סקר

סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?

מדינה דמוקרטית. אנו רוצים חירות וזכויות כמו חופש דיבור, תקשורת חופשית, בחירות לכנסת. אפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית.
14 (13.3%)
מדינה יהודית. אם לא נשלול את ה"זכויות" הדמוקרטיות של הערבים, לא תהיה לנו מדינה. במשך אלפי שנים, יהודים התפללו למדינה יהודית, לא לדמוקרטיה
91 (86.7%)

סך הכל הצבעות: 2

כתב נושא: סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?  (נקרא 42520 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בסדר, תמיד ישנה שחיתות
נתמודד איך שהוא.אין קשר למקום קדוש או לא, כל הארץ הזו קדושה
והלוואי שהיא תפלוט את הזוהמה מכאן - ותקיא ותוקיע את הגועל נפש הזהיהודי הוא כפי שאמרת בהמשך, בן לאמא יהודיהניקח את האחריות למעשנו תמיד
אך מה המעשים שצריכים להיעשות?
וויתורים התאבדותיים על ערכי יסוד ועיקר בשכל האנושי?!
(כנראה שהשכל האנושי התדרדר לתהום עמוקה מידי במהלך 200 השנים האחרונות)ומבחינתי זה טוב יפה לאכול חזיר חי ביום כיפור שחל להיות בשבת
תוך כדי ליטוף של רוצחים סדרתיים...
אז מה? אז מה שעובר לי בראש - אומר שזה בהכרח טוב?
לא!
ומה שצריך להיעשות הוא קיום התורה והמצוות!אינך יכול לומר כזה משפט
ואם כולם היו הולכים בדרך התורה היה טוב לעולם
וזו עובדה היסטורית מצויה מאוד
עיין: ספר שופטים, מלכות שלמה וכו'.

אם כולם היו שומרי מצוות ע"פי התנך העולם היה באמת מקום יפה אבל מספיק שאחד לא יישמור והוא ישליט טרור בכל אלה שכן שומרים, 200 ארנבות לא יינצחו אריה אחד ובגלל שהעם היהודי שמר מצוות וחי ע"פי התנך במשך כל הגלות הוא הפך לשק חבטות. במקום להלחם באש בעזרת אש הוא הלך להתפלל    עד קום הציונות ליהודים לא היה כבוד יהודי היה משול לאפס, לפחדן, ובצדק העם היהודי צריך ללמוד להגן על עצמו לא להיות תלוי בתנך כמה שהתנך יפה ויש שם באמת דברים יפים וחכמים עם לא יכול להתקיים לפי ספר במיוחד לא עם שנמצא בסכנת קיום מתמדת.

בתקופת המכבים נכנסו בירושליים ביום שבת אבל העם לא התגונן כי הוא שמר את השבת. תגיד לי בכזאת מדינה אתה רוצה לחיות? שהספר מתעלה על השכל הישר?

שתדע לך שכמו שעם כולם היו שומרי מצוות עם כולם היו שמאלנים היה גם עולם נורא נחמד, אך בגלל שיש ערבים שרוצים להשמיד אותך אתה לא יכול להיות רכרוכי וזה אומר לא לבלות את כל היום בתפילות ותחנונים לאל אלא לגרום לדברים לקרות בעצמך
עם שברגע שדוחפים אותו הוא לא דוחף חזרה אלא הולך להתפלל אין לו זכות קיום ויש לו אפס רצון להשרדות

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם כולם היו שומרי מצוות ע"פי התנך העולם היה באמת מקום יפה אבל מספיק שאחד לא יישמור והוא ישליט טרור בכל אלה שכן שומרים, 200 ארנבות לא יינצחו אריה אחד ובגלל שהעם היהודי שמר מצוות וחי ע"פי התנך במשך כל הגלות הוא הפך לשק חבטות. במקום להלחם באש בעזרת אש הוא הלך להתפלל    עד קום הציונות ליהודים לא היה כבוד יהודי היה משול לאפס, לפחדן, ובצדק העם היהודי צריך ללמוד להגן על עצמו לא להיות תלוי בתנך כמה שהתנך יפה ויש שם באמת דברים יפים וחכמים עם לא יכול להתקיים לפי ספר במיוחד לא עם שנמצא בסכנת קיום מתמדת.

בתקופת המכבים נכנסו בירושליים ביום שבת אבל העם לא התגונן כי הוא שמר את השבת. תגיד לי בכזאת מדינה אתה רוצה לחיות? שהספר מתעלה על השכל הישר?

שתדע לך שכמו שעם כולם היו שומרי מצוות עם כולם היו שמאלנים היה גם עולם נורא נחמד, אך בגלל שיש ערבים שרוצים להשמיד אותך אתה לא יכול להיות רכרוכי וזה אומר לא לבלות את כל היום בתפילות ותחנונים לאל אלא לגרום לדברים לקרות בעצמך
עם שברגע שדוחפים אותו הוא לא דוחף חזרה אלא הולך להתפלל אין לו זכות קיום ויש לו אפס רצון להשרדות
אתה מפספס את הנקודה המרכזית, אתה מוזמן אגב, לחזור על מה שכתבת פה בפורום "בחדרי חרדים", שם זה יהיה הרבה יותר רלוונטי, אנחנו אנשי ספרא וסייפא כרוכין יחד, לא חרב לבד, ולא ספר לבד, אלא חרב ביד אחת וספר בשניה כדי להדגיש שאלו כרוכין האחד בשני בקשר בל יינתק, כאשר האחד איננו יכול לבדו מבלי משנהו, וללא הספר ידידי, אתה פשוט תתבולל, תאבד את עצם חיבורך לארץ הזו (שבעלדיה, אין לך מה לחפש פה, אפילו בן גוריון בועדת האו"ם שהכינה את הקרקע להצבעה המפורסמת בכ"ט בנובמבר 47', אמר "התנ"ך הוא הקושאן שלנו"- האתאיסט הסוציאליסטי בן גוריון, ראה בתנ"ך את הצידוק היחיד לשייכותינו לפה ולצידוק קיומו של עם יהודי הזכאי ליישות מדינית משלו).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא אומר שחייבים לבחור בין החרב לספר אבל ההסטוריה מראה שכשהעם בחר בספר במשך 2000 שנה הוא היה שק חבטות של כל האומות כולם התעללו ביהודים בצעו בעם הזה פוגרומים ולא פעם אחת קמו היהודים והחזירו לא פעם אחת.

אני לא אומר שלספר אין חשיבות להפך לדעתי בספר יש מסרים חכמים וסיפורים מדהימים וזה גם ההסטוריה של העם שלנו אבל בין זה לבין לנהל את המדינה לפי הספר יש מרחק גדול.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
יש הרבה מדינות דמוקרטיות ואין אפילו מדינה יהודית (באמת) אחת...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לפי דעתי צריך להיות שילוב
צריכה להיות כאן דמוקרטיה - ליהודים
חילונים שמאלנים ימנים דתיים חרדים , כל יהודי יש לו כאן מקום והדמוקרטיה בנינו תזרום
אבל ללא ערבים ושונאי ישראל , אפילו ללא ערבים נוצרים , אבל כן דרוזים הם הרוויחו את זה , וגם כאן , אוהבי ישראל בלבד עם הגבלת ילודה
זה הכל .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני לא אומר שחייבים לבחור בין החרב לספר אבל ההסטוריה מראה שכשהעם בחר בספר במשך 2000 שנה הוא היה שק חבטות של כל האומות כולם התעללו ביהודים בצעו בעם הזה פוגרומים ולא פעם אחת קמו היהודים והחזירו לא פעם אחת.

אני לא אומר שלספר אין חשיבות להפך לדעתי בספר יש מסרים חכמים וסיפורים מדהימים וזה גם ההסטוריה של העם שלנו אבל בין זה לבין לנהל את המדינה לפי הספר יש מרחק גדול.
אנחנו הפכנו לשק החבטות של העולם בדיוק בגלל שלא עמדנו בציפיות ובהדרכות של הספר, בדיוק להפך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני ממש לא מסכים איתך, לדוגמא אם לאחר שבית כנסת הושחת באירופה בתקופה של לפני השואה היהודים היו משחיתים כנסיה ואחרי ליל הבדולח היו יוצאים ומתפרעים ונוקמים עין תחת עין לא הייתה שואה

במקום זאת הם ישבו והתפללו וכולנו יודעים מה קרה אח"כ

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני ממש לא מסכים איתך, לדוגמא אם לאחר שבית כנסת הושחת באירופה בתקופה של לפני השואה היהודים היו משחיתים כנסיה ואחרי ליל הבדולח היו יוצאים ומתפרעים ונוקמים עין תחת עין לא הייתה שואה

במקום זאת הם ישבו והתפללו וכולנו יודעים מה קרה אח"כ

מי התפלל?
90% מיהודי גרמניה דאז היו רפורמים או אתאיסטים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ולמה הם נהפכו לרפומים? כי התפילות לא עזרו. אבל יודע מה? צודק הם היו רפורמים לכן אין לספור אותם

היהודים ששרדו את השואה שרדו בגלל תפילות?

ישראל נצחה את כל המלחמות עד היום בגלל תפילות?

התשובה היא לא, הם שרדו בגלל שהם פעלו ולא בגלל שהם התפללו. לכל אורך ההסטוריה היהודים היו מפוחדים והסתתרו מאחורי הספר בטענה שעדיף להתפלל מלפעול, זו אותה גישה כמו של השמאלנים רק שהשמאלנים מתקפלים מול האויב ונותנים לו את מה שהוא דורש והיהודים הדתיים מסתתרים מאחורי אותם תפילות כדי לא להתמודד אם הבעיה אמיתית.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #34 ב- : פברואר 28, 2009, 22:23:07 »
ויש גם את מה שבאמצע.לא צריך לראות הכל בשחור ולבן.אני בעד דמוקרטיה מתגוננת כמו זה שקיימת בארה"ב.נכון שיש שם מיעוטים ובן היתר גם מוסלמים.המוסלמים שם לא מעיזים לצאת בגלוי נגד ארה"ב ומוסדותיה.בין ערביי ארה"ב לא תימצאו טיבי או בשארה וזאת מפני שרשויות החוק שם מאוד קשים איתם ועל כל דבר קטן הם ישבו שנים ארוכות מאחורי הסורגים.האמריקנים הם עם נורמלי ולא יתנו לאיש להרוס אותם.דוגמא טובה לכך היא פרשיית המכרז לאבטחת הנמלים.למרות שחברה ערבית זכתה - העם האמריקני לא השלים עם זה ולכן זה לא יצא אל הפועל.גם בתי המשפט שם הם פטריוטים ויודעים להגן על העם האמריקני וחייליו.אף אמריקני לא יצא לבדוק האם בוצעו פשעי מלחמה בעיראק כי הוא יודע שהוא יוקע בציבור כבוגד ורשיות החוק יטפלו בו בחומרה רבה. לצערי הרבה התנהלות של שלטון החוק כמו באמריקה לא קיימת בישראל.
בכל מיקרה התנועה שלנו תומכת בגירוש המוסלמים הנאצים מארצנו ולאחר שננקה את הארץ מכל הזבל הערבי אז לא נהיה יותר בסנכה מבית ודוקא אז כן נוכל לקיים דמוקרטיה תוך שמירה על סמלים יהודים. למשל שבועת נאמנות למדינה שתכיל אלמנטים מהתנך, הוספת "אנא השם הצליחה נא" לשטרות הכסף וכד'.
חיים - מה עם תוכניות חדשות????
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2009, 22:36:27 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
ולמה הם נהפכו לרפומים? כי התפילות לא עזרו. אבל יודע מה? צודק הם היו רפורמים לכן אין לספור אותם

התשובה היא לא, הם שרדו בגלל שהם פעלו ולא בגלל שהם התפללו. לכל אורך ההסטוריה היהודים היו מפוחדים והסתתרו מאחורי הספר בטענה שעדיף להתפלל מלפעול, זו אותה גישה כמו של השמאלנים רק שהשמאלנים מתקפלים מול האויב ונותנים לו את מה שהוא דורש והיהודים הדתיים מסתתרים מאחורי אותם תפילות כדי לא להתמודד אם הבעיה אמיתית.
אולי התפילות לא השפיעו מסיבות שאינן ידועות לנו, ניתן לשער שהיה מאוחר מדי או שלא התפללו מספיק
או אפילו שהמעשים שלהם לא הצדיקו את הצלתם, אפשר לתת הרבה השערות, לעולם אולי לא נדע באמת את הסיבה
אך לא זה העיקר.

כל המטרה של התנועה שלנו היא לעורר את העם כן לבצע מעשים ולא רק להתפלל
לתקן את היחס לזולת, לחזור למדריך החיים האמיתי,הדם שאמור לזרום בנימי האומה המופלאה שלנו - התורה הקדושה.
הדרך למושלמות תביא לנו שלום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
Obviously Jewish State,not a Fascist-Liberal-Leftie-Democratic State.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כן לבצע מעשים ולא רק להתפלל, זו בדיוק הנקודה שלי העם שלנו יודע רק להתפלל ולחפש פתרונות בתורה ולפעמים גם למצוא, אבל העם היהודי לא מבין שהבעיה לא נפתרת ברגע שחושבים על פתרון אלא ברגע שמבצעים אותו. והעם היהודי צריך לפתור את בעיותיו לבד ולא להתפלל לפתרונות כמו עד עכשיו.

cרה"ב האנשים מתאגדים לא סביב לאום דת או תרבות אלא סביב רעיון ולכן הם מאוחדים בצורה כזאת.

הם כולם באותה גישה הבדלי הדעות ביניהם הן דבר זניח בתי המשפט המשטרה וכל שאר הגופים המדיניים בארה"ב פועלים למען קידום הרעיון הפטריותי שארה"ב דוגלת בו ולא כמו בארץ שהגופים הממשלתיים נשלטים ע"י קוקסינלים וערבים בעלי דם יהודי

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

מתוך חצי מיליון היהודים שחיו בגרמניה היו בסביבות 3% דתיים חרדים (פאות , לבוש וכו')
כל השאר התבוללו מזמן , וחלק גדול מהיהודים בשואה לא ידעו אפילו שהם יהודים (לפי הסבא הנאצים היו בודקים)
הם היו מתחננים לסליחה , בגלל שהם גרמנים נאמנים ונלחמו במלחמת העולם הראשונה , וניסו לשנות , במקום לעלות לכאן .
הייתה התבוללות ענקית , וזה הטפשות של המחשב שאתה נושא , שאם קורה משהו רע , אז זהו , אין אלוהים לא קיים , אם אלוהים קיים הוא חייב רק לעשות לנו מעשים טובים
אנחנו הגענו לעולם כדי לעבור דרך מסוימת , כדי לחוות דברים רעים , בשביל להעריך את הטוב , אתה רואה איך אנשים בקושי מעריכים את המדינה (מה יש לנו לחפש פה , מה המדינה הזאת עשתה בשבילנו)
בדיוק כמו ביציאת מצרים , אחרי שיצאו מעבדות באו למשה וקיטרו למה הוא הוציא אותם , במצרים הרי הם ישבו על סיר הבשר !
אפילו שנגרמה לנו השואה , כדי שנזכור , ונדע למה המדינה הזאת כלכך חשובה , העם הזה אף פעם , אף פעם לא לומד להעריך ולא שם לב והעיקר כל הזמן לקטר ולהתבכיין
שצריכים לקרות דברים רעים , כדי שנלמד להעריך את הטוב .

אם מישהו אומר לכם חרא מדינה , תגידו לו , צודק , בוא נעבור לגרמניה , סתם חרא פה

נ.ב
אני חילוני 100% אבל יש לי כבוד והערכה לדת .
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2009, 22:42:17 על ידי שטרית »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מתוך חצי מיליון היהודים שחיו בגרמניה היו בסביבות 3% דתיים חרדים (פאות , לבוש וכו')
כל השאר התבוללו מזמן , וחלק גדול מהיהודים בשואה לא ידעו אפילו שהם יהודים (לפי הסבא הנאצים היו בודקים)
הם היו מתחננים לסליחה , בגלל שהם גרמנים נאמנים ונלחמו במלחמת העולם הראשונה , וניסו לשנות , במקום לעלות לכאן .
הייתה התבוללות ענקית , וזה הטפשות של המחשב שאתה נושא , שאם קורה משהו רע , אז זהו , אין אלוהים לא קיים , אם אלוהים קיים הוא חייב רק לעשות לנו מעשים טובים
אנחנו הגענו לעולם כדי לעבור דרך מסוימת , כדי לחוות דברים רעים , בשביל להעריך את הטוב , אתה רואה איך אנשים בקושי מעריכים את המדינה (מה יש לנו לחפש פה , מה המדינה הזאת עשתה בשבילנו)
בדיוק כמו ביציאת מצרים , אחרי שיצאו מעבדות באו למשה וקיטרו למה הוא הוציא אותם , במצרים הרי הם ישבו על סיר הבשר !
אפילו שנגרמה לנו השואה , כדי שנזכור , ונדע למה המדינה הזאת כלכך חשובה , העם הזה אף פעם , אף פעם לא לומד להעריך ולא שם לב והעיקר כל הזמן לקטר ולהתבכיין
שצריכים לקרות דברים רעים , כדי שנלמד להעריך את הטוב .

אם מישהו אומר לכם חרא מדינה , תגידו לו , צודק , בוא נעבור לגרמניה , סתם חרא פה

נ.ב
אני חילוני 100% אבל יש לי כבוד והערכה לדת .

גם אני 100% חילוני הייתי פעמיים בבית כנסת פעם אחת כשהייתי קטן וכשעליתי לתורה,

יש לי כבוד לדת אבל הדתיים שהם סטייל מאה שערים אין לי כבוד אליהם לדעתי הם פשוט לא מפותחים.

אני לא אומר שה' חייב לעשות רק טוב או רק רע, מה שאני אומר זה שאנחנו לא חייבים לחכות שהוא יחליט מה הוא עושה יש לנו יכולת לבחירה חופשית או את האשליה של הבחירה החופשית תלוי איך תסתכל על זה, בכל מקרה, אנשים שמתפללים ומחכים שה' יפתור להם את הבעיות ולא פותרים את הבעיות בעצמם כמו שהיהודים הדתיים נוהגים לעשות עתידו להסתמך על החילוני וזו עובדה הסטורית, להאשים את האויב בכל מפלה ולהלל את ה' בכל נצחון כאשר את הנצחון הביאו אותם חילונים ועל המפלה שלמו בדם החילונים.

שוב אני לא מדבר על כל הדתיים אני מדבר על הרוב.

את מי ה' לדעתך יעריך יותר? גוי אך אדם טוב אדם בעל ערכים שתורם לחברה או אדם דתי סטייל מאה שערים שבשורה התחתונה הוא נטל על החברה?

לדעתי את הגוי

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
גם אני 100% חילוני הייתי פעמיים בבית כנסת פעם אחת כשהייתי קטן וכשעליתי לתורה,

יש לי כבוד לדת אבל הדתיים שהם סטייל מאה שערים אין לי כבוד אליהם לדעתי הם פשוט לא מפותחים.

אני לא אומר שה' חייב לעשות רק טוב או רק רע, מה שאני אומר זה שאנחנו לא חייבים לחכות שהוא יחליט מה הוא עושה יש לנו יכולת לבחירה חופשית או את האשליה של הבחירה החופשית תלוי איך תסתכל על זה, בכל מקרה, אנשים שמתפללים ומחכים שה' יפתור להם את הבעיות ולא פותרים את הבעיות בעצמם כמו שהיהודים הדתיים נוהגים לעשות עתידו להסתמך על החילוני וזו עובדה הסטורית, להאשים את האויב בכל מפלה ולהלל את ה' בכל נצחון כאשר את הנצחון הביאו אותם חילונים ועל המפלה שלמו בדם החילונים.

שוב אני לא מדבר על כל הדתיים אני מדבר על הרוב.

את מי ה' לדעתך יעריך יותר? גוי אך אדם טוב אדם בעל ערכים שתורם לחברה או אדם דתי סטייל מאה שערים שבשורה התחתונה הוא נטל על החברה?

לדעתי את הגוי
לפחות היית פעם פעמיים...
עובדה שיש הרבה ארגוני השתלמות ליהודים - כוונתי לארגוני חיזוק וחזרה בתשובה/למקורות
מה יכול אדם לעשות נגד ארגוני הטרור בגופו?
לשבור את גדר המערכת ולהתחיל לרסס - אם צה"ל לא עושה את העבודה כמו שצריך
בגלל שהפוליטיקאים המושחתים והאפסים הללו לא נותנים לו?

ציטוט

זכורני שאוהב ה' דווקא את היהודי - כי בו גלומה היכולת להיות נציג של א'לוהים
ואילו בגוי איננה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לפחות היית פעם פעמיים...
עובדה שיש הרבה ארגוני השתלמות ליהודים - כוונתי לארגוני חיזוק וחזרה בתשובה/למקורות
מה יכול אדם לעשות נגד ארגוני הטרור בגופו?
לשבור את גדר המערכת ולהתחיל לרסס - אם צה"ל לא עושה את העבודה כמו שצריך
בגלל שהפוליטיקאים המושחתים והאפסים הללו לא נותנים לו?

זכורני שאוהב ה' דווקא את היהודי - כי בו גלומה היכולת להיות נציג של א'לוהים
ואילו בגוי איננה

אני לא מדבר על ההווה אני מדבר על התקופה של לפני קום המדינה, אבל גם כיום, למה שדתיים לא יילכו לעבוד? למד שדתיים לא יישרתו בצבא או יעשו שירות לאומי?

אה נכון הם לומדים תורה, אני בטוח שה' ייסלח להם אם הם יידחו ב3 שנים את לימודי התורה כדי לשרת את המדינה ואם הוא לא, אז הוא לא אלוהים.

ואני לא מסכים איתך אני חושב שה' יאהב יותר את הגוי בגלל שהגוי תורם למשפחתו עוזר לאנשים ונהנה מהחיים בעוד שהדתי בשורה התחתונה רק קורה ספר.  ה' עוזר למי שעוזר לעצמו ותסתכל עלינו ותסתכל על הגויים, בלי מודעות לאל במשך שנים הם סמכו על עצמם ותראה איפה הם היום. למה? אלוהים אולי נתן להם פוש קטן פה ושם.

והיהודים? רק מתפללים ותפללים שה' ייתן להם ככה ויעשה להם ככה ולא עושים דבר וחצי דבר כדי שמשהו יישתנה.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #42 ב- : מרץ 01, 2009, 10:45:01 »
אני לא מדבר על ההווה אני מדבר על התקופה של לפני קום המדינה, אבל גם כיום, למה שדתיים לא יילכו לעבוד? למד שדתיים לא יישרתו בצבא או יעשו שירות לאומי?
מה, לא עובדים, לא משרתים?
איפה אתה חי אחי?
אתה יודע כמה קצינים דתיים יש בצבא?
אה נכון הם לומדים תורה, אני בטוח שה' ייסלח להם אם הם יידחו ב3 שנים את לימודי התורה כדי לשרת את המדינה ואם הוא לא, אז הוא לא אלוהים.
אתה לא תחליט אם הוא אלוהים או לא...
לימוד התורה כמו שאמרתי לפני כן מביא אותנו לשלמות האנושית והינך יכול לראות בקלות
את ההבדלים העצומים בין החברות השושנות של הציבור ה"חילוני" וה"חרדי/דתי"
היחס לאישה-בגידות וכו'
הוללות במועדונים וכל מיני מקומות מתועבים ומלאי זימה ולכלוך גופני
ואני לא מסכים איתך אני חושב שה' יאהב יותר את הגוי בגלל שהגוי תורם למשפחתו עוזר לאנשים ונהנה מהחיים בעוד שהדתי בשורה התחתונה רק קורה ספר.  ה' עוזר למי שעוזר לעצמו ותסתכל עלינו ותסתכל על הגויים, בלי מודעות לאל במשך שנים הם סמכו על עצמם ותראה איפה הם היום. למה? אלוהים אולי נתן להם פוש קטן פה ושם.

והיהודים? רק מתפללים ותפללים שה' ייתן להם ככה ויעשה להם ככה ולא עושים דבר וחצי דבר כדי שמשהו יישתנה.
שוב, לימוד התורה מביא לידי מעשה
ורואים תוצאות בשטח
מי נאבק על א"י?
מי נאבק על שלטון חוק אמיתי
ועל סיום הזנות ברחובות הארץ?
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2009, 11:36:07 על ידי אחים באמת »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה, לא עובדים, לא משרתים?
איפה אתה חי אחי?
אתה יודע כמה קצינים דתיים יש בצבא?אתה לא תחליט אם הוא אלוהים או לא...
לימוד התורה כמו שאמרתי לפני כן מביא אותנו לשלמות האנושית והינך יכול לראות בקלות
את ההבדלים העצומים בין החברות השושנות של הציבור ה"חילוני" וה"חרדי/דתי"
היחס לאישה-בגידות וכו'
הוללות במועדונים וכל מיני מקומות מתועבים ומלאי זימה ולכלוך גופנישוב, לימוד התורה מביא לידי מעשה
ורואים תוצאות בשטח
מי נאבר על א"י?
מי נאבק על שלטון חוק אמיתי
ועל סיום הזנות ברחובות הארץ?

קצבאות ילודה וכל השטויות האלה שהדתיים מקבלים בגלל שהם כל היום בישיבה?

ואל תתחיל אם כל הקטע הזה של ההבדל העצום בין החברה החילונית לדתית כי זה ממש לא נכון פשוט אצל הדתיים מסתירים הכל, הדתיים אולי לא בוגדים אבל הם מפרקים את הילדים שלהם במכות אולי כמעט כמו ערבים או אתיופים.

והקטע הזה של מי נאבק על שלטון חוק אמיתי ועל מיגור הזנות זה לא עניין של דתיים או חילוניים ישנם גם שמאלנים שנאבקים על אותו דבר, זה עניין של מוסר.

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
הבעיה של האנשים בארץ שהם טוענים שבגלל שערבים עושים טרור צריך לגרש אותם אבל זו לא סיבה אמתית וסתם סיבה חיצונית.
אם היו פה שבדים שוחרי שלום והם מאיימים על הדמוגרפיה בארץ אז  צריך לגרש אותם גם ואני בעד  לגרש ערבים לא בגלל טרור(טרור זה נותן עוד סיבה למה) אבל הסיבה העיקרית היא דמוגרפיה.
לא  כל הערבים עושים טרור אז למה לגרש את כולם?
הבעיה העיקרית שלנו היא  לא הטרור שלהם אלא הדמוגרפיה-אנשים משתמשים בטרור סתם כתירוץ למה כן צריך לגרש אותם(זה יפה אבל זה לא אמיתי)
אפשר  לשלול דמוקרטיה ע"י הדמוקרטיה-דמוקרטיה זה עוד סוג של משטר דיקטטורי-שליטה על האנשים בכח היופי ההומניות,סינוור.
הדמוקרטיה היא זרה ליהדות-והם זרים וסותרים אחד  את השני ביסודם.

אני לא בא לומר והלהוכיח מה יותר טוב  דמוקרטיה או יהדות פשוט אלו הן העובדות-אני לא יודע מה הטוב שלך.
לפי דעתי דמוקרטיה זה רע והשתעבדות לאומות העולם
אני גם לא בעד מדינת הלכה (נכון לעכשיו וגם זה לא יקרה לפי דעתי)אבל לשאוף לכונן בארץ תרבות יהודית ולהחיות את הרוח היהודית בכל תחומי החיים.

גם הטיעון שלך לא ממש מדוייק, ומה אם אני אגיד לך שאם תשלול לכל הערבים את האזרחות הם כבר לא יהיו איום דמוגרפי, כי הם לא יוכלו להיבחר ולשלוט במדינה, ואדרבא, ואם זה לא מספק אותך מה אם אני יגיד לך
לשלוח את כל ערביי ישראל לגדה ולשלול מהם זכויות אזרח, אז בכלל לא תהיה להם השפעה דמוגרפית עלינו (2 מדינות ל2 עמים כמו שליברמן רוצה) ולכן זה לא טיעון מספיק כדי לומר שהם חייבים לעוף מארץ ישראל לגמרי, ככה שהטיעון היחידי הוא שזוהי תורתינו לרשת את הארץ ולהעיף אותם,
אבל לצערי הרבה אנשים לא יקבלו טיעון שכזה, ואם היו גרים פה שוודים שוחרי שלום אנחנו יכולים לחלום על זה שהיו מעיפים אותם.
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2009, 13:07:37 על ידי Gloomwraith »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
גם הטיעון שלך לא ממש מדוייק, ומה אם אני אגיד לך שאם תשלול לכל הערבים את האזרחות הם כבר לא יהיו איום דמוגרפי, כי הם לא יוכלו להיבחר ולשלוט במדינה, ואדרבא, ואם זה לא מספק אותך מה אם אני יגיד לך
לשלוח את כל ערביי ישראל לגדה ולשלול מהם זכויות אזרח, אז בכלל לא תהיה להם השפעה דמוגרפית עלינו (2 מדינות ל2 עמים כמו שליברמן רוצה) ולכן זה לא טיעון מספיק כדי לומר שהם חייבים לעוף מארץ ישראל לגמרי, ככה שהטיעון היחידי הוא שזוהי תורתינו לרשת את הארץ ולהעיף אותם,
אבל לצערי הרבה אנשים לא יקבלו טיעון שכזה, ואם היו גרים פה שוודים שוחרי שלום אנחנו יכולים לחלום על זה שהיו מעיפים אותם.
למה לשלול מהם את האזרחות? אתה כנראה לא הבנת מה רשמתי ולא  ירדת לסוף דעתי.
זכות בחירה לא משנה בכלום,מי אתה שתמנע מבני אדם להביא ילדים? אתה יכול לקחת מהערבים גם את האזרחות אבל זה לא יתן לך כלום כל עוד הם עדיין מתרבים כמו מטורפים ולשלול ילודה מהם בכלל לא אפשרי.
2 מדינות ל 2  עמים-סם הזיה טוב אבל חבל שזו הזיה ולא מציאות ואם כבר דיברת על ליברמן רק אתמול הוא אמר שהוא מוכן להתפנות מביתו וכמובן לגרש עוד  יהודים כדי שיהיה "שלום" עם הערבים" ובכללי כל שטח שנמסור  נקבל עוד יותר טרור-ליברמן מסוכן הרבה יותר ליהודים מאשר  לערבים.
זה שאנשים לא יקבלו את זה זה לא אמור לשנות לך,תהיה אמיתי ותהיה אתה ותראה שיקבלו אותך(טיפ אישי לחיים)
זה בדיוק  הפאונטה שאנשים נתפסים על הטרור הערבי וזו הסיבה העיקרית שצריך לגרש אותם הסיבה העיקרית היא  דמוגרפיה ולא טרור.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינה יהודית ודמוקרטית כמו שנכתב במגילת העצמאות, נשמע טוב?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
מדינה יהודית ודמוקרטית כמו שנכתב במגילת העצמאות, נשמע טוב?
דמוקרטית עדיין נותן לשמאל כוח
והוא ישמור על הכוח הזה בכל מחיר

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
פופמארט האמריקנים נותנים למוסלמי אובאמה להרוס אותם ובכך אינם נורמלים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
קצבאות ילודה וכל השטויות האלה שהדתיים מקבלים בגלל שהם כל היום בישיבה?
זה לא שטויות, זו השתתפות המדינה למען לומדי התורה ומרבי ילודה בעם ישראל
זהו ענין טוב ומבורך, צריך לעודד דברים טובים בעם ישראל
למרות שבאופן כללי עדיף שאנשים יעבדו באופן סדיר למחייתם
ואל תתחיל אם כל הקטע הזה של ההבדל העצום בין החברה החילונית לדתית כי זה ממש לא נכון פשוט אצל הדתיים מסתירים הכל, הדתיים
אולי לא בוגדים אבל הם מפרקים את הילדים שלהם במכות אולי כמעט כמו ערבים או אתיופים.
מאיפה אתה יודע? ודווקא להפך - החילונים מנפחים כל פרשייה פשוטה לאיזה בלוק של בלבולים על הדוסים.
והקטע הזה של מי נאבק על שלטון חוק אמיתי ועל מיגור הזנות זה לא עניין של דתיים או חילוניים ישנם גם שמאלנים שנאבקים על אותו דבר,
זה עניין של מוסר.
כל הכבוד להם, אך גם איך שהם מתלבשים זה לא בגדר הצנוע הרצוי בתורה.