חדשות ודיונים > דיון כללי

סקר

<< < (3/7) > >>

דוקא_כך:

--- ציטוט של: mashras על אוקטובר 12, 2006, 18:26:27 ---לדעתי, אין ברירה אלא "לדבר" עם הערבים בשפתם.
ערבים מדברים עם החרב שלהם. (עם שחי על חרבו). אנחנו רואים איך הם מחסלים חשבונות בין חמולות השלהם.
ככה הם מבינים ואת זה הם מבינים. רק כח.
אז הפתרון להחזרת החטופים?
פשוט מאד. ישראל מחזיקה באיסירים ערבים מוסלמים, חלקם מנהיגים של חמאס.
ישראל צריכה לשפוט אותם למוות, וזה תקין מבחינה משפטית. לאיים כי בכל שעה יוציאו להורג אחד, אם לא יחזרו החיילים החטופים.
אני בטוח שהחיילים יחזרו מייד ללא פגע. כי ככה הערבים מבינים, והם אפילו מכבדים שפה כזאת.
שימו לב מה קרה בתקופה של אחרי ששת הימים ובתקופת הממשל הצבאי, הערבים כיבדו את היהודים. יהודים יכלו להסתבב בגאון בתוככי עזה ורפיח.
בכל אופן אני חושב שאנחנו לא צריכים את הסרטן הזה לא בתוכנו ולא מסביבנו, וצריך לנקות את השטח מנחשים הללו.

--- סוף ציטוט ---

מלים כדרבנות!   8)

דוקא_כך:

--- ציטוט של: כהניסט על אוקטובר 12, 2006, 18:23:31 ---הצבעתי לא. אינני מוכן לשחרר מחבלים עם דם יהודי על הידיים. אם נשחרר אותם זה יחשוף את נקודת התורפה שלנו, והערבים ינצלו זאת. לדעתי יש פתרון אחר: להודיע לחוטפים שיש להם שבוע כדי לשחרר את החיילים, ולא - דמם בראשם. להפציץ ערים שלמות, לחסל להם את מנהיגי-הדת, לאיים עליהם בפיצוץ מסגד אל-אקצה ולפגוע בתשתיות שחיוניות להמשך חייהם.

--- סוף ציטוט ---

את מסגד אל-אקצה (והמסגד השני) יש לפוצץ בלי קשר להתנהגותם של הישמעאלים.  וכמו כן יש לנקות את הר הבית ולהתחיל בבניית הבית השלישי, כמו שאנו מצווים בתורה.

Berk0:
עזוב אל אקצה הר הבית זה הגועל נפש האמיתי, זה היה שלנו מהתחלה ואסור לנו בכלל להכנס לשם, הערבים יכולים לחלל, להשמיד לשרוף בתי כנסת ומה לא אבל לנו היהודים אסור אפילו להתקרב למקום הכי קדוש שלנו, הם השתלטו עליו ומגנים עליו בצורה מחליאה.

Eternal:
אנשים אני מבקש להיות מציאותיים.
אתם מעלים מחשבות שלא קרו בכלל.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Eternal על אוקטובר 12, 2006, 20:13:11 ---אנשים אני מבקש להיות מציאותיים.
אתם מעלים מחשבות שלא קרו בכלל.

--- סוף ציטוט ---

או שאתה יוצר את המציאות הראויה על פי תפיסתך, או שאתה מחליט להיות "מציאותי" ולחיות בתוך מציאות שיוצרים עבורך רשעים.

"המציאות" המדומה שיצרו מערכת החינוך והתשקורת במוחם של רוב הישראלים היא שלגויים איכפת מאיך שישראל מתנהגת, שאם ישראל תתרפס בפני הגוים אז הגוים יכבדו ויעריכו אותנו.  והרי בדיוק ההיפך הוא הנכון.  אין מציאותי יותר מלדאוג לאינטרסים שלך קודם כל, והרי זה הדבר ההגיוני והנורמאלי ביותר שיכול להיות.  לא צריך לדאוג למה שיגידו הגויים.  אלו מביניהם שהם שונאי ישראל ימשיכו לשנוא את ישראל ויהי מה, ואלו מביניהם שהם אוהבי ישראל ימשיכו לתמוך בנו.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה