כתב נושא: המקום הכי קר בעולם!  (נקרא 2295 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המקום הכי קר בעולם!
« ב- : מרץ 31, 2009, 20:35:33 »
בכנסת:
119  מתחת  לאפס...
(חוץ  מד"ר בן ארי).

מנותק המנטרל העברי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #1 ב- : מרץ 31, 2009, 21:25:06 »
בכנסת:
119  מתחת  לאפס...
(חוץ  מד"ר בן ארי).
119 מתחת לאפס המוחלט!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #2 ב- : מרץ 31, 2009, 23:56:50 »
לצערי אני חייב לחלוק, בדיחות הדעת זה דבר נחמד, ישנם כמה וכמה פרלמנטרים ואנשים ראויים ראויים שנמצאים בכנסת גם אם אין אנחנו רואים איתם עין בעין בנושאים שונים- להלן רשימה חלקית:
יוסי פלד, משה יעלון, גדעון סער, יובל שטייניץ, אריה אלדד, גלעד ארדן, ציפי חוטובלי, אורי אורבך, דניאל הרשקוביץ, יעקב נאמן, יעקב כץ, מאיר פורוש, בני בגין, עוזי לנדאו, דני איילון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #3 ב- : אפריל 01, 2009, 13:50:40 »
נץ אבל יוסי פלד ובני בגין אכזבו אותי, הם עכשיו בין רשימת השרים 'בלי תיק' שהם באים לעבודה ואין להם עבודה
וסוף חודש מקבלים צ'ק של 36 אלף ש"ח ועוד עם כל ההטבות של המדינה אם זה מזכירה, רכב, נהג, מאבטחים, טיסות לחו"ל וכו'...
הם היו צריכים לקום ולהגיד שהם לא מוכנים לקבל זאת כי זה לא יתכן שהם שותים לנו את המיסים בזמן שיש כ"כ הרבה
עוני ואבטלה במדינה.
זה דבר לא מוסרי מה שהם עשו!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #4 ב- : אפריל 01, 2009, 17:01:46 »
נץ אבל יוסי פלד ובני בגין אכזבו אותי, הם עכשיו בין רשימת השרים 'בלי תיק' שהם באים לעבודה ואין להם עבודה
וסוף חודש מקבלים צ'ק של 36 אלף ש"ח ועוד עם כל ההטבות של המדינה אם זה מזכירה, רכב, נהג, מאבטחים, טיסות לחו"ל וכו'...
הם היו צריכים לקום ולהגיד שהם לא מוכנים לקבל זאת כי זה לא יתכן שהם שותים לנו את המיסים בזמן שיש כ"כ הרבה
עוני ואבטלה במדינה.

אתה מכיר בנאדם שאם היו מציאים לו 36 אלף שקל כל חודש הוא לא היה לוקח את זה? הבעיה היא לא באנשים אלא בחוקה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #5 ב- : אפריל 01, 2009, 18:19:30 »
עוני ואבטלה במדינה.
השאלה מה עושה השר (ללא תיק) עם הטייטל, הוא עדיין בעל קול בהצבעות ממשלה (דבר חשוב ביותר), ישנם שרים בלי תיק אבל כאלה שנמצאים קרוב לאוזנו של ראש הממשלה ובעלי השפעה על החלטותיו, מעבר לזה, גם עם עצם היותך שר ללא תיק, אתה עדיין יכול לקדם דברים (עצם המצאותך הן ברשות המחוקקת וןהן במבצעת נותן לך הרבה כוח בידיים, שוב השאלה אם אתה סתם מבזבז כספי ציבור או שאתה באמת מייצג את העם בממשלה ובכנסת, זאת שאלת מליון הדולר, אם ח"כ ושר ללא תיק עשה את מה שהוא צריך לעשות ואף מעבר לזה (והרשימה שהבאתי הם אכן אנשים כאלו) הוא שווה כל שקל במשכורת שלו ובשאר הדברים שהוא צריך למען פעילותו הציבורית (מה שצריך לעשות הוא לצאת כנגד ח"כ שלא עובד, נעדר מהכנסת ללא סיבה, ומבזבז כספי ציבור לשווא, נגד דוגמא כזו צריך להטיל סנקציות פרטניות כגון הורדה במשכורת, לקיחת נהג/רכב, קיצוץ בתקציב הקשר לבוחר, לקיחת מזכירה, קיצוץ בעוזרים פרלמנטריים וכו' וכו').
כאשר מי שיקבע את זה תהיה ועדת האתיקה של הכנסת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המקום הכי קר בעולם!
« להגיב #6 ב- : אפריל 01, 2009, 20:16:39 »
השאלה מה עושה השר (ללא תיק) עם הטייטל, הוא עדיין בעל קול בהצבעות ממשלה (דבר חשוב ביותר), ישנם שרים בלי תיק אבל כאלה שנמצאים קרוב לאוזנו של ראש הממשלה ובעלי השפעה על החלטותיו, מעבר לזה, גם עם עצם היותך שר ללא תיק, אתה עדיין יכול לקדם דברים (עצם המצאותך הן ברשות המחוקקת וןהן במבצעת נותן לך הרבה כוח בידיים, שוב השאלה אם אתה סתם מבזבז כספי ציבור או שאתה באמת מייצג את העם בממשלה ובכנסת, זאת שאלת מליון הדולר, אם ח"כ ושר ללא תיק עשה את מה שהוא צריך לעשות ואף מעבר לזה (והרשימה שהבאתי הם אכן אנשים כאלו) הוא שווה כל שקל במשכורת שלו ובשאר הדברים שהוא צריך למען פעילותו הציבורית (מה שצריך לעשות הוא לצאת כנגד ח"כ שלא עובד, נעדר מהכנסת ללא סיבה, ומבזבז כספי ציבור לשווא, נגד דוגמא כזו צריך להטיל סנקציות פרטניות כגון הורדה במשכורת, לקיחת נהג/רכב, קיצוץ בתקציב הקשר לבוחר, לקיחת מזכירה, קיצוץ בעוזרים פרלמנטריים וכו' וכו').
כאשר מי שיקבע את זה תהיה ועדת האתיקה של הכנסת.

צודק ידידי, ניתן לזמן לעשות את שלו אני מקווה שנמשיך להישאר אופטימיים לגבי חברי הכנסת הקואליציונים...