כתב נושא: "המוות של כהנא":מותה של התעוזה והאומץ היהודים.  (נקרא 1786 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ברוך הגבר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
-----
באותו יום שקם לו המחבל הנאציערבי ימח שמו וזכרו ורצח בדם קר את רבינו וגדול דורינו הרב מאיר כהנא זכרון צדיק וקדוש לברכה השם יקום דמו.
מתה לה גם היישות היהודית האמיתית,מה שהיינו פעם חוצפנים עם תעוזה עם האומץ להגיד עם האומץ לבצע ברגע שהוא (הרב מאיר כהנא זצו"קל) נרצח והלך לעולמו הלכה גם התעוזה והאומץ.
אני מקווה 'שיום אחד' יקום לו אדם עם אותו אומץ עם אותה התעוזה עם אותה הדעה עם אותו חזון כמו של גדול דורינו הרב מאיר כהנא זצו"קל ויגיד את הדעה הימנית האמיתית ולא יבלף כמו ביבי וכל אותם "חברי כנסת ימניים" .
בימינו נורא קשה לעשות מעשה מכיוון שהיום כל הגורמים כל הארגונים הם שמאלנים בולשביקים אוהבי ערבים.אבל אם!! אם !! אם !! אותו בחור יהיה עם חזון ורצון עז והוא יוכל לעקוף את כל הגורמים הללו ויצליח להיכנס לתודעה של כולנו ויצליח לשנות משהו במדינתנו חסרת ההשכלה חסרת הדעה חסרת האומץ והתעוזה רק אז!! יקרה משהו טוב במדינת ישראל.
מה אתם אומרים על דעתי..?מה אתם חושבים שקרה עם מותו של כהנא..?

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"המוות של כהנא":מותה של התעוזה והאומץ היהודים.
« להגיב #1 ב- : פברואר 23, 2009, 14:50:33 »
תראה, יש אנשים אמיצים שעושים למען העם , גם בסיכון לישיבה בכלא  ... יש לרב ממשיכי דרך שלא נרתעים למרות כל מה שמנסים להפעיל נגדם הממסד השמאלני והשלוחות שלו בשלטון  , למשל יקותיאל בן יעקב, נעם פדרמן, אברי רן , חיים בן פסח ,ברוך מרזל , ואחרים

לפי דעתי מה שאנשי כהנא צריכים יותר מהכל , אפילו יותר ממנהיג כריזמטי - זה להתאחד סביב איזה קמפיין משותף שיאחד את הכוחות, משהו שנוכל "לקחת אל העם"

נכון לכרגע אם מישהו יבוא לכהניסט אחד ואחר כך לאחר וישאל אותם מה צריך לעשות, יש גישות נורא שונות (חלק אומרים להחרים את הכנסת , חלק אומרים לנסות להכנס לכנסת, חלק אומרים לחזור לתקופת העצרות עם, חלק אומרים עדיף להכות שורשים ולעבוד בצורת הפצה ,וכו' וכו' )

המובילים פשוט צריכים לשבת ביחד ולהחליט על איזה קמפיין משותף....
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק ברוך הגבר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 23, 2009, 20:57:47 »
אחי אתה אומר להתאחד מסביב לקמפיין מסוים אבל זה לא ממש קל בארצנו שיש את בג"צ ויש את שלטון השמאל ואת כל השמאל בכלל בארץ.
שימצאו דרך לעקוף אותם הדרך הקלה תהיה סלולה לפניהם.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #3 ב- : פברואר 23, 2009, 21:02:41 »
אחי אתה אומר להתאחד מסביב לקמפיין מסוים אבל זה לא ממש קל בארצנו שיש את בג"צ ויש את שלטון השמאל ואת כל השמאל בכלל בארץ.
שימצאו דרך לעקוף אותם הדרך הקלה תהיה סלולה לפניהם.
כל הענין כאן הוא שהם נראים ממש חזקים וזה מחליש את רוחנו
הקב"ה יוציא אותנו מזה איכשהוא.
הביצה המשומדת הזו כל כך מטביעה ומסריחה... עד מתי?!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : פברואר 23, 2009, 22:17:49 »
גם יאיר שטרן נרצח והמדינה קמה והיו אז אנשים נועזים כמו מאיר הר ציון.אפילו החייל שקפץ בלבנון על רימון כדי שחבריו ינצלו הוא גיבור.
אביגדור קהלני ועוז 77 במלחמת יום כיפור הוא גיבור.החייל שירה במחבל עם הטרקטור הוא גיבור.
מאיר דגן ראש המוסד הרג במכת קרטה מחבל עם רימון הוא גיבור.
יוני נתניהו במבצע אנטבה הוא גיבור.
הטייסים שהפציצו את הכור העירקי גיבורים:אילן רמון בניהם.
כוח צביקה שעצר את הטנקים ביום כיפור גיבור.
פורצי כלא עכו מהאצ"ל גיבורים,מפוצצי מלון המלך דוד גיבורים,תולי הסרג'נטים גיבורים.
אלי כהן המרגל בדמשק גיבור.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 24, 2009, 08:38:34 »
בס"ד
-----
באותו יום שקם לו המחבל הנאציערבי ימח שמו וזכרו ורצח בדם קר את רבינו וגדול דורינו הרב מאיר כהנא זכרון צדיק וקדוש לברכה השם יקום דמו.
מתה לה גם היישות היהודית האמיתית,מה שהיינו פעם חוצפנים עם תעוזה עם האומץ להגיד עם האומץ לבצע ברגע שהוא (הרב מאיר כהנא זצו"קל) נרצח והלך לעולמו הלכה גם התעוזה והאומץ.
אני מקווה 'שיום אחד' יקום לו אדם עם אותו אומץ עם אותה התעוזה עם אותה הדעה עם אותו חזון כמו של גדול דורינו הרב מאיר כהנא זצו"קל ויגיד את הדעה הימנית האמיתית ולא יבלף כמו ביבי וכל אותם "חברי כנסת ימניים" .
בימינו נורא קשה לעשות מעשה מכיוון שהיום כל הגורמים כל הארגונים הם שמאלנים בולשביקים אוהבי ערבים.אבל אם!! אם !! אם !! אותו בחור יהיה עם חזון ורצון עז והוא יוכל לעקוף את כל הגורמים הללו ויצליח להיכנס לתודעה של כולנו ויצליח לשנות משהו במדינתנו חסרת ההשכלה חסרת הדעה חסרת האומץ והתעוזה רק אז!! יקרה משהו טוב במדינת ישראל.
מה אתם אומרים על דעתי..?מה אתם חושבים שקרה עם מותו של כהנא..?
צודק! O0

מנותק ברוך הגבר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 24, 2009, 13:31:15 »
אחי אני לא מדבר על גיבורים כאלו שהצילו ופעלו פיזית ומסרו את חייהם בשביל אחרים.
אני מדבר על גיבור מפאן אחר של אחד שסוחף אחריו את המדינה בדעות שלו ודוגל בדעה ועושה למענה הכול כמו הרב מאיר כהנא זצו"קל הי"ד.
אחד שפועל למען אותו ארגון שהוא נמצא בו עושה רעש מפעיל את כל מה שיש לו למען הארגון, משמיע את קולם של האנשים שבחרו בו, איש שאם היה כאן היום המדינה הייתה שונה ב360 מעלות .

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #7 ב- : פברואר 25, 2009, 08:52:14 »
אחי אני לא מדבר על גיבורים כאלו שהצילו ופעלו פיזית ומסרו את חייהם בשביל אחרים.
אני מדבר על גיבור מפאן אחר של אחד שסוחף אחריו את המדינה בדעות שלו ודוגל בדעה ועושה למענה הכול כמו הרב מאיר כהנא זצו"קל הי"ד.
אחד שפועל למען אותו ארגון שהוא נמצא בו עושה רעש מפעיל את כל מה שיש לו למען הארגון, משמיע את קולם של האנשים שבחרו בו, איש שאם היה כאן היום המדינה הייתה שונה ב360 מעלות .
180 מעלות...
360 זה סיבוב במקום.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 25, 2009, 17:14:36 »
גם יאיר שטרן נרצח והמדינה קמה והיו אז אנשים נועזים כמו מאיר הר ציון.אפילו החייל שקפץ בלבנון על רימון כדי שחבריו ינצלו הוא גיבור.
אביגדור קהלני ועוז 77 במלחמת יום כיפור הוא גיבור.החייל שירה במחבל עם הטרקטור הוא גיבור.
מאיר דגן ראש המוסד הרג במכת קרטה מחבל עם רימון הוא גיבור.
יוני נתניהו במבצע אנטבה הוא גיבור.
הטייסים שהפציצו את הכור העירקי גיבורים:אילן רמון בניהם.
כוח צביקה שעצר את הטנקים ביום כיפור גיבור.
פורצי כלא עכו מהאצ"ל גיבורים,מפוצצי מלון המלך דוד גיבורים,תולי הסרג'נטים גיבורים.
אלי כהן המרגל בדמשק גיבור.
הוא מדבר יותר על אדם שיהיה בתור מנהיג...