כתב נושא: "חיים בן פסח: אלפי תינוקות מתימן נחטפו" - סרט שלום עכשיו  (נקרא 1615 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

כדאי לחברינו היקרים להגיב לסרטון, וגם כדאי לסמן אותו "1" (הציון הנמוך ביותר).

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
דרגתי, הפלגתי~flag, ותגובתי:
" הוי שונאי ישראל המשומדים והמוסרים
המינים והאיקורסין
מתי כבר יקח אתכם הבורא יתברך וישמיד אתכם?

גנבתם את דוד שלי!!!  :'(
חולרות!!! >:( "
רק שכחתי את ה-פ'... "והאיקורסין"

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עד היום אני לא מבין את זה, מי חטף את התינוקות ולמה?

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
עד היום אני לא מבין את זה, מי חטף את התינוקות ולמה?
כל מיני יהודונים שונאי ישראל שקשרו קשר
נגד האוכלוסייה היהודית של העולים המסכנים

ומכרו אותם בסתר (מישהו שיודע יותר טוב ממני יוכל פרט בדיוק למי)
בטענה להוריהם - שהם מתו לאחר הלידה ולא שרדו.
וכך עשו גם לסבתי שתחיה.
ימח שמם וזכרם! >:(

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שהעלו את הנושא הממסד, הכחיש ואמר שדבר כזה לא קרה מעולם והכל שקר.

בקרוב השקר שלהם ימחה איתם מעל פני האדמה בע"ה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

ראו באתר הבא את מעללי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! אותם מעשי עוולה ומבלה שאין השכל יכול לתאר !! לא תאמינו למה מסוגל שלטון העוולה המתועב והמסואב הזה !! ראו העדויות הללו שהתשקורת שהיא כלי להסוואת העדויות וטישטושן ,איממה נותנת לדודעתכם להגיע אפילו קרוב לאמ-ת !! אלא שבעזרתו יתברך ויתעלה נחשפת האמ-ת על אפם ועל חמתם של אנשי הערב-רב הרוצחים המשוקצים הללו שמם וזכרם לדראון עולם  !!

http://www.israblof.com/?l=he&a=11573

ולהלן חומר נוסף בשפה האנגלית אודות הזמרת עופרה חזה ז''ל  שנרצחה על-ידי אותו שלטון עוולה שמאלני נאצי ושליחיו יש''ו שר''י  בעקבות ניסיונה להקדיש את כל מפעל חייה לחקירת חטיפתם של ''ילדי תימן '' ומכירתם !!

http://www.conspiracyarchive.com/Commentary/Ofra.htm

בתשקורת אמרו שהיא נפטרה ממחלת האיידס ר''ל !! וזהו שקר גמור ומתוכנן שמכרו לכם בצורה הכי נבזית שיכולה להיות !!
וי'הי רצון שהקב''ה ברחמיו יכרית במהרה מלכות הרשעה וימחה שמה וזכרה מתחת שמ-י השמי-ם ויקים סוכת-דוד הנופלת וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: פברואר 01, 2009, 07:31:04 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא הבנתי,למי מכרו את התינוקות החמודים האלה? הסתירו אותם מפני הוריהם או מה?
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

ראו באתר הבא את מעללי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! אותם מעשי עוולה ומבלה שאין השכל יכול לתאר !! לא תאמינו למה מסוגל שלטון העוולה המתועב והמסואב הזה !! ראו העדויות הללו שהתשקורת שהיא כלי להסוואת העדויות וטישטושן ,איממה נותנת לדודעתכם להגיע אפילו קרוב לאמ-ת !! אלא שבעזרתו יתברך ויתעלה נחשפת האמ-ת על אפם ועל חמתם של אנשי הערב-רב הרוצחים המשוקצים הללו שמם וזכרם לדראון עולם  !!

ולהלן חומר נוסף בשפה האנגלית אודות הזמרת עופרה חזה ז''ל  שנרצחה על-ידי אותו שלטון עוולה שמאלני נאצי ושליחיו יש''ו שר''י  בעקבות ניסיונה להקדיש את כל מפעל חייה לחקירת חטיפתם של ''ילדי תימן '' ומכירתם !!

בתשקורת אמרו שהיא נפטרה ממחלת האיידס ר''ל !! וזהו שקר גמור ומתוכנן שמכרו לכם בצורה הכי נבזית שיכולה להיות !!
וי'הי רצון שהקב''ה ברחמיו יכרית במהרה מלכות הרשעה וימחה שמה וזכרה מתחת שמ-י השמי-ם ויקים סוכת-דוד הנופלת וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר .

תסלחו לי,אבל אני באמת לא מבין משהו,מדוע הדתים והתנועה שלנו תמיד מאשימים את התשקורת שאני מסכים עם זה שהיא שמאלנית ובצדק,מדוע תמיד מאשימים אותם שהם מוכרים לנו דברים ומרמים אותנו? למי שיוכל להסביר לי את זה בצורה הכי פשוטה כל הכבוד לו
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

חחחחחח מה קשורה פה עפרה חזה לחטיפה? היא לא מתה מאיידס אתה רוצה להגיד?
ד"א סתם רק למי שרוצה לדעת,היתי באזכרתה לפני שבועיים
[gif[/img]

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חחחחחח מה קשורה פה עפרה חזה לחטיפה? היא לא מתה מאיידס אתה רוצה להגיד?
ד"א סתם רק למי שרוצה לדעת,היתי באזכרתה לפני שבועיים
בס''ד

כנס לקישור , קרא בעיון !! ותבין מה הסתירה ומסתירה ממך ומכולם התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י !!! מדובר גם בנושא הזמרת עופרה חזה שנרצחה בשיטתיות בעקבות העובדה שעמדה לגלות לעולם כולו את האמ-ת אודות מכירת אחינו !!

שבוע טוב ומבורך
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''