כתב נושא: היהודים בתרדמת - ההיסטוריה חוזרת  (נקרא 9860 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היהודים בתרדמת - ההיסטוריה חוזרת
« להגיב #25 ב- : פברואר 26, 2009, 21:04:53 »
"נניח שאירן תפיל פצצה גרעינית על ת"א.רבע מהנפגעים ביפו יהיו ערבים,רוב הנפגעים יהיו שמאלנים מהערב רב,בנות שלא מתלבשות בצניעות ומסתובבות בעיר שטופות זימה ותאוות"

נו אחי, והם לא יהודים ? הם לא יהודיות ? .... מזה "בנות שלא מתלבשות בצניעות" , הם לא יהודיות ?

זה גישה ממש ממש גרועה , כל יהודי נולד קדוש - ואתה מדבר על תינוקות שנשבה שכלם ומוחם על ידי ציידי הנפשות של הערב רב... אתה לא מדבר פה על בנות שבחרו להיות ככה, אתה מדבר פה על בנות שחונכו להיות ככה . בטלווזיה , בעיתונים , ברדיו , בבית ספר של הממסד החילוני , שטיפת מח של 24 שעות בלי מנוחה מאז שהם נולדו  , מה הם יודעות על מה אסור ומה מותר ? במקרה הטוב הם יודעים שיש מצוה שנקראת שבת , וש"לא מדליקים בה אש"... יש חילונים שבטוחים שהם שומרים שבת אם הם לא מדליקים אש ולא עובדים(עבודה ממש)  ... הם פשוט לא יודעים, הם תינוקות שנשבו

חלילה להגיד דבר כזה ... כל יהודי הוא עולם - אתה מדבר על הרבה עולמות ...הרבה נשמות קדושות ...איך חס וחלילה אפשר להגיד שאפשר לוותר על דבר כזה ?

אם גוי סוטר ליהודי - זה כאילו הוא סטר כביכול להקב"ה - הגוי הופך לבן מוות , הוא לא ראוי להתקיים יותר תחת השמש -אפילו אם סטר ליהודי הכי לא יהודי בעולם ... ולמה ? כי היהודי הזה נולד לקדושה , הוא בן של הקב"ה , הוא לא נברא בהפקרות , הוא נברא בהשגחה, ויש לו תוכנית מיוחדת שלשמה הוא נברא - הוא מייצג את הקב"ה בעולם הזה !

כל יהודי חשוב , וכל יהודיה חשובה ... אפילו הכי לא צנועה בעולם ,יש לה יעוד - והיא תצתרך לעשות תשובה ... אין פה הפקרות , אי אפשר לוותר על אף יהודי , אנחנו כולנו חלק מהMASTER PLAN

הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד , ייצג יותר מהכל - אהבת ישראל ... שנאת האויב הייתה מאהבה לישראל ... כשהוא ישב בכלא - זה היה מאהבת ישראל  ... כשהשמיצו אותו ולעגו לו וקראו לו בשמות - זה היה בגלל האהבת ישראל שלו  ... הסיבה שהוא לא הפסיק - זה בגלל שדבר השם היה יותר חזק מכל דבר אחר  , ומה הוא כתב בסוף כל מכתב ליהודי ? "באהבת ישראל "
ובזמן שהערבי ימח שמו ירה בו , הוא קרא שמע ישראל . זה המורשת שהוא השאיר לנו ,הממשיכים בדרכו . אהבת ישראל - אנחנו אוהבים את אחינו היהודים בגלל זה אנחנו מתאמצים להפיץ את האמת .

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #26 ב- : פברואר 26, 2009, 23:11:05 »
ערן נשמה הרב נויגרשל הרצה לפני בסמינר ערכים,קניתי את ספרו,לחצתי את ידו והקשבתי לקלטות שלו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #27 ב- : פברואר 26, 2009, 23:27:29 »
ואגב מה שכתבתי על הפצצה היה בציניות למי שרוצה להלחם בהרצל....לי אין בעיה עם בנות ישראל וכבת ימי אינני יכול להרשות לעצמי שיפו תספוג פצצת אטום בגלל הקרינה.בודאי שאינני רוצה שיהודים ימותו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : פברואר 26, 2009, 23:47:59 »
נץ מי הורס לך את מה שאתה בונה? מי טיפש ומי חכם?
ובאיזו זכות אתה מעז להתנשא על אחרים ולהעמיד את דעותיך במרכז?
אין ספק שיש לך ידע רחב אבל אין צורך להשוויץ עם זה, ולהראות לכולם מי רציונאל ומי אמוציונאל.
רציונאליזם זה לא תמיד הפיתרון כי העולם לא בנוי בחשיבה רציונאלית אחרת לא היית יכול להסביר מה זה אלוהים,
תזכור שלא כולם פה בגיל שלך. ולא בדרך החשיבה שלך ובוודאי שאתה לא הצודק היחיד.
ראינו כבר מה זה רציונליזם וחשיבה יהודית לפני השואה... גם רציונאלית לא היה הגיוני שהיטלר עשה את מה שעשה, וכל מי שחשב שהוא יפלוש יבצע שואה וכו' נחשב כמטורלל משוגע לא רציונאלי וכו'.
ישנם גורמים שהורסים, מי שטיפש ומי שחכם שיבין לבד, ולא אמרתי מישהו ספציפי (חוץ מערן הפלגיאטור) דברתי מתוך כאב באופן כללי.
לא התנשאתי על אף אחד ולא העמדתי את דעותיי במרכז, רק אמרתי שאני מנסה לקדם כיוון מסויים שאני מאמין שהוא רב חשיבות, כמו אחרים בפורום הזה ואם יש לך בעיה עם זה אתה מוזמן לעזוב את הפורום.
אני לא משוויץ בידע שלי, אני בסך הכל מציג אותו לעזרת הפורום ולהעלות את רף הדיונים בו, זאת המטרה שלי, לגרום לאנשים לחשוב.
קודם כל ישנה יהדות רציונלית, החל ברס"ג המשך ברמב"ם המשך ברש"ר הירש המשך בגרי"ד סולובייצ'יק וממשיך היום עם הרב ד"ר מיכאל אברהם.
לגבי להסביר מה זה אלוהים, לא מסבירים מה זה, מסבירים מה הוא לא- עיין שלילת התארים מורה הנבוכים ברמב"ם חלק א'
אני לא חשבתי שכולם פה בגיל שלי (אני סך הכל בן 23, לא בדיוק איזה זקן קשיש, ודי קרוב לגיל הממוצע בפורום) לא בדרך החשיבה שלי (עצם זה שאני מנסה לקדם אותה רק מראה לך שהרוב פה לא נמצא בקו המחשבה שלי לכן בדיוק אני מנסה לקדם אותה, ה-י-ג-י-ו-ן), אני לא אמרתי שאני הצודק היחיד, לא אמרתי את זה אף פעם, ישנה אמת אחת ויש לה הרבה התגלמויות על האדם לשאוף ככל יכולתו להשיג את האמת הזו, ובכל זאת אני לא דוגל באמיתות רבות ובאמת יחסית ושהכל סובייקטיבי (אימצתי חלק משיטת איין ראנד לגבי תורת האובייקטיביזם עיין- http://www.anochi.com/ וזה: http://www.aynrand.org/site/PageServer?pagename=index
לגבי היטלר, ממש לא נכון, היו שצפו את זה מראש, מהיינריך היינה ועד אלברט איינשטיין.
מה גם שנכון הוא היה משוגע, מה זה רלוונטי לגבי בעד או נגד רציונליזם, לא ברור.
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 23:48:42 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : פברואר 27, 2009, 14:19:25 »
אוקיי יוסי , מחילה אם כן
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : פברואר 28, 2009, 22:26:39 »
I already realized that,you're absolutely right,brother.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 01, 2009, 04:09:00 »
חז"ל גם טרחו להשים את כל העובדות בקונטסקט הנכון ולהבין אל נכון את התקופה בו הם נמצאים, שלא כמוך, ערן, לצערי.

יפה... ומה שאמרתי זה דברי חז"ל הנצחיים והאלמותים שמתאימים לכל תקופה...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : מרץ 01, 2009, 10:49:47 »
יפה... ומה שאמרתי זה דברי חז"ל הנצחיים והאלמותים שמתאימים לכל תקופה...
לא, מה שאתה אמרת זה הוצאת הדברים מהקשרם, ושימוש שלא בקונטסקט המלא והסתכלות על התמונה הכוללת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.