חדשות ודיונים > מערכת החדשות

אנחנו קרובים לגאולה, הצרות מתחזקות על העם מ&#

(1/5) > >>

שמע ישראל:
בס"ד
שבוע טוב
לאור המאוראות הקוראים אנחנו רואים שלצערנו הרב מלחמת גוג ומגוג קרובה מתמיד
הרוסים בדרך להקמת בסיסים צבאים בסוריה
אירן קרובה לפצצה
האירופים כבר טוענים שאנחנו מנסים לספח את ירושלים הקדושה, שהרי על זה תהיה במלחמה חס ושלום
בארצות הברית יש נשיא מוסלמי, ערבי, לא משנה איך קוראים לזה

המצב לא טוב, אנחנו חייבים לקחת על עצמנו תוספת קדושה, בין אם זה יותר לימוד תורה, קריאת תהילים או הוספה של פרקים (לא על חשבון לימוד תורה כמובן), לקרב יהודים לתורה ומצוות, להוציא את השבת לפי רביתו תם, יותר שמירת עיניים והמחשבה, לקחת עלינו מצווה או חומרא כזו או אחרת <כמובן משהו שנוכל לעמוד בו>

באתר הזה יש מערכת לקריאת תהילים שמסיימים שם את כל הספר http://rabanim.net
אפשר גם לבקש מהם את המערכת לאתר הזה

כמובן כאשר לוקחים כדאי לומר בלי נדר
בנוסף לא טוב לומר בפה כאשר לוקחים עלינו מצווה כי אז יש קיטרוג,
אך אני חושב שלכתוב כאן מצווה שאדם יקח עליו לא תיהיה בעיה גם מאחר והמטרה היא לחזק את החברים
(תקנו אותי אם אני טועה, תודה)

בלי נדר אני לוקח על עצמי לומר כל יום 13 עיקרים ו-10 זכירות להצלת עם ישראל O0

אסור לנו לתת לגויים לטבוח בנו, להשפיל אותנו, להגלות אותנו ולשלוח יד בבנותינו (הנבואות מחרידות)
אנחנו לא יודעים מה יקרה, מה שאנחנו יכולים להיתנחם זה שעדיין לא מאוחר לתקן ונבואת פורענות היא על תנאי,
כלומר אם נתקן את מעשינו הגזירה תתבטל !

עם ישראל חי ! אנחנו צריכים למנוע שואה שנייה

מגן דוד:
אני מוכן, אבל לא יודע מה אני צריך לעשות.

אחים באמת:

--- ציטוט של: מגן דוד על מרץ 07, 2009, 23:03:03 ---אני מוכן, אבל לא יודע מה אני צריך לעשות.

--- סוף ציטוט ---
צריך להתגבר על משהו שקשה לך לעשות
כמו למשל: להניח תפילין כל יום, להתפלל במנין/או בכלל...

שמע ישראל:

--- ציטוט של: מגן דוד על מרץ 07, 2009, 23:03:03 ---אני מוכן, אבל לא יודע מה אני צריך לעשות.

--- סוף ציטוט ---

כמו שאמר קודמי כאשר אדם עושה משהו שקשה לו זה רצוי מאוד בפני הקדוש ברוך הוא כי זאת העבודה שלנו להיתמודד מול היצר
וכמובן שכל מה שתוסיף על עצמך זה טוב, לברך יותר בריכוז או בכוונה, לקרוא תהילים, להוסיף לימוד תורה, לקרב יהודים למצוות, לקרוא איגרת הרמב"ן כל יום וכו'

jewlover and arabhater:
בס"ד
יש מצווה שאני בטוח שכל אחד יכול לקחת על עצמו קחו על עצמכם ציצית שמים אותה בבוקר ומורידים בערב
מה יכול להיות יותר קל מזה?!?!?!!?!?!??!
מי מוכן?

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה