כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 42979 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #100 ב- : יוני 28, 2009, 17:05:52 »
חיים, יש לי שאלה אליך, אבל לפני זה אני רוצה להגיד לך משהו, בהמשך ל-5 הנקודות שאמרתי לך אז (לא יודע אם טרחת לקרוא אותן). לפני כמה זמן נוכחתי לדעת, ששמתם בפליקס את הסרטון שבו אמרתי בהקשר של השואה ש-6 מיליון זו רק הערכה. מעניין שלא הוספתם את הקליפ שבו הסברתי שכשאמרתי "הערכה" התכוונתי שאולי נרצחו 5.7 מיליון או קצת יותר מ-6 מיליון (בעיתון "הארץ" שהוא לטענתך שמאלני פורסמו לאחרונה כתבות שבהן הערכות שמספר הנרצחים היה 7 מיליון). זה רק מראה עליכם כמה שאתם לא אובייקטיביים ולכן לא צריך להתייחס אליכם ברצינות. שמע חיים, ראיתי את הסרטונים ביוטיוב שבהם השמאל אומר עליך שאתה פדופיל. אני לא חושב שאתה פדופיל, אני חושב שזאת תעמולה שקרית, אבל כמו שאתה מצפה מאלה שמלכלכים עליך שיהיו אובייקטיביים, כך אני מצפה מאלו שמלכלכים עליי. אם זה בסדר להגיד עליי שאני "מכחיש שואה", אז זה בסדר להגיד עליך שאתה פדופיל. בקיצור חיים, אם כבר אתם מלכלכים על מישהו, לפחות תהיו אובייקטיביים.

ועכשיו, לשאלה שלי: מה תהיה מדיניותה של מדינה כהניסטית תחת הנהגתך בענייני אלכוהול? האם יהיה מותר לשתות לשוכרה? האם יהיה מותר לשתות משקאות כמו בירה, וודקה, ויסקי וערק? כי לפי מה שאני יודע, היהדות אוסרת על שתיית אלכוהול, חוץ מיין, וגם זה לא תמיד.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #101 ב- : יוני 28, 2009, 17:36:33 »
חיים שלום רב,

מהוא המעמד של רשות הפרט תחת מדינת הלכה, כלומר כיצד התחום הזה מוגדר והאם החוק העברי מתערב ברשות הפרט וכיצד ?

מנותק SupermanZW

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #102 ב- : יוני 28, 2009, 19:08:59 »
חיים שלום.

בישראל חיים כיום 300000 עולים מחבר העמים אשר אינם יהודים ע"פ ההלכה מתוקף חוק השבות. יש ביניהם ששירתו בצה"ל או ילדיהם שירתו בצה"ל אך אינם יכולים להינשא בישראל, אין הכוונה רק לכאלה המעוניינים להינשא ליהודים אלא גם לכאלה המעוניינים להינשא ללא יהודים מפני שמדינת ישראל מכירה בנישואין דתיים בלבד. אותם אנשים הם חסרי דת, רובם אתאיסטים. הם לא יהודים, לא נוצרים, לא מוסלמים, ולא בני שום דת אחרת ולכן לא קיים סוג של נישואין דתיים שיתאים להם.

במידה ואתם (הכהניסטים) תעלו לשלטון, מה תהיה מדיניותכם כלפי חסרי הדת בישראל, בדגש על אלה שאין להם אזרחות מלבד האזרחות הישראלית ונאמנים למדינת ישראל? האם כדי לסייע להם תתמכו בהנהגת נישואין אזרחיים בישראל או לא? האם תציעו או תתמכו בהצעת חוק שעל פיה כל מי ששירת בצה"ל או ילדיו שירתו בצה"ל יקבל את כל הזכויות במדינה כפי שאתם מציעים ליהודים? האם תחנכו לרב תרבותיות ופלוראליזם או שתמשיכו את המדיניות הקיימת כיום במדינת ישראל הרואה בכל אזרח שאינו יהודי אזרח סוג ב'? באיזו מדיניות תנקטו כלפי זוגות מעורבים וילדיהם?

בברכה,

SupermanZW

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #103 ב- : יוני 28, 2009, 21:08:42 »
לכבוד חיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי בס"ד.
השמאל טוען שלפי התנ"ך מצווה לעזור לעניים והימין עוזר לעשירים,כמו כן השמאל טוען שהשלום הוא מצווה והימין רוצה רק מלחמות.בהסתמך על ההלכה איך היית עונה לטענה זו?!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #104 ב- : יוני 29, 2009, 03:19:16 »
בס''ד
ליהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו ,הקב''ה יזכנו במהרה בעלייתך קוממיות לארץ-הקודש אכי''ר .
אנו רואים מידי יום ושעה שעה שכל מעשי העוולה וההתנכלות שנעשים ע''י שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י  כנגד הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי , וכן כנגד אותם אחים יהודים יקרים מקדשי שם-שמי-ם ברבים שנלחמים על ארץ-הקודש תובב''א בכלל ,ועל המקומות הקדושים בפרט בכל מחיר,והתירוץ של שלטון העוולה הנ''ל הוא ש '' יש לחץ מארה''ב ואירופה לעשות זאת '' , אלא שמסתירים בעזרת התשקורת השבוי'ה בידי גרעין שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שהלחץ האמריקאי והארופאי איננו מופעל אלא על-ידי אותם יהודונים שמאלנים אנשי ערב-רב שונאי-ישרא'ל שר''י ,האם ראוי שאחינו התמימים יפלו בפח הזה ר''ל ?,כאשר התשקורת מאכילה אותם את הדברים כאילו ה''לחץ המדיני'' מצד ארה''ב ואירופה איננו מופעל למעשה מתוככי שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ?? והרי המציאות מראה את הדברים הללו בצורה שקופה ביותר !! (ולא נפרט הכל כאן מפאת הצורך לקצר).
 וכל הזדים במהרה יכרתו ,ומלכות-הרשעה מהרה תעקר ,ותשבר ותכלם במהרה , ותקים במהרה סוכת-דוד הנופלת ,ונזכה במהרה בביאת גואל צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2009, 03:20:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #105 ב- : יוני 29, 2009, 14:11:31 »
ועכשיו, לשאלה שלי: מה תהיה מדיניותה של מדינה כהניסטית תחת הנהגתך בענייני אלכוהול? האם יהיה מותר לשתות לשוכרה? האם יהיה מותר לשתות משקאות כמו בירה, וודקה, ויסקי וערק? כי לפי מה שאני יודע, היהדות אוסרת על שתיית אלכוהול, חוץ מיין, וגם זה לא תמיד.
[/quote]
להונלוהוהו
לידיעתך לפי היהדות מותר לשתות אלכוהול ושאר משקאות חריפים אך כל עוד האדם כתוצאה מכך לא מאבד את הדעת ועושה מעשים של שוטה
לגבי שתיית אלכוהול ויין ויותר מזה ביהדות בחג פורים ובשבת מצווה לשתות יין ואלכוהול אך שוב פעם כל עוד זאת בהפרזה
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #106 ב- : יוני 29, 2009, 21:29:15 »
חיים שלום,

ארץ ישראל יפיפייה ומלאה באתרים קדושים לשלל דתות.  לדעתי איננו משכילים לנצל את הפוטנציאל האדיר שגלום בה ובאפשרותנו לעודד תיירות מאסיבית לארץ שתוביל לשגשוג כלכלי.

מה דעתך על עידוד והשקעה בתחום התיירות למדינת ישראל בכדי שזה יהווה מנוע צמיחה למשק הישראלי?

תודה רבה ושבוע טוב,

ניאו

(זה רק כינוי אך יש להגות ניאו בחיריק תחת הנ'.  NI-O.  משום מה החליטו בסרט ממנו לקוח הכינוי לכתוב NEO...)
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2009, 21:31:16 על ידי Neo »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #107 ב- : יוני 30, 2009, 19:00:14 »
בס"ד

שוב שלום-רב לידידי היהודי היקר-והגיבור חיים בן-פסח הי"ו והפעם השאל אותך שאלה שאולי תראה לך קצת מוזרה חיים,והיא:מה אתה עושה כאשר אתה מרגיש מיואש או מדוכא? איך אתה מנחם את עצמך ומתגבר על ההרגשות-השלילות האלו? כי היום יש הרבה אנשים שנקלעים למצב נפשי קשה בגלל הרבה סיבות כמו:הטרור-הערבי,המצב הכלכלי הקשה,גידול-הילדים וכו... אני הייתי שמח לדעת מה היא הדרך הכי טובה  בכדי להתמודד עם מצבים קשים כאלו שעוברים על כל אחד ואחד מאיתנו?

ובקשר לתרופות כמו תרופות נגד דכאון ותרופות הרגעה אתה חושב שזה לא יכול לעזור לאדם שסובל? ואם כן אז מה הם החלופות לתרופות שעוזרות בדיוק כמו התרופות-הכימיות?
אני אומר את כל זאת בגלל שכידוע-לך חיים אנחנו נמצאים במצב לא-פשוט גם מבחינה-לאומית וגם מבחינת-הפרט יש הרבה צרות לצערינו-הרב.

אז איך אתה חושב שאפשר לשמור על שפיות ולהמשיך לתפקד חיים?

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #108 ב- : יוני 30, 2009, 19:10:58 »
בס"ד

שוב שלום-רב לידידי היהודי היקר-והגיבור חיים בן-פסח הי"ו והפעם השאל אותך שאלה שאולי תראה לך קצת מוזרה חיים,והיא:מה אתה עושה כאשר אתה מרגיש מיואש או מדוכא? איך אתה מנחם את עצמך ומתגבר על ההרגשות-השלילות האלו? כי היום יש הרבה אנשים שנקלעים למצב נפשי קשה בגלל הרבה סיבות כמו:הטרור-הערבי,המצב הכלכלי הקשה,גידול-הילדים וכו... אני הייתי שמח לדעת מה היא הדרך הכי טובה  בכדי להתמודד עם מצבים קשים כאלו שעוברים על כל אחד ואחד מאיתנו?

ובקשר לתרופות כמו תרופות נגד דכאון ותרופות הרגעה אתה חושב שזה לא יכול לעזור לאדם שסובל? ואם כן אז מה הם החלופות לתרופות שעוזרות בדיוק כמו התרופות-הכימיות?
אני אומר את כל זאת בגלל שכידוע-לך חיים אנחנו נמצאים במצב לא-פשוט גם מבחינה-לאומית וגם מבחינת-הפרט יש הרבה צרות לצערינו-הרב.

אז איך אתה חושב שאפשר לשמור על שפיות ולהמשיך לתפקד חיים?

"ובקשר לתרופות כמו תרופות נגד דכאון ותרופות הרגעה אתה חושב שזה לא יכול לעזור לאדם שסובל? ואם כן אז מה הם החלופות לתרופות שעוזרות בדיוק כמו התרופות-הכימיות?"

מה זה השאלה הזאת???? זה חיים בן פסח, לא רפי קרסו!!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #109 ב- : יולי 01, 2009, 23:41:34 »
שלום חיים היקר, :old_smiley:

מדוע אין אף אחד שאומר בגלוי שאין עם פלסטיני (חוץ מתנועת הימין האמיתי ופעיליה)? איך זה שה"בלון" הפלסטיני לא פוּצץ מזמן כבר? איך הוא הגיע לממדים הנוכחיים שלו בלי שאף אחד שׂם לו סיכה אחת קטנה - האם זה מאדישות, מהתרשלות בהסברה או דווקא מאינטרס מכוון של בוגדים בעלי השפעה בפוליטיקה ובאמצעי התשקורת?

האם אורי אבנרי ימשו"ז שר"י היה בין ה"מייסדים" של השקר הפלסטיני או שהוא רק נתן לו יד וגיבוי? ואיך זה שהשב"כ הישראלי עד היום לא עצר אותו בגין בגידה?

(אני יודע ששאלתי הרבה שאלות. אם לא תספיק הכל בתכנית אחת, היתר יישאר לתכנית אחרת בס"ד).

תודה רבה!

גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד.
« עריכה אחרונה: יולי 01, 2009, 23:43:54 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #110 ב- : יולי 02, 2009, 01:15:12 »
בס"ד

לחיים בן-פסח ידידי היקר מה-שלומך? הפעם  יש לי שאלה מסקרנת ומעניינת אלייך והיא:מה לפי-דעתך גרם למותו של צפריר רונן ז"ל? צפריר היה בעברו איש שמאל-קיצוני ובמשך הזמן התפכח וחבר למפלגת מולדת של רחבעם זאבי גנדי הי"ד והיה פעיל רבות בבניית הארץ וביישוב ארץ-ישראל עם דגש על יהודה-ושומרון.

כמו-כן צפריר היה אדם מאוד כריזמטי ודומינטטי אז הייתי רוצה לשאול אותך חיים אם לפי-דעתך גם כאן מעורב השב"כ והממסד השמאלני במותו של איש הימין-האמיתי הזה בדיוק כמו ברציחתם של גדול-דורנו הרב כהנא זצוק"ל-הי"ד ורחבעם זאבי הי"ד.

בתודה רן.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #111 ב- : יולי 02, 2009, 12:31:19 »
לכבוד חיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי בס"ד!
אחדות ישראל חשובה מאד,בהנחה שהימין האמיתי יזכה בבחירות ואמור להרכיב ממשלה מי יהיה הפרטנר שלך להרכבת ממשלה?האם אתה רואה בש"ס ובאגודה אחים ושותפים?האם הם עדיפים כשותפים על הימין המזויף?האם אתה בכלל מוכן לפשרה כלשהיא עם יהודים?או שאתה רואה בכל מי שאיננו כהניסט בוגד או תינוק שנשבה ואינך מוכן לסלוח לעולם למי שטעה נאמר ביחס לערבים?!
האם אתה אישית תסלח לכהניסטים שלא התנהגו איתך כשורה כמו דוד העברי,אקסלורד,האם האיחוד הלאומי כיום עם מיכאל בן ארי מקובל עליך?!מה נעשה עם השמאלנים?האם תכבד הסכמים שנחתמו עם ערבים?האם תכבד את הסטאטוס קוו הדתי?האם אתה בכלל מאמין ברציפות שלטונית או שנתחיל הכל מחדש?!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #112 ב- : יולי 03, 2009, 01:53:39 »
לחיים היקר שלום
אם היית ראש הממשלה, האם היית מוציא את האיסלאם מחוץ לחוק?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #113 ב- : יולי 03, 2009, 01:58:53 »
חיים שלום רב!
ברצוני לדעת מה העמדות שלך ביחס לפרופי אריה אלדד,האם הוא מוכר שטויות לציבור הימני בישראל כמו ליברמן ומפלגתו מהערב-רב?
אשמח מאוד לשמוע את תגובתך בנושא,תודה רבה.
                                                            דניס

מנותק fcbj

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #114 ב- : יולי 03, 2009, 02:59:04 »
שלום חיים.
למרות היותי ימני ואוהב גדול של ארץ ישראל אני לא מסכים איתך בכל הנושאים.

ובכל זאת יש לי שאלה\בקשה ממך .
אני אשמח אם תחווה את דעתך על הנושא הבא :

לפני כמה זמן הגיעה קבוצתי האהובה בית"ר ירושלים לגמר גביע המדינה וגם זכתה בו (גביע מספר 7 - כבוד!)
במהלך חגיגות הגביע שנערכו באיצטדיון טדי עם למעלה מ-10 אלף צופים עלו שחקני הקבוצה של בית"ר
ואחד מהם שהוא על הדרך גם השחקן האהוב עליי בקבוצה..עמית בן שושן עלה על הבמה תפס את המיקרופון
וביחד עם האוהדים שר "אני שונא אותך סלים טועמה,אני שונא את כל הערבים"

אם לא ראית את זה אז בסירטון הבא תוכל לראות אותו שר את זה

הדבר עורר מהומה בתקשורת והוא אפילו נענש (עונש לא משמעותי אבל עדיין)

