כתב נושא: שקר ערבי: המושבה הציונית הראשונה ב"פלסטין"  (נקרא 3091 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קיים אתר שיתוף סרטוני וידאו רומני בשם Trilu-lilu, ובו קיימת האפשרות להקים פורומים בנושאים שונים. כלב מוסלמי אחד שמכנה את עצמו TaTarMan מהמיעוט המוסלמי שחי בדרום-מזרח רומניה (מיעוט שחי שם כ-600 שנה) הקים שם פורום שנקרא Fronta Anti-Sionista (חזית אנטי-ציונית). אחת החברות בפורום, נערה חצי לבנונית חצי רומניה יפהפיה (אני מכיר אותה באופן אישי, לצערי) בשם סמירה העלתה שם מפה ובה מופיעה כביכול המושבה הציונית הראשונה בארץ ישראל מול שאר הערים והכפרים ה"פלסטיניים" בשנת 1878.

אין ספק שזה שקר גמור, הארץ הייתה כמעט ולא מאוכלסת באותה עת, אבל אני צריך מידע לגבי האוכלוסיה בא"י באותה תקופה. האם למישהו יש מידע כזה?

מתוך 23 החברים בפורום, 19 הם ערבים, חצי ערבים או תורכים דוברי רומנית והשאר רומנים חברי תנועות ניאו-פאשיסטיות. הכלבים האלה מפיצים באתר הזה תעמולה ערבית ושקרים לגבי המבצע בעזה ומאיימים להגיש נגדי תלונה להנהלת האתר אם לא אפסיק "להפיץ שקרים ציוניים". הם גם קוראים לי "יהודון" למרות שאני לא יהודי. מעניין שהתגובות לסרטוני התעמולה הערבית באתר הן בד"כ בעד ישראל ונגד הערבים, כי באתרים בינלאומיים כמו YouTube ו-LiveLeak התגובות הן בד"כ אנטי ישראליות.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שקר ערבי: המושבה הציונית הראשונה ב"פלסטין"
« להגיב #1 ב- : מרץ 03, 2009, 06:41:50 »
בס"S
אולי צריך לעשות מפה של ארץ ישראל במשך 1500 שנה לפני הגלות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 03, 2009, 18:27:08 »
You don't have to send any pic. Tell em about Mark Twain's wonderful book (sadly I don't know its English name).

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 03, 2009, 18:56:56 »
כבר הבאתי ציטוטים מספרו של מרק טוואין שנקרא "The Innocents Abroad". אחד הערבים שם כתב שזה פיברוק ציוני, והביא ציטוטים אנטישמיים, אמיתיים או לא, של מרק טוואין. גם אם אביא מידע על האוכלוסיה בארץ ישראל בתקופת המנדט ולפניה, הם יטענו שזה "שקר ציוני", אבל כדאי להעלות את המידע הזה כדי שלא-מוסלמים דוברי רומנית שנחשפים לפורום הזה לא יפלו בפח. הכלבים האלה מעלים סרטונים אנטישמיים ושקרים על "דת השלום".
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2009, 18:57:45 על ידי DJ Luminus »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 03, 2009, 19:01:10 »
אחי,שאני אבין,מאיפה הם מפליצים לכל מקום "ציוני"? מארק טוויין לפי מה שידוע לי לא היה קשור בשיט ליהדות,ובטח שלא ל"ציונות". חכה אחי,עוד כמה דקות שאני אתרגל מחדש למחשב הישן שלי,אני אערוך את ההודעה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : מרץ 04, 2009, 01:08:36 »
לומינוס, הכל טוב ויפה אבל צריך את הקונטקסט ההסטורי, רוב הכפרים הללו זה של מתנחלים שהביאה האמפריה העות'מאנית עם הנסיגות שלה ממזרח אירופה, מהקווקז וכן מוסלמים שברחו מספרד שנפלה בידי הנוצרים בריקונקיסטה.
וכן מספרית, תפזורת הכפרים היא יפה כשלעצמה, אבל מבחינה מספרית הם היו כמותית בדיחה, וכן חלק ניכר מהכפרים הללו היו ריקים לגמרי, Ghost towns או ריקים למחצה ולשלושת רבעי, בגלל תת התנאים ששררו פה בזמנו וחוסר הפיתוח העותמאני של האזור, רוב הערבים שהגיעו לפה, באו לפה רק אחרי הכיבוש הבריטי עם תחילת פיתוח הארץ על ידי הבריטים והיהודים השבים לארצם בזכות, הם באו לפה בגלל עבודה, כסף ושיפור בתנאי חייהם העלובים.
כל זה בין השנים 1917-1947.
לגבי מארק טוויין, אנטישמי או לא, זה לא מעניין, הוא תיאר אובייקטיבית את שראה בארץ במהלך מסעותיו, זה לא קשור האחד לשני, ואם אכן היה אנטישמי לא היה אומר שזה שהארץ ריקה אלא שהיא מצויה כבר אצל מישהו אחר.
ואם זה פיברוק ציוני, אז גם ה11 בספטמבר זה פברוק ציוני, הנחיתה על הירח זה פברוק ציוני, ומותו של אלביס פרסלי זה פברוק ציוני.
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2009, 01:11:55 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 04, 2009, 14:38:40 »
אני מציע לעיין בספר From Time Immemorial מאת Joan Peters. 
http://www.amazon.com/Time-Immemorial-Arab-Jewish-Conflict-Palestine/dp/0963624202
מופיעים בו כמה מקורות שונים לרבות (מארק טוויין) שמעידים על מיעוט האוכלוסייה הערבית במאה ה19.
« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2009, 23:09:04 על ידי נץ וגאה בזה »