כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 42986 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« ב- : מאי 19, 2009, 01:08:35 »
בס''ד

פעם בשבוע, אנסה לענות בע''ה ב''נ לשאלות ולהערות של חברי הפורום היקרים.

אולם יש לי שתי בקשות מחברינו:

א. רק שאלה אחת או הערה אחת בשבוע.

ב. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה.

« עריכה אחרונה: מאי 26, 2009, 00:14:59 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי - ג' סיון, 26 למאי
« להגיב #1 ב- : מאי 19, 2009, 01:43:01 »
בס"ד
מה לדעתך צריכה להיות מערכת החינוך במדינת ישראל  אני מתכוון שילו לימודי קודש עם חול ואם כן למה להקדיש יותר חשיבות....?

היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 19, 2009, 02:01:20 »
אם אתה ראש הממשלה, איך תשכנע ליהודים בגלות לעלות לארץ ישראל ואיך תשכנע ליהודים בישראל להשאר שם?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
חיים היקר שלום
« להגיב #3 ב- : מאי 19, 2009, 09:09:43 »
בס"ד

קודם-כל אני נורא שמח שחזרת לעשות את התוכנית "שאלו את הימין-האמיתי" חיים זה היה חסר לנו.
אוקיי ועכשיו העבור לשאלתי אז אני רוצה לשאול אותך מה צריך לענות לטענה של החרדים בכך שבארץ-ישראל אסור "להתגרות-בגויים" הכוונה לכך שהם מתכוונים שאסור להגיב למשל לאויב הערבי הנאצי יש"ו-שר"י אם הוא למשל מתחיל עם בחורות-יהודיות או לחלופין מפחיד ומאיים עליהם או שסתם למשל יהודים גיבורים יגיבו לערבים באלימות על אלימות ורצח שהערבים הנאצים מבצעים כלפינו יום-יום לצערי-הרב.

הכוונה שלי היא שהחרדים טוענים שאסור לנו בכלל להתעסק עם הערבים הנאצים או להגיב להם,אם טוענים שעלינו אך-ורק ללמוד-תורה בישיבות ולא מעבר לזה ובכך שיהיו המון יהודים לומדים תורה ומקיימים את המצוות אז במילא הערבים הנאצים לא יזיקו לנו היהודים.

איך אני צריך לענות לטענה הזאת של החרדים שטוענים שאסור בכלל להגיב לערבים הנאצים ושאסור "להתגרות בגויים" כי אז הם יכולים להתעצבן ולנסות לפגוע ביהודים בגלל שהיהודים פגעו בהם למשל.
כמו-כן החרדים טוענים שאנחנו בגלות האם אתה מסכים עם זה?

והם טוענים שגדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד עבר על איסור של "התגרות-בגויים" כביכול, מה אתה היית עונה לחרדי שהיא אומר לך את זה? פרט ונמק בבקשה.

תודה רבה חיים שה' ישמור-אותך ושנזכה בקרוב לראות אותך בארץ-ישראל נאבק יחד עם ברוך מרזל,איתמר בן-גביר,נועם פדרמן ומיכאל בן-ארי למען ארץ-ישראל תורת-ישראל ועם-ישראל.

כל-טוב ושלום.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים היקר שלום
« להגיב #4 ב- : מאי 19, 2009, 09:17:53 »
בס"ד

קודם-כל אני נורא שמח שחזרת לעשות את התוכנית "שאלו את הימין-האמיתי" חיים זה היה חסר לנו.
אוקיי ועכשיו העבור לשאלתי אז אני רוצה לשאול אותך מה צריך לענות לטענה של החרדים בכך שבארץ-ישראל אסור "להתגרות-בגויים" הכוונה לכך שהם מתכוונים שאסור להגיב למשל לאויב הערבי הנאצי יש"ו-שר"י אם הוא למשל מתחיל עם בחורות-יהודיות או לחלופין מפחיד ומאיים עליהם או שסתם למשל יהודים גיבורים יגיבו לערבים באלימות על אלימות ורצח שהערבים הנאצים מבצעים כלפינו יום-יום לצערי-הרב.

הכוונה שלי היא שהחרדים טוענים שאסור לנו בכלל להתעסק עם הערבים הנאצים או להגיב להם,אם טוענים שעלינו אך-ורק ללמוד-תורה בישיבות ולא מעבר לזה ובכך שיהיו המון יהודים לומדים תורה ומקיימים את המצוות אז במילא הערבים הנאצים לא יזיקו לנו היהודים.

איך אני צריך לענות לטענה הזאת של החרדים שטוענים שאסור בכלל להגיב לערבים הנאצים ושאסור "להתגרות בגויים" כי אז הם יכולים להתעצבן ולנסות לפגוע ביהודים בגלל שהיהודים פגעו בהם למשל.
כמו-כן החרדים טוענים שאנחנו בגלות האם אתה מסכים עם זה?

והם טוענים שגדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד עבר על איסור של "התגרות-בגויים" כביכול, מה אתה היית עונה לחרדי שהיא אומר לך את זה? פרט ונמק בבקשה.

תודה רבה חיים שה' ישמור-אותך ושנזכה בקרוב לראות אותך בארץ-ישראל נאבק יחד עם ברוך מרזל,איתמר בן-גביר,נועם פדרמן ומיכאל בן-ארי למען ארץ-ישראל תורת-ישראל ועם-ישראל.

כל-טוב ושלום.
.
בס"ד
אף חרדי לא אומר דבר כזה "לא תעמוד על דם רעך" זה מצווה מהתורה תבין פילו בגלות היה צריך לקיים את זה ומי אמר שלא קיימו???
בקיצור כשיבוא המשיח בע"ה כולנו נעבוד את הקב"ה ביחד ואז נדע הכל
אני בטוח שאם אותו חרדי היה רואה יהודי בצרה הוא היה כבר עוזר לו
« עריכה אחרונה: מאי 19, 2009, 09:20:46 על ידי arabhater »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : מאי 19, 2009, 11:38:28 »
אתה מונית כראש ממשלת ישראל ואובאמה הזמין אותך לבית הלבן מה תאמר לו בנושא הלינקג' בין מדינה פלשתינית לכור האירני?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #6 ב- : מאי 20, 2009, 02:58:24 »
בס''ד

לידידנו היהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו.

אנו רואים לאחרונה שמערכת השלטון השמאלני הממלכתי הבולשביקי שר''י והתשקורת הממלכתית השבוי'ה בידיו המגואלות בדם אחינו הי''ד מסתתרים מאחורי כל מיני ''קנוניות '' למיניהן (כגון משפטו של הנשיא לשעבר משה קצב וכ''ו ) ,כאשר אותן קנוניות תופסות את הכותרות הראשיות ,בעוד ההתכוננות למלחמה שעשוי'ה להיות בזמת הקרוב ומכירת עיר-קדשנו ותפארתנו לאויב הערבי הנאצי יש''ו  מתנהלים בעצלתיים ובצורה שלא תעורר את התעניינותו של העם היהודי הקדוש ה' עליהם יחיו ,אותם אחינו קשי-היום שנרדפים הן על-ידי שלטון העוולה המתועב הנ''ל שר''י והן על-ידי בני בריתו בני האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ,ולא נאריך בזאת מכיוון שהדברים ידועים לכולנו ...!. ביקוריהם של ביבי נחשייהו וחבריו בהנהלת ה''נשיא'' הארעי שמעון פרסקי(פרס)שר''י (הוא ה''פרס'' וציפורה שפיצר (ליבני) היא ה ''עזני'ה '' ושני העופות הטמאים הללו שואפים לחסל את הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ח''ו ולמכור את הדם היהודי וארץ-הקודש תובב''א לאויב הערבי הנאצי יש''ו -הקב''ה ברחמיו יפר עצתם ויקלקל מחשבותם !!) ושליחותו של אותו ''שחקן ספסל'' של פרסקי (ביבי נחשייהו)  לארה''ב ומקומות אחרים סביב העולם נשארו כחידות שרק בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו יודע את פתרונן ! אלא שארגוני הטרור של האוייב הערבי הנאצי יש''ו ממשיכים להעסיק את הגיס-החמישי שלהם בתוככי השלטון והאוכלוסי'ה היהודית בארץ-הקודש תובב''א ובכך לשים ללעג וקלס את אותו שלטון מושחת ומתועב שמתכחש למציאות הנוראה הזו !והדם היהודי (ה' יקום במהרה דם עבדיו השפוך !) נשפך כמים כתמול שלשום! :old_cry: והשאלה המטרידה את כולנו היא כיצד נוכל לגרום לאחינו שטופי-המוח המסכנים שחיים בבועה של '' מחנה הריכוז לשמד והתבווללות'' ר''ל  להכיר בעובדה ששלטון העוולה דלעיל הינו כבהמה גוססת שימי'ה ספורים !, ויש להעלות את הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי לתודעה היהודית הכללית ולהוקיע את מוכרי הדם היהודי ומפקירי ארץ-הקודש תובב''א ולהעלותם על עמוד הקלון ההסטורי והפיזי כאחד כפי שהיו עושים גם הגוים בכל ''מדינה '' נאורה בעולם ???   ?
אנו מאד שמחים על העלאת התכנית החשובה '' שאל את הימין-האמיתי'' ונזכה במהרה לראותך עולה קוממיות(בקומה זקופה) לארץ-הקודש תובב''א ,ולגאולת העם היהודי וארץ הקודש תובב''א ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: מאי 20, 2009, 03:09:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 20, 2009, 09:24:08 »
שלום חים מה שלומך,אני שמח בהחלט שחזרת לעשות את שאלו את הימין האמיתי" אני עוד זוכר את התכנית במתכונתה הקודמת,ומברך על חזרתה של התכנית

רציתי לשאול אם אתה עדין מאמין שלמרות הכל עדין תצליח לעלות ולהגיע לארץ כי כמו שאתה בטח יודע בקדנציה הנוכחית של נתניויו זה לא יקרה כי הוא איננו ימני אמיתי,ובכלל במדינה שלנו הגישה לגבי כל אנשי ימין ובעיקר דתיים,בשביל רוב העם הם קרויים "קיצוניים,משוגעים,פשיסטים" כיצד אתה חושב שאפשר לשנות את התופעה הזאת וכיצד זה יכול להשתנות,
לדעתי גדול דורנו הרב כהנא זצ"ל היה איש גדול,אבל לא נראה שבימינו יכול לקום עוד מנהיג כמונו,ודרך אגב,שהרב כהנא היה בחיים האם הוא ניסה לעלות אותך לארץ?
[gif[/img]

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 20, 2009, 12:31:28 »
חיים שלום רב,
אני כל כך שמח שהחלטת להחזיר את התוכנית "שאלו את הימין האמיתי".גם אבא שלי שיחייה מבקש לברך אותך.
והפעם אני מפנה שאלה בשמו:
אין לי ספק באופן הטיפול שלך כראש ממשלה בבעיה האיראנית.אני בטוח שהיית מצווה את חיל האוויר אם במטוסים או אם בטילים להשמיד את הכורים הגרעניים של איראן.אך בזאת לא תמה המשימה כי ברור שלאחר מיכן גשם של טילים ישטוף את כל ערי ישראל. לאיראנים מאות אם לא אלפי טילים המגיעים עד לישראל ואילו לנו בקושי טילי חץ בודדים ובכלל המערכת עדיין בפיתוח.גם אם הייתה מבצעית אני לא חושב שהיינו עומדים בכמויות של גשם טילים כזה מאיראן ואני לא בטוח שחיל האוויר היה מסוגל "לצוד" משגרים קטנים וניידים ברחבי איראן.
זהו תסריט מציאותי ואני שואל כיצד ניתן יהיה לטפל או לימנוע מצב כזה.
תודה מראש על תשובתך.
אנא חיים שמור על עצמך ובריאותך.השם יברך אותך.
בכבוד רב,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 20, 2009, 17:13:45 »
שלום רב חיים, תודה רבה על כל הזמן והאנרגייה שאתה משקיע במסירות נפש למען עם ישראל.

חבר שלי ואשתו עברו לדירה חדשה ובשבוע הראשון התפרץ הביוב וכיסה את כל הדירה. הגועל והצחנה היו כה נוראים שהם לא יכלו לנקות בעצמם את הזוועה. הבחור חשב ובסוף הוא אמר "ברוך השם שיש ערבים". והוא מצא בספר טלפונים אינסטלטור ערבי שהביא פועל מאיזה כפר שעבר וניקה ידנית את השפכים מהרצפה. אז מה הזוג הצעיר הייה עושה אם על הערבים היו מקשיבים לעצה של הימין האמיתי ומהגרים מארצנו ?

מנותק Conspiracy

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 20, 2009, 20:29:01 »
שלום מר חיים בן פסח
האם אתה חושב שצריך להפריד דת ופוליטיקה?

מנותק סאי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אל נקמות ה'
« להגיב #11 ב- : מאי 24, 2009, 14:52:20 »
שלום לחיים האדיר! תודה רבה שאתה עושה גם לנו, חזרתי לפורום במיוחד בשביל זה  :old_smiley:
תגיד חיים, אני רציתי לשאול אותך האם לא שווה להכנס לארץ בכל מחיר בגלל הסכנות שלנו?
אפילו עם נישואים פיקטיביים בשביל אזרחות, העיקר שתהיה פה אזרח שלא יוכלו לגרש אותך
ושתתחיל לחרוש את הארץ כמו כהנא ולהעיר את כולם! כולם אדישים לאללה ואם אתה לא תבוא מהר נראה לי שאנחנו אבודים. כי אין מישהו כמוך פה  :old_cry:
תכלס הסרטים והפורום זה סבבה, אבל אנשים מתייאשים מזה מהר כשהם לא רואים שיש מישהו שנמצא פיזית כדי להוביל אותם. אתה חייב לעשות הכל כדי לבוא לפה

בהמון אהבה ופרגון והצדעה

סאי
« עריכה אחרונה: מאי 24, 2009, 14:57:40 על ידי סאי »

מנותק בחמל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 25, 2009, 20:26:59 »
מה דעתך על זה שאחרי שהיהודים הרוסים נשתחררו בנס ובמאמצך, הממשלה השמולנית לא צפו ולא הכינו בתים להם, וזה היה ונשאר משבר שאן מספיק מקומות להם ולעולים אחרים לגור (אני שמעתי שהיהודים מארגנטינה עדיין גרים במרכז קליטה בראננה).  ועוד, הרבי מליובוויטש הזהיר להם הרבה פעמים להכין בתים, מפני שהוא ידע בנבואה שישתוחררו האחים הרוסים שלנו, והם לא שמעו לו והוא מאוד התאכזב מזה.  (איזה הבדל זה מהרוסים החברי ממשלת הבולשביק מהימים הקודמים שאמה שלי ספרה שהיא עשתה להם סימן "V" ביד מפני שנתנו לכל אחד מהם ווילה וואלבו (Villa & Volvo).

אע"פ שהתנועת השמאל בעולם מעמידים פנים שהם הומניטריאנים, האמת היא שהפוליסה שלהם תמיד נגמרת בקטסטרופה - ואני רק מתכוון לשמאל באופן זו במידת ממשלטי, אני יודע שיש הרבה חיילים בשמאל במקומות גבוהות ואני מכבד אותם - ואפילו שהשמאל עושים אותנו כמו רשעים ואנשים שאוכלים תינוקות כביכול, הלא זה לא האמת שאם קהנא היה בממשלה, זה היה בארץ ממשלה קונסרביטית אמיתית, ולא היה בלגן העוני של השמאל, ולא היינו שומעים על ספורים של Homeless וכיוצא בהם.

תודה, חג שמח, ותהנה מהעוגת גבינה.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 26, 2009, 22:09:47 »
מה דעתך על זה שאחרי שהיהודים הרוסים נשתחררו בנס ובמאמצך, הממשלה השמולנית לא צפו ולא הכינו בתים להם, וזה היה ונשאר משבר שאן מספיק מקומות להם ולעולים אחרים לגור (אני שמעתי שהיהודים מארגנטינה עדיין גרים במרכז קליטה בראננה).  ועוד, הרבי מליובוויטש הזהיר להם הרבה פעמים להכין בתים, מפני שהוא ידע בנבואה שישתוחררו האחים הרוסים שלנו, והם לא שמעו לו והוא מאוד התאכזב מזה.  (איזה הבדל זה מהרוסים החברי ממשלת הבולשביק מהימים הקודמים שאמה שלי ספרה שהיא עשתה להם סימן "V" ביד מפני שנתנו לכל אחד מהם ווילה וואלבו (Villa & Volvo).

אע"פ שהתנועת השמאל בעולם מעמידים פנים שהם הומניטריאנים, האמת היא שהפוליסה שלהם תמיד נגמרת בקטסטרופה - ואני רק מתכוון לשמאל באופן זו במידת ממשלטי, אני יודע שיש הרבה חיילים בשמאל במקומות גבוהות ואני מכבד אותם - ואפילו שהשמאל עושים אותנו כמו רשעים ואנשים שאוכלים תינוקות כביכול, הלא זה לא האמת שאם קהנא היה בממשלה, זה היה בארץ ממשלה קונסרביטית אמיתית, ולא היה בלגן העוני של השמאל, ולא היינו שומעים על ספורים של Homeless וכיוצא בהם.

תודה, חג שמח, ותהנה מהעוגת גבינה.

מה הרבי מליבואוויטש ידע על הרוסים מעניין.....תדייק אחי
בקשר למה איפה זה כתוב תספר אחי...................?
בקשר

מנותק gooly

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #14 ב- : מאי 27, 2009, 01:23:26 »
מדוע אתם לא מארחים את הסרטונים בשרת פרטי משלכם, כי ב flix ו youtube יש פרסומות וסרטונים של פריצות ותועבה וזה מחטיא אנשים, אם תארחו את הסרטים על שרת פרטי משלכם לא יהיה צורך באתרים הללו שמפיצים תועבות

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #15 ב- : מאי 27, 2009, 03:02:37 »
בס'ד
בהקשר לרציחתה של דנה בנט הי''ד ועוד יהודים יקרים הי''ד כפי שהובא בכתבה השמאלנית המשוקצת הבאה  בעיתון מפא''י  והשומר-הצעיר שר''י המתקרא ''ידיעות אחרונות'' שרואה בשרשרת רציחתם של אחינו הי''ד '' מקרה תמוה חסר הסבר ??? ''  :old_cry:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3721507,00.html

תקראו היטב את הכתבה ותבינו כיצד האויב הערבי הנאצי יש'ו מהתל במשטרה ובשלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!! אילו בני-אדם פתאטיים וחסרי כוח שיפוט כתוצאה ממנגנון שטיפות-מוח שמתחיל עוד מגיל צעיר מאד במסגרת ''שערכת הליכלוך (חינוך) '' שמגדירה את האוייב הערבי הנאצי יש''ו כ''ידיד נאמן'' כאשר אפילו חזיר-בר הוא ידיד נאמן ממנו !וכלה בכלי התשקורת השבויים בידי בעלי ההון הגזול של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ! כמה דם-יהודי עוד יישפך כתוצאה מהרצון האנטי-יהודי של שלטון העוולה הנ''ל שר''י למחוק ח''ו את הציביון היהודי מעל אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! אנו קוראים מכאן לחשוף את האמ-ת בכל מקום ובכל דרך אפשרית !! ואשר לידידנו היהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו אנו קוראים להסביר את העניין הזה בתכנית ''שאלו את הימין האמיתי'' כתשובה לשאלה שלנו - האם נכון הדבר שהאויב הערבי הנאצי יש''ו המתקרא ''ערביי ישרא'ל '' משתמש בחוקי העוולה של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמגדירים את האוייב הערבי כ ''ידיד נאמן'' בכדי לפגוע ביהודים,לרצוח אותם ולהשפילם בכל מקום ,ורוב מקרי הרצח והעוולה כנגד יהודים המוגדרים ''על רקע פלילי'' אינם אלא פיגועים רצחניים מוסווים שנוח מאד לשלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וכן לבני-בריתו בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו להגדירם ''על רקע פלילי'' בכדי להמשיך במעשי העוולה האנטי-יהודיים של הפקרת הדם היהודי וארץ-הקודש תובב''א תמורת הסתייעות באוייב הערבי הנאצי יש''ו למניעת ציביונה היהודי האמוני הימני האמיתי של ההתיישבות היהודית על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ??? ?? :old_cry:

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #16 ב- : מאי 28, 2009, 00:15:13 »
כמנהיג העולם החופשי אם היית נשיא ארה"ב כיצד היית מטפל בסכנה המוסלמית?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #17 ב- : מאי 28, 2009, 00:43:54 »
בס"ד

שוב שלום לך חיים מה-שלומך? אני שוב אומר לך כל-הכבוד על הסבלנות שיש לך כלפינו בעשיית התוכניות של "שאלו את הימין-האמיתי".
טוב ועכשיו נעבור לשאלתי אז ככה:מדי-שבוע באים לחברון ולקריית-ארבע שמאלנים-קיצוניים ואנטישמיים מתנועת "אנרכיסטים נגד-הגדר" הם מתפרעים ביישוב היהודי-בחברון ומיידים אבנים ובקבוקי-תבערה לעבר חייל-צה"ל ומג"ב והם גם שרפו פעם אחת בית-כנסת בכניסה לקריית-ארבע.

אז מה שרציתי להגיד בזה שמי שמממן את תנועת "אנרכיסטים נגד-הגדר" הוא החזיר האנטישמי נועם חומסקי יש"ו-שר"י שמתגורר בארה"ב שהוא בלשן במקצועו,והמנוול הזה אף נפגש עם מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה יש"ו-שר"י והביא תמיכה בחיזבאללה.

אז רציתי לדעת מדוע jtf לא פועל כנגד הבוגד האנטישמי הזה בארה"ב או שאתם כן פועלים נגדו ורק אני לא מודע על כך?
כי האנרכיסטים האנטישמיים האלו מתפרעים באופן-קבוע כל יום-שישי,אז אני חושב שאם המימון שלהם יפסק או ישובש אז יהיה לבוגדים האלו הרבה יותר קשה לפעול כנגד עם-ישראל ומדינת-ישראל.
אז מה-דעתך בנושא?

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #18 ב- : מאי 28, 2009, 02:07:51 »
חיים היקר,

אם יהיה הינתקות ביהודה ושומרון חס וחלילה, מה אתה תציע ליהודים ביהודה ושומרון לעשות? האם הם יוכלו להפסיק את ההינתקות אם המון של אנשים יעמדו ברחובות?
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2009, 02:12:07 על ידי Moshe92 »

מנותק בחמל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #19 ב- : יוני 01, 2009, 11:52:59 »
שלום חיים שתחי'

מאוד הצטערתי כששמעתי בתוכנית האנגלית שלך שיוסף בן מאיר עזב אמריקה ועלה לארץ.  אולי זה אגואיסטי מצדדי אבל הוא היה מאיר לי את חיי כששמעתי אותו בתוכנית האנגלית שלך מהימים הקודמים.  היה לו חכמה אמיתית של גענטעלמאן אנגלי שקשה למצוא.

ובדרך כלל, זה ששאל את השאלה האחרונה בתוכנית, השם שלו היה עדמונד דַנְטֶס.  הוא בן אדם מסיפור ארוך שכתב אלקסנדר דוּמַס אוד אחד מצאצאי זולו פיקח שגנב את כל הספור מסופר אחר.  וזה השגחת פרטית בגלל שהשאלה שלו היה על הזולו ה"זמרן" (רעשן) שבמילא עשה "גיור" רפורמית.

עכשיו לשאלה שלי שקשור ליוסף שלנו.  הרבי מליובוויטש כתב למשהו פעם (והמכתב נמצא באגרותיו הקדושים) ששאל אותו אם זה ראוי לו לעשות עליה.  ואני יודע שהרבי הרבה פעמים יעץ אנשים שכן יעשו עליה, אבל במכתב הזו הוא ענה (ובהשגחה פרטית, המכתב נשלחה מדרום אפריקה - ואני יודע שהמחובב יוסף בן מאיר דבר הרבה על ההשחתה של המדינה הזאת - ותדיק אותי אם אני טועה - הוא גם גר שמה בעצמו לתקופה ארוכה) שאם זה יפחית מהקהילה (ודווקא במצב זו הוא התכוון לקהילת הדעתית של דרום אפריקה) יותר טוב להשאר בחו"ל, ועוד הרבי כתב שהיהודים בחו"ל יש להם יותר השפעה על הבטחון של הארץ מבחוץ.

הערות בבקשה.

אני מאחל לך שיהיה לך הצלחה מחר בקבוץ.  והנה הזדמנות לעשות קדוש השם לנוצרים שמה.  ברכה והצלחה.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2009, 11:54:03 על ידי בחמל »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #20 ב- : יוני 01, 2009, 18:10:52 »
בס"ד

שוב שלום-לך חיים היקר זה שוב אני רן,יש לי עוד שאלה חשובה אלייך והיא: איך אתה מסביר את זה שחיילי-צה"ל ומג"ב וגם חלק מהשוטרים מסכימים לבצע פקודות לא-חוקיות כנגד יהודים וכנגד ארץ-ישראל?
כי הרי רוב-רובם של החיילים ושוטרי-מג"ב הם בסך-הכל יהודים טובים ואף פטריוטים כי רובם של שוטרי מג"ב למשל באים מהפריפריה וכידוע לך שם בפריפריה אין כמעט שמאלנים ובוגדים אז איך אתה מסביר את-זה שהם מסכימים לגרש יהודים מביתם למרות שהם יודעים שזה אסור ושזה יפגע גם בהם? כי גם הם ומשפחותיהם יכולים חלילה להיפגע מכך,למשל שבעקבות זה שאותם חיילים יגרשו יהודים מיהודה-ושומרון וימסרו את האדמות לערבים הנאצים אז בעקבות כך הערבים המוסלמים הנאצים יש"ו-שר"י יוכלו לירות טילים שיפגעו חלילה במשפחותיהם של אותם חיילי-צה"ל ושוטרי-מג"ב לא?

כי בסך-הכל 90% מחיילי-צה"ל ושוטרי-מג"ב אפילו שהם חילוניים הם בעד תורת-ישראל וארץ-ישראל והם גם ברובם שונאים את האויב הערבי-הנאצי יש"ו-שר"י,אז תגיד לי חיים איך אתה מסביר את הטירוף הזה? מה הם לא מבינים שהמעשים שהשליטים הבוגדים  מהערב-רב ששולטים במדינה רוצים שהם יעשו כגון:גירוש יהודים מביתם,הגנה על חיי ערבים "חפים-מפשע" וכדומה רעים גם בשבילהם ובשביל קרוביהם?

למה הם לא עושים מרד ומסרבים לפקודות האנטישמיות של הבוגדים מהערב-רב?
כי אם הם יעשו מרד המוני אז לא יהיה מי שיבצע את הפקודות האנטישמיות האלו לא?

מנותק joni4ce

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #21 ב- : יוני 02, 2009, 08:51:42 »
בס"ד

שלום לך חיים!!

ברוך השם התנועה שלנו צוברת כסף כוח ואנשים במרוצת הזמן ובהתאם היא גם מושכת את תשומת ליביהם של גורמים אניטיהודיים ואנטיארצישראליים (ישנן שמועות על המוסד הישראלי) הרוצים להביא לסיומו של תהליך מבורך זה על ידי כך שיחסלו את "ראשו של הנחש" הלוא הוא אתה!! והגוף ימות מאליו.
לכן שאלתי הי כזו:" האם יש לך מאבטחים או שומרי ראש כלשהם שישמרו על האוצר היקר הזה שנקרא חיים בן פסח ואם לאו אנא הגד לנו מה עלינו לעשות בשביל להביא לבטחונך שחס ושלום לא יהיה גורלך כגורל עטרת ראשנו הרב מאיר כהנא השם יקום דמו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #22 ב- : יוני 03, 2009, 20:07:07 »
בס"ד

חיים ידידי היקר מחילה עם אני משגע אותך בשאלותי,הפעם אני ישאל אותך איך היית מטפל בפשע במדינת-ישראל? אני מתכוון למשל לסוחרי-הסמים,לפשיעת-הרחוב שמצויא בעיקר בקרב בני-הנוער,בעברייני-המין,בעבריינים שלוקחים פרוטקשן ובכלל בכל הפשיעה-הפלילית שלידיעתך לצערי הרב גואה מאוד וכפי שאתה יודע המשטרה לא עושה כלום כי היא עסוקה בגירוש יהודים מאדמתם.

אז איך היית מטפל בפשע חיים?

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #23 ב- : יוני 03, 2009, 20:50:36 »
חיים היקר שלום!
שאלה:
ידוע שמה שמניע את המוסלמים הטרוריסטים הנאצים לרצוח, ולבצע טרור ,ולנסות לאסלם את העולם זה האידיאולוגיה של האיסלאם והדת הנאצית שלהם או יותר נכון הכת הנאצית שלהם, אך מה מניע שמאלנים לתמוך בהם? הרי אין להם איזו אידיאולוגיה מטורפת שמניע אותם לבגוד במדינה שלהם ולתמוך בערבים הטרוריסטים הנאצים, אז איך בנאדם שלא שטפו לו את המוח עם שינאה ואידיאולוגיה מסוכנת כמו האיסלאם והוא נולד נורמלי לחלוטין מגיע למצב של חשיבה כזאת מעוותת שישראל היא זאת שאשמה בכל המלחמות, והטרור של הערבים המוסלמים הנאצים הוא מוצדק, וישראל היא זאת שצריכה להשתנות, והמוסלמים הטרוריסטים הנאצים הם האנשים הנאורים, ובקיצור איך בנאדם ממוצע הופך לשמאלני בוגד? האם זה שינאה עצמית? האם זה חולשת אופי? האם זה שניהם?
אשמח לשמוע את תגובתו של חיים בן פסח באחד הקליפים שלו.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #24 ב- : יוני 05, 2009, 15:15:55 »
חיים שלום רב,
האם שמעת עלג'ון גונתר דין שהיה שגריר ארה"ב בביירות ? לאחרונה הוא הוציא ספר בוא הוא טוען כי ישראל ניסתה להתנקש בחייו. האם זה מקרה שהוא בחר להוציא דיבה על ישראל דוקא בעת הזאת ?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1090282.html

ציטוט
באוגוסט 1980 נסע דין בלבנון עם אשתו, בתו וארוסה. בשיירה שבה נסעו היו שלושה כלי רכב. כשהיו מחוץ לביירות נורה לפתע לעברם טיל מן המארב ונפתחה עליהם אש מכלי נשק אוטומטיים. איש מהם לא נפגע. בספרו, "אזורים מסוכנים: מלחמתו של דיפלומט למען אינטרסים אמריקאיים", כותב דין: "הטיל וכלי הנשק יוצרו בארצות הברית וסופקו לישראל, שהשתמשה בהם כדי לחסל דיפלומט אמריקאי".

לדבריו, משרד החוץ האמריקאי פתח בחקירה, שתוצאותיה מעולם לא נמסרו לו. דין החליט לנהל חקירה משלו. מומחים בוואשינגטון גילו לו, כי ישראל העבירה כלי נשק שסיפקה לה ארה"ב לאחת המיליציות הנוצריות בלבנון, מבעלות בריתה. "אני יודע בביטחון מוחלט כי המוסד, סוכנות המודיעין הישראלית, היה מעורבת בהתקפה באופן כלשהו", הוא מסכם את הפרשה. "ללא ספק, בעלת בריתנו ישראל, באמצעות שליחיה, ניסתה להרוג אותי".