כתב נושא: משבר  (נקרא 59088 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #175 ב- : מרץ 07, 2007, 16:58:14 »
הכוונות של יגאל עמיר היו טובות..
לרצוח זה לר כוונה טובה .
בס"ד
נכון לרצוח זה לא כוונה טובה כמו רבין, על פי תורת ישראל יגאל עמיר לא רצח.
יגאל עמיר גואל ישראל!
זה שקר, בתורה לא רשום דבר על יגאל עמיר אז איך ייתכן "שע"פ התורה יגאל עמיר לא רוצח"?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #176 ב- : מרץ 07, 2007, 18:43:47 »
לרצוח זה לר כוונה טובה .
בס"ד
יגאל עמיר גואל ישראל!
זה שקר, בתורה לא רשום דבר על יגאל עמיר אז איך ייתכן "שע"פ התורה יגאל עמיר לא רוצח"?
בס"ד
מה הקשר ליגאל עמיר?
בתורה יש משהו מעל "אל תרצח" שזה "הצלת נפשות" לכן זה לא נחשב בכלל רצח.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #177 ב- : מרץ 07, 2007, 20:08:17 »
לרצוח זה לר כוונה טובה .
בס"ד
יגאל עמיר גואל ישראל!
בס"ד
מה הקשר ליגאל עמיר?
בתורה יש משהו מעל "אל תרצח" שזה "הצלת נפשות" לכן זה לא נחשב בכלל רצח.
מה הקשר להצלת נפשות ורצח? הוא רצח אין קשר להצלת נפשות כי הוא לא הציל רק הרג .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #178 ב- : מרץ 07, 2007, 20:20:49 »
בס"ד
לא בכלל לא הייתה פה הצלת נפשות ממש לא...
מחבלים הפסיקו להשתחרר עם דם על היידים, פיגועים ירדו ביותר ממחצית, שטחים לא נמסרו נשק ממשלת ישראל לא הועבר למחבלים ופה אין הצלת נפשות בכלל אין...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #179 ב- : מרץ 08, 2007, 07:16:52 »
בס"ד
מחבלים הפסיקו להשתחרר עם דם על היידים, פיגועים ירדו ביותר ממחצית, שטחים לא נמסרו נשק ממשלת ישראל לא הועבר למחבלים ופה אין הצלת נפשות בכלל אין...
שטחים כן נמסרו, כן יש העברת נשק, כן משחריים מחבלים .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #180 ב- : מרץ 08, 2007, 12:29:27 »
בס"ד
בס"ד
נכון רבין עשה את זה.
ועל פי תורת ישראל שהקדוש ברוך! הוא נתן לנו!
מי שמגדיר אותו כרוצח טועה טעות חמורה בל תתוקן כולל זה שהוא הולך נגד התורה שהקדוש ברוך הוא נתן לנו!
ונגד מה שהוא מצווה אותנו!
ללא ספק יגאל עמיר!
גואל ישראל!
« עריכה אחרונה: מרץ 08, 2007, 12:36:46 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #181 ב- : מרץ 08, 2007, 16:05:41 »
בס"ד
בס"ד
נכון רבין עשה את זה.
וגם שרון, פרס וביבי .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #182 ב- : מרץ 08, 2007, 16:26:48 »
בס"ד
בס"ד
נכון רבין עשה את זה.
וגם שרון, פרס וביבי .
בס"ד
ומה הקשר פה בדיוק?
מה ניראה לך שהרג אחד יעצור את הכול?
אתה ניראה לי לא קראת את המאמר שלי בנושא.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #183 ב- : מרץ 08, 2007, 20:47:13 »
בס"ד
בס"ד
נכון רבין עשה את זה.
וגם שרון, פרס וביבי .
בס"ד
ומה הקשר פה בדיוק?
מה ניראה לך שהרג אחד יעצור את הכול?
הקשר הוא שאתה אמרת שיגאל עמיר עצר את כל זה, וזה מוכיח שאתה טועה, סוף דיון .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #184 ב- : מרץ 08, 2007, 21:38:41 »
בס"ד
עצר תהליכים ספציפים!
סוף דיון?
יגאל עמיר פעל על פי תורת ישראל בעזרת הקדוש ברוך הוא!
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #185 ב- : מרץ 08, 2007, 22:23:55 »
בס"ד
עצר תהליכים ספציפים!
סוף דיון?
