כתב נושא: גיאוגרף ערבי ממאה ה-9 מספר על ירושלים ...  (נקרא 1929 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מצאתי משהו מדהים, והרגשתי שאני חייב לשתף אתכם במידע הזה, וגם לחשוף את השקר הערבי אחת ולתמיד (שמוחמד יש"ו ביקר בירושלים) :old_grin:

אבן חורדדבך, גיאוגרף ערבי ממאה ה-9 כתב את "ספר הדרכים והמדינות " (כיתאב אל מסאליק וא-ל ממליק)
הוא מזכיר בקצרה  על האזור הגיאוגרפי של ירושלים.

התרגום הוא שלי (מהתרגום  בשפה הרוסית) ובלעדי לפורום הימין האמיתי....

"איליה (הכוונה לירושלים) - זה 'בית אל מיקדס' (בית המקדש). בין איליה לרמלה 18 מייל; בית אל מקדיס הייתה הבירה של דאוד (דוד המלך) וסוליימן (שלמה בן דוד) - עליהם השלום, כמו גם רחבעם - בן סוליימן, וצאצאיהם. מבית אל מקדיס ועד מסגד אברהם - אללה יברך אותו וקברו - 13 מייל בכיוון קיבלה;........"

ספר הדרכים והמדינות, פרק 48, א.

קודם כל, פה אנחנו רואים שאין שום אזכור לביקורו של מוחמד (יש"ו) בירושלים. השקר הראשון נחשף!
רושלים בפיו נקראת איליה (ולא אל-קודס)  ,  בדיוק כפי שהרומאים קראו לה לאחר מרד בר-כוכבא (עליו השלום)
אבן חורדדבך אומר באופן ברור שאיליה - היא היא בית המקדש.
הוא מעיד באופן ברור, שירושלים היא בירת ישראל, ומלכו בה מלכים מבני ישראל וצאצאיהם.

מכאן אנחנו יכולים להסיק מסקנה ברורה: כל ההמצאות, השקרים , הזיופים של הערבים לגבי ירושלים  לא קדמו למאה ה-9.
זאת אומרת שלירושלים לא הייתה שום חשיבות בעיניי המוסלמים עד המאה ה-10 וה-11.
עד המאה ה-10 הם אפילו עוד לא שינו את שמה.
י
« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2009, 23:24:56 על ידי יהודי הררי »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
גיאוגרף ערבי ממאה ה-9 מספר על ירושלים ...
« להגיב #1 ב- : מרץ 10, 2009, 01:20:02 »
בסרט ההוליוודי "ממלכת גן עדן" הדמות של צלאח א דין אל איובי, כשנשאל ע"י מנהיג הצלבנים שהגן על ירושלים, מה ירושלים שווה באמת בעיניו ענה: "כלום" ואז הלך כמה צעדים ואמר: "הכל" אני חושב שזה נותן התשובה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.