כתב נושא: אביבית=אמת הסיפור האמיתי  (נקרא 1491 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הציוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
    • העלאת תמונות
אביבית=אמת הסיפור האמיתי
« ב- : מרץ 17, 2009, 13:48:21 »
אני בטוח שכולכם שמתם לב לנוכחותה של אביבית בפורוםמים שלנו נכון? אז סתם קראתי בעיתון ולפתע ראיתי כתבה שנהייתי המום ממנה! :o :old_WTF_Aza:
כולם צחקתם עליה אבל בעצם זה הוא!
לאיש קוראים משה שוחט מהדרום ולפי המגזין של מעריב הוא נעצר על ידי הcia עוקב ע"י השב"כ!
בגלל דבריו כמו שפרסם פה שהוא מ"החזית האזרחית"-"אנחנו מייצרים רקטות לירי עצמאי על עזה ודרום לבנון בגלל אוזלת ידה של ממשלת ישראל זאת כדי להגן על עצמנו"
אז אנחנו טעינו האיש הוא בן אדם דתי שנראה שפוי לגמרה ולא מהשב"כ.
הוא שלח מכתב איום לוושינגטון פוסט וגם התקשר אליהם ובלי היסוס עצרו אותו.
ככה שטעינו.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אביבית=אמת הסיפור האמיתי
« להגיב #1 ב- : מרץ 17, 2009, 14:24:07 »
lol ?
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אביבית=אמת הסיפור האמיתי
« להגיב #2 ב- : מרץ 17, 2009, 14:27:28 »
בס"ד

לא ייתכן שחיים קיבל מידע מוטעה לגבי אביבית אני כמעט בטוח שזה השב"כ.
בס"ד

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
"Avivit" שכתב בפורום - נעצר
« להגיב #3 ב- : מרץ 17, 2009, 21:26:36 »
הכתבה המלאה.

אני מקוה שזה יהיה תמרור אזהרה למי שנוהג
לפזר איומים ברשת.

מדיניות הממשל האמריקני, כמו גם זה הישראלי, הצליחו לעורר את זעמו של משה שוחט, מתכנת מחשבים חרדי, בן 32, המתגורר בבאר שבע. את כעסו המצטבר הוא נהג לבטא לא פעם בטוקבקים רושפים במיוחד בפורומים שונים באינטרנט, ומשך אליו אלפי גולשים שחיזקו את דעותיו.

אלא ששוחט לא הסתפק רק בזה. לאחרונה, כך הוא חוזר וטוען, הוא הקים גוף בשם ה"חזית האזרחית‭,"‬ הקורא להפיכה אזרחית, לא פחות - והחל לפזר את משנתו ברחבי הרשת. "אנחנו מייצרים רקטות לירי עצמאי על עזה ודרום לבנון בגלל אוזלת ידה של ממשלת ישראל זאת כדי להגן על עצמנו", כתב באחד האתרים. "המציאות המצערת היא שארצות הברית שולטת במדינת ישראל מאז מלחמת יום הכיפורים, בדיוק כפי שהם עשו בקובה בתקופת בטיסטה."

‬שוחט שרצה לעורר רעש גדול אפילו יותר סביבו, לא הסתפק בכך, והחליט למתוח את החוט וללכת עוד צעד, והפעם כנראה קרע אותו. באיום ששיגר לאתר האינטרנט של העיתון "וושינגטון פוסט" הוא כתב: "אם ממשל אובמה לא ימשוך את הסיוע של 900 מיליון שקל לעזה ולגדה, אנחנו נפוצץ בשלב הראשון שגרירויות של אמריקה. בשלב השני נפעיל מטענים במרכזי ארצות הברית, ניו יורק, וושינגטון ולוס אנג'לס, עם יעד של אלפי אזרחים ערבים אמריקנים. אני רוצה לציין שאנחנו ארגון גרילה‭."‬ בהמשך אף התקשר לעיתון.

מה הוא ניסה להשיג בכך? זה לא ממש ברור.

שוחט, שלפחות משיחה קצרה איתו עושה רושם של בחור רציני ומיושב בדעתו, גם אם בעל עמדות קיצוניות במיוחד, מתעקש שמבחינתו היה מדובר בסוג של איום פסיכולוגי בלבד. הוא לא האמין שמישהו יקח אותו ברצינות, לבטח לא תיאר לעצמו את מה שהולך להתפתח.

אבל בארצות הברית, וגם בקרב רשויות החוק בישראל, ממש לא נשארו אדישים לאיומיו. חוקרי סי-איי-אי, שב"כ ומשטרה החלו לעקוב אחר דבריו ולבחון עד כמה הוא רציני. "פתאום אני מקבל כל מיני הודעות במייל ובפורומים באינטרנט מגורמים שמנסים 'למלכד' אותי ותוהים האם אני מתכוון לבצע את מעשיי. הבנתי מיד שמדובר בגופי חקירה שמתחקים אחר עקבותיי, אז לא התייחסתי לפניות שלהם. תבין, אין לי שום דבר נגד העם האמריקני אלא נגד המדיניות של הממשל‭,"‬ מסביר שוחט כשהוא יושב נינוח בביתו, מול מסך מחשב חשוך.

אבל בישראל לא הסתפקו במעקבים ובירורים וירטואליים. המידע על הטוקבקיסט המאיים הגיע לאגף החקירות במשטרת באר שבע. שם החליטו החוקרים לפתוח נגדו בחקירה שהלכה וצברה תאוצה. "לפני עשרה ימים סבתא שלי קיבלה טלפון מבחורה בשם עדן, שהתחזתה לידידה שלי. היא ביקשה לשוחח איתי, ואז הסבירה שהיא חוקרת במשטרה ושאני צריך להגיע לתחנה. את האמת חיכיתי לרגע הזה, היתה לי תחושה שגם יעצרו אותי‭,"‬ נזכר שוחט בהתרגשות, "כשכתבתי על ארגון גרילה שרוצה לבצע פיגועים בארצות הברית כל מערכת הביטחון בישראל נכנסה ללחץ, הפכו אותי לאויב האומה האמריקנית. בסך הכל הבעתי את מחשבותיי ודעותיי, גם אם בדרך שונה מהמקובל. אם אני נעצרתי צריך לעצור את כל אלפי הגולשים שמאיימים באתרי אינטרנט‭."‬

"תפגע באופנהיימר"

חוקרי המשטרה עצרו את שוחט במהירות, וחקרו אותו תוך שהם מגלים עוד ועוד תגובות פרי מקלדתו. "האופציה הגרעינית של ישראל צריכה להיות מופעלת נגד ארה"ב‭,"‬ כתב באחת מהן.

שוחט שנחקר שעות על גבי שעות ניסה להסביר לחוקרים שהוא בסך הכל טוקבקיסט שמביע את עמדתו המעט שונה ומשונה, והתעקש שלא עומד מאחורי דבריו שום ארגון טרור ושהוא רוצה לנהל מלחמה פסיכולוגית כדי לעורר את דעת הקהל.

"במשטרה חשבו שאני ראש אירגון טרור, חשבו שאני יגאל עמיר ‭.2‬ דווקא החברים הכי טובים שלי נמצאים בשמאל. היו כאלה שהציעו לי באינטרנט לפגוע ביריב אופנהיימר מזכ"ל 'שלום עכשיו' וסירבתי. אני לא טיפוס כזה. אני בעד הידברות עם אנשים שהדיעות שלי מנוגדות לשלהם. מי שבאמת רוצה לבצע פיגועים לא מספר על כך לכל העולם באתרי אינטרנט, לא‭,"?‬ מציין שוחט כשחיוך נסוך על פניו.

אבל גם החיוכים האלה והדברים של שוחט לא עשו הרבה רושם על המשטרה ׂשהחליטה להביא אותו להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע. במקביל, החוקרים פשטו על ביתו כשהם מצוידים בצו שופט והחרימו את המחשב האישי שלו ומסמכים רבים שמצאו בביתו. שוחט נחשד בעבירות של פגיעה ביחסי החוץ של ישראל עם מדינה ידידותית ובאיומים וכוונות לבצע פיגועים ולהניח מטענים בערים בארה"ב ובשגרירויות שלה ברחבי העולם.

בתגובה להאשמות טען סנגורו של שוחט, עו"ד יצחק אלקבץ, כי מדובר באדם מן היישוב שהביע את דיעותיו הפוליטיות וכל מעצרו היה מיותר לגמרי. "אם לא היינו בחג הפורים כל האירוע הזה היה מגוחך. מדובר באדם שהוא פטריוט אמיתי של המדינה‭,"‬ טען אלקבץ.

את השופט, יעקב פרסקי דברי הסנגור לא שכנעו במיוחד והוא החליט להאריך את מעצרו בשלושה ימים. "ההיסטוריה של עם ישראל מוכיחה שגם דיבורים לכאורה שלא היה בהם כל ממש הפכו לאירועים חמורים‭,"‬ אמר. לאחר החלטת השופט נלקח שוחט לתא המעצר בכלא "אוהלי קידר‭,"‬ ובתאו אף הושתלו לטענתו מדובבים ואנשי מודיעין במטרה לתהות על קנקנו ודיעותיו, להוציא ממנו מידע על חבריו לאירגון ובעיקר - לענות על השאלה האם באמת התכוון לממש את האיומים ששיגר באינטרנט.

"תנאי המעצר היו קשים למדי. השתילו לי בתא כל מיני טיפוסים שניסו לדובב אותי, לברר מי אני, הבנתי מייד שמדובר באנשי מודיעין או מדובבים‭,"‬ משחזר שוחט, "תקופת המעצר היתה מעניינת, מחשלת למדי. העצירים בתא ראו בי גיבור‭."‬

צו הרחקה מהשגרירות
משה שוחט. צילום: יהודה לחיאני, מעריב
לאחר שחוקרי המשטרה לא הצליחו לבסס את החשדות נגד שוחט, אבל גם התרשמו שמדובר באדם מיושב בדעתו שאינו סובל מהפרעות נפשיות, הם החליטו להביא אותו להארכת מעצר שנייה. "אני משוכנע שאנשים כמו שוחט מסוגלים ביום מן הימים להוציא אל הפועל את התוכניות שלהם. תראה את המקרה שהיה עם יגאל עמיר. היינו חייבים לעצור אותו‭,"‬ הסביר גורם בכיר במשטרה.

החוקר המשטרתי הגיש הצהרת תובע לפיה יוגש נגד שוחט כתב אישום וזאת בכפוף לאישור היועץ המשפטי לממשלה. גם סגנית נשיא בית משפט השלום בבאר שבע, השופטת דרורה בית אור התרשמה מאיומיו של שוחט. "גם אם המשיב מתרברב והדברים כולם נשארים בתחום הכתיבה, לא ניתן להקל ראש בדברים הללו שנשמעים חמורים ביותר. אנו נמצאים בשנת ‭,2009‬ ולאחר פיגוע התאומים שהיה בשנת 2001 איומים כמו האיומים שהשמיע המשיב חייבים להיבחן ולהיבדק לעומק. לא מדובר בסוג של הבעת דעה גרידא‭,"‬ הדגישה השופטת.

בסוף השבוע שעבר פסק היועץ המשפטי לממשלה שלא יוגש בשלב זה כתב אישום נגד שוחט ולמשטרה לא נותר אלא לשחררו. על שוחט נאסר להתקרב לשגרירויות ארצות הברית בארץ ובעולם, ובמקביל הוא נדרש לשלם מחיר נוסף - המשטרה מסרבת להחזיר לו לפי שעה את המחשב האישי שלו.

גם את ארוסתו איבד שוחט בעקבות המאסר. השניים התכוונו להינשא בקרוב, אבל שוחט לא הסכים להפסיק את פעילותו האידאולוגית - ובשבילה זה היה קצת מוגזם מדי. "זה סיפור שכואב לי מאוד‭,"‬ אומר שוחט כשפניו מקרינות עצב ושברון לב, "סבה של ארוסתי לשעבר היה לוחם אצ"ל. היא שאלה אותי האם אמשיך בפעילות הציבורית שלי, אמרתי שכן, היא אמרה שהחיים שלה יהיו קשים ושעליי להחליט בינה לבין השליחות שאני מבצע. היא הבינה שהדבר בוער בעצמותיי, ונפרדנו כל אחד לדרכו הוא. החלטתי לוותר על ארוסתי, חיי משפחה לטובת האידאולוגיה שאני מאמין בה. הפרידה ממנה היתה קשה מאוד, אבל ממשיכים הלאה, נקווה שיהיה טוב בעזרת השם‭."‬

למרות שאינו מתכוון להפסיק את פעילותו החתרנית, הוא חושש שהמשטרה ושירותי הביטחון יחכו לו בפינה ויעצרו אותו שוב. הוא גם לא ממש מוצא מקום להתנצל על איומי הסרק שלו ועל העובדה שהטריח את מערכות הביטחון בשתי המדינות והקפיץ אותן. הוא אפילו לא מהסס לחזור ולנקוט באותם איומים שוב: "יש לי קבוצה של עשרות אנשים, הגרעין החזק, שחברים בחזית האזרחית ושום דבר לא ירתיע אותנו. אנחנו נמשיך לומר את הדברים שלנו. ישראל היא לא דיקטטורה. פה זה לא סין. מבחינתי ישראל צריכה לנתק את היחסים עם ארצות הברית. שום דבר לא יפחיד אותי. לא מעצרים ולא בתי כלא. את דיעותיי אמשיך להשמיע עם מחשב ובלעדיו‭." ‬

(מעריב)
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2009, 22:06:31 על ידי האלקשי »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : מרץ 17, 2009, 21:33:58 »
חרדי רוצה להטמין פצצות?מה עם להרגיז את הגויים?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : מרץ 17, 2009, 21:57:01 »
חרדי רוצה להטמין פצצות?מה עם להרגיז את הגויים?
כנראה הוא לא טרח להתעדכן אצל ערן קודם
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אביבית=אמת הסיפור האמיתי
« להגיב #6 ב- : מרץ 17, 2009, 21:58:11 »
משה שוחט פרות קדושות

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אביבית=אמת הסיפור האמיתי
« להגיב #7 ב- : מרץ 17, 2009, 22:48:48 »
כמובן שהחרדים הם אחינו ואנו אוהבים אותם מאד,כולנו יהודים כאן וחברים.אני לא זיהיתי את הגולש.בזמנו שניהלתי הזהרתי גולשים מאיומים ברצח לטובתם ולטובת הפורום ולטובת עלייתו של חיים ארצה.
אני לא חושש מהשב"כ אבל חבל שגולש יסתבך באי נעימות כמו מעצר,משטרה,סטיגמה,עורך דין,משפט,בזבוז זמן וכסף.
הבא להורגך השכם להורגו