כתב נושא: חדש פה  (נקרא 14730 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
חדש פה
« להגיב #25 ב- : פברואר 21, 2007, 01:17:43 »
כנס להודעות שלו ותראה,אתה מקיש על השם ורואה הודעות אחרונות.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
חדש פה
« להגיב #26 ב- : פברואר 21, 2007, 03:53:19 »
את בן פסח אני מבין הוא אבוד כבר אבל אתם צעירים ומבולבלים ואני לא נדחף אני מגשש לראות אם יש פה מישהו עם קצת שכל בראש בייקר לדעתי הוא אחד כזה
וכהנא צדק אתה ממש בריון לא שאתה מאיים עליי כי גם באלימות שאותה אני מתעב אני בטוח שאני גובר עליך בנקל אולם שאני התכוונתי שתתעמת איתי
התכוונתי שתעשה זאת אינטלקטואלית, הוי מה עשיתי כעת את מגרד את ראשך עם מילון ביד וחבר טלפוני רק לנסות ולהבין מה אני כותב לך,
עצוב שאלה הם פני הימין הרדיקלי בישראל, במקום לנצח אותי בהוכחות ובדיון תרבותי אתם מפסידים לי כל פעם בקללות משעממות.

הסיבה היחידה שכתבתי באשכול זה רק כי גם אני חדש אבל שיהיה אני לא אפריע לאשכול היקר שלך יותר יקירי

אלימות שאותה אני מתעב ....  יקירי

אשכרה קוקסינל.   ;D
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
חדש פה
« להגיב #27 ב- : פברואר 21, 2007, 07:30:09 »
את בן פסח אני מבין הוא אבוד כבר אבל אתם צעירים ומבולבלים ואני לא נדחף אני מגשש לראות אם יש פה מישהו עם קצת שכל בראש בייקר לדעתי הוא אחד כזה
וכהנא צדק אתה ממש בריון לא שאתה מאיים עליי כי גם באלימות שאותה אני מתעב אני בטוח שאני גובר עליך בנקל אולם שאני התכוונתי שתתעמת איתי
התכוונתי שתעשה זאת אינטלקטואלית, הוי מה עשיתי כעת את מגרד את ראשך עם מילון ביד וחבר טלפוני רק לנסות ולהבין מה אני כותב לך,
עצוב שאלה הם פני הימין הרדיקלי בישראל, במקום לנצח אותי בהוכחות ובדיון תרבותי אתם מפסידים לי כל פעם בקללות משעממות.

הסיבה היחידה שכתבתי באשכול זה רק כי גם אני חדש אבל שיהיה אני לא אפריע לאשכול היקר שלך יותר יקירי

אלימות שאותה אני מתעב ....  יקירי

אשכרה קוקסינל.   ;D
או "אוכל איברי מין מוסלמים".
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חדש פה
« להגיב #28 ב- : פברואר 21, 2007, 12:09:16 »
לצערי פופאי צודק, אסור לחברי הפורום להשתמש באלימות מילולית נגדו ונגד שמאלנים אחרים שבאים לפורום. זה הורס את התדמית של התנועה ושל הימין בכלל. עלינו לנהוג כבני אדם מתורבתים אם ברצוננו להמשיך הלאה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חדש פה
« להגיב #29 ב- : פברואר 21, 2007, 12:11:01 »

מר פופאי היקר, אתה חושב שאתה חכם גדול, אך למעשה אתה עוד אליטיסט שחי בעולם אחר. למה שלא תנסה לפקוח את העיניים? לא יקרה לך כלום אם תנסה. אם אתה מעוניין בעימות אינטלקטואלי, אז אין בעיה. אני תמיד אהיה כאן כדי "לכסח" אותך (אינטלקטואלית, לא פיזית ובלי קללות שגם אני לא כל כך אוהב).

בייקר

• אורח
חדש פה
« להגיב #30 ב- : פברואר 21, 2007, 12:29:00 »
אבל פופאי בורח מהתמודדות אינטלקטואלית.הוא זורק אמירה סתמית ונמלט.
למשל" עז שם של ערס"אפילו שזה הכינוי של הטנק של קהלני ברמת הגולן במלחמת יום כיפור:"עז 77"

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חדש פה
« להגיב #31 ב- : פברואר 21, 2007, 12:35:05 »
אני חושב שלא כדאי לחסום את הבוגד הזה. הוא נותן לנו את היכולת לאמן את חברינו באומנות הוויכוח. אחת מהמטרות החשובות ביותר של תנועתנו היא לאמן וללמד את הנוער היהודי בוויכוחים, נימוקים, עימותים, והתנצחויות. אני יודע שזה מגעיל ומקומם, אולם זה תרגיל יותר יעיל.

בכל מקרה, בסוף הוא יעזוב בעצמו.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חדש פה
« להגיב #32 ב- : פברואר 21, 2007, 12:43:38 »
אתה צודק בהחלט, חיים. מאז שאני צופה בתוכניות הימין האמיתי וגולש בפורום הזה, אף אחד לא יכול להתווכח איתי על האמת.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
חדש פה
« להגיב #33 ב- : פברואר 21, 2007, 14:33:06 »
מסכים עם חיים ועם לומינוס. כמה שפחות לקלל, כמה שיותר להתעמת בכבוד. יש לנו "קייס" טוב. אין סיבה לרדת לרמה שרק תבזה אותנו ותיצור סביבנו תדמית של חסרי-יכולת להתווכח במישור השִׂכלי (שזה בדיוק מה שהמתנגדים שלנו רוצים ליצור). עלינו תמיד לשאוף לידע, לחוכמה וְלִבקיאוּת, וּבנוסף- לִמצויינוּת בּרטוריקה, להבנה איך להתנצח ואיך לנצח בוויכוח. לדעתי, זה בדיוק מה שחיים מנסה ללמד אותנו בתכניות שלו.

כדור הצעיר, שעליו מוטלת השליחוּת להמשיך את הדרך- עלינו גם לדעת את האמת, וגם לדעת איך להסביר וּלהוכיח אותה.

עוּבדוֹת כמו: פרשת חטיפת התינוקות מתימן, פרשת אלטלנה, פרשת יואל בראנט והסוכנות היהודית בתקופת השואה, העובדה שהאצ"ל והלח"י הם אלה שגרמוּ לַבּריטים לעזוב את הארץ ב-1948, העובדה שהליגה להגנה יהודית היא זו שהביאה לשחרורם של יהודי בריה"מ לשעבר, וכו'.. --

כל אלה מהווֹת אמת שאנו מחוייבים בהכרתהּ! זהוּ ידע חשוב מִבחינתנוּ, שלא מלמדים בבית-הספר. התכניות של חיים הן איפוא בית-הספר. וּבנוסף, הן גם שיעורים מצויינים בתורת-הוויכוח.

*זאת* היא הדרך שלנוּ.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
חדש פה
« להגיב #34 ב- : פברואר 21, 2007, 14:43:52 »
אני חושב שלא כדאי לחסום את הבוגד הזה. הוא נותן לנו את היכולת לאמן את חברינו באומנות הוויכוח. אחת מהמטרות החשובות ביותר של תנועתנו היא לאמן וללמד את הנוער היהודי בוויכוחים, נימוקים, עימותים, והתנצחויות. אני יודע שזה מגעיל ומקומם, אולם זה תרגיל יותר יעיל.

בכל מקרה, בסוף הוא יעזוב בעצמו.
חיים הוא כבר עזב כי אין לו מה להגיד מה לעשות השקר לא יכול להתמודד מול האמת.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i