אם הקדוש ברוך הוא היה איתו למה הוא בכלא עכשיו?
וחוץ מזה כמו שאני חוזר שוב ואומר התלהיכים מעולם לא נעצרו הם הומשכו .
והוא לא פעל ע"פ תורת ישראל די לשקר, אם הוא היה פועל כך הוא לא היה רוצח, ואני מקדים תרופה למכה ואומר שהוא לא גאל אף אחד מאחר ואחרי הרצח המשיכו את רבין אז זהו, ותמיד יהיה מי שימשיך אותם .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #186 ב- : מרץ 08, 2007, 22:41:43 »
בס"ד
עצר תהליכים ספציפים!
סוף דיון?
והוא לא פעל ע"פ תורת ישראל די לשקר, אם הוא היה פועל כך הוא לא היה רוצח, ואני מקדים תרופה למכה ואומר שהוא לא גאל אף אחד מאחר ואחרי הרצח המשיכו את רבין אז זהו, ותמיד יהיה מי שימשיך אותם .
בס"ד
אם הייתה קצת מבין לא הייתה אומר את זה, ידוע שצדיקים מתייסרים בעולם הזה מה זה? הכול גופני חומרי אתה יודע מה מחכה לגואל ישראל בעולם הבא?...
תאמין לי שהקדוש ברוך הוא! לא שוכח שום צדיק יהודי.
ואתה כרגע משקר לעצמך ומסלף את התורה הקדושה! אני ממש מתבייש שיהודי מדבר ככה!
כי אם הייתה מבין בתורה והיה לך תרי"ג מצוות לא הייתה מדבר ככה, כי הייתה מבין את העניין.
ואין לך מה להקדים תרופה למכה,
יגאל עמיר גואל ישראל!
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #187 ב- : מרץ 08, 2007, 22:59:10 »
בס"ד
עצר תהליכים ספציפים!
סוף דיון?
בס"ד
אם הייתה קצת מבין לא הייתה אומר את זה, ידוע שצדיקים מתייסרים בעולם הזה מה זה? הכול גופני חומרי אתה יודע מה מחכה לגואל ישראל בעולם הבא?...
תאמין לי שהקדוש ברוך הוא! לא שוכח שום צדיק יהודי.
ואתה כרגע משקר לעצמך ומסלף את התורה הקדושה! אני ממש מתבייש שיהודי מדבר ככה!
כי אם הייתה מבין בתורה והיה לך תרי"ג מצוות לא הייתה מדבר ככה, כי הייתה מבין את העניין.
ואין לך מה להקדים תרופה למכה,
יגאל עמיר גואל ישראל!
טוב עזוב אני מדבר אל הקיר, אתה בכלל לא מדבר לעניין .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #188 ב- : מרץ 08, 2007, 23:20:34 »
בס"ד
אני לא מדבר לעניין?...
תראה מה כתבת ותחזור אליי עם תשובה, אתה יכול לשאול רב בנושא של הצלת נפשות וניראה מה הוא יגיד לך ואל תתחיל לי עכשיו עם "הוא לא הציל אף אחד וכו" כי אם הייתה קורא את המאמר שכתבתי בעניין לא הייתה מדבר ככה והוא פה בפורום השקעתי עליו בגלל להראות שהוא כן עצר הרצח יהודים וחלוקת שטחים לא באתי לבלבל את השכל.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #189 ב- : מרץ 08, 2007, 23:35:45 »
בס"ד
אני לא מדבר לעניין?...
תראה מה כתבת ותחזור אליי עם תשובה, אתה יכול לשאול רב בנושא של הצלת נפשות וניראה מה הוא יגיד לך ואל תתחיל לי עכשיו עם "הוא לא הציל אף אחד וכו" כי אם הייתה קורא את המאמר שכתבתי בעניין לא הייתה מדבר ככה והוא פה בפורום השקעתי עליו בגלל להראות שהוא כן עצר הרצח יהודים וחלוקת שטחים לא באתי לבלבל את השכל.
אבל זה הנקודה שהוא לא !

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #190 ב- : מרץ 08, 2007, 23:47:54 »
בס"ד
אני לא מדבר לעניין?...
אבל זה הנקודה שהוא לא !
בס"ד
שוב אתה לא מקשיב למה שאני אומר לך למאמר שכתבתי ותבין.
