חדשות ודיונים > דיון כללי

סקר

<< < (2/7) > >>

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Eternal על אוקטובר 12, 2006, 11:44:46 ---דוקא כך, תתייחס לסקר למצב של היום ולא למצב שמישהו אחר בשלטון.

לפי דעתי זה אסור, שחרור אסירים יחרוץ את דינם של מאות ישראלים בעתיד.
לחשוב על היום שאחרי...

--- סוף ציטוט ---

צודק.

POWER69:

--- ציטוט של: דוקא_כך על אוקטובר 12, 2006, 14:09:14 ---
--- ציטוט של: Eternal על אוקטובר 12, 2006, 11:44:46 ---דוקא כך, תתייחס לסקר למצב של היום ולא למצב שמישהו אחר בשלטון.

לפי דעתי זה אסור, שחרור אסירים יחרוץ את דינם של מאות ישראלים בעתיד.
לחשוב על היום שאחרי...

--- סוף ציטוט ---

צודק.

--- סוף ציטוט ---

8) 8)
צריך להתייחס למצב הנוכחי
 8) 8)

כהניסט:
הצבעתי לא. אינני מוכן לשחרר מחבלים עם דם יהודי על הידיים. אם נשחרר אותם זה יחשוף את נקודת התורפה שלנו, והערבים ינצלו זאת. לדעתי יש פתרון אחר: להודיע לחוטפים שיש להם שבוע כדי לשחרר את החיילים, ולא - דמם בראשם. להפציץ ערים שלמות, לחסל להם את מנהיגי-הדת, לאיים עליהם בפיצוץ מסגד אל-אקצה ולפגוע בתשתיות שחיוניות להמשך חייהם.

mashras:
לדעתי, אין ברירה אלא "לדבר" עם הערבים בשפתם.
ערבים מדברים עם החרב שלהם. (עם שחי על חרבו). אנחנו רואים איך הם מחסלים חשבונות בין חמולות השלהם.
ככה הם מבינים ואת זה הם מבינים. רק כח.
אז הפתרון להחזרת החטופים?
פשוט מאד. ישראל מחזיקה באיסירים ערבים מוסלמים, חלקם מנהיגים של חמאס.
ישראל צריכה לשפוט אותם למוות, וזה תקין מבחינה משפטית. לאיים כי בכל שעה יוציאו להורג אחד, אם לא יחזרו החיילים החטופים.
אני בטוח שהחיילים יחזרו מייד ללא פגע. כי ככה הערבים מבינים, והם אפילו מכבדים שפה כזאת.
שימו לב מה קרה בתקופה של אחרי ששת הימים ובתקופת הממשל הצבאי, הערבים כיבדו את היהודים. יהודים יכלו להסתבב בגאון בתוככי עזה ורפיח.
בכל אופן אני חושב שאנחנו לא צריכים את הסרטן הזה לא בתוכנו ולא מסביבנו, וצריך לנקות את השטח מנחשים הללו.

Berk0:
אני ההיתי מציע כזה דבר

לשחרר אסירים לאחר שהרעילו אותם, הרי גם ככה מגיע להם עונש מוות (מחבל שלא הצליח לפוצץ תמטען ונתפס, או בכיר בחמאס)
ומה שיצא מכאן

1) החיילים ישוחררו
2) האיסירים ישוחררו תהיה שמחה גדולה אבל לאחר כמה שעות יתברר שהרחובות עמוסים בגופות של אסירים לשעבר וכך הם קיבלו תאסירים שלהם אבל לא חיים

והם יבינו שלא שווה להם לחטוף כי הם מקבלים אסירים מתים בתמורה, וגם לא נצטייר בעיני העולם כרוצחים.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה