כתב נושא: איך מוחמד יש"ו רצח משוררת אם ל-5 , וזקן יהודי בן-120  (נקרא 3172 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהו סיפור נוגע ללב על משוררת  בשם עסמה בת מרוואן ויהודי זקן בן 120 בשם אבו עפק.

עסמה חיברה שירים נגד  מוחמד (יש"ו) , על כך שהרוצח המטונף הזה רצח את אבו עפק, זקן יהודי בן 120 שנה . האחרון "העליב" את נביא השקר בכך שחיבר שירים סאטיריים נגד הכנופיה המוסלמית ומוחמד(ישו").
אבו עפק מצידו הזדעזע מהרצח של חרית בן סוויד, אשר נרצח בדם קר ע"י הכנופייה המוחמדנית שר"י. 

הרצח הזה הניע את אבו עפק לתקוף  בשירים סאטיריים את הכנופיה המוסלמית שר"י (מה שהיה נהוג אז בחצי האי ערב), אך מוחמד לא הסתפק רק בדיבורים , ולא רק ששבר מוסכמות , חוקים בלתי כתובים, ומסורות עתיקות, אלא שלח את אחד מחברי כנופייתו המגועלת בדם, לרצוח את אבו עפק.

לקריאה זו נענה רוצח מקצועי בשם סאלים בן עומייר.

סאלים חיכה ללילה שרבי שבו אבו עפק יעביר את לינתו באוויר הפתוח.  הוא רצח את הזקן בפחדנות מגעילה ובדם קר מזעזע ביותר.

התגובה לא איחרה לבוא מצידה של עסמה בת מרוואן, משוררת אם ל-5 ילדים. היא חיברה שירים נגד הכנופיה המוחמדנית .

עוד פעם , מוחמד יש"ו לא הסתפק רק בדיבורים, אלא שלח עוד מחסל מקצועי לרצוח בדם קר את האישה האמיצה הזו.

הרוצח נכנס לביתה ורצח אותה באופן המתועב ביותר , כשהיא יושנת עם ילדיה, ומניקה את אחד מהם. >:(

« עריכה אחרונה: מרץ 26, 2009, 23:27:15 על ידי יהודי הררי »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מעניין. זה סיפור מהחדית' ?

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מעניין. זה סיפור מהחדית' ?

אכן כן!

הסיפור מופיע בכמה מקורות. העיקרי שבהם הוא בספרו של אבן יסחאק "סיראת ראסול אללה". הביוגרפיה של מוחמד יש"ו.
כמו גם בספרי חדית אחרים.

על הרצח של עסמה בת מרוואן
http://www.answering-islam.org/Silas/asma.htm

על הרצח של אבו עפק הזקן
http://www.answering-islam.org/Silas/abu-afak.htm

אני אשמח אם מישהו יתרגם את המידע הזה באופן יותר טוב.
כי אני ממש מתרגם ומספר גרוע :old_wink2:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
איך מוחמד יש"ו רצח משוררת אם ל-5 , וזקן יהודי בן-120
« להגיב #3 ב- : אפריל 05, 2009, 17:20:53 »
על הסיפור של אבו עפק הזקן כבר שמעתי בעבר, על הסיפור של עסמה אני זוכר משהו במעורפל, תודה על המידע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.