רבין לא היה אכפת לו מהעם בניגוד לרוב, הוא רצח והשפיל יהודים על עוד הוא היה בשלטון מאשרס שלך לי בפרטי גם סיפור מרגש על יהודי שנרצח בדם קר על ידי רבין כאשר הוא היה ראש ממשלה ורבין שלך אנסים לרצוח אותו מיריה במסוק, עזוב אתה כניראה לא רוצה להבין זה הבעיה במי מדובר שלא נדבר על חלוקת שטחים ופיגועים (ואל תגיד לי המשיכו להיות פיגועים כי הכמות ירדה יותר מחצי)
על כל מקרה יגאל פעל על פי תורת ישראל יש לו תרי"ג מצוות לומד גמרא מבין עניין התייעץ עם רבנים ואם אתה לא מבין את זה פה הבעיה שלך מול התורה הקדושה שנתן לנו הקדוש ברוך הוא!
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #191 ב- : מרץ 09, 2007, 07:09:00 »
בס"ד
אני לא מדבר לעניין?...
אבל זה הנקודה שהוא לא !
בס"ד
שוב אתה לא מקשיב למה שאני אומר לך למאמר שכתבתי ותבין.
רבין לא היה אכפת לו מהעם בניגוד לרוב, הוא רצח והשפיל יהודים על עוד הוא היה בשלטון מאשרס שלך לי בפרטי גם סיפור מרגש על יהודי שנרצח בדם קר על ידי רבין כאשר הוא היה ראש ממשלה ורבין שלך אנסים לרצוח אותו מיריה במסוק, עזוב אתה כניראה לא רוצה להבין זה הבעיה במי מדובר שלא נדבר על חלוקת שטחים ופיגועים (ואל תגיד לי המשיכו להיות פיגועים כי הכמות ירדה יותר מחצי)
על כל מקרה יגאל פעל על פי תורת ישראל יש לו תרי"ג מצוות לומד גמרא מבין עניין התייעץ עם רבנים ואם אתה לא מבין את זה פה הבעיה שלך מול התורה הקדושה שנתן לנו הקדוש ברוך הוא!
יגאל אמיר רוצח, ולך שטפו את המוח זה הכל .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #192 ב- : מרץ 09, 2007, 12:21:37 »
בס"ד
יגאל עמיר גואל ולך שטפו את המוח בזיבולים שמלאנים, אתה פועל כרגע נגד מה שהקדוש ברוך הוא מצווה אותנו! ונגד תורתו! שהוא נתן לנו הקדושה!
תמשיך ככה ניראה לאיפה תגיע בצורה הזאת, יגאל עמיר גואל ישראל בלי ספק בכלל רבין רוצח ימ"ש וזכרו.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #193 ב- : מרץ 09, 2007, 13:53:22 »
בס"ד
יגאל עמיר גואל ולך שטפו את המוח בזיבולים שמלאנים, אתה פועל כרגע נגד מה שהקדוש ברוך הוא מצווה אותנו! ונגד תורתו! שהוא נתן לנו הקדושה!
תמשיך ככה ניראה לאיפה תגיע בצורה הזאת, יגאל עמיר גואל ישראל בלי ספק בכלל רבין רוצח ימ"ש וזכרו.
מאיפה אתה יודע שזה מה שהקדוש ברוך הוא מצווה אותנו ?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #194 ב- : מרץ 09, 2007, 13:55:12 »
בס"ד
טוב תשמע עכשיו כבר באמת הדיון הזה נהיה מצחיק...
מה זה התורה? מי נתן לנו אותה? למה נתן לנו אותה?...
תעשה חושבים עם עצמך אם הייתה לומד גמרא, הלכה מצוות הייתה מבין מה מה קרה פה ובטח ובטח שזה לא רצח מי שאומר על זה רצח כופר הולך נגד התורה שהקדוש ברוך הוא! נתן לנו!
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #195 ב- : מרץ 09, 2007, 14:20:45 »
בס"ד
תעשה חושבים עם עצמך אם הייתה לומד גמרא, הלכה מצוות הייתה מבין מה מה קרה פה ובטח ובטח שזה לא רצח מי שאומר על זה רצח כופר הולך נגד התורה שהקדוש ברוך הוא! נתן לנו!
