כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 43218 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #25 ב- : יוני 05, 2009, 16:55:26 »
שלום חיים יש לי מספר שאלות אליך
ראשית למה מתכונים שאומרים "כהנא צדק",במה בדיוק הוא צדק? בזה שהוא אמר שצריך להוציא מפה את כל הערבים למדינותיהם או בזה שהוא אמר שיום אחד הם יהיו פה רוב ונקבל את ערפאת במקומו,או שהוא צדק בהכל ביחד?
שאלתי השניה היא שכאשר בעז"ה תהיה בשלטון כיצד תפעל לשחרור האסירים הבטחונים היהודים שכלואים בארץ כמו עמי פופר שכלוא כבר כמעט 20 שנה בכלא,יונה אברושמי שכלוא כבר משנת 83 עד היום בכלא,4 חילי מג"ב,חגי עמיר,יגאל עמיר וכו'.כמו שאתה יודע את יגאל עמיר יהיה קשה לפעול לשחרורו בגלל כל השמאלנים במדינה ששונאים אותו ועוד כמה,מה תוכל לעשות בקשר לכך,והאם תעשה באמת ככל שביכולתך כדי לפעול למען שיחרור האסירים היהודים?

כל טוב,שיהיה לך שבוע מהנה
[gif[/img]

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #26 ב- : יוני 05, 2009, 17:10:13 »
בס''ד
ליהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו .
טרם נשאל את שאלתנו , הרי שנקדים בתופעות שהביאו אלי'ה והרי תמציתן :
הדבר החשוב מאד והאמיתי שאמר היהודי היקר ר' מיכא'ל בן-ארי הי''ו בעצרת שנערכה ממול לקונסולי'ה האמריקאית בירושלים רבתי תובב''א בתגובה לדברי הנאצה של המתקרא ''נשיא ארה''ב '' ברק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י , ועיקר הדברים הוא ש '' אין כאן תהליך מדיני ,יש כאן התיישבות וחזרה של עם-ישרא'ל לארצו !! '' ואכן כל מה שנקרא בפיהם ''תהליך מדיני'' איננו אלא תוצאה של מדיניות כושלת של התרפסות לגויים שנובעת משטיפות-מוח שמבצע גרעין שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בעזרת ההון הגזול מאחינו הי''ד שהופקרו לידי רוצחים נאצים יש''ו  בשואה הנאצית, ותוצאתן הרת האסון של אותן שטיפות-מוח המטשטשות את מהותו של האוייב הערבי הנאצי יש''ו ודת שפיכות-הדמים היא דת '' האיסלאם'' המשוקץ יכריתהו הקב''ה במהרה וימחה שמם וזכרם של כל שונאי-ישרא'ל אכי''ר היא הטעיית אחינו הנבוכים והבאתם למרד באחיהם הי''ו שלא נפלו בפח וממשיכים בעזרתו יתברך ויתעלה שמו לדבוק בדרך האמ-ת של תורתנו הקדושה , התופעה האיומה הזו היא שמולידה לחץ טבעי מצידם של אותם שונאי-ישרא'ל יש''ו להתאבדות וכניעה לאוייב ערבי הנאצי יש''ו שמהתל בשלטון העוולה חסר היסוד מכיוון שהוא מתכחש לאמ-ת וכופר בדרך אבותנו ע''ה זיע''א  !! ולכן יש להפגין החלטיות שלא להתייחס לשום ''לחץ'' כזה ככל שי'הי'ה !! אנא הצטרפו למאבק שלנו על הישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש השלמה תובב''א שעלי'ה נשפך דם יקירינו הי''ד !! אנו לא נבגוד במסירות הנפש שלהם הי''ד ולא נפקיר אף שעל מארץ-הקודש תובב''א !! האוייב הערבי הנאצי יש''ו הוא הכובש שפלש מחצי האי ערב שם מקומו !! אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו טבח באחינו הי''ד כפי שטבח באומות שהיו בכל איזור המזה''ת , אלא שאת הטבח הגדול באותם יהודים שבזמנו כרתו עימו ברית ונלחמו תחת דגלו של המתקרא בפיהם '' הנביא מוחמד '' יש''ו שר''י בכבשו את העיר ''מכה '' לאחר שהוגלה ממנה למדבר שם הקים את '' מדינה'' . אותם יהודים שבאו במקור מחבל '' ח'יבר '' שבאיזור  אזרביג'אן נקראו ''יהודי ח'יבר '' ,ומכיוון שאותו צורר המתקרא בפיהם ''הנביא מוחמד '' יש''ו שר''י הבחין בחכמתם ,וכי אותם לא יוכל להוליך שולל בדברי השקר שלו שלא נועדו אלא לנקום את נקמתו מבני אומי'ה יש''ו שר''י שגירשו אותו ממכה מולדתו של אותו רשע יש''ו שר''י , טפל עליהם אשמה שניסו להתנקש בחייו ולהרעילו , וכך הוציא אותו רשע יש''ו שר''י  הוראה לרצוח כל זכר מהיהודים למיגדול ועד קטן הי''ד !! ובטבח המשוקץ הזה מתגאה האיסלאם המשוקץ עד היום בקראו ''ח'יבר ח'יבר יא יהוד '' !! הרוצח הראשי המוציא לפועל הי'ה בן-דודו של אותו רשע ,הוא המתקרא ''האימאם עלי בן אבו טאלב '' יש''ו שר''י ! ובספר ה ''שירה '' שלו המתקרא ''דיוואן אלאימאם עלי בן אבו טאלב יש''ו שר''י '' הוא כותב דברי נאצה אודות ה ''קרב'' שלא היה אלא טבח ביהודים הי''ד  שכרתו איתו ברית , וכן אודות הקרב פנים מול פנים מול מנהיג יהודי ח'יבר הוא מרחבי'ה הי''ד המכונה בלשון טומאתם ''מרחב '' אותו רצח אותו רשע המכונה '' האימאם עלי בן אבו טאלב '' יש''ו שר''י שהי'ה בן דודו של אותו רשע המכונה בפיהם ''הנביא מוחמד '' יש''ו שר''י ולכן קוראים אותם רשעים כנגד יהודים '' מרחב, מרחב יא יהוד !! '' .ולאחר שכבש את העיר המדאן (בדרום איאן של היום) נרצח אותו משוקץ יש''ו שר''י על ידי בן-דודו '' האימאם חוסיין '' יש''ו שר''י ,שאף הוא יש''ו  נרצח בנקמת הדם לאחר מכן !! '' כן יאבדו כל אוייביך ה' , ואוהביו כצאת השמש בגבורתו, ותשקוט הארץ ארבעים שנה '' !!
ולשאלתנו הנובעת מהאמור לעיל , האם ראוי שכל יהודי יקר הי''ו ידע ויבין את האמ-ת על דת-הדמים המשוקצת והמתועבת היא דת- האיסלאם יכריתה הקב''ה ברחמיו במהרה ,ואודות יחסה העויין והרצחני ליהדות בפרט ולשאר העמים בכלל ?? ואם כן מה עלינו לעשות לשם כך ??

ברכות וישועות מאיתו יתברך ויתעלה שמו.

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: יוני 05, 2009, 17:21:40 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #27 ב- : יוני 05, 2009, 19:15:18 »
לחיים שלום
רק שתדע ראיתי כתבה בYNET(האתר השמאלני הבולשביקי) שראש השב"כ יובל דיסקין הזהיר, שמתן אוטונומיה כלשהי ל"פלסטינאים"(במרכאות כפולות) זאת סכנה ביטחונית חמורה למדינת ישראל. אני ינסה למצוא את הכתבה הזאת ולשים אותה באתר אבל בנתיים רק שתדע.
כלומר אם אוטונומיה כלשהי זאת סכנה, אז תאר לך איזו סכנה זאת מדינה פלסטינאית!
וברק חוסיין אובמה וכל המנהיגים המושחטים שלנו רוצים את הפיתרון ההתאבדותי הזה.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #28 ב- : יוני 06, 2009, 23:48:44 »
הנה הוכחה שכל ההתנתקות הייתה חד משמעית בגלל החקירות של שרון המושחת, ואך ורק בגלל זה הוא החליט לבצע את המהלך ההתאבדותי הזה.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #29 ב- : יוני 07, 2009, 10:26:42 »
בס"ד לכבוד חיים בן פסח מנהיג הליגה להגנה יהודית.הליגה בראשות הרב כהנא נחלה הצלחה מרשימה בנושא עליית יהדות בריה"מ ואף קירוב גויים למטרה הקדושה.שאלתי אליך היא בנוגע ליהודים הליברלים שמאלנים שמצביעים למפלגה הדמוקרטית מדוע לא הצלחתם להשפיע ולקרב אלינו יהודים?!התוצאה שהם בחרו בקלינטון אובאמה ויהודים מסכנים את עצם קיום מדינת ישראל!האם אי אפשר לנהל קמפיין אנטי אובאמה לא רק בקרב הגויים אלא גם בקרב היהודים?חייבים לחץ נגדי על אובאמה מצד ארגונים יהודים,יחידים יהודים ותנועתנו!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #30 ב- : יוני 07, 2009, 16:12:15 »
לחיים היקר
יש לי עצה אליך:
בתור חילוני אני מבין יפה מאוד שמדינה יהודית שכוללת בתוכה את חוק השבות זה חשוב מאוד, כי זה מנגנון הגנה כנגד איסלמיזציה.
ככה שיהיה נכון לדבר על כמה שמדינה יהודית וחוק השבות זה חשוב, כדי שישראל לא תגיע למצב של אירופה היום שמתאסלמת בצורה מואצת.

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #31 ב- : יוני 08, 2009, 02:20:48 »
חיים היקר,

אם אתה תהיה ראש הממשלה, מה תעשה לעזור לעניים בישראל?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
ה"שלום" עם מצרים
« להגיב #32 ב- : יוני 08, 2009, 23:15:44 »
חיים שלום,
אין ספק שלא קיים שלום עם מצרים, כי אם הפסקת אש.
בקיצור נמרץ:
מצרים היא מרכז האנטישמיות העולמי, בפרט אוניברסיטת השטנה שבה נאם ברק חוסיין אובמה.
לרוע המזל, התשקורת בארץ אינה מציגה את הקריקטורות האיומות, הסרטים והכתבות האנטישמיות פרי עטם של המצרים.
בנוסף לכך קיים מרוץ חימוש בין ישראל למצרים, בסיוע "ידידתנו" האדיבה... ארה"ב.

אך עם זאת, הגבול שקט ונשמר סטטוס קוו (פחות או יותר) כפי שהוסכם בהסכמי השלום.
ראיתי בסרט של הרב מאיר כהנא זצ"ל, שהוא אמר כמובן שזו הייתה טעות לעשות שלום עם מצרים, טעות שלא תחזור על עצמה, אך יחד עם זאת, הוא לא התייחס להאם בכוונתו להשיב את האדמה או לפעול באופן אקטיבי כנגד מצרים.

האם עלינו להמשיך במדיניות ה"כבדהו וחשדהו" או שיש לשנות אותה ע"פ הבנתך?

ניאו

מנותק בחמל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #33 ב- : יוני 09, 2009, 01:15:41 »
שלום חיים שתחי'

לפני איזה עשר שנים, השמאל כבר התכוננו למסור את חברון עיר הקדוש (והרבה יהודים אינם במודע על ההיסטוריה המודרנית של העיר הקדוש הזו, ואיך זה גרם לעצמעות של מדינת ישראל.)  כשאז שר פִּיפִּי קֵקֵיוׁיוׁיעץ עם קציני הצה"ל, הם הודיעו לו במילים קשים וחמורים שאם הוא ימסור איזה שהוא גבעה שיש משקיפה על הישובים מסביב לחברון, הערבים ירעו לתוך הישובים.  גם הראו לו אנימצי' בווידיאו איך זה מסוגל ליקרה (איך שערבי יורה בטינוק בעגלה.)

כמובן שמדברים על אותו פִּיפִּי ששמח וחפץ לב לקום כל בוקר ולבגוד בעמו, הוא מסר את השטח בלי התחשבות במילה הנבואי של הקצינים.  זמן קצר אחרי , בדיוק זה קרה.

אני אף פעם לא אשכח את המסירות נפש של יהודים כמו שלהבת פס הי"ד ונתי אוזרי זצ"ל הי"ד שמסרו את נפשם על ידי הערבים הנצים ישו"ז והפוליטיקאים היהודים שבגדו בהם.  (וכאלו זה לא מספיק, הממשלה גרשו את משפחת אוזרי מהשטחים ב2003, נא לעזור להם חיים היקר).

אם כל זה אמור, "המעשה הוא העיקר" כמו שהרבי מליובוויטש אמר.

אז מה ממשלת כהנה יעשה כדי להראות לעולם ובמיוחד למוסלמים והיורפאים ישו"ז שדם יהודי זה יקר...  יקר יקר מאוד.

תודה.  התוכנית האנגלית שלך היה ארוך מאוד השבוע (ולא צריך לומר שגם נהננו מזה מאוד כרגיל, אולי תאריך את זה כל שבוע ל 2:30.  אתה עדיין צעיר  :old_smiley:).  הצלחה רבה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #34 ב- : יוני 09, 2009, 17:59:41 »
אפתח ישר בשאלה, אח"כ אציין מספר עובדות ואבחנות שלי.

שאלתי לחיים היא:  מה בין ערבים, למוסלמים לערבים מוסלמים?

על המוסלמים דנו רבות בפורומים, אך מה עם הערבים?  האם יש להבחין בין ערבים מוסלמים לנוצרים?  בין מוסלמים לערבים מוסלמים? וכו'
--------------------

מעט הרחבה \ נקודות למחשבה:

הערבים, הינם יוצאי חצי האי ערב במקור.
תרומתם העיקרית לאנושות הייתה כעם של נוודים, להעביר מידע וסחורות ביבשות אירופה, אסיה ואפריקה.
כמו כן, המציאו את האלגברה ופתחו את שיטת הספירה העשרונית הנהוגה כיום (אין להקל ראש בתרומה זאת).

עם זאת,
תרבותם היא תרבות של אוהלים, נקמת דם, "כבוד", סכינאות ושקרים. "דימיון מזרחי" \ "סיפורי אלף לילה ולילה" הם ביטויי פוליטיקלי קורקט לכך שהערבים הם שקרנים.

עושה רושם, שכשהערבים פגשו את האיסלאם, זה התאים לרובם כמו כפפה ליד והם לקחו את כל הברבריות שבתרבותם ושילבו עם האיסלאם.  מאז הופעת האיסלאם, נראה שהאומה הערבית נסוגה לגמרי והגיעה לכדי האומה הפרימיטיבית ביותר על הגלובוס.

ניאו
« עריכה אחרונה: יוני 09, 2009, 18:01:19 על ידי Neo »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #35 ב- : יוני 09, 2009, 19:17:23 »
בס"ד

לידידי היהודי הגיבור והיקר חיים בן-פסח הי"ו יש לי שוב שאלה אלייך והיא:הטענה העיקרית של השמאלנים כנגד הכהניסטים היא שבמידה ויבחר למשל ראש-ממשלה כהניסטי אז מדינת-ישראל תהיה מנודה בכל רחבי-העולם ושהעולם והאו"ם יטילו עלינו סנקציות חמורות ושנהפוך למדינה ענייה וגם שיזרקו אותנו מוושינגטון ונהיה מוחרמים ומנודים על ידי כל העולם כולו ובכך הכלכלה שלנו תקרוס ונהפוך למדינת עולם-שלישי.

השמאלנים גם טוענים שהדרך הכהניסטית היא "הזייה" ו"בלתי-מציאותית".
למשל חיים כאשר גוש-הימין ניצח בבחירות-האחרונות אז התקשורת-השמאלנית הבוגדנית טענה שניצחון הימין הוא "אסון-לישראל" ושהעולם לא יקבל ממשלה ימנית בראשות נתניהו.
אז אם על הממשלה של נתניהו התקשורת ושאר השמאלנים צעקו ועשו בעיות אז מה יהיה  שבעזרת-ה' תקום ממשלה כהניסטית?

איך אתה היית עונה לכל הטענות של המנוולים האלו חיים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #36 ב- : יוני 14, 2009, 15:32:45 »
לק"י

חיים היקר הי"ו, בתור ראש הממשלה כיצד היית משחרר את ארץ ישראל השלמה מידי הכובשים המוסלמים הנאצים יש"ו-שר"י?

מנותק מוגלי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #37 ב- : יוני 14, 2009, 17:15:51 »
שלום חיים אני חדש בפורום

חיים האם זה נכון שהיה פעם סרטון שסיפרת בו כי בטבח ח'מאת הסורים כרתו את איבר המין של הגברים בח'מאת?
והאם לדעתך העם הסורי הוא העם האכזרי ביותר בגלובוס?
אחרי הכל, מעולם לא היה עם שביצע מעשי רצח כ"כ אכזריים, אפילו לא הנאצים.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #38 ב- : יוני 15, 2009, 08:57:52 »
שלום חיים
רציתי לשאול בהקשר לשאלתי הקודמת שרשמתי לך,האם אתה נמצא בקשר טלפוני עם האסירים היהודים שמסרו נפשם למען עם ישראל? והאם ידוע לך מה קורה עם חגי עמיר,אחיו של יגאל,הוא כבר היה אמור להשתחרר לא? אני זוכר שנקבע לו מאסר של 16 שנה זה אומר שאוטוטו הוא אמור להשתחרר,האם יש לך קשר איתו טלפונית או משהו או האם פנית לשרים במפלגת האיחוד הלאומי שאולי יכולים לעשות משהו למענו ולמען שאר האסירים?
כמו כן היתי רוצה לדעת ,האם יש לך עוד אחים ומשפחה ואיך אתה שומר את השבת באמריקה ומה בדר"כ אתה עושה בשבת
[gif[/img]

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #39 ב- : יוני 15, 2009, 17:38:24 »
שלום חיים בן ספח
קוראים לי עומרי ראיתי תסרט שלך  על איך אתה חושף את הקוראן ואתה אומר  שצרפת אנגליה הולנד וכו התקפלו מול המוסלמים  הייתי רוצה שתסביר לי איך אפשר למנוע הגירה מולסמית בעולם..ואמרתה גם באחד התכניות שלך אמרת על תכנית פינוי פיצוי לערבים בארץ ואם תגיד הם לא ירצו מה נעשה איך אפשר לסלק אותם בכוח  אחרת זה יתפתח למלחמה...אני הודה לך אם תענה לי..
תודה עומרי

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #40 ב- : יוני 15, 2009, 18:56:58 »
שלום חיים, שמי אדר מזרחי (Adar Mizrahi), אבל כולם מכירים אותי בתור הונלוהוהו השמאלני. אני רוצה לשאול אותך משהו, אבל קודם כל תן לי להגיד לך מה אני חושב עליך: אני חושב שאתה ליצן, ואני חושב שכל תנועת הימין האמיתי כביכול שלך הם בדיחה אחת גדולה. אתה אומר שאתה שחררת את יהודי ברית המועצות, אבל אני חושב שהם היו יכולים להסתדר יפה מאוד גם בלעדיך. בכל מגרעותיה של מדינת ישראל אתה מאשים את הערבים, אפילו כשאין להם קשר למגרעות האלה, ואומר שכדי לפתור את כל הבעיות האלה צריך "לעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל". איך נפתור את המשבר הכלכלי? נעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל! איך נפחית את רמת הפשיעה? נעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל! אתה רק מבזה את עצמך ככה, ואתה עוד רוצה להיות ראש ממשלה. תעשה לי טובה! אם אתה יכול להיות ראש ממשלה כל אחד יכול להיות ראש הממשלה. גם אני!

ועכשיו, לשאלה שלי: פעם אחת בפורום האנגלי שלכם מישהו צוטט אותך אומר את המלים הבאות: Under Torah law self hating jews do deserve death. האם באמת אמרת את זה? אם כן, באיזה הקשר? איך אתה מגדיר "יהודים בעלי שנאה עצמית" והאם באמת היית הורג אותם או מוציא את כולם להורג אם זה היה תלוי בך?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #41 ב- : יוני 15, 2009, 22:00:48 »
שלום חיים, שמי אדר מזרחי (Adar Mizrahi), אבל כולם מכירים אותי בתור הונלוהוהו השמאלני. אני רוצה לשאול אותך משהו, אבל קודם כל תן לי להגיד לך מה אני חושב עליך: אני חושב שאתה ליצן, ואני חושב שכל תנועת הימין האמיתי כביכול שלך הם בדיחה אחת גדולה. אתה אומר שאתה שחררת את יהודי ברית המועצות, אבל אני חושב שהם היו יכולים להסתדר יפה מאוד גם בלעדיך. בכל מגרעותיה של מדינת ישראל אתה מאשים את הערבים, אפילו כשאין להם קשר למגרעות האלה, ואומר שכדי לפתור את כל הבעיות האלה צריך "לעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל". איך נפתור את המשבר הכלכלי? נעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל! איך נפחית את רמת הפשיעה? נעודד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל! אתה רק מבזה את עצמך ככה, ואתה עוד רוצה להיות ראש ממשלה. תעשה לי טובה! אם אתה יכול להיות ראש ממשלה כל אחד יכול להיות ראש הממשלה. גם אני!

