כתב נושא: היהודים בתרדמת - ההיסטוריה חוזרת  (נקרא 9842 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
היהודים בתרדמת - ההיסטוריה חוזרת
« ב- : פברואר 25, 2009, 14:29:45 »
המצב כיום ולפני 70 שנה אותו הדבר בדיוק

1. משבר כלכלי.

2. האשמת היהודים בגרימת המשבר הכלכלי.

3. אנטישמיות גואה כלפי יהודים בכל העולם.

4. מאיימים על היהודים בשואה נוספת.

5. הערב רב מרדים את העם וטומן את ראשו בחול.

6. התקפות ערבים בכל הארץ נוסח ליל הבדולח.

7. הנשיא האיראני נאם באו"ם בסגנון פרוטוקול זיקני ציון והצהיר בגלוי על כוונותיו להשמיד את ישראל וכולם מחאו לו כפיים.

8. התבוללות וירידה מהארץ, הנאורות הדימיונית של הרבה יהודים והפתיחות לליברליזם ויציאה כנגד היהדות.

9. מנהיגי העולם מתנהגים ביחס פייסני כלפי איראן (מדיניות הפייסנות כלפי גרמניה הנאצית לפני 70 שנה)

10. מנהיגי העולם וישראל מתנהגים כמו נוויל צ'מברלין.

11. כל העולם מדבר במושגים של התחמשות צבאית כלל עולמית כהכנה למלחמה (הפעם גרעינית)

12. יהודים בגלות נשארים בחו"ל ולא עולים לארץ כשיש להם הזדמנות.

13. שטיפת המוח השמאלנית תלמידתו של גבלס הנאצי נגד היהודים, כנ"ל כלפי התקשורת הבינלאומית.

14. התעוררות לאומית של האיסלאם בסגנון ההתעוררות הלאומית הנאציו גרמנית.

שכחתי עוד משהו?
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 15:19:17 על ידי blue and white »

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : פברואר 25, 2009, 15:13:07 »
הפעם אם זה יקרה, חס וחלילה, ניקח חצי עולם איתנו
ואם תהיה מלחמת העולם השלישית זו, בלי צל של ספק, תהיה מלחמת גוג ומגוג שלאחריה יבוא המשיח
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 15:13:59 על ידי פטריוט »

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 25, 2009, 20:47:35 »
תראו מה אמר האדמו"ר משומרי אמונים לפני חצי שנה בערך

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #3 ב- : פברואר 26, 2009, 11:17:46 »
אני לא מבין מדוע גולשים כאן חוששים מפצצה אירנית?נניח שאירן תפיל פצצה גרעינית על ת"א.רבע מהנפגעים ביפו יהיו ערבים,רוב הנפגעים יהיו שמאלנים מהערב רב,בנות שלא מתלבשות בצניעות ומסתובבות בעיר שטופות זימה ותאוות.
המלחמה תקרב את ביאת המשיח.
השמדת המדינה הציונית של הרצל תקרב את ביאת המדינה היהודית שאנו רוצים.
פצצה גרעינית אירנית תוביל לתגמול גרעיני ישראלי בפצצות מימן ולהשמדת אירן.
במילא שונאים כאן שמאלנים,ערבים,ערב רב,בוגדים,ימין מזויף.
תחשבו על סדום ועמורה,על גוג ומגוג.
ואם ימותו יהודים צדיקים חס וחלילה הם יגיעו לגן עדן שהרי העולם הזה הוא פרוזדור לעולם הבא.וכמה צדיקים כבר יש?
יחסך כסף רב על פינוי פיצוי.
לכן אם זה רצון הקב"ה שהעם הזה,הכופרים,המינים תבוא עליו שואה שניה ואחדינג'אד כמו היטלר הוא שלוח הקב"ה אז ממה אתם חוששים?
בינתים נחזור בתשובה,נראה קלטות של הרב אמנון יצחק,נתפלל,נניח תפילין,נשמור כשרות הרי אנו לא סומכים על פיפי נתניויו ועל שר הפנים הרשע שמונע מחיים עליה לארץ וחיים ברוך השם בטוח בניו יורק!
בס"ד נקרא תהילים נגד הטילים האירנים.
העולם יאהב אותנו אחרי שיטילו עלינו פצצה גרעינית,יספידו אותנו יפה,יגנו את אירן.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 26, 2009, 11:41:49 »
אני לא מבין מדוע גולשים כאן חוששים מפצצה אירנית?נניח שאירן תפיל פצצה גרעינית על ת"א.רבע מהנפגעים ביפו יהיו ערבים,רוב הנפגעים יהיו שמאלנים מהערב רב,בנות שלא מתלבשות בצניעות ומסתובבות בעיר שטופות זימה ותאוות.
ואם ימותו יהודים צדיקים חס וחלילה הם יגיעו לגן עדן שהרי העולם הזה הוא פרוזדור לעולם הבא.וכמה צדיקים כבר יש?
לכן אם זה רצון הקב"ה שהעם הזה,הכופרים,המינים תבוא עליו שואה שניה ואחדינג'אד כמו היטלר הוא שלוח הקב"ה אז ממה אתם חוששים?
בינתים נחזור בתשובה,נראה קלטות של הרב אמנון יצחק,נתפלל,נניח תפילין,נשמור כשרות הרי אנו לא סומכים על פיפי נתניויו ועל שר הפנים הרשע שמונע מחיים עליה לארץ וחיים ברוך השם בטוח בניו יורק!
לכן בדיוק צריך להעמיד פה גישה רציונלית, יהודית רציונלית, כזו שאני מתאמץ לעשות לפחות פה בתור התחלה (בכוחותיי המאוד דלים) ולצערי יש פה גורמים שרק הורסים את שאני מנסה לבנות (מהם חכמים, מהם טיפשים ועליגים ומהם פלגיאטורים), מה שטיפש אחד הורס, גם אלף חכמים לא יצליחו אחר כך לבנות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #5 ב- : פברואר 26, 2009, 12:21:41 »
לכן בדיוק צריך להעמיד פה גישה רציונלית, יהודית רציונלית, כזו שאני מתאמץ לעשות לפחות פה בתור התחלה (בכוחותיי המאוד דלים) ולצערי יש פה גורמים שרק הורסים את שאני מנסה לבנות (מהם חכמים, מהם טיפשים ועליגים ומהם פלגיאטורים), מה שטיפש אחד הורס, גם אלף חכמים לא יצליחו אחר כך לבנות.
חוץ מכאן בפורום, היכן עוד אתה בונה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : פברואר 26, 2009, 12:27:53 »
חוץ מכאן בפורום, היכן עוד אתה בונה?
בקרב משפחתי הענפה, חבריי הקרובים, בישיבה שבה אני לומד,בעת שירותי הצבאי, במילואים שעשיתי לא מזמן ומכרים לבנתיים.
מתחיל בקטן, מצפה למצטרפים שיעזרו במאמץ, לא רוצה להרגיש כמו דון קישוט שנלחם בתחנות רוח, לפעמים אני מרגיש מיואש, אבל אני מבין שזה בעל חשיבות עליונה לכל רמה, תחום, דרג ושטח לכן אני ממשיך במאמצים הללו, גם אם נדמה פה ושם שזה לא נושא פירות
וכך אני גם מתכוון לחנך את ילדיי העתידיים ולכונן את משפחתי לכשזה יגיע בעזרת ה'.
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 12:30:51 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #7 ב- : פברואר 26, 2009, 12:32:01 »
בקרב משפחתי הענפה, חבריי הקרובים, בישיבה שבא אני לומד,בעת שירותי הצבאי, במילואים שעשיתי לא מזמן ומכרים לבנתיים.
מתחיל בקטן, מצפה למצטרפים שיעזרו במאמץ, לא רוצה להרגיש כמו דון קישוט שנלחם בתחנות רוח, לפעמים אני מרגיש מיואש, אבל אני מבין שזה בעל חשיבות עליונה לכל רמה, תחום, דרג ושטח לכן אני ממשיך במאמצים הללו, גם אם נדמה פה ושם שזה לא נושא פירות
וכך אני גם מתכוון לחנך את ילדיי העתידיים ולכונן את משפחתי לכשזה יגיע בעזרת ה'.
יישר כח, וכן מצופה מכל יהודי אמיתי שרואה ומבין את המציאות טופחת על פניו
לדעתי זוהי עיקר עבודת ה' בדור שלנו
לפקוח את עיני המעוורים (ע בשורוק)

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #8 ב- : פברואר 26, 2009, 12:34:48 »
האמת היא שחסרים כאן עוד גולשים כמו נץ וגאה בזה ובאמת יש כאן טיפש,הזוי,רשע,תם,שאינו יודע לשאול.לגבי פלגיאט זה לא כה נורא למרות שחז"ל אמרו שמי שמביא דברים בשם אומרם מביא גאולה לעולם.
הבעיה היא כיוון הפורום.האם אנחנו חלק מש"ס או כהניסטים?פסימים או אופטימים?מלאים באהבת ישראל כמו אחים באמת או מלאים בשינאה עיוורת?
האם בעקבות צפיה בקלטת של אמנון יצחק אנחנו חכמים כמו שלמה המלך?יודעים הכל?
האם מטרתנו להפוך לחרדים שונאי כיפות סרוגות?למזרחים שונאי אשכנזים או להפך?
האם אנחנו ימין קיצוני באמת כמו לה פן ואימצנו דעות אנטישמיות?
או שאנחנו יהודים גאים ומטרתנו לקרב יהודים,לגרש ערבים ולא לבצע השמדת עם?
אם אנחנו אנטי צה"ל אז מי ישמיד את הכור האירני?נערי הגבעות,אמנון יצחק?הקב"ה?אובאמה?
האם אנו מתבססים על הרב כהנא או שאנחנו סתם מטורפים ששונאים את כל העולם,כולל תושבי מדינת ישראל שאינם ערבים?
האם מטרתנו החזרה בתשובה,שנאת אבא שלנו והחברה הרוסיה שלו,מציאת שידוך או שאנו טרולים?האם אנו עושים צחוק מעצמנו?האם מטרתנו לגחך את הפורום?או שאנחנו גולשים רצינים שרוצים ללמוד וללמד?
מי אנחנו?
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 12:37:21 על ידי נץ וגאה בזה »
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : פברואר 26, 2009, 12:37:01 »
יישר כח, וכן מצופה מכל יהודי אמיתי שרואה ומבין את המציאות טופחת על פניו
לדעתי זוהי עיקר עבודת ה' בדור שלנו
לפקוח את עיני המעוורים (ע בשורוק)
האמת גם פעלתי בעוד מקומות ברחבי הסייבר ספייס האינטרנטי בנדון, פורומים נוספים וכדו' (זה היה בעיקר באתר כיפה, אבל משם כבר התייאשתי מזמן, זה מה שדחף אותי למצוא בית אחר, וחיפושיי הובילו אותי לפה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : פברואר 26, 2009, 12:42:14 »
לגבי פלגיאט זה לא כה נורא למרות שחז"ל אמרו שמי שמביא דברים בשם אומרם מביא גאולה לעולם.
אין לי שום בעיה עם ציטוטים, אבל שיהיו ממקורות רחבים, שיהיה מגוון, שיהיה דיון, שיהיה אפשר גם לקרוא את דעתו של הכותב במילותיו שלו ולא רק דרך סוכן כזה או אחר בדמות הרב נויגרשל (שכבודו במקומו מונח) או איזה חצי ציטוט מספרו של פרופ' גולדהאגן (שגם כבודו במקומו מונח) שחוזר על עצמו כמו מנטרה במקדש הינדי בפעם ה-800.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #11 ב- : פברואר 26, 2009, 12:42:29 »
אתה יכול להמליץ לנו על מקומות נוספים ברשת
בו אנשים יכולים להקשיב - להבדיל מ"כיפה"?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : פברואר 26, 2009, 12:45:01 »
אתה יכול להמליץ לנו על מקומות נוספים ברשת
בו אנשים יכולים להקשיב - להבדיל מ"כיפה"?
תשמע, גם בכיפה, יהלמו בך מכל הכיוונים ולא יעסקו בהקשבה, ניסיתי, תאמין לי שניסיתי לאורך חודשים ארוכים, לא צלח.
וכיפה עוד נחשב אתר דתי פתוח ומתקדם (למרות שלא כל הכותבים בו דתיים בהכרח), במקומות אחרים המצב נהיה רק יותר גרוע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #13 ב- : פברואר 26, 2009, 12:50:10 »
נץ לא כולם כאן ברמה האינטלקטואלית שלך או ברמת הידע שלך אז מצטטים חלקית,מוציאים דברים מהקשרם.מבחינתם נויגרשל הוא מקור החוכמה העליונה בכל עניין כולל חוץ וביטחון.
אתה לא כאן בפורום אקדמאים או בדיון של ועדת חוץ ובטחון או אמ"ן.אנשים מערבבים אמונה ועובדות,דעות ואמוציות.
עירבבת בפורום:חילונים,דתים,חרדים ומטורפים וקיבלת מיקס וזה מה שיצא.ילד בן 13 איננו חושב כמו בן 31.
לקחת תלמידי חכמים ועימתת אותם עם שולי החברה הישראלית והוספת להם נוצרים מארה"ב.קיבלת שעטנז.הפורום מערבב בשר וחלב ולכן הכשרות נפגעת.שומרי מצוות עם חובב פורנו שמחפש שידוך וכו'.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #14 ב- : פברואר 26, 2009, 12:57:09 »
נץ לא כולם כאן ברמה האינטלקטואלית שלך או ברמת הידע שלך אז מצטטים חלקית,מוציאים דברים מהקשרם.מבחינתם נויגרשל הוא מקור החוכמה העליונה בכל עניין כולל חוץ וביטחון.
אתה לא כאן בפורום אקדמאים או בדיון של ועדת חוץ ובטחון או אמ"ן.אנשים מערבבים אמונה ועובדות,דעות ואמוציות.
עירבבת בפורום:חילונים,דתים,חרדים ומטורפים וקיבלת מיקס וזה מה שיצא.ילד בן 13 איננו חושב כמו בן 31.
לקחת תלמידי חכמים ועימתת אותם עם שולי החברה הישראלית והוספת להם נוצרים מארה"ב.קיבלת שעטנז.הפורום מערבב בשר וחלב ולכן הכשרות נפגעת.שומרי מצוות עם חובב פורנו שמחפש שידוך וכו'.
באמת המצב פה הוא כמו מסיבת מחזור אחרי 20 שנה שכל אחד התפצל לכיוון אחר לגמרי
זוהי השפעת הגלות והתשקורת - והמדינה הבולשביקית של שונאי ישראל
מה לעשות, לפחות זה יש לנו
זה אתגר

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #15 ב- : פברואר 26, 2009, 13:00:22 »
אבל הרב כהנא קבע את הדרך וזה מאחד את הפורום.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : פברואר 26, 2009, 13:02:36 »
כנראה שאלו פני החברה בישראל, זה מראה שאנחנו פתוחים בפני כולם, רעיון כלל יהודי ולא סקטוריאלי, ולגבי הרמה האינטלקטואלית- נכון אתה צודק, הרבה פעמים אני שוכח מול מי אני כותב/מדבר (במיוחד כשזה נעשה מול אנשים שאני לא רואה אותם פנים מול פנים ובזהות שאולה).
אבל כן צריך לעשות הכל כדי להרים את הרמה האינטלקטואלית/שכלית בפורום, אני עושה מאמצים כבירים בכיוון, זאת מטרתי הכמעט יחידה פה, להעלות את הרף, להכניס קצת בינה חכמה ודעת והרבה השכל.
המצב הוא שבעם היהודי כיום יש הכל, נכון לא הכל כשר, הרבה מסריח, אבל זה מה יש, ועם צריך לעבוד גם אם זה לא נראה לנו, לא כולם באו מאותו הרקע, והאינטרנט הוא כלי מצוין מאין כמוהו כדי לעזור לגשר על הפערים הללו- אתה יכול לראות את זה בתור המשכו של כיכר השוק ההמוני בו כולם נפגשים להחליף דעות, סחורה וכדו'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #17 ב- : פברואר 26, 2009, 13:44:56 »
גם אסור להתייאש תענוג לקרוא אותך ואת זלהר ואתם אבן שואבת,נכס,מגנט לפורום לפחות מושכים קוראים חדשים.חיים מספק לפורום אקשן ויש כאן תמהיל וככה נמשכים לפורום סקרנים,הרפתקנים,מחפשי זהות,שייכות.
הפורום הוא סיר חמין שמעורבב מכל הבא ליד.
כאן הייד פארק כהניסטי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : פברואר 26, 2009, 17:10:15 »
יוסי1:
 הרב נויגרשל הוא ת"ח, מרצה כבר יותר מ- 25 שנים , הוא מוזמן בדרך קבע להרצות את דעותיו בקמפוסים, ישיבות, לישכת עורכי-הדין ועוד ועוד, בארץ ובכל רחבי העולם, הלו"ז שלו כל כך עמוס, שלפעמים הוא מרצה 4-5 פעמים ביום אחד לפני קהל שונה! בקטלוג שלו יש למעלה מ-400 הרצאות מדהימות בכל מגוון נושאי היהדות... מלבד זאת שהוא חיבר פירוש מונומנטלי על ספר "הכוזרי", ופירוש על "באר הגולה" של המהר"ל, ועוד...
יש לו פינה קבועה ברדיו 10 שבה הוא עוסק בעיניני אקטואליה ועונה למאזינים, ופינה קבועה שבה הוא עונה לשואלים באי-מייל שבאתר "מורשת".
וכן הוא משמש כמדריך רוחני בישיבת "מאורות התורה" של הרב נחום רוגוזניצקי שליט"א בטלזסטון...
אני חושב שאם נטה אוזן (ואני עושה זאת בדרך קבע), ונקשיב למה שיש לרב ללמד אותנו, מתוך נסיונו העשיר והידע הרב שלו - רק נרוויח.

אם המפעל חיים המדהים הזה נחשב בעיניך ככישלון - הריני מתפלל לבורא העולם שאני יזכה לרמה כזאת של ידע, הרצאות, וחיבור ספרים!!!

נץ,

להביא עובדות, וציטטות מהרבנים ומספרים בצורה חוזרת ונשנת, הגם שאתה תטען שאני "פלגיאטור", לא תשנה את המציאות שהדברים הם עובדות!
ולפעמים צריך לחזור על דברים מאות ואלפי פעמים, ועל כגון דא אמרו חז"ל: "אינו דומה שונה פרקו מאה פעמים, לשונה פרקו מאה ואחת פעמים"!

משום מה אתה כל הזמן מודאג מחרב האיסלם, אני נץ היקר - מודאג מחיבוק הנצרות, ואני אצטט שוב: - "אתם לא תופסים היום אין בכח. א"י מוצפת מיסיורנים וירושלים יותר מכל מקום אחר, כל האמצעים כשרים בעיניהם היום לקנות אחיזה בנשמות יהודיות".
כבר לימדו אותנו חז"ל: גדול המחטיאו יותר מן ההורגו". ז"א שהעשרות והמאות של אנשים שהנוצרים תופסים בחכתם מידי חודש בחודשו, מבחינת היהדות זה יותר גרוע מאשר יהודי שמת על קידוש ה' בגלל מחבל מתאבד, או ירי טילים, הם יושבים במקום שאין בריה יכולה לעמוד במחיצם, ועתידים לקום בתחיית המתים, אבל את אותם נפשות שנפלו בגלל חיבוק הנצרות - הפסדנו במערכה!!

חבר של בחור שלומד איתנו בישיבה נתפס בגלל פעילות מסיונרית בעכו, הוא היה בחור טוב שלמד בביה"ס דתי, והיום הוא צד נפשות בשביל המיסיון ימ"ש!!
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 17:27:49 על ידי eran »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : פברואר 26, 2009, 17:42:26 »
יוסי1:
 הרב נויגרשל הוא ת"ח, מרצה כבר יותר מ- 25 שנים , הוא מוזמן בדרך קבע להרצות את דעותיו בקמפוסים, ישיבות, לישכת עורכי-הדין ועוד ועוד, בארץ ובכל רחבי העולם, הלו"ז שלו כל כך עמוס, שלפעמים הוא מרצה 4-5 פעמים ביום אחד לפני קהל שונה! בקטלוג שלו יש למעלה מ-400 הרצאות מדהימות בכל מגוון נושאי היהדות... מלבד זאת שהוא חיבר פירוש מונומנטלי על ספר "הכוזרי", ופירוש על "באר הגולה" של המהר"ל, ועוד...
יש לו פינה קבועה ברדיו 10 שבה הוא עוסק בעיניני אקטואליה ועונה למאזינים, ופינה קבועה שבה הוא עונה לשואלים באי-מייל שבאתר "מורשת".
וכן הוא משמש כמדריך רוחני בישיבת "מאורות התורה" של הרב נחום רוגוזניצקי שליט"א בטלזסטון...
אני חושב שאם נטה אוזן (ואני עושה זאת בדרך קבע), ונקשיב למה שיש לרב ללמד אותנו, מתוך נסיונו העשיר והידע הרב שלו - רק נרוויח.
אם המפעל חיים המדהים הזה נחשב בעיניך ככישלון - הריני מתפלל לבורא העולם שאני יזכה לרמה כזאת של ידע, הרצאות, וחיבור ספרים!!!
נץ,
להביא עובדות, וציטטות מהרבנים ומספרים בצורה חוזרת ונשנת, הגם שאתה תטען שאני "פלגיאטור", לא תשנה את המציאות שהדברים הם עובדות!
ולפעמים צריך לחזור על דברים מאות ואלפי פעמים, ועל כגון דא אמרו חז"ל: "אינו דומה שונה פרקו מאה פעמים, לשונה פרקו מאה ואחת פעמים"!
משום מה אתה כל הזמן מודאג מחרב האיסלם, אני נץ היקר - מודאג מחיבוק הנצרות, ואני אצטט שוב: - "אתם לא תופסים היום אין בכח. א"י מוצפת מיסיורנים וירושלים יותר מכל מקום אחר, כל האמצעים כשרים בעיניהם היום לקנות אחיזה בנשמות יהודיות".
כבר לימדו אותנו חז"ל: גדול המחטיאו יותר מן ההורגו". ז"א שהעשרות והמאות של אנשים שהנוצרים תופסים בחכתם מידי חודש בחודשו, מבחינת היהדות זה יותר גרוע מאשר יהודי שמת על קידוש ה' בגלל מחבל מתאבד, או ירי טילים, הם יושבים במקום שאין בריה יכולה לעמוד במחיצם, ועתידים לקום בתחיית המתים, אבל את אותם נפשות שנפלו בגלל חיבוק הנצרות - הפסדנו במערכה!!
חבר של בחור שלומד איתנו בישיבה נתפס בגלל פעילות מסיונרית בעכו, הוא היה בחור טוב שלמד בביה"ס דתי, והיום הוא צד נפשות בשביל המיסיון ימ"ש!!
ערן, אף אחד לא ביקר את הרב נויגרשל, אין לי שום בעיה איתו וגם לא ליוסי1 ככל הידוע לי.
הרב נויגרשל כבודו במקומו מונח, ואתה לא צריך לצאת להגנתו, הוא ממש לא זקוק לזה.

יוסי1, המציאות היום היא שהנצרות היא כלב מת!, המסיון שפועל בארץ הוא רק מיני עשרות כתות אחרות מהארי קרישנה, מאהרישי יוגי, סיינטולוגיה, פאלון גונג/דאפא, כת האלה ועוד אחרים מוזרים יותר ומוזרים פחות, כל כת ושטות שלה והכל בעידן רוח ה-New Age, זה מסמל את התקופה, סופרמארקט של רוחניות בגרוש שכל כת מפעילה את הדוכן/חנות שלה בקניון האנושי שמרכיב את החברה הפוסט-מודרנית או ה-McWorld אם תרצה.
תילי תילים של מילים וספרים כבר נכתבו על התופעה, זה לא אומר שלא צריך לאסור את התופעה ולטפל בה טיפול שורש, אבל לקחת הכל בפרופורציה המתאימה, רצוי ביותר.

ערן, עובדות זה נחמד, השאלה היא מה הוא הקונטקטסט שבהם העובדות נאמרות, במילים אחרות מה המגמה של העובדות הנ"ל, מהו התמונה הגדולה, והתמונה הגדולה שלך (ה- Big Picture) מעוותת לחלוטין, רצוי מאוד שתרכיב משקפיים עם צילינדר גבוה בשביל להבין במציאות, כי בנתיים התמונה שאתה חושב שאתה מביט בה, נראת לעיניך!!! כמו ציור של פאבלו פיקאסו, ואם אתה לא רוצה שהמקום שאתה גר בו יהפוך להיות גרניקה (היצירה המפורסמת של פיקאסו על עיירה ספרדית שהופצצה על ידי חיל האוויר הגרמני הלופטוואפה הנאצי במלחמת האזרחים של ספרד) כדאי שתרכיב את המשקפיים דחוף ותחליף סוויץ'.

נץ,

יוסי1, אני חושב שאני לא צריך להוסיף מילה מעבר ל- I rest my case, מש"ל (מה שהיה להוכיח).
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 17:44:09 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : פברואר 26, 2009, 17:54:19 »
בס"ד
כמו שאומר הרב אמנון יצחק באינתיפאדה הראשונה זה היה רק אבנים אח"כ מקלות רציחות ואז פיגועים ויריות ואז עברנו לטילים ועכשיו חס וחלילה כבר הגענו לאטום  ועל מי יש לנו להשען על אולךמרט ביבי ברק כנסת?
רק על אבינו שבשמיים יש לחזור בתשובה הקב"ה לובש את החלוק שלו ויוצא לנקום בגויים בגוג ומגוג אחרי כל הסבל הזה קדימה יש לחזור בתשובה שלמה ולעסוק בתורה ובגמילות חסדים ולהזהר בסעודה שלישית כי היום הגדול והנורא מגיע כתוב שהייסורין של גוג ומגוג שווים למבול!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : פברואר 26, 2009, 18:06:06 »

נץ,

יוסי1, אני חושב שאני לא צריך להוסיף מילה מעבר ל- I rest my case, מש"ל (מה שהיה להוכיח).

הדברים נכונים מנקודת מבט של היהדות, אלה אינם דברים שלי - אלה של חז"ל!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : פברואר 26, 2009, 18:16:56 »
הדברים נכונים מנקודת מבט של היהדות, אלה אינם דברים שלי - אלה של חז"ל!!!
חז"ל גם טרחו להשים את כל העובדות בקונטסקט הנכון ולהבין אל נכון את התקופה בו הם נמצאים, שלא כמוך, ערן, לצערי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : פברואר 26, 2009, 19:15:56 »
נץ מי הורס לך את מה שאתה בונה? מי טיפש ומי חכם?
ובאיזו זכות אתה מעז להתנשא על אחרים ולהעמיד את דעותיך במרכז?

אין ספק שיש לך ידע רחב אבל אין צורך להשוויץ עם זה, ולהראות לכולם מי רציונאל ומי אמוציונאל.

רציונאליזם זה לא תמיד הפיתרון כי העולם לא בנוי בחשיבה רציונאלית אחרת לא היית יכול להסביר מה זה אלוהים,
תזכור שלא כולם פה בגיל שלך. ולא בדרך החשיבה שלך ובוודאי שאתה לא הצודק היחיד.

ראינו כבר מה זה רציונליזם וחשיבה יהודית לפני השואה... גם רציונאלית לא היה הגיוני שהיטלר עשה את מה שעשה, וכל מי שחשב שהוא יפלוש יבצע שואה וכו' נחשב כמטורלל משוגע לא רציונאלי וכו'.
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 19:16:32 על ידי blue and white »

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : פברואר 26, 2009, 19:22:16 »

החשיבה שלך נורא מזכירה לי את היהודי הגלותי לפני 70 שנה.

מעשים בשטח מתוך אמונה... לא ישיבה בחיבוק ידיים והאזנה למנטרות.

שמעת על המכבים, על בר כוכבא וכו'?