כתב נושא: אמרתי ב2004, שברק חוסיין אובמה יהיה נשיא ארה''ב הבא. כולם צחקו אז.  (נקרא 2075 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אמרתי בתוכנית טלוויזיה בארה''ב ב2004 שאובמה יהיה נשיא ארה''ב הבא.

ממש כולם אמרו לי שזה לא יתכן. לא יתכן ששחור עם שם מוסלמי ורקע מוסלמי יבחר לנשיאות. במיוחד כשאין לו שום ניסין אמיתי. צחקו כשאמרתי זאת.

אף אחד לא צוחק עכשיו.

הנה קטע מהתוכנית מ2004:

« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 22:24:55 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אמרתי ב2004, שברק חוסיין אובמה יהיה נשיא ארה''ב ה&#
« להגיב #1 ב- : פברואר 26, 2009, 22:50:11 »
חיים, עם כל הכבוד שיש לי אליך... לעשות סרטונים ולצחוק על השחורים ולהשתמש ב "N word"
ולומר עליהם שהם קופים זה בטח לא מעלה את הרמה והופך אותך ללא רציני, גם אם אמרת דברים נכונים ואמיתיים.
זה גורם לאנשים לחשוב שאתה סטאנדאפיסט או ליצן במקרה הטוב, וגזען במקרה הרע או על כל מקרה...
כי שלום עכשיו כבר עשו סרטון שמציג אותך בתור גזען כשאתה צוחק על השחורים בארה"ב, אתה נותן להם סיבות טובות.
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2009, 22:52:47 על ידי blue and white »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מי יהיה נשיא ארה"ב ב2012?פיילין?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אמרתי ב2004, שברק חוסיין אובמה יהיה נשיא ארה''ב ה&#
« להגיב #3 ב- : פברואר 26, 2009, 23:42:46 »
חיים, עם כל הכבוד שיש לי אליך... לעשות סרטונים ולצחוק על השחורים ולהשתמש ב "N word"
ולומר עליהם שהם קופים זה בטח לא מעלה את הרמה והופך אותך ללא רציני, גם אם אמרת דברים נכונים ואמיתיים.
זה גורם לאנשים לחשוב שאתה סטאנדאפיסט או ליצן במקרה הטוב, וגזען במקרה הרע או על כל מקרה...
כי שלום עכשיו כבר עשו סרטון שמציג אותך בתור גזען כשאתה צוחק על השחורים בארה"ב, אתה נותן להם סיבות טובות.

בס''ד

יש לי שאלה: אם הייתי צוחק על הערבים ככה, האם זה כן היה מקובל? כי נוכחתי לדעת שכשאני צוחק על הערבים, יהודים לא מתנגדים (חוץ מהשמאלניים). אולם אם אני עושה אותו צחוק על השחורים, זה מפריע להרבה יהודים. אם זה באמת גזעני, אז זה אסור לעשות צחוק גם על הערבים.

האם אתם מודעים שהשחורים בארה''ב מאוד אנטישמיים? שהשחורים בארה''ב תומכים במאה אחוז בהשמדתנו ר''ל? שכל המנהיגים השחורים (כולל ברק חוסיין אובמה) דורשים שישראל תתאבד ח''ו? שהשחורים שונאים את היהודים למרות שהיהודים עשו את הכל כדי לעזור לשחורים? שהשחורים שונאים את היהודים כי הם מקנאים בהם? שמיליוני שחורים בארה''ב התאסלמו כדי להביע את השנאה שלהם?

הערבים הם האוייבים שלנו. וגם השחורים הם האוייבים שלנו. למה? כי הם רשעים שפשוט בחרו להיות אוייבינו.

לגבי "גזענות", ברור שאני לא גזען. אין לי שום בעיה לא עם הערבים ולא עם השחורים בגלל צבע עורם. כולם יודעים שבכלל לא אכפת לי מהו צבע עורו של אדם. מה שכן אכפת לי הוא כשמישהו שונא את העם שלי. וכשהשונא הזה מאיים על העם שלי, אכפת עוד יותר. במשך השנים, אמרו לי שאף על פי שהשחורים שונאים אותנו, זה לא ענייני. כי מה השחורים האלה יכולים לעשות לנו? אז אני עניתי שאני חושב שהשחורים כן מהווים איום בגלל הכוח שהם מקבלים בארה''ב הודות ליהודים דוקא שתומכים בהם. עכשיו עם ברק חוסיין אובמה בבית הלבן, ברור שהשנאה של השחורים היא כן עניינית.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי יהיה נשיא ארה"ב ב2012?פיילין?

בס''ד

זה תלוי בכלכלה.

אם הכלכלה תשתפר אפילו זמנית, אובמה יבחר לעוד קדנציה ויהיה נשיא ארה''ב לשמונה שנים ח''ו.

אם הכלכלה עדיין תהיה "על הפנים" ב2012, אני כן חושב שפיילין תבחר.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
לדעתי אובאמה יכשל בכלכלה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק סאי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אל נקמות ה'
בס''ד

זה תלוי בכלכלה.

אם הכלכלה תשתפר אפילו זמנית, אובמה יבחר לעוד קדנציה ויהיה נשיא ארה''ב לשמונה שנים ח''ו.

אם הכלכלה עדיין תהיה "על הפנים" ב2012, אני כן חושב שפיילין תבחר.

חיים תגיד שמעתי מאיזה תכנית בטלויזיה שהיתה ברוסיה זקנה שקראו לה baba vanga שאמרה נבואות והם התממשו כל הזמן
והנבואה שלה הייתה שהנשיא האמריקאי האחרון של אמריקה יהיה שחור, וזה היה לפני כמעט 20 שנה!! מה אתה חושב?
« עריכה אחרונה: פברואר 27, 2009, 10:27:44 על ידי סאי »

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לדעתי אובאמה יכשל בכלכלה.

אתה נכון. נשיא סוציאליסתי לא ינצח.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים תגיד שמעתי מאיזה תכנית בטלויזיה שהיתה ברוסיה זקנה שקראו לה baba vanga שאמרה נבואות והם התממשו כל הזמן
והנבואה שלה הייתה שהנשיא האמריקאי האחרון של אמריקה יהיה שחור, וזה היה לפני כמעט 20 שנה!! מה אתה חושב?

בס''ד

קודם כל, ברוך הבא לפורום.

אני לא נביא ואני לא בן נביא. צדקתי על אובמה כי הבנתי שהאמריקאים מתחילים לאהוב שחורים. (שזה טירוף ממש - יש לשחורים תרבות אכזרית ומרושעת כמו התרבות של הערבים.)

לגבי נבואה בכלל, נבואה נגמרה עם הריסת בית המקדש השני, ולא תהיה נבואה שוב עד בניית בית המקדש השלישי.