ועכשיו, לשאלה שלי: פעם אחת בפורום האנגלי שלכם מישהו צוטט אותך אומר את המלים הבאות: Under Torah law self hating jews do deserve death. האם באמת אמרת את זה? אם כן, באיזה הקשר? איך אתה מגדיר "יהודים בעלי שנאה עצמית" והאם באמת היית הורג אותם או מוציא את כולם להורג אם זה היה תלוי בך?
בס"ד
חכה עוד מעט מלחמת גוג ומגוג מלחמת עולם שלישית כל שונאי ישראל יחטפו בראש
הקב"ה הולך לנקום באומות העולם ורוב הנבואות כבר  התקיימו
יותר משתי שליש מהעולם תחשוב איך להנצל מהמלחמה במקום להלחם בעם הנצח עם ישראל עמו של מלך מלכי המלכים הקב"ה שכבר הקב"ה בכבודות ובעצמו שומר עליו 3300 שנה!
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9449
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #42 ב- : יוני 16, 2009, 01:06:28 »

מיד לאחר שניפטר מהערבים אנשי הגייס החמישי שעדיין גרים בישראל, אנחנו נצטרך לטפל גם ביהודונים מהסוג שלך.
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2009, 01:07:38 על ידי Israelipatriot »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #43 ב- : יוני 16, 2009, 22:35:15 »
שלום חיים בן ספח
קוראים לי עומרי ראיתי תסרט שלך  על איך אתה חושף את הקוראן ואתה אומר  שצרפת אנגליה הולנד וכו התקפלו מול המוסלמים  הייתי רוצה שתסביר לי איך אפשר למנוע הגירה מולסמית בעולם..ואמרתה גם באחד התכניות שלך אמרת על תכנית פינוי פיצוי לערבים בארץ ואם תגיד הם לא ירצו מה נעשה איך אפשר לסלק אותם בכוח  אחרת זה יתפתח למלחמה...אני הודה לך אם תענה לי..
תודה עומרי

בס''ד

עומרי שלום,

אני מתנצל שדילגתי על השאלה שלך. לא התכוותי. זו הייתה טעות. אני כן מתכוון לענות לך בע''ה. מחילה.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #44 ב- : יוני 16, 2009, 23:46:47 »
לחיים שלום
מה דעתך שאנחנו התומכים של הימין האמיתי נארגן הפגנה מאסיבית, בלי ויתורים, בשביל שהממשלה המושחטת הזאת תאשר לך לעלות לארץ?
זה פשוט בושה וחרפה שלא נותנים לך לעלות לארץ רק בגלל הדיעות שלך!
זאת מדינת דמוקרטית בעלת חופש ביטוי? פשוט בושה וחרפה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #45 ב- : יוני 16, 2009, 23:53:27 »
אנחנו בסביבות ה50 איש באתר מי ייסקר הפגנה כזאת? אפשר לקרוא לזה בכלל הפגנה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #46 ב- : יוני 17, 2009, 11:58:29 »
חיים שלום,
רציתי לשאול אותך בקשר לפתרון שלך לבעיית הערבים, אתה באמת חושב שאותם "פלסטינאים" וערביי ישראל, שעל פי דתם חייבים להלחם בנו על פי תרבותם חייבים להלחם בנו ועל פי חינוכם לומדים וחיים שנאה ליהודים יעזבו כי תשלם להם? זה לא נראה לי קורה.

מה תעשה במידה והפתרון הזה ייכשל?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #47 ב- : יוני 17, 2009, 20:33:19 »
תגיד חיים, יש לי עוד שאלה אליך. שאלה אישית, אתה לא חייב להציג אותה ב"שאלו את הימין האמיתי" אם אתה לא רוצה. תגיד לי, אותו משתמש ביוטיוב שקורא לעצמו JTFLover, זה באמת אתה? פעם המשתמש הזה כתב לי שזה באמת אתה, אבל אני נוטה לחשוב שזה לא באמת אתה כי זה לא נראה לי הגיוני שביוטיוב אתה תגיב לקליפים של עצמך. אז מי זה באמת? אני מניח שזה בנאדם בן 44 (ולא אתה כי אתה בן 52 בכלל)...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #48 ב- : יוני 17, 2009, 20:34:44 »
חיים שלום,
רציתי לשאול אותך בקשר לפתרון שלך לבעיית הערבים, אתה באמת חושב שאותם "פלסטינאים" וערביי ישראל, שעל פי דתם חייבים להלחם בנו על פי תרבותם חייבים להלחם בנו ועל פי חינוכם לומדים וחיים שנאה ליהודים יעזבו כי תשלם להם? זה לא נראה לי קורה.

מה תעשה במידה והפתרון הזה ייכשל?

זאת בדיוק הבעיה עם חיים בן פסח - הוא לא מציאותי!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #49 ב- : יוני 17, 2009, 21:03:58 »
זאת בדיוק הבעיה עם חיים בן פסח - הוא לא מציאותי!

תן לו לענות ואז נראה.