בקשתי ממך היא בסירטון הבא שלך להגיב על העליהום התקשורתי שעשו על השחקן,פשוט הרסו לו את התדמית .
ילד צנוע ושקט שנתפס על ידי התקשורת כגזען וכמו שאתה יודע התקשורת אוהבת לחגוג על דברים כאלה.
אז אנא ממך תגיב מה דעתך בנושא.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #115 ב- : יולי 04, 2009, 23:37:44 »
שלום חיים הי"ו, מה הוא הפתרון שלך לבעיה האיסלאמית? טרנספר לא יביס את האיסלאם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #116 ב- : יולי 05, 2009, 06:56:53 »
בס"ד

חיים שלום רב ושבוע טוב.  בקישור שלהלן

http://www.answers.com/topic/bombing-of-auschwitz

קראתי שרוזוולט לא היה אחראי לסירוב של חיל האוויר האמריקאי להפציץ את מסילות הברזל בזמן מלחמת העולם השניה, אלא להיפך---הוא יסד את ה-War Refugee Board והקצה משאבים להציל פליטים יהודים ואחרים, ואילו האחראים האמיתיים לפשע היו ה-War Department שסירבו ליישם את המדיניות שלו.  הלשון שבה נוקט המאמר מאוד חריפה:

in direct defiance of the president's order

סיפור דומה שמעתי ממקור מוסמך לגבי תקיפת U.S.S. Liberty בזמן מלחמת ששת הימים---ספינת ביון זו, שאוישה ע"י צוות של ה-NAVY אבל היתה שייכת ל-CIA, נשלחה ללא ידיעת הנשיא (לינדון ג'ונסון) לפענח את התקשורת בין יחידות צבא ישראליות ולהעביר את המידע למצרים.  זמן קצר לאחר שמטוסינו השמידו את מערכות הקשר של הספינה, המצרים נכנעו. (צירוף מקרים?  כמובן שלא.)  ג'ונסון רתח כשנודע לו שה-CIA עקפו כך את סמכותו, הוא השתולל במשרדו, וסרב לשלוח מטוסי קרב מנושאת המטוסים הקרובה לאיזור, U.S.S. Saratoga, להגן על ה-U.S.S. Liberty המותקפת ע"י מטוסי קרב וסירות טורפדו ישראלים.  (על-פי הגירסא הרשמית של שתי הממשלות, שנועדה בעיקר "להציל את הפנים" [save the face] של ארה"ב, התקיפה נבעה מ"טעות אנוש" של הצד הישראלי...)

דוגמה נוספת ל-"סירוב פקודה" שניתנה ע"י נשיא ארה"ב היא הפקודה שנתן רייגן להתקיף ולהשמיד בסיסי חיזבאללה בלבנון זמן קצר לאחר ה-Marine barracks bombing בביירות ב-1983, ושר ההגנה היהודון קספר ווינברגר ביטל על דעת עצמו...

מה דעתך על כל האירועים האלה, ועל גופים אנטישמיים כמו ה-CIA ו-Dept. of State שלפעמים פועלים על דעת עצמם ומתעלמים מרצון הנשיא?

תודה רבה וכל טוב.  שהקב"ה יברכך וישמרך.
« עריכה אחרונה: יולי 05, 2009, 21:05:11 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #117 ב- : יולי 05, 2009, 07:25:14 »
חיים היקר,

האם אתה יודע איזה מפלגות התומכים של כהנא בחרו בבחירות של 1988 אחרי שכהנא נפסל?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #118 ב- : יולי 05, 2009, 10:40:58 »
שלום חיים. ודאי שמעת שלאחרונה שגריר יפן בסבא"א (IAEA) נבחר לשמש המנכ"ל החדש של הסוכנות, לשמחתה של ישראל. האם לדעתך ישראל באמת צריכה לשמוח במינוי הזה? האם לדעתך מנכ"ל סבא"א החדש באמת טוב לישראל, בניגוד למנכ"ל היוצא?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #119 ב- : יולי 05, 2009, 13:12:49 »
חיים שלום,האם בכדי לפגוע בכוחו של בג"ץ היית מוכן לאמץ את שיטת המושבעים בארץ?הקמת בית משפט לחוקה?חוקה לישראל?בחירת שופטים בבחירות כמו שפוליטיקאים נבחרים כמו באמריקה?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #120 ב- : יולי 05, 2009, 22:12:38 »
חיים שלום,

אין ספק שעל מדינה ריבונית להשען על חוסנה שלה ולא על עוצמתן ונדיבותן של בנות בריתה.

