סקר

מה לדעתכם יקרה במקרה חלילה של גירוש יהודים המוני?!

אלימות מילולית,תפילות,תחנונים
2 (14.3%)
אלימות פיסית קשה,שבירת עצמות
8 (57.1%)
שפיכות דמיםממש,רצח הרג מתנחלים,שוטרים,חיילים
2 (14.3%)
הגירוש לא יתרחש לעולם(הקב"ה ימנע זאת)
2 (14.3%)
הגירוש יעבור בשקט והפגנה שקטה
0 (0%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: גבולות הציות  (נקרא 3572 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« ב- : מרץ 16, 2009, 10:51:32 »
ברצוני דווקא להתייחס לנושא זה כחילוני ולא מנקודת המבט של ההלכה.אנו רואים שרף ההתנגדות במקרה של גירוש יהודים עולה מהתנגדות פסיבית,מחאה שקטה לאלימות מילולית,פיסית ועלול להגיע חלילה לשפיכות דמים ממש.
מי שמעלה את רף האלימות הם המשטרע,צבא הגירוש לישראל ואחינו המתנחלים.
אני תמיד קראתי לשמירת חוק המדינה בפורום למרות שאני מודע היטב לכך שגולשים כאן נשמעים להלכה בלבד ורואים בחוק חוקי גויים שאינם רלוונטים ליהודים שומרי מצוות ובמקרה של התנגשות בין החוק להלכה הם יבחרו בהלכה.
נאמר דינא דמלכותא דינא אבל לדעתי חילונים מהימין הקיצוני לא ישמעו לחוק.אני לא מסית כאן להפרת חוק אלא מתאר מצב.
הגענו מימית עד לעמונה שההתנגדות שם כללה שפיכת חומצה על שוטרים(סודה קאוסטיק)ולעומת זה השוטרים שברו ראשים,ידיים ורגלים,עשו מעשים מגונים בילדות המתנחלות.
במקרה של גירוש המוני (לא פינוי מאחז בודד)ביהודה ובשומרון ישפך דם.לדעתי רק רצח מתנחלים חס וחלילה או הרג שוטרים וחיילים רחמנא ליצלן יעצור גירוש כזה.
ראינו כבר שרק רצח רבין(סיכול ממוקד),טבח גולדשטיין(מעשה של הגנה עצמית)זעזע את השמאל ועצר גירושים ונסיגות מארץ ישראל,הגולן.
אלקים העצני,משה פייגלין דיברו על מרי אזרחי בלתי אלים,אבל אפילו בהפגנות אחינו האתיופים היתה אלימות פיסית,הפגנות חסידי הרב עוזי משולם נשפך דם,השוטרים רצחו יהודי חף מפשע וכמובן בהפגנות פועלים היה נזק לרכוש,שריפת צמיגים,התבצרות.
מאחר שגירוש יהודים הוא יהרג ובל יעבר והוא לדעתי כמו אכילת חזיר,גילוי עריות הוא לא יעבור בשקט אלא דם ישפך משני הצדדים.
גם אם נגנה הפרת חוק,אלימות הדבר יקרה ואני מתאר מה שאני חושב שיקרה.
מתנחלת בגירוש האחרון הציתה עצמה למוות וזאת רק ההתחלה.
אנשים שאינם שומעים לרב ואינם מקיימים מצוות לא ירתעו משפיכות דמים,רצח,הריגה כמו שמישהו איננו נרתע מניאוף,גניבה רחמנא ליצלן.
ברור שגירוש המוני לא יעצר בקריאות פתטיות:"חייל אני אוהב אותך..."שוטר אתה אחי..."
ראינו אפילו בבחירות שקמפיין הרחמים של האיחוד הלאומי נכשל כישלון חרוץ לעומת הקמפיין הכוחני של ליברמן שכונה בטעות גזעני.
הסיבה היא שעם ישראל מבין רק כוח ורק גישה כוחנית פועלת במדינת ישראל שבה במילא איש הישר בעיניו יעשה והחוק הוא המלצה שעם ישראל מתעלם ממנה בריש גליי(למשל בכבישים).
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2009, 11:33:22 על ידי גור-אריה »
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #1 ב- : מרץ 16, 2009, 10:57:30 »
אני בחרתי ב3 כתיאור מצב עובדתי ולא כמשאלת לב,שאיפה או הסתה או הבעת רצון.מה שאני חושב ומתאר לעצמי שיקרה לאור ניסיון העבר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
גבולות הציות
« להגיב #2 ב- : מרץ 16, 2009, 11:41:07 »
ברצוני דווקא להתייחס לנושא זה כחילוני ולא מנקודת המבט של ההלכה.אנו רואים שרף ההתנגדות במקרה של גירוש יהודים עולה מהתנגדות פסיבית,מחאה שקטה לאלימות מילולית,פיסית ועלול להגיע חלילה לשפיכות דמים ממש.
מי שמעלה את רף האלימות הם המשטרע,צבא הגירוש לישראל ואחינו המתנחלים.
אני תמיד קראתי לשמירת חוק המדינה בפורום למרות שאני מודע היטב לכך שגולשים כאן נשמעים להלכה בלבד ורואים בחוק חוקי גויים שאינם רלוונטים ליהודים שומרי מצוות ובמקרה של התנגשות בין החוק להלכה הם יבחרו בהלכה.
נאמר דינא דמלכותא דינא אבל לדעתי חילונים מהימין הקיצוני לא ישמעו לחוק.אני לא מסית כאן להפרת חוק אלא מתאר מצב.
הגענו מימית עד לעמונה שההתנגדות שם כללה שפיכת חומצה על שוטרים(סודה קאוסטיק)ולעומת זה השוטרים שברו ראשים,ידיים ורגלים,עשו מעשים מגונים בילדות המתנחלות.
במקרה של גירוש המוני (לא פינוי מאחז בודד)ביהודה ובשומרון ישפך דם.לדעתי רק רצח מתנחלים חס וחלילה או הרג שוטרים וחיילים רחמנא ליצלן יעצור גירוש כזה.
ראינו כבר שרק רצח רבין(סיכול ממוקד),טבח גולדשטיין(מעשה של הגנה עצמית)זעזע את השמאל ועצר גירושים ונסיגות מארץ ישראל,הגולן.
אלקים העצני,משה פייגלין דיברו על מרי אזרחי בלתי אלים,אבל אפילו בהפגנות אחינו האתיופים היתה אלימות פיסית,הפגנות חסידי הרב עוזי משולם נשפך דם,השוטרים רצחו יהודי חף מפשע וכמובן בהפגנות פועלים היה נזק לרכוש,שריפת צמיגים,התבצרות.
מאחר שגירוש יהודים הוא יהרג ובל יעבר והוא לדעתי כמו אכילת חזיר,גילוי עריות הוא לא יעבור בשקט אלא דם ישפך משני הצדדים.
גם אם נגנה הפרת חוק,אלימות הדבר יקרה ואני מתאר מה שאני חושב שיקרה.
מתנחלת בגירוש האחרון הציתה עצמה למוות וזאת רק ההתחלה.
אנשים שאינם שומעים לרב ואינם מקיימים מצוות לא ירתעו משפיכות דמים,רצח,הריגה כמו שמישהו איננו נרתע מניאוף,גניבה רחמנא ליצלן.
ברור שגירוש המוני לא יעצר בקריאות פתטיות:"חייל אני אוהב אותך..."שוטר אתה אחי..."
ראינו אפילו בבחירות שקמפיין הרחמים של האיחוד הלאומי נכשל כישלון חרוץ לעומת הקמפיין הכוחני של ליברמן שכונה בטעות גזעני.
הסיבה היא שעם ישראל מבין רק כוח ורק גישה כוחנית פועלת במדינת ישראל שבה במילא איש הישר בעיניו יעשה והחוק הוא המלצה שעם ישראל מתעלם ממנה בריש גליי(למשל בכבישים).
בס''ד

