים האהובים עליי בעולם הוא לא אחר מאשר סילביו ברלוסקוני (יחד עם ולאדימיר פוטין וברק אובמה). לפני שאתה עונה לי על השאלה, אני רוצה להציג בפניך כמה עובדות היסטוריות:
ב-1492, בעת גירוש ספרד, כשגורשו גם היהודים מהאזורים באיטליה שהיו תחת שלטון הכתר הספרדי, היו עדויות לכך שהנוצרים המקומיים פרצו בבכי כשגרשו משם את היהודים.
כמה מאות שנים אחר כך, ב-1938 מוסוליני אימץ את חוקי נירנברג האנטישמיים, אבל הם לא התקבלו בהתלהבות רבה בקרב האיטלקים. אחר כך כשאיטליה נכנעה במלחמת העולם השנייה והגרמנים פלשו אליה, רבבות איטלקים (ביניהם גם אנשי כנסייה) הצילו יהודים.
אז מה דעתך על האיטלקים, חיים? אנטישמים או לא אנטישמים? תן לי סיבה למה לא לעבור לאיטליה. תשכנע אותי, חיים.

לדעתי עדיף לכולנו אם כן תעבור

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #78 ב- : יוני 21, 2009, 16:05:28 »
חיים שלום,
משנתך הכלכלית הינה לכיוון כלכלה חופשית וקפיטלסטית.

רציתי לדעת מה הגבול בעינייך?
האם יש להפריט גם את ההשכלה הגבוהה?  חברת חשמל?  חברת מים ("מקורות")?  רכבת ישראל? וכו'
מה הם תנאי הרווחה שיש להשאיר\להוסיף למדינה ומה יש לבטל?

תודה רבה ושבוע נפלא,

ניאו

מנותק maztov18

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #79 ב- : יוני 21, 2009, 16:35:59 »
שלום חיים
אתה האדם האמיתי שאני מכיר בפוליטיקה
ואני שואל כאשר בעזרת השם תעלה לארץ האם אתה חושב שתוכל להציג את מועמדותך לבחירות
והרי כל הממשלה והועדות וכו' והערב רב כולל הליכוד יפסלו אותך ויחליטו שאתה גזען באישור בית המשפט וכו'
כי הם יודעים שאתה תאיים על שלטונם  ואין לי ספק שציבור אדיר יצביע בעדך אז מה תעשה
בכבוד רב ובהערכה רבה

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #80 ב- : יוני 21, 2009, 16:53:53 »
לדעתי עדיף לכולנו אם כן תעבור

לא שאלתי אותך

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #81 ב- : יוני 21, 2009, 22:17:36 »
מדוע שלא תעבור לעזה? זה נראה המקום הטבעי שלך!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #82 ב- : יוני 22, 2009, 03:51:04 »
בס''ד

ליהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו .
( שאלה מהותית וחשובה זו באה בעקבות סרטונו של ידידנו היהודי היקר MOSHE92 הי''ו , אנא השתדל לפרט את המבוא לשאלה ,הוא חשוב ביותר הן להבנתה והן כמסר להצלת אחינו היקרים הי''ו משיני הימין-המזוייף שר''י).
הפעם ברצוננו לעמוד על אופן ההשתלטות המתוחכם על מפלגות ''ימניות'' לכאורה אלא שאינן כוללות את עניין הציביון היהודי על דרך תורתנו הקדושה ,ולכן בסופו של דבר נופלות קרבן להשתלטות האמורה לעיל על ידי גרעין של סוכני ימין-מזוייף שנשתל בתוכן בשליחות גרעין שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,גרעין זה גודל במהירות ,ממש כמו מחלת סרטן ממארת ר''ל ,והתוצאה היא ששמה של המפלגה ה''ימנית'' לכאורה נשאר כ''מוניטין'' שמפיל רבים מאחינו בפח של הימין-המזוייף ושולחיו היהודונים המהווים את גרעין שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,וזאת מכיוון שקשה לאחינו לקבל את העובדה שאותה מפלגה ''ימנית '' לכאורה הפכה להיות חוד-החנית של רדיפת העם היהודי ,שפיכת דמו (ה' יקום במהרה דם עבדיו השפוך) , וגירושו מארצו ומאדמתו ר''ל !! ממש כשם שבשר גלאט כשר עם חותמת כשרות התערבב בדם חזירים , הרי שחותמת הכשרות איננה מצילה אותו , רק מטעה את הקונים ומאכילה אותם בשר טמא מהול בדם חזירים ר''ל !! זהו המשל !! והנמשל הינן אותן מפלגות שהתיימרו להיות ''ימניות'' אלא שלא דגלו בדרך התורה הקדושה אלה נמשלות ל''בשר''! ו''דם החזירים'' הם הסוכנים של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י הם הימין-המזוייף !,והתוצאה שקבלנו היא '' בשר טמא עם חותמת כשרות '' !כלומר ,מפלגות אנטי-יהודיות שמאלניות ציוניות-ממלכתיות בולשביקיות שר''י עם כותרת של ''מפלגה ימנית'' וכותרת זו היא הנמשל ל ''חותמת הכשרות'' שאיננה אלא גורם מטעה ומחטיא ,ומאכיל את אחינו בשר טמא מהול בדם חזירים ר''ל !!
דוגמא מובהקת לכך היא המפלגה המתקראת ''הליכוד'' שבעבר הייתה בנוי'ה מרוב של מפלגת ''חרות'' שדגלה בדרך ''ימנית'' לכאורה, אבל לא בדרך תורתנו הקדושה ולכן הביא עלי'ה הקב''ה מכשול ופיתה את ראשיה לצרף לשורותיהם מיעוט של כאלה שלכאורה ''פרשו'' מגרעין שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ונקראו ''הליבראלים'' וה''שיתוף'' הזה (תרתי משמע) הגדיר מפלגה חדשה שנקראה ''הליכוד'' , אלא שראשי שלטון העוולה דלעיל תכנו זאת מראש ואלו אינם אלא סוכניו שנועדו להשתלט על ''חרות'' מבפנים !, בימי'ה הראשונים המשיכה מפלגת הליכוד לנהוג כמפלגת''חרות'' לכל דבר ועניין וצברה מוניטין שחיזק את שמה כ ''מפלגה ימנית'' ,אלא שמחלת הסרטן הממארת שפשטה בתוכה ר''ל  ,הוא גוש ה  ''ליבראלים'' סוכני שלטון העוולה היהודוני השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי דלעיל שר''י שהשתלט בהדרגה על המפלגה המתקראת ''הליכוד'' ובכך הטעו ומטעים עד היום את אחינו שנופלים בפח ,וזאת מתוך הרגל לבחור באותו שם המתקרא ''הליכוד'' !!
ומכאן לשאלתנו החשובה והקריטית, הכיצד ניתן לעורר את אחינו היקרים שנפלו בפח הזה של ''הימין-המזוייף'' שמפקיר את דמם ודם אחיהם ויקיריהם לאוייב הערבי הנאצי יש''ו ר''ל ?? וכן את ארץ הקודש תובב''א לאותו אוייב ערבי נאצי יש''ו, שמטרתו היא לחסל את היישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש באופן טוטאלי ח''ו ר''ל !!? הכיצד נוכל להסביר לאותם אחים יקרים שבנפשם הוא! וכי הם כורתים את הענף עליו הם יושבים ר''ל!!
ונזכה במהרה למגר את שלטון השחיתות והרשע האנטי-יהודי מקרב עמנו הקדוש ,ולגאולה שלמה ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                              חודש טוב ומבורך לכל אחינו בית-ישרא'ל הנאמנים הי''ו .
                                                                             הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2009, 04:17:07 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #83 ב- : יוני 22, 2009, 16:41:07 »
מדוע שלא תעבור לעזה? זה נראה המקום הטבעי שלך!

כי החיים בעזה הם חרא

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #84 ב- : יוני 22, 2009, 17:46:47 »
כי החיים בעזה הם חרא

שוב אתה תתאים מצוין.... חרא נדבר לחרא.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #85 ב- : יוני 22, 2009, 22:00:11 »
כי החיים בעזה הם חרא
עזה הכי מתאים לך.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #86 ב- : יוני 23, 2009, 20:33:01 »
שלום חיים מה שלומך,רציתי לשאול אותך אם אתה בשלטון בארץ מה אתה עושה להחזרת החיל החטוף גלעד שליט ולשאר החילים החטופים שלא ידוע מה עלה בגורלם כמו רון ארד ונעדרי סולטן יעקב"

בברכה ובברכת חודש טוב חודש של גאולה וניסים גלויים לעם ישראל
[gif[/img]

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #87 ב- : יוני 24, 2009, 13:08:55 »
שלום חיים היקר זה שוב אני רציתי לשאול אותך מתי בידיוק תנועת הימין האמיתית תנועתנו המשגשגת תתקדם בצעד חשוב ומשמעותי ותיהיה בצד הפוליטי כשלב לעלייה לשלטון? כי  בינתיים
דבר זה פרדוקסלי מפני שכבודו עדיין שוכן בגלות הארורה ואין לך אישור עלייה לא"י הקדושה ואין מספיק משאבים והון כדי להכניס את התנועה לפריחתה הפוליטית ובינתיים כל זה רק בגדר דיבורים אך מתי זה יתממש(זאת שאלה ראשונה).
דבר שני הכיצד יתכן שיהיה שלטון תורני?(שדווקא אני מאוד תומך בזה) מפני שהדתיים במדינתנו הקטנה הם מיעוט והחילונים הם הרוב  ומה יהיה עם הערבים הרי הם לא יוותרו בכזאת קלות על א"י ואם נגיד שהם ירצו להגר אז מהיכן תיתנו להם מספיק כסף?ואם תישתמשו איתם בכוח אז ידוע שהערבים הם "פרא אדם" ואנחנו לא רוצים אינתיפאדה שלישית.
תודה מראש וסליחה על ההטרדה התשובה מאוד חשובה לי ולשאר חברנו הכהניסטים בפורום. :  :old_smiley:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #88 ב- : יוני 24, 2009, 14:50:15 »
שלום חיים היקר הי"ו, מה שלומך? מה לדעתך הפתרון הכי טוב לנישואי תערובת?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #89 ב- : יוני 24, 2009, 16:09:59 »
חיים, כמה דברים:
1. יריב אופנהיימר הוא לא חבר שלי ואני גם לא מכיר אותו אישית (אבל יצא לי לראות אותו כמה פעמים).
2. לגולה בארץ אין כושר שכנוע. צא מזה. הוא אפילו לא מוכן להראות את פניו. זה רק אומר שיש לו (ואולי גם לך ולכל תנועת הימין האמיתי) משהו להסתיר.
3. פעם אכן כתבתי שאני רוצה לשלוח את המתנחלים ואת קציני צה"ל לתאי גזים ומשרפות, ואכן מחקתי את זה מאוחר יותר, אבל שאלת את עצמך למה מחקתי את זה? הסיבה שמחקתי את זה היא כי הבנתי שהגזמתי במה שכתבתי. לא בגלל שאתה או החברים שלך מהימין האמיתי אמרו לי למחוק.
4. אכן אמרתי פעם בהקשר של השואה ש-6 מיליון זו רק הערכה אבל אחר כך הסברתי את עצמי למה בדיוק התכוונתי. באמת חשבת שהתכוונתי לכך שבשואה נרצחו רק 3000 איש? בדיוק לאחרונה התפרסמו מאמרים בהארץ שמספר הנרצחים בשואה לא היה 6 מיליון אלא 7 מיליון. גם זאת הערכה, לא? אבל אם עדיין לא השתכנעתם ואם אתם מוכנים לתת לי במה, אני מוכן להביע את התנצלות על דבריי מאז, כי לא אמרתי אותם מתוך כוונה לפגוע.
5. שאלה: אם אתם כל כך רוצים שיהיו לכם שמאלנים בפורומים שלכם, למה חסמת את כניסתי לפורום האנגלי שלכם? 

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #90 ב- : יוני 24, 2009, 17:47:07 »
כי החיים בעזה הם חרא
אני בטוח שחבריך הטובים שמה יסדרו לך אחלה של מקום! ;D

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #91 ב- : יוני 24, 2009, 19:28:29 »
בס"ד

שלום-לך ידידי היקר חיים בן-פסח מה-נשמע? הפעם זאת שאלתי אליך: איך אתה היית מונע את מצעדי-התועבה של ההומוסקסואלים הסוטים ברחבי ארץ-ישראל הקדושה? ואיך היחס בארה"ב כלפי הומואים? האם היית מחזיר את החוק-הפלילי האוסר משכבי-זכר  שהיה קיים במדינת-ישראל עד שנת 1988? ולידיעתך חיים שולמית אלוני החזירה יש"ו-שר"י היה שהביא לביטול החוק הזה. 
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #92 ב- : יוני 26, 2009, 12:40:38 »
בס"ד לכבוד חיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי.
האם אינך רואה סתירה בין רצונך בשוק חופשי,התערבות ממשלתית מעטה והסתמכות על הראש היהודי,היוזמה החופשית  לבין צעדים כמו איסור על אנשי עסקים לפתוח עסק בשבת?
מה דעתך על השקפת העולם הליבטרנית כמו שמביע אותה רון פול או גלן בק בארה"ב?התערבות ממשלה רק בענייני חוץ ובטחון,בדלנות,ממשלה קטנה,שוק חופשי,אי התערבות ארה"ב במזרח התיכון ובעולם,יציאה מהאו"ם,הפסקת הסיוע האמריקני לישראל ולערבים,התבססות אף ורק על חוקת ארה"ב והתנגדות לבית משפט מחוקק,התנגדות להפלות.
נראה לי שרבים מהעקרונות הנ"ל מתאימים ל"עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב",לעצמאות כלכלית ומדינית ולדת היהודית.
האם אתה והרב כהנא זצ"ל שילבתם יהדות עם תפיסת עולם אמריקנית של שוק חופשי?האם הרב כהנא זצ"ל ואתה הושפעתם לא רק מההלכה אלא גם מהחברה האמריקנית בה חייתם גם מבחינת שימוש באלימות כשצריך להגנה עצמית,שנאת הקומוניזם,השמאל והליברליזם?!ברור שהרב כהנא קבע ואתה תלמידו אבל בכל זאת לפחות בשם עצמך אתה יכול לענות.
האם אתה מגדיר עצמך לא רק כיהודי אלא כאמריקני ותומך בציווילזציה המערבית?!או שאתה רק יהודי ימני אמוני ופשוט אנטי מוסלמי,אנטי ערבי,אנטי קומוניסט ולא פרו מערבי פרו אמריקני?האם זה מקרה שאויבי המערב ואמריקה הם אויבי ישראל והיהדות?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #93 ב- : יוני 26, 2009, 13:11:01 »
שלום חיים,

בהמשך לדיון שפתחתי בנוגע לצנזורה על האינטרנט, האם תוכל להסביר מדוע אתה מתנגד לכך שתהיה גישה לאתרים של עוכרי ישראל?  (אינני מתייחס לאתרי פורנו\הימורים)

מדוע קיים חשש שאנשים פטריוטים יתערערו מתכנים כאלה?  לא עדיף שדווקא שכן תהיה גישה בכדי שכולם יוכלו לראות גם בכוחות עצמם את האמת - האנטישימיות, הכזבים וההסתה?  הרי התקשורת לא יכולה (ובימינו גם לא רוצה) להעלות את כל הדברים על סדר היום הציבורי ומה שיפה באינטרנט שכל אחד יכול לבדוק בעצמו "מה העניינים".  האין צנזורה מאין זו מאפיינת משטרים אפלים?

תודה רבה ושבת שלום,

ניאו
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2009, 13:12:00 על ידי Neo »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #94 ב- : יוני 26, 2009, 13:24:02 »
שלום חיים,

בהמשך לדיון שפתחתי בנוגע לצנזורה על האינטרנט, האם תוכל להסביר מדוע אתה מתנגד לכך שתהיה גישה לאתרים של עוכרי ישראל?  (אינני מתייחס לאתרי פורנו\הימורים)

מדוע קיים חשש שאנשים פטריוטים יתערערו מתכנים כאלה?  לא עדיף שדווקא שכן תהיה גישה בכדי שכולם יוכלו לראות גם בכוחות עצמם את האמת - האנטישימיות, הכזבים וההסתה?  הרי התקשורת לא יכולה (ובימינו גם לא רוצה) להעלות את כל הדברים על סדר היום הציבורי ומה שיפה באינטרנט שכל אחד יכול לבדוק בעצמו "מה העניינים".  האין צנזורה מאין זו מאפיינת משטרים אפלים?

תודה רבה ושבת שלום,

ניאו
רציתי להגיב בעצמי...
אנשים פשוטים יתערערו מתכנים כאלו - ולא הפטריוטים...
הצנזורה היא תמיד לטובת העם - לא כמו המצב היום
את השקרים יש להסתיר ואת האמת להוציא בצורה יפה וראויה

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #95 ב- : יוני 26, 2009, 13:29:59 »
תודה על התגובה.
שמתי את השאלה הזו למען האמת גם בדיון וקיוויתי שאתה או חיים תענו, אך לא שמתם לב אליה.

אבל אם אנשים מתערערים, זה סימן שהתקשורת שלנו נכשלה בכך שלא הצליחה להסביר בצורה משכנעת את עמדנו, ואם יהיה שלטון כהניסטי אז אין סיבה שאנשים לא יבינו מה נעשה סביבתם.  ז"א, אם באמת אנשים יתערערו מכך, זו תהיה בבחינת "בקרת איכות" ליכולת של הממשלה להעביר מסרים לעם.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #96 ב- : יוני 26, 2009, 14:01:58 »
תודה על התגובה.
שמתי את השאלה הזו למען האמת גם בדיון וקיוויתי שאתה או חיים תענו, אך לא שמתם לב אליה.

אבל אם אנשים מתערערים, זה סימן שהתקשורת שלנו נכשלה בכך שלא הצליחה להסביר בצורה משכנעת את עמדנו, ואם יהיה שלטון כהניסטי אז אין סיבה שאנשים לא יבינו מה נעשה סביבתם.  ז"א, אם באמת אנשים יתערערו מכך, זו תהיה בבחינת "בקרת איכות" ליכולת של הממשלה להעביר מסרים לעם.
הסיבה לכך שאנשים מתערערים היא שאין להם יסודות מוצקים
אדם שיודע מהי תכליתו ומה עליו לעשות בחייו - בצורה מיטבית/אופטימלית - לא יתערער בקלות
ציטוט
כל שחכמתו מרבה ממעשיו, למה הוא דומה, לאילן שענפיו מרובין ושרשיו מעטין,
והרוח באה ועוקרתו והופכתו על פניו.
שנאמר (ירמיה יז), והיה כערער בערבה ולא יראה כי יבוא טוב ושכן חררים במדבר
ארץ מלחה ולא תשב.
אבל כל שמעשיו מרובין מחכמתו, למה הוא דומה, לאילן שענפיו מעטין ושורשיו מרובין, שאפילו כל הרוחות שבעולם באות ונושבות בו אין מזיזין אותו ממקומו.

למצב כזה נגיע בימות המשיח שיגיע בבאכי"ר
ולכך צריך לשאוף גם בתקשורת שלנו

אך זה בחיים לא יקרה לפי דעתי ללא מאבק עד השן האחרונה של השמאלנים הקיצוניים הכופרים המינים והמשומדים
ולכן אני חושב שרק המשיח שיילחם בכל המוסרים הללו יביא לנו את המצב הזה

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #97 ב- : יוני 26, 2009, 14:15:41 »
כלומר שגם ממשלה כהניסטית לא תצליח להעניק יסודות מוצקים לכלל האוכלוסיה?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #98 ב- : יוני 26, 2009, 14:42:04 »
כלומר שגם ממשלה כהניסטית לא תצליח להעניק יסודות מוצקים לכלל האוכלוסיה?
כלומר שלפי דעתי מחזיקי השלטון האמיתיים במדינה - כלומר:
המשומדים המוסרים המינים והאפיקורסים בעלי ההון והממון
התשקורת השמאלנית מעצבי דעת הקהל ושאר בהמות על 2
לא יתחלפו בצורה דמוקרטית ללא מאבק תקיף ללא רחמים - ראה למשל איך פיפי/נחשיהו זרק את פייגלין לקרשים - וזה עוד כסף קטן
על תנועה "כהניסטית" כל שהיא שתנסה לשנות את סדרי התנהלות המדינה הקלוקלת שלנו

שוב, לדעתי רק המשיח יצליח להלחם את מלחמות ה' בצורה מוחלטת בעולם
מכאן מגיעה השאלה, אז מהו לדעתי תפקידה של תנועת הימין האמיתי?
אני כאן כדי לעורר את האחים שלי לאמת, זה הכל

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #99 ב- : יוני 28, 2009, 04:01:41 »
חיים היקר,

מה דעתך על חידוש הסנהדרין? קראתי שהרב נחמן כהנא מעורב בחידוש הסנהדרין.