עם זאת,
אנו חיים בעולם גלובלי ואם נהיה מנותקים ממנו - כלכלתנו, התקדמותנו ובסופו של דבר גם עוצמתנו\רוחנו ישברו (דוגמא קלאסית היא צפון קוריאה ואני מקווה שברור לכולם שתושביה אומללים).

עם אילו מדינות על ישראל לשמור על קשרי ברית טובים וחזקים?  הן צבאיים והן מסחריים?
האם יש לזנוח בנות ברית קיימות שלנו לטובת בנות ברית אחרות?

תודה רבה ושבוע נפלא,

ניאו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #121 ב- : יולי 06, 2009, 14:22:51 »
בס"ד

שוב שלום רב לחיים בן-פסח ידידי-היקר הפעם אני רוצה לדעת איך אתה הייתה מטפל בארגוני השמאל-הקיצוני? אני מתכוון למשל לארגון "נשות-וואטש" שזה ארגון של נשים בוגדות ומרושעות יש"ו-שר"י שהן הולכות למחסומים של צה"ל בשטחים ומתעדות את חיילי-צה"ל בפעולתם, ואם למשל חיילי-צה"ל מפעילים כח כנגד הערבים הנאצים יש"ו-שר"י אז הבוגדות האלו מאיימות על אותם חיילים בתביעה-פלילית ומצלמות אותם ובכך אותם חיילים וחיילים אחרים נרתעים מלעשות את עבודתם כראוי.

אז אני שואל אותך חיים איך אתה היית מטפל בארגוני השמאל-הקיצוני בוגדני האלו? ואיך היו מתייחסים בארה"ב לארגונים בוגדניים כאלו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #122 ב- : יולי 06, 2009, 14:33:34 »
שלום חיים היקר הי"ו, אם היית ר"מ, האם היית מעודד עלייה המונית ואם כן אז איך?
« עריכה אחרונה: יולי 06, 2009, 14:35:05 על ידי F-35 Lightning »

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #123 ב- : יולי 06, 2009, 22:52:39 »
שלום חיים ברצוני לדעת מה הם לדעתך הגבולות של ארץ ישראל ואם היית ראש ממשלה היית תוקף ללא סיבה וכובש את לבנון סוריה ירדן ואת מצרים בשביל לכובש את סיני כדיי להשיב את גבולות ארץ ישראל שמוגדרים על פי התנך (מהפרת ועד הנילוס) או שהיית מסתפק בארץ ישראל שהיא מרמת הגולן ועד אילת כולל כמובן יהודה שומרון ועזה?

בקיצור האם היית נכנס למלחמה רק בשביל לכבוש את שטחים שמוגדרים על פי התנך ככאלה ששייכים לנו גם נגיד שהמדינות שציינתי לא יאיימו עלינו יותר אחרי שניפטר מהבעיה ה "פלסטינית"?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #124 ב- : יולי 08, 2009, 10:20:01 »
בס"ד לכבוד חיים בן פסח מנהיג הימין האמיתי,אני מתנצל שהצפתי אותך בשאלות.
שאלתי היא בנוגע להשקפת העולם הליבטרנית בארה"ב כפי שמביע אותה רון פול:הפסקת הסיוע האמריקני לישראל ולערבים,ממשלה קטנה,ביטול מס הכנסה,התערבות ממשלה רק בענייני חוץ ובטחון,צבא,משטרה,חופש לפרט,חירות יציאת ארה"ב מהאו"ם וביטולהתמיכההכספית בו,בדלנות האם היא יכולה להתאים לנו?
בוא נתעלם מכך שרון פול אנטישמי למשל גלן בק ואחרים תומכים בישראלוהם ליבטרנים ושאלתי היא על השקפת העולם הזו ולא לגופו של אדם מסוים.
הבא להורגך השכם להורגו