בהחלט הדיון הזה נעשה מצחיק, ואתה הוא המצחיק כאן, פשוט אין לי מילים  שאתה מדבר בשמו של התורה או הקדוש ברוך הוא .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #196 ב- : מרץ 09, 2007, 15:31:34 »
בס"ד
בהחלט הדיון הזה נעשה מצחיק, ואתה הוא המצחיק כאן, פשוט אין לי מילים  שאתה מדבר בשמו של התורה או הקדוש ברוך הוא .
בס"ד
תשמע רציני זה גובל בפיגור כבר, אני מדבר בשמו? הוא הרי מצווה אותך בתורה למה הוא נתן לך אותה? שתלך בדרכה! תשמור את החוקים והמצוות שלו ואני מצחיק פשוט אין מילים רציני זה שלא למדת בחיים שלך את הנושאים הללו זה רק מראה כמה אתה לא מבין כלום כי אם הייתה לומד כמו יגאל עמיר וגם אם הייתה רוצה לא הייתה מגיע לחוכמה שלו בכל רמה אפשרית הבן אדם גאון יש לו IQ נדיר בחברה הישראלית של מחוננים אם הייתה לומד בישיבות הגבוהות שהוא למד בצורת הלימדה הקשה מגיל צעיר לא הייתה מדבר, ה' יעזור שיש אנשים כמוך שחושבים דברים כאלה פשוט בושה הקדוש ברוך הוא! מצווה אותנו דברים ואתה בשיא הרצינות לא מתייחס וגם אומר שהם שקרים ומהלל את רבין יפה לך ממה כל הכבוד שיש יהודים כמוך בעם שלנו.
יגאל עמיר גואל ישראל גיבור וצדיק!
רבין רוצח ימ"ש שנשרף בגיהנום.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משבר
« להגיב #197 ב- : מרץ 09, 2007, 15:45:44 »
בס"ד
בס"ד
תשמע רציני זה גובל בפיגור כבר, אני מדבר בשמו? הוא הרי מצווה אותך בתורה למה הוא נתן לך אותה? שתלך בדרכה! תשמור את החוקים והמצוות שלו ואני מצחיק פשוט אין מילים רציני זה שלא למדת בחיים שלך את הנושאים הללו זה רק מראה כמה אתה לא מבין כלום כי אם הייתה לומד כמו יגאל עמיר וגם אם הייתה רוצה לא הייתה מגיע לחוכמה שלו בכל רמה אפשרית הבן אדם גאון יש לו IQ נדיר בחברה הישראלית של מחוננים אם הייתה לומד בישיבות הגבוהות שהוא למד בצורת הלימדה הקשה מגיל צעיר לא הייתה מדבר, ה' יעזור שיש אנשים כמוך שחושבים דברים כאלה פשוט בושה הקדוש ברוך הוא! מצווה אותנו דברים ואתה בשיא הרצינות לא מתייחס וגם אומר שהם שקרים ומהלל את רבין יפה לך ממה כל הכבוד שיש יהודים כמוך בעם שלנו.
יגאל עמיר גואל ישראל גיבור וצדיק!
רבין רוצח ימ"ש שנשרף בגיהנום.

חחחחחח אני מהלל את יצחק רבין, שקרים, חחח אתה משעשע עם הסילופים שלך. פשוט אני לא מתייחס כי אני חוזר תמיד על אתו דבר מהסיבה שאתה חוזר על אותו דבר כל הזמן וזה פשוט לא נקלט אצלך, כי תאמין לי מרוב שאתה חוזר על אותו דבר כמו תקליט שבור כי מה לעשות את אטום, אני יודע כבר מה תגיד מראש .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משבר
« להגיב #198 ב- : מרץ 09, 2007, 15:54:03 »
בס"ד
מה לעשות מי שכופר בתורה שלנו שנתן לנו הקדוש ברוך הוא!
תמיד יכפור זה מתחיל בקטן אם הייתה מבין לא הייתה מדבר ככה בכלל אתה האטום שלא מבין מה זה דין רודף שיש עליו מה זה הצלת נפש לעומת אל תרצח והכול מוסבר במאמר כניראה שאתה פוחד לקרוא אותו מלשמוע את האמת תמשיך לסלף ולשקר ניראה לאן תגיע עם דעות שמלאניות ברצח יצחק רבין ממש יפה לך הרבה זמן לא פגשתי מישהו שאומר שהוא ימני ואומר "רצח רבין"
תכבה את הטלווזיה בבית שלך התשקורת עשתה את העבודה.
יגאל=גואל