האם תוכל להסביר לנו ידידנו היקר יוסי1 , מהי תכליתו של ''סקר'' כזה  ? ?? , אולי אין לו תכלית ( אם כן לא הי'ה ראוי לערוך אותו מלכתחילה ) !! או שמא זהו ''מישוש בדופק '' בכדי לפרסם מה יכולה להיות מידת ההתנגדות של יהודים יקרים וגיבורים הי''ו לגירושם מבתיהם ומנחלתם , ולזרוק אותם לתוך ''קראווילות '' במחנה-פליטים'' ב''קסטינה'' היא קריית-מלאכי שבדרום הסמוכה לקריית -גת ?? !!!! ( אם-כן ''סקר '' כזה הוא מיתר לחלוטין , ותכליתו לתת מידע לשלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!! )  על-כן ראוי שלא לערוך ''סקר'' מעין זה !! מכיוון שגירוש יהודים מבתיהם ומנחלתם שהוא מעשה נבלה שאין לו מחילה לדורות !! הוא פשע כלפי העם-היהודי כולו , לא פחות מפשעי הנאצים יש''ו שר''י , מכיוון שבשניהם התוצאות היו רצח המוני באחינו הי''ד !! , למרות שעמדתנו ידועה היטב בעניין זה , בחרנו שלא להשתתף ב ''סקר'' זה מכיוון שהוא מיותר לחלוטין !!!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #3 ב- : מרץ 16, 2009, 11:55:21 »
לדעתי מטרת הסקר היא הרתעת האליטה השמאלנית לגירוש יהודים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גבולות הציות
« להגיב #4 ב- : מרץ 16, 2009, 12:01:51 »
לדעתי מטרת הסקר היא הרתעת האליטה השמאלנית לגירוש יהודים.
בס''ד

אם כן !! יישר-כוח !! אלא שמהסיבות שהזכרנו לעיל ,הרי ש''סקר '' כזה יכול לשרת את מטרותיהם , בכך שבעזרתו הם ''ממששים לנו את הדופק '' !! הדרך להרתיע את האליטה של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י היא , שגירוש יהודים מבתיהם ומנחלתם , יוביל להשתלטות של אותם יהודים יקרים הי''ו על בתיהם של היהודונים שמנהלים את שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בשכונת ''סביון'' , ''הרצלי'ה פיתוח'' , '' רמת-אביב ג'  '' וכהנה וכהנה ..!! אנו בע''ה וישועתו נוריד את אותם יהודונים לקרוואנים ונשסה בהם את בני-בריתם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו בכדי להוכיח את ''הנאמנות '' של ברית -הדמים המתועבת , הבוגדנית והמשוקצת הזו !!!
,
בס''ד

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גבולות הציות
« להגיב #5 ב- : מרץ 16, 2009, 12:52:12 »
עם הממשלה ח"ו תחליט על עוד גירוש רח"ל
הוא לא יהיה שונה בהרבה מהגירוש הקודם
אבל כמו ששילמנו מחיר יקר על ההתנתקות
אז אנחנו נשלם מחיר עוד יותר יקר על גירוש כזה

הנה
ככל שישראל מתרפסת לפני העולם יותר
אז העולם יותר שונא את ישראל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
גבולות הציות
« להגיב #6 ב- : מרץ 16, 2009, 13:07:02 »
יש לציית לציווי של הבורא יתברך בלבד
הצבעתי 2
אך יכול להיות יותר גרוע, איני נביא

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #7 ב- : מרץ 16, 2009, 13:31:05 »
אתה צודק הגולה שעצם העלאת הנושא יכולה לא לשרת את המטרה.אבל מאחר שאנו בפורום ודנים על גירוש ערבים,רצח ערבים,רצח יהודים ומגוון נושאים מעניינים אנו מדברים.
אנחנו כבר מכירים ויכולים לדבר.בכל זאת זה פורום אקטואליה ודיון.גם אני לא נביא ולא בן נביא.
אגב השמאלנים הקימו את בתיהם על חורבות בתי הערבים בשייך מוניס(רמת אביב).תתפלא שגם שם יש ימנים טובים אבל לא הרבה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גבולות הציות
« להגיב #8 ב- : מרץ 16, 2009, 14:24:19 »
אתה צודק הגולה שעצם העלאת הנושא יכולה לא לשרת את המטרה.אבל מאחר שאנו בפורום ודנים על גירוש ערבים,רצח ערבים,רצח יהודים ומגוון נושאים מעניינים אנו מדברים.
אנחנו כבר מכירים ויכולים לדבר.בכל זאת זה פורום אקטואליה ודיון.גם אני לא נביא ולא בן נביא.
אגב השמאלנים הקימו את בתיהם על חורבות בתי הערבים בשייך מוניס(רמת אביב).תתפלא שגם שם יש ימנים טובים אבל לא הרבה.
בס''ד

יישר כוח יהודי יקר !!! אנו מצפים להפקת לקחים ממעשי העוולה של גירוש אחינו מבתיהם ומאדמתם על-ידי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! '' לעולם-ם לא עוד !! '' !!! ארץ-הקודש תובב''א לא תהוו'ה עוד ''מחנה ריכוז לשמד והתבוללות '' בצל שלטון היהודונים של תקופת הסיכלות(ההשכלה ) היא ערש הדוואי של ה''ציונות'' השמאלנית -ממלכתית בולשביקית שר''י !! לא עוד סיסמאות כמו של הכופר המשוקץ היהודון מנדלסון יש''ו שר''י שאמר ''הי'ה יהודי בביתך ואדם בצאתך'' ( כלומר '' היהודי איננו נחשב בן-אדם!'' ר''ל)  ולא עוד מעשי שמד והתנצרות כמו של הצורר היהודון תיאודור הרצל יש''ו שר''י כמו שארגן התנצרות המונית של יהודים בכנסיית התועבה '' סאן-סטפאן'' יש''ו שר''י !! והקב''ה ברחמיו יפר עצתם ויקלקל מחשבותם , ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
בס''ד

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גבולות הציות
« להגיב #9 ב- : מרץ 16, 2009, 17:26:15 »
לא נראה לי שיהיה עוד גירוש, יש דברים גדולים יותר כמו המשבר הכלכלי והאיום האירני שיעסיקו את הממשלה, אני מאמין שתהיה בקרוב מהפכה בישראל כי הממשלה ממש לא יציבה.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גבולות הציות
« להגיב #10 ב- : מרץ 16, 2009, 17:35:36 »
לא נראה לי שיהיה עוד גירוש, יש דברים גדולים יותר כמו המשבר הכלכלי והאיום האירני שיעסיקו את הממשלה, אני מאמין שתהיה בקרוב מהפכה בישראל כי הממשלה ממש לא יציבה.

אם יהיה לחץ אמריקאי מספיק גדול
וגם השמאל ילחץ
אז יהיה ועוד איך יהיה גירוש

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #11 ב- : מרץ 16, 2009, 21:41:16 »
הגולה אינני תומך במנדלסון ולא בהתנצרות.אני מאמין בהיה יהודי בביתך ובכל מקום כיהודי גאה.אני תומך ברעיון של מדינה יהודית,דגש על מדינה ולא שהיהודים יחיו בגלות.יהודי מקומו בירושלים ולא בניו יורק או במוסקבה ולכן נלחמו הרב כהנא וחיים על עליית יהדות בריה"מ לארץ ישראל(ולא לניו יורק).
להזכירך הרמב"ם היה רופא,פילוסוף ואדם משכיל ונאמר חוכמה בגויים תאמין.ברור שנצרות היא עבודה זרה(בשל השילוש)וההשכלה איננה תחליף לשמירת מצוות ראה הרב כהנא,נועם פדרמן,איתמר בן גביר,ברוך מרזל שכולם למדו משפטים בנוסף ללימודי קודש.
בודאי שגירוש הוא יהרג ובל יעבור ויש למסור את הנפש בכדי למנוע אותו גם בכוח.גירוש כמוהו כאונס אישה ועליה להתנגד אחרת תואשם שהסכימה.
אנו כאנשי ימין אמיתי מתנגדים לקומוניזם,סוציאליזם,בולשיביזם וברצוננו להוציאו מחוץ לחוק.אני מפנה אותך למה שכתב נץ ידידנו על הבולשביקים הבוגדים ששימשו כמרגלים למען בריה"מ ושכרם השלטון במדינת ישראל ולדברי חיים שאמר שזאת המדינה היחידה בעולם שבוגדים מנהלים את הממשלה שלה במקום לשבת בכלא או להיות מוצאים להורג.
מעולם לא כתבתי הודעה שאני תומך בנצרות או בקומוניזם או בהתנצרות ההפך הוא הנכון.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גבולות הציות
« להגיב #12 ב- : מרץ 17, 2009, 00:11:06 »
הגולה אינני תומך במנדלסון ולא בהתנצרות.אני מאמין בהיה יהודי בביתך ובכל מקום כיהודי גאה.אני תומך ברעיון של מדינה יהודית,דגש על מדינה ולא שהיהודים יחיו בגלות.יהודי מקומו בירושלים ולא בניו יורק או במוסקבה ולכן נלחמו הרב כהנא וחיים על עליית יהדות בריה"מ לארץ ישראל(ולא לניו יורק).
להזכירך הרמב"ם היה רופא,פילוסוף ואדם משכיל ונאמר חוכמה בגויים תאמין.ברור שנצרות היא עבודה זרה(בשל השילוש)וההשכלה איננה תחליף לשמירת מצוות ראה הרב כהנא,נועם פדרמן,איתמר בן גביר,ברוך מרזל שכולם למדו משפטים בנוסף ללימודי קודש.
בודאי שגירוש הוא יהרג ובל יעבור ויש למסור את הנפש בכדי למנוע אותו גם בכוח.גירוש כמוהו כאונס אישה ועליה להתנגד אחרת תואשם שהסכימה.
אנו כאנשי ימין אמיתי מתנגדים לקומוניזם,סוציאליזם,בולשיביזם וברצוננו להוציאו מחוץ לחוק.אני מפנה אותך למה שכתב נץ ידידנו על הבולשביקים הבוגדים ששימשו כמרגלים למען בריה"מ ושכרם השלטון במדינת ישראל ולדברי חיים שאמר שזאת המדינה היחידה בעולם שבוגדים מנהלים את הממשלה שלה במקום לשבת בכלא או להיות מוצאים להורג.
מעולם לא כתבתי הודעה שאני תומך בנצרות או בקומוניזם או בהתנצרות ההפך הוא הנכון.
בס''ד

יישר כוח רב יוסל הי''ו   O0

הדגש אמור להיות על העובדה שאין אפשרות להיות ''ציוני'' בלא הערצה למנדלסון והרצל , פיסקר ואחד-העם יש''ו שר''י , כפי שאין אפשרות להיות נוצרי בלא להאמין ביש''ו ובשילוש המתועב !!! לכן אנו יהודים אמונים ימנים אמיתיים וללא שום ''הגדרה חלופית'' כגון ה''ציונות'' המכשירה את הנבילות דלעיל , ואף שמה אותם בראש הפירמידה ( במקום על עמוד הקלון ) !! והקב''ה יסייע בעדנו על-דבר כב-וד שמו להפיץ את האמ-ת לכל יהודי יקר באשר הוא ולהשיב את אחינו לצור מחצבתם ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #13 ב- : מרץ 17, 2009, 12:43:29 »
הגולה אני תומך בזבוטינסקי,אצ"ל ולח"י כמו הרב כהנא זצ"ל(כתב זאת מפורשות בספרו על הליגה להגנה יהודית).אבל אני מתנגד לאמירת זבוטינסקי האניטשמית שאם אחינו החרדים לא יגלחו את זקנם וישתלבו תשלל מהם זכות ההצבעה.אני בעד אחינו החרדים ויש לי חברים חרדים.אני אוהב יהודים ושונא ערבים ואינני ליברל כמו זבוטינסקי אלא שמרן המתנגד להפלות,משכב זכר.
זבוטינסקי דיבר על הצבת קיר ברזל מול הערבים ועל עידוד הגירת ערבים באמצעים כלכלים.מאחר שהגולה אתה לא בדיוק אוהב ערבים ורוצה שילכו מכאן כפי שאמר ידידנו המשותף מיכאל קליינר,איתמר בן גביר ומרזל(פינוי-פיצוי)הרי אנו מסכימים.
ומאחר שאין ביננו מחלוקת הגולה אין טעם ליצרה סתם.חז"ל אמרו שאם חברך צודק ואתה עומד לגבור עליו בויכוח למען הצדק הנח לענין למניעת מחלוקת חינם.
מה שהיה לפני יותר ממאה שנה עם הרצל היה.ניתן להיות ציוני ולחלוק על הרצל,מנדלסון והסוציאליסטים הבוגדים.ציוני כמו הרב כהנא,הרב קוק,חיים בן פסח,איתמר בן גביר.ולא ציוני כמו בן גוריון.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גבולות הציות
« להגיב #14 ב- : מרץ 17, 2009, 20:35:44 »
הגולה אני תומך בזבוטינסקי,אצ"ל ולח"י כמו הרב כהנא זצ"ל(כתב זאת מפורשות בספרו על הליגה להגנה יהודית).אבל אני מתנגד לאמירת זבוטינסקי האניטשמית שאם אחינו החרדים לא יגלחו את זקנם וישתלבו תשלל מהם זכות ההצבעה.אני בעד אחינו החרדים ויש לי חברים חרדים.אני אוהב יהודים ושונא ערבים ואינני ליברל כמו זבוטינסקי אלא שמרן המתנגד להפלות,משכב זכר.
זבוטינסקי דיבר על הצבת קיר ברזל מול הערבים ועל עידוד הגירת ערבים באמצעים כלכלים.מאחר שהגולה אתה לא בדיוק אוהב ערבים ורוצה שילכו מכאן כפי שאמר ידידנו המשותף מיכאל קליינר,איתמר בן גביר ומרזל(פינוי-פיצוי)הרי אנו מסכימים.
ומאחר שאין ביננו מחלוקת הגולה אין טעם ליצרה סתם.חז"ל אמרו שאם חברך צודק ואתה עומד לגבור עליו בויכוח למען הצדק הנח לענין למניעת מחלוקת חינם.
מה שהיה לפני יותר ממאה שנה עם הרצל היה.ניתן להיות ציוני ולחלוק על הרצל,מנדלסון והסוציאליסטים הבוגדים.ציוני כמו הרב כהנא,הרב קוק,חיים בן פסח,איתמר בן גביר.ולא ציוני כמו בן גוריון.
בס''ד

אין בכוונתנו ליצור מחלוקות או דברים מעין אלו !! רק נתננו לך חומר למחשבה על ההגדרה ''ציונות'' שאיננה עולה בקנה אחד עם להיות יהודי אמוני ימני אמיתי !! מדוע שבמקום להיות מזוהה עם אותם משוקצים שהזכרנו לעיל יש''ו שר''י , לא תהי'ה מזוהה עם אחינו היהודים היקרים הי''ד שנרצחו בידי הצורר הנאצי יש''ו שר''י ,ובעידוד וסיוע פעיל של היהודונים הללו יש''ו שר''י שהשתמשו ברצח אחינו הי''ד ושריפתם בכבשנים  :old_cry: בכדי לקבל רוב יהודוני אנטי יהודי שתועבת-נפשו הם יהודים יקרים שומרי התורה והמצוות ?? שוב נזכיר לך את המסמך הנדיר '' שרופי הכבשנים מאשימים'' בקישור הבא :

http://emet1.com/?page_id=86

וכן את הסרט '' הרצל והציונות'' בקישור הבא :

http://video.yehudim.net/play.php?vid=127

ואת ההתעללות הנאצית שכללה רצח והזרקת חומרים רצחניים ביבודים יקרים ה' יקום דמם ויקום נקמת דם עבדיו השפוך במהרה אכי''ר , על-ידי השב''כ !! כפי שתראה בקישור הבא :

http://www.israblof.com/?l=he&a=11573

אלו מקצת העדויות אודות אותם יהודונים אנשי ערב-רב נלוז ונתעב המנהלים את השלטון הטוטליטארי השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,ובכדי שלא לנקוט בערך ''יהדות'' המציאו את הערך ''ציונות''! יהודי יקר !! אנו רואים באותם יהודים יקרים שניסו להכנס לאצ''ל ולח''י בכדי להלחם באותם צוררים  יהודים גיבורים ואלה מבינהם שנרצחו הי''ד אף הם בין קדושי העם היהודי ת,נ,צ,ב,ה !! אלא שבכדי לנסות להיות מוכרים בקרב שטופי-המוח של דורם כישות מחתרתית ולימים מפלגתית מתחרה לאותם הבוגדים רוצחי אחינו !! נאלצו להשתמש בהגדרה ''ציונות'' ממש כפי שאנו משתמשים בחוקי הפרלמנט השמאלני המושחת שנקרא ''כנסת'' !! ז'בוטינסקי וחבריו חששו מהעובדה שחברי הארגונים הללו יוגדרו ביהודים המבקשים ליצור ציביון יהודי אמוני ימני אמיתי על אדמת ארץ-הקודש השלמה תובב''א , ולכן פלט אותו מנואץ ז'בוטינסקי שר''י את דברי הנאצה המתועבים שלו כנגד אחיו היהודים שומרי התורה והמצוות  ה' עליהם יחיו !! דבר זה גילה את העובדה שיצר התאווה לעוצמה ולשלטון גוברים על הנאמנות לעם היהודי האמוני הימני האמיתי !! וזה מה שהוליד את הסוכנים המשוקצים של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , הן הן מפלגות הימין-המזוייף !! ולא נאריך ב''תכנית השלבים'' של מחנה הריכוז לשמד והתבוללות ר''ל המוריד מטה מטה שאולה ר''ל !! והקב''ה ברחמיו ינחנו בדרך הישר ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
גבולות הציות
« להגיב #15 ב- : מרץ 17, 2009, 21:29:37 »
תבדיל בין ציונות לסוציאליזם.למשל בעירק היו פעילים ציונים שרצו שיהדות עירק תעלה לארץ ונלחמו במשטר.הקומוניסטים היהודים בעירק טענו שהפועלים הערבים והפועלים היהודים אחים ורוסיה היא אמא שלהם.הציונים התפללו לקב"ה ולשיבת ציון ולירושלים.
בן גוריון היה סוציאליסט.יוסי שריד ורבין כנ"ל.
במחתרות אצ"ל ולח"י היו גם חילונים גם אשכנזים,גם ספרדים והם נרדפו בידי הבולשביקים.
ציון היא ירושלים והיא ארץ הקודש ובודאי שאין להפריד בין המושג ליהדות.הרי הרב כהנא דיבר על מדינת יהודה והוקמה מדינת ישראל.
נניח שלמדינה היו קוראים ציון כפי שנקראת ארץ ישראל וירושלים.
למשל אחינו התימנים התפללו לציון ועלו לארץ הקודש והם לא היו בולשביקים או קומוניסטים או סוציאליסטים אלא יהודים טובים.ובן גוריון ציווה על גזיזת פאותיהם,חטף את ילדיהם ורצה ליצור כור היתוך שכולם יהיו סוציאליסטים כמו בקיבוץ.
אחמדינג'אד מדבר על השמדת הציונים וכמוהו נאצר וכוונתו לכל היהודים.
ציונות איננה אנטי יהדות אלא חלק מהיהדות ומשלימה אותה כמו שגרס הרב קוק התחלת הגאולה.חיים אמר שהמדינה קדושה.יש להבדיל בין המדינה לבין המשטר,השלטון.
ברור שיהודי יגור בציון ולא באוגנדה.
קח לך את המושג השכלה לעומת תנועת ההשכלה.את המושג מדינה יהודית לעומת מדינה סוציאליסטית או קומוניסטית או נוצרית.
לקחנו מהרצל את רעיון המדינה וזהו.מזבוטינסקי לקחנו את עידוד ההגירה הערבית ההמונית.אלו רעיונות שאימצנו.
ברור לנו שיהודים לא יגורו בגלות הארורה אלא יקיימו מצוות ישוב ארץ ישראל ששקולה לפי הרמב"ם לקיום כל המצוות.והם יגורו בציון,בירושלים ויהיו ציונים,ירושלמים ולא נוצרים או קומוניסטים או סוציאליסטים.
תאר לך אוהד בית"ר י"ם ציוני הצועק מוות לערבים בודאי שלך הגולה אין חילוקי דעות עימו.
מצידי אתה יכול לקרוא למי שגר בציון יהודי ואז אין בעיה.
הבא להורגך השכם להורגו