שונות > מה שבראש

חדש פה

<< < (6/7) > >>

בייקר:
כנס להודעות שלו ותראה,אתה מקיש על השם ורואה הודעות אחרונות.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: פופאי על פברואר 20, 2007, 20:54:14 ---את בן פסח אני מבין הוא אבוד כבר אבל אתם צעירים ומבולבלים ואני לא נדחף אני מגשש לראות אם יש פה מישהו עם קצת שכל בראש בייקר לדעתי הוא אחד כזה
וכהנא צדק אתה ממש בריון לא שאתה מאיים עליי כי גם באלימות שאותה אני מתעב אני בטוח שאני גובר עליך בנקל אולם שאני התכוונתי שתתעמת איתי
התכוונתי שתעשה זאת אינטלקטואלית, הוי מה עשיתי כעת את מגרד את ראשך עם מילון ביד וחבר טלפוני רק לנסות ולהבין מה אני כותב לך,
עצוב שאלה הם פני הימין הרדיקלי בישראל, במקום לנצח אותי בהוכחות ובדיון תרבותי אתם מפסידים לי כל פעם בקללות משעממות.

הסיבה היחידה שכתבתי באשכול זה רק כי גם אני חדש אבל שיהיה אני לא אפריע לאשכול היקר שלך יותר יקירי

--- סוף ציטוט ---

אלימות שאותה אני מתעב ....  יקירי

אשכרה קוקסינל.   ;D

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: דוקא_כך על פברואר 21, 2007, 03:53:19 ---
--- ציטוט של: פופאי על פברואר 20, 2007, 20:54:14 ---את בן פסח אני מבין הוא אבוד כבר אבל אתם צעירים ומבולבלים ואני לא נדחף אני מגשש לראות אם יש פה מישהו עם קצת שכל בראש בייקר לדעתי הוא אחד כזה
וכהנא צדק אתה ממש בריון לא שאתה מאיים עליי כי גם באלימות שאותה אני מתעב אני בטוח שאני גובר עליך בנקל אולם שאני התכוונתי שתתעמת איתי
התכוונתי שתעשה זאת אינטלקטואלית, הוי מה עשיתי כעת את מגרד את ראשך עם מילון ביד וחבר טלפוני רק לנסות ולהבין מה אני כותב לך,
עצוב שאלה הם פני הימין הרדיקלי בישראל, במקום לנצח אותי בהוכחות ובדיון תרבותי אתם מפסידים לי כל פעם בקללות משעממות.

הסיבה היחידה שכתבתי באשכול זה רק כי גם אני חדש אבל שיהיה אני לא אפריע לאשכול היקר שלך יותר יקירי

--- סוף ציטוט ---

אלימות שאותה אני מתעב ....  יקירי

אשכרה קוקסינל.   ;D

--- סוף ציטוט ---
או "אוכל איברי מין מוסלמים".

DJ Luminus:
לצערי פופאי צודק, אסור לחברי הפורום להשתמש באלימות מילולית נגדו ונגד שמאלנים אחרים שבאים לפורום. זה הורס את התדמית של התנועה ושל הימין בכלל. עלינו לנהוג כבני אדם מתורבתים אם ברצוננו להמשיך הלאה.

DJ Luminus:

--- סוף ציטוט ---

מר פופאי היקר, אתה חושב שאתה חכם גדול, אך למעשה אתה עוד אליטיסט שחי בעולם אחר. למה שלא תנסה לפקוח את העיניים? לא יקרה לך כלום אם תנסה. אם אתה מעוניין בעימות אינטלקטואלי, אז אין בעיה. אני תמיד אהיה כאן כדי "לכסח" אותך (אינטלקטואלית, לא פיזית ובלי קללות שגם אני לא כל כך אוהב).

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה