סקר

סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?

מדינה דמוקרטית. אנו רוצים חירות וזכויות כמו חופש דיבור, תקשורת חופשית, בחירות לכנסת. אפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית.
14 (13.3%)
מדינה יהודית. אם לא נשלול את ה"זכויות" הדמוקרטיות של הערבים, לא תהיה לנו מדינה. במשך אלפי שנים, יהודים התפללו למדינה יהודית, לא לדמוקרטיה
91 (86.7%)

סך הכל הצבעות: 2

כתב נושא: סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?  (נקרא 42514 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צריך מדינה עם שלטון צבאי דקטטורי
מי שנגד המדינה-כדור בראש
שמאלני או בוגד- שלילת אזרחות
רק ככה אנשים יבינו
הדמוקרטיה שורפת את המדינה..

זאת מדינה פשיסטית שדתה המנהיג ולא תורת ישראל.
זה, כמו הדמוקרטיה, רעיון זר וקולוניאליסטי.

מנותק SegevJew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #101 ב- : יולי 17, 2010, 03:24:01 »
הרבה זמן לא היה לנו אחד כמוך...
אתה מתכוון בכוונה טובה או רעה..

ולגבי המנהל שהגיב
תקשיב אחי אני בנאדם חילוני אני לא שומר שבת אבל מאמין באלוהים..
ככה שאני מעדיף שלא תיהיה מדינת תורה..

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הסקר מוטה ומציג כאילו דמוקרטיה סותרת מדינה יהודית..
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #103 ב- : יולי 17, 2010, 17:06:01 »
לא נראה לי שזאת הכוונה של הסקר שים לב: "אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?"
למרות שאני לא דתי, אם אלה היו פני הדברים אז נראה לי שהייתי בוחר במדינה יהודית מאחר ודמוקרטיות יש רבים בעולם ומדינה יהודית יש רק אחת (במילא אנחנו לא דמוקרטיה אמיתית כרגע).
אבל במציאות, הייתי רוצה מדינה יהודית ודמוקרטית אמיתית שבו עם ישראל הוא זה שיקבע את עתידו, ולא כמו הדמוקטטורה שיש לנו היום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

כי היא כן. כמו שפאשיזם ונצרות סותרות יהדות, כך גם דמוקרטיה. רעיונות עויינים וזרים שבהם נלחמנו ולצערי הרב הם חזרו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כי היא כן. כמו שפאשיזם ונצרות סותרות יהדות, כך גם דמוקרטיה. רעיונות עויינים וזרים שבהם נלחמנו ולצערי הרב הם חזרו.

מה תעשה במידה והמלך המיועד לא יעמוד בסטנדרטים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #106 ב- : יולי 18, 2010, 02:52:58 »
אתה מתכוון בכוונה טובה או רעה..

ולגבי המנהל שהגיב
תקשיב אחי אני בנאדם חילוני אני לא שומר שבת אבל מאמין באלוהים..
ככה שאני מעדיף שלא תיהיה מדינת תורה..

בוא נסתכל על המציאות וההיגיון.

אתה טוען לזכות על ארץ ישראל. אתה טוען שלכל יהודי, בין אם הגיע מאתיופיה, רוסיה, ארצות הברית או צרפת, יש זכות כזאת. מאין?

זכות היסטורית? עמים נעלמים ונכחדים בזה אחר זה, אדמות עוברות מבעלים לבעלים, כך זה אצל האנושות. לטעון שרק בגלל שחיינו פה לפני 2,000 שנים
נותן לנו זכות מלאה על האדמה הזאת למרות שעמים רבים חיו פה אחרינו זה כמו לטעון שלאלכסנדר מוקדון ולעמו יש זכות היסטורית על אפגניסטן רק בגלל שהוא
ואנשיו דרכו וחיו שם תקופה מסויימת.

לא קיימת שום סיבה רציונלית עבור אדם להתנחל בשטח שעליו הוא מתעקש, בלב עולם מוסלמי עוין, תוך סיכוי השמדה מתמיד
ובזבוז כספים רבים עבור הישרדות במקום באיזה אי טרופי שקט כמו מדגסקר או מקום נינוח ונעים כמו אוסטריה וגרמניה.

הסיבה היחידה שהגענו לפה היא לא בשביל להקים מדינה שהיא לא יותר מחיקוי זול של לאומנות אירופאית. הסיבה היחידה שהתפללנו לשיבה לציון ("ותחזינה עינינו בשובך לציון
ברחמים") במשך 2,000 שנות גלות לא הייתה בשביל להקים מדינה שהיא הפך מוחלט מהיהדות, מעין קולוניה מערבית, סניף של מקדולנדס במזה"ת. הסיבה היחידה הייתה בשביל להקים ממלכת
גוי קדוש, אור לעמים וממלכת כהנים שבסיסה הוא הרעיון היהודי, התורה. אילולא התורה, לא הייתה מורשת, לא היסטוריה, לא תרבות, לא שפה, כלום - מקדש את הטפל וכופר בעיקר.

הלאומיות החילונית היא מוטציה של צביעות ובורות, שלקחה אלמנטרים מן היהדות, הוציאה את העיקר והתרכזה בטפל, התעלמה מן העובדות והמציאות וניסתה לחקות את פרץ הלאומיות שפרץ
באירופה באותה תקופה, ליצור מתחרה יהודי בלאומיות הגויית.  

לכן, אין לך זכות לעשות פה משהו שנוגד את הלגיטימציה של עצם קיומך פה. ודיקטטורה - שהיא רעיון גויי ואנטי-יהודי, לכל צורתה, היא לא לגיטימית בארץ ישראל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה תעשה במידה והמלך המיועד לא יעמוד בסטנדרטים?

שלך או של התורה?

מנותק SegevJew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אחי אתה לא יכול לכפות על בנאדם להאמין או לתמוך בתורה
אני יהודי , ציוני ופטריוטי גם בלי האהבה לתורה או האמונה בתורה
לעם היהודי תמיד היה זיקה וקשר דם לארץ ישראל וזוהי הסיבה שבחרנו בה על אוגנדה לדוגמא או כול מדינה אחרת בעולם.
אבל אתה מכנה אותי גוי בגלל שאני חילוני או מסורתי..
האמת שזה קצת פוגע.
כי לפי דעתי כול פעם צריך לחיות ולהאמין איך שנוח לו..
והציונות הפטריותיות ואהבת הארץ זה משהו אחר לגמרי
זה לא חייב להגיע מהתורה.
וכן לפי דעתי דיקטטורה זה מה שיציל את העם
הדמוקרטיה והדת אוכלים את המדינה ,החרדיים רואים את כול מי שלא מאמין כשונא ישראל או כבוגד
זה שאני לא מניח תפילין או לא שומר שבת
לא עושה אותי גוי ולא יהודי ובוגד.
לפי דעתי הערבים הם אלה שמונעים מאיחוד העם היהודי ודמוקרטיה עם ערבים שורפת את המדינה.
אני יודע שאולי אתה לא מסכים בדעה שלי וחושב שהעם היהודי צריך לחיות סביב הדת
אבל לפי דעתי זה לא נכון.
אני יאהב כול יהודי בין אם הוא חילוני או בין אם הוא חרדי
אבל החרדים מעדיפים לראות את החילוניים בתור בוגדים או גויים..
זאת נקודה למחשבה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלך או של התורה?

אני לא יודע מה הסטנדרטים של התורה. הכוונה היא כזו, דוד היה תותח, שלמה היה תותח, ואז הכל התחיל להדרדר, למה אתה חושב ששלטון מלוכני היום לא ידרדר כעבור 2-3 דורות?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אחי אתה לא יכול לכפות על בנאדם להאמין או לתמוך בתורה

אני לא כופה עליך כלום - אני מסביר לך את המצב.

ציטוט
אני יהודי , ציוני ופטריוטי גם בלי האהבה לתורה או האמונה בתורה

במה מתבטאת היהדות שלך?

ציטוט
לעם היהודי תמיד היה זיקה וקשר דם לארץ ישראל וזוהי הסיבה שבחרנו בה על אוגנדה לדוגמא או כול מדינה אחרת בעולם.
בסדר, אבל הזיקה היא על סמך משהו, על סמך מה?

ציטוט
אבל אתה מכנה אותי גוי בגלל שאני חילוני או מסורתי..

אני אומר לך בכנות בלי שום ניסיון להיות יפה נפש - מה יהודי בך אם אתה לא דובק במה שהפך אותנו לעם מלכתחילה?

ציטוט
האמת שזה קצת פוגע.

אני יודע, הייתי בעבר במצב יותר גרוע ממך (סמוך עליי, אתה לא יודע כמה גרוע), וככה אני חזרתי בתשובה. האמת יכולה להיות פוגעת אך בגלל שאני אוהב אותך בתור אחי היהודי אני אומר לך מה שאני אומר.

ציטוט
כי לפי דעתי כול פעם צריך לחיות ולהאמין איך שנוח לו..

אבל זה מוסר נוצרי-מערבי. זה לא מוסר יהודי. אם כל אחד יחיה ויאמין במה שבא לו (כאילו האדם הוא אל עלי אדמות, שמותר לו לעשות מה שהוא רוצה), תהיה אנרכיה.

ציטוט
והציונות הפטריותיות ואהבת הארץ זה משהו אחר לגמרי
זה לא חייב להגיע מהתורה.

אבל בשביל מה לאהוב ולהילחם למען ארץ שנמצאת בלב עולם מוסלמי עוין, מועטת במשאבים (כרגע), קשה למחייה בגלל שאבותינו כמו אבותיהם של הערבים (בתקופת הראשידון), אבותיהם של הטורקים ושל עמים אחרים חיו פה לפני דורות רבים? למה פה?

ציטוט
וכן לפי דעתי דיקטטורה זה מה שיציל את העם
יש פה דיקטטורה, דיקטטורה זה סגידה למדינה וחיסול האינדיבידואליות (כפייה, שאתה מדבר עליה), זה דבר אנטי-יהודי ואנחנו לא רוצים משטר שיעצור אותנו על שלא הסכמנו עם מהלך אחד של השלטון, מצטער, העם היהודי הוא לא העם הרוסי או הערבי, שחייבים דיקטטורה, אנחנו חייבים למלא את הייעוד שלנו בעולם הזה, וזה רק באמצעות ממלכת ישראל.

ציטוט
הדמוקרטיה והדת אוכלים את המדינה ,
אין ולא הייתה מעולם דמוקרטיה בישראל. איך ה"דת" (יהדות היא לא דת) אוכלת את המדינה בדיוק ואיך הדברים האלה שונים מדברי השמאל?

ציטוט
החרדיים רואים את כול מי שלא מאמין כשונא ישראל או כבוגד

בפשטות - לא נכון. החרדים רואים בהם תינוקות שנשבו. מאיפה אתה מביא את השטויות האנטישמיות האלה?
איך הדברים האלה שונים מדברי השמאל?

ציטוט
זה שאני לא מניח תפילין או לא שומר שבת
לא עושה אותי גוי ולא יהודי ובוגד.

זה אומר שאתה מסרב להכיר במהותך וייעודך היהודיים וחוטא. וצריך להוכיח אותך. לא בהכרח בוגד, אבל אתה צריך להבין שאתה לא מתנהג כיהודי.

ציטוט
לפי דעתי הערבים הם אלה שמונעים מאיחוד העם היהודי ודמוקרטיה עם ערבים שורפת את המדינה.

להפך. הערבים באים כדי לאחד את העם, ועובדה - רוב העם שונא אותם. מה שמונע את איחוד העם היהודי הוא יהודונים, השמאלנים, שמזריעים קנאה וגזענות (מזרחים ואשכנזים למשל), התרסה, שנאה עצמית ובוגדנות בתוך העם היהודי וכך מפצלים אותו.

ציטוט
אני יודע שאולי אתה לא מסכים בדעה שלי וחושב שהעם היהודי צריך לחיות סביב הדת

אני חושב את ההיגיון הפשוט - העם היהודי צריך להיות יהודי. לא באנו לפה בשביל לחיות כמו שאפשר לחיות בצרפת. מדינה יהודית יש רק אחת - ולא צריך שהיא תהיה כמו צרפת.

ציטוט
אני יאהב כול יהודי בין אם הוא חילוני או בין אם הוא חרדי
אבל החרדים מעדיפים לראות את החילוניים בתור בוגדים או גויים..

אבל זה לא נכון ???

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #111 ב- : יולי 18, 2010, 12:46:47 »

במה מתבטאת היהדות שלך?

בסדר, אבל הזיקה היא על סמך משהו, על סמך מה?

אני אומר לך בכנות בלי שום ניסיון להיות יפה נפש - מה יהודי בך אם אתה לא דובק במה שהפך אותנו לעם מלכתחילה?

רון, סלח לי שאני מתפרץ לדיון (אני לא מצודד עם אף אחד בדיון) אבל אני רוצה להתייחס לשאלות הללו (ששלושתם בעצם אותה שאלה) שהפנת אותם גם כלפי לא מזמן ולא ממש עניתי לך.
והתשובה היא שהיהדות שלי ושל כל יהודי אחר שאינו שומר תורה ומצוות בארץ ישראל, מתבטאת בכך שאנו שותפים לגורלו של העם היהודי בארצו. ואני מבין שזה לא מספיק מבחינתך (ואין לי שום בעיה עם זה), אבל אני רק רציתי שתיקח את זה בחשבון.

מנותק SegevJew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום רון.
אני יענה על כמה שאלות שאמרתה..
הזיקה שלי באה מהאהבה ליהודים ומהאהבה לאנשים שמערכים אותי פה מדינה.
הפטריוטיות באלה מאהבת לארץ ישראל למקום ולאנשים שבה.
אני מאמין שהמדינה שקיבלנו מאלוהים אנחנו פשוט צריכים לשמור עליה מאויב..
וזה שאני חושב שהדת שורפת את המדינה לא אומר שאני שמאלני.
תאמין לי אין לי בעיה עם חרדים ויש לי משפחה מסורתית
אבל זאת דעתי הדת גורמת למריבות אבל גם פה ושם היא מלכדת.
ולפי דעתי אדם יהודי נמדד לא בגלל שהוא מניח תפילין או שומר שבת
כי דרך ארץ קדמה לתורה
האהבה ליהודים,האהבה לאחים שלו ואהבה למדינה ושמירה על המדינה בכול מצב.
בלי שום קשר לדת
תלמד להיות בנאדם אחר כך תלמד תורה
ושאתה אומר לי שמאלני זה פוגע כי לפי דעתי אם אני שמאלני אז בשבילך 99 אחוז מהעם שמאלנים
אתה חושב שימיני זה אחד חרדי שאוהב את המדינה תורם למדינה ובעיקר לומד ורוצה בתורה
זה לא נכון.
כי כמו שתשים לי 80 אחוז מחיילים הקרביים הם חילוניים ככה שאתה סותר את מה שאתה אומר בקשר לדת ולשמאלנות.
וסתם לידע כללי יש גם שמאלנים דתיים
ושמאלנים חרדים.

מנותק SegevJew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ועוד משהו רון..
סתם עשיתי בדיקה קטנה
וסתם לידעתך יותר מ70 אחוז מהחיילים הקרביים במדינה שלנו הם חילוניים..
אז מה? הם גוים?
בזכותם אתה חי ונושם
והם גוים
לפי דעתי אתה פשוט דובק בדת וזה בסדר.
אבל יש כאלה שמעדיפים להלחם לא בשביל הדת
אלא בשביל המדינה ושיוכלו לחיות פה בשקט ובשלום בביתם ובמדינתם..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
סורי שלא עניתי (רק עכשיו שמתי לב שהגבת)

הזיקה שלי באה מהאהבה ליהודים ומהאהבה לאנשים שמערכים אותי פה מדינה.

אין שום בעיה עם זה (משום מה חרדים אתה לא אוהב, הם לא יהודים?), אבל למה אתה אוהב את העם היהודי? מה הטעם בלאומיות יהודית ובמה היא שונה מלאומיות צרפתית?

ציטוט
הפטריוטיות באלה מאהבת לארץ ישראל למקום ולאנשים שבה.

יעני לארץ שהיא לא שלך?

ציטוט
אני מאמין שהמדינה שקיבלנו מאלוהים אנחנו פשוט צריכים לשמור עליה מאויב..

לא הבנתי, אתה מאמין בהבטחה האלוקית?

ציטוט
וזה שאני חושב שהדת שורפת את המדינה לא אומר שאני שמאלני.

אתה חושב שהסיבה היחידה שאנחנו פה ולא באוגנדה שורפת את המדינה, זה לא אומר שאתה שמאלני, זה אומר שאין לך וללאומיות יהודית אותנטית שום דבר. אתה מנחיל ערכים ורעיונות שלא קשורים לאיזור באופן בלתי לגיטימי בעליל גם ע"פ מה שאתה משתמש בו כדי להצדיק את ישיבתך באיזור (הההבטחה האלוקית, כלומר התורה).

ציטוט
תאמין לי אין לי בעיה עם חרדים ויש לי משפחה מסורתית

רק עכשיו השמצת אותם בצורה מכוערת

ציטוט
אבל זאת דעתי הדת גורמת למריבות אבל גם פה ושם היא מלכדת.

היא לא גורמת מריבות (איך בדיוק? שאנחנו לא רוצים שהאחים שלנו ילכו לאבדון? שאנחנו אוהבים אותם ולא רוצים שהם יפסידו את הייעוד הקדוש שנועד להם מעצם היותם יהודים במעמד הר סיני?), היא מאחדת, כי העם היהודי נוצר יש מאין, מהתורה, ויהודי שהולך נגד דרך התורה בעצם בוגד במהותו, וזאת מחוייבות של כל יהודי להחזיר את אחיו אל שורותיה. אם אתה באמת אוהב מישהו אתה לא תיתן לו לעשות משהו רע, גם אם תריב איתו בתהליך.

ציטוט
ולפי דעתי אדם יהודי נמדד לא בגלל שהוא מניח תפילין או שומר שבת
כי דרך ארץ קדמה לתורה

אתה מדבר בשם התורה ובו זמנית אומר שהיא לא טובה לעם ישראל.
דרך ארץ קדמה לתורה אבל תורה קדמה לדרך ארץ - אי אפשר בלי שתיהן.

ציטוט
האהבה ליהודים,האהבה לאחים שלו ואהבה למדינה ושמירה על המדינה בכול מצב.

אתה לא באמת אוהב יהודים כשאתה רוצה להנחיל להם מהות שלילית שהיא לא מהות יהודית.

ציטוט
בלי שום קשר לדת
תלמד להיות בנאדם אחר כך תלמד תורה

מזה בנאדם? לפי הגדרתו של אדם אחד בנאדם זה מי שמחסל יהודים, לפי הגדרה של אחר זה אדם צמחוני, מאיפה לך היכולת להחליט מי צודק?
קודם תלמד תורה, וככה תלמד איך להתנהג כמו בנאדם, לא ההפך.

ציטוט
ושאתה אומר לי שמאלני זה פוגע כי לפי דעתי אם אני שמאלני אז בשבילך 99 אחוז מהעם שמאלנים

אני לא אומר שאתה שמאלני. ימני ושמאלני זה מושגים גויים זרים ליהדות. אין "ימני" ו"שמאלני". יש יהודי ולא יהודי.

שאתה לא מאמין בלאומיות יהודית. אתה מאמין בעוד אחד מהרעיונות שמביאים את המדינה לבעיות.

שמאלנות זה לא רק תמיכה בכיבוש הערבי. הערבים הם סימפטום - לא הבעיה. הם סימפטום לעובדה שאיננו מתנהגים כיהודים, אלא מתנהגים כמו שהתנהגנו בגלות. אנחנו מזהמים את ארץ ישראל עם ההתנהגות הגויית הזאת. כשאנחנו מתנהגים גויים אנחנו כאילו יורקים בפרצופו של הקב"ה על הניסים האדירים שהנחילו לנו מאז הקמת המדינה, שברחמיו קיבלנו (ולא כי הגיע לנו) - כי לשהותנו יש תנאים. יש שכ"ד. ושכ"ד הזה הוא שמירת התורה והמצוות - שבסיסן הן ביישוב ארץ ישראל - בלי ארץ ישראל אין תורה ובלי תורה אין ארץ ישראל (כלומר אין נאמנות אמיתית לארץ ישראל), די עם המשחקים.

ציטוט
אתה חושב שימיני זה אחד חרדי שאוהב את המדינה תורם למדינה ובעיקר לומד ורוצה בתורה

שוב - אני לא מאמין ב"ימניות" או "שמאלנות". אלו לא מושגים רלוונטיים. יהודי טוב, עם כל כמה שזה לא נעים לשמוע, זה יהודי שנאמן לארץ ישראל לא בצורה שבה הוא רואה נכונה, אלא בצורה שבאמת נכונה - כלומר בדרך התורנית. נכון שלא בא לך לשמור תורה ומצוות - אבל זאת האמת. אתה לא יכול להמשיך לשחק משחקים עם זה. לקחת את הזכויות שמגיעות לך בתור יהודי (ארץ ישראל, השגחה אלוקית וכו') ולא לקבל את החובות שלך - יש לנו ברית אלוקית עם הקב"ה ואתה לא יכול לצפות ממנו לבצע את החלק שלו מבלי שתבצע את שלך.

אם להגיד את כל האמת - גם החרדים עדיין נמצאים במנטליות גלותית. אבל החילונים (מושג זר ליהדות ומקורו בנצרות, זה לא מושג נכון, המושג הנכון הוא תינוק שנשבה או רשע) נמצאים בסכנה חמורה יותר - להם אין יראת שמיים.

ציטוט
זה לא נכון.
כי כמו שתשים לי 80 אחוז מחיילים הקרביים הם חילוניים ככה שאתה סותר את מה שאתה אומר בקשר לדת ולשמאלנות.

איך זה קשור? האם נאמנות למדינה היא להיות חלק מצבא המדינה, או נאמנים לעצם קיום המדינה?

ציטוט
וסתם לידע כללי יש גם שמאלנים דתיים
ושמאלנים חרדים.

והם טועים בדיוק כמו (רוב) השמאלנים החילוניים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ועוד משהו רון..
סתם עשיתי בדיקה קטנה
וסתם לידעתך יותר מ70 אחוז מהחיילים הקרביים במדינה שלנו הם חילוניים..

עניתי לך על זה כבר בהודעה הקודמת.

ציטוט
אז מה? הם גוים?

תרבותית - כן.

ציטוט
בזכותם אתה חי ונושם

בזכות התורה (ספרא וסייפא), בזכות הקב"ה - הם חיים ונושמים. אילולא הקב"ה, הם היו מטוטים מזמן על ידי הערבים עוד במלחמת העצמאות. אני נאמן להקב"ה ומכאן הנאמנות שלי לעם ישראל - לא להפך. 

ציטוט
והם גוים

כן, תרבותית, הם גויים.

ציטוט
לפי דעתי אתה פשוט דובק בדת וזה בסדר.

אתה מתעלם ממה שאני אומר כל הזמן. מה הופך אותך ליהודי אם לא "הדת"?

ציטוט
אבל יש כאלה שמעדיפים להלחם לא בשביל הדת

כלומר למען מטרות שהם פשוט... לא יהודיות. אי אפשר להילחם למען עם ישראל בכנות כשאין נאמנות למה שהפך אותנו לעם ישראל - לסיבה היחידה שלנו להיות יהודים ולא אמריקנים.

ציטוט
אלא בשביל המדינה ושיוכלו לחיות פה בשקט ובשלום בביתם ובמדינתם..

שלום, שלום ואין שלום.. שלום זה שם של הקב"ה. אתה לא תוכל לחיות בשלום עד שאתה לא תהיה בשלום עם הקב"ה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אני יודע מה זה דמוקרטיה. - זה שלטון כושל מאד שלא עובד.
אני לא יודע מה זה מדינת הלכה.
אני מעדיף לנסות משהו לא ידוע מאשר משהו שנכשל.
חוץ מזה, הערבים של הכנסת תמיד משתמשים במושגים 'דמוקרטיה' 'גזענות' ו- 'סלקציה', אז כנראה שאלה הדברים שאנחנו צריכים לא לקחת ברצינות: דמוקרטיה זה לא חשוב, להיות גזען זה לא חשוב, ולעשות סלקציה זה לא חשוב.
אז אני אהיה יהודי גזען... סו וואט? זאת דיעה. זה לבד זה עוד לא פגיעה בחפים מפשע. מה, אסור לי להחזיק בדיעה לא יפה? ולהעליב אנשים.. זה דווקא כן מותר. מה ההיגיון?
וסלקציה.. אם אתה משתמש בסלקציה בשביל לשעבד אנשים, זה רע. אם אתה משתמש בסלקציה במועדונים כדי שלא יהיו שם ערסים, אז זה טובים. אז... המילה 'סלקציה' היא עוד כלי הפחדה. היפנים עושים סלקציה בכניסה למדינה שלהם. האמריקאים לא עושים סלקציה ותראו מה נהיה מזה... העיקר שהמילה מזכירה לנו את השואה, אז אנחנו פוחדים להתעמק בה.. והערבים מנצלים את זה בשביל ליצור עוד שואה ליהודים. שהיא יותר אכזרית מהשואה הגרמנית. אנחנו הגזענים... לא ברצינות, תחשבו על זה... הם יורים בתינוקות כי הם יהודים ואז מנצלים את הרגישות של האשכנזי למילה 'גזענות' ע"מ לתפוס פה עוד כוח במטרה לחתוך לו את הזין ולעקור לו את העיניים. מצטער שזה מגעיל אבל תחיו את החיים. יש סיבה למה התקשורת מסתירה את זה - זה יותר מדי זוועתי. אם רוב הציבור ידע, הם אחרי חודש יתחילו להתגבש בגלל זה נגד הערבים.. ובצדק. כן. הערבים. פעם לא היה פוליטיקלי קורקט. פעם יכולנו לדבר בלי להתנצל על כל מלה ולהסביר למה באמת התכוונתי, כי כולם הבינו. ומי שלא הבין זה היה בעיה שלו.

החילוניים כ"כ פוחדים ממדינת הלכה. למה? אם זה באמת כ"כ גרוע, אז מקסימום עוברים מדינה. אני לא דתי, ולא חילוני, ואני אומר בואו ניתן לזה צ'אנס. דמוקרטיה - תראו את המדינות הדמוקרטיות - עוד שניה המוסלמים ירצחו אותם... זה חופש זה? אם אחרי 11\9 הצבא האמריקאי לא הרג את כל מנהיגי ערב הסעודית ואיראן, והמיר את כל המוסלמים לנוצרים בכוח. אז שלטון העם זה לא מה שיש בארה"ב. דמוקרטיה זה לא מילה נרדפת לשלטון העם. זה חרטבונה פלוס ביורקרטיה ושקרים והכשלה של המדינה והעם ועוד חרא.
ולמה לא רפובליקה? אם כבר מדברים על זה. למה זה או דמוקרטיה או מדינת הלכה? אני יותר נמשך למדינת סנהדרין... כל אחד והפקל'ה שלו.

אדם צריך לשאול את עצמו, כמה חופש הוא באמת מרגיש שיש לו כאזרח במדינה הזאת? כמה חופש ביטוי? כמה יכולת להשפיע? איך ייתכן שהמדינה מגייסת את הצבא - ארגון שאמור להילחם באוייבים - ע"מ לסלק יהודים מהבתים שלהם? זה מראה שכל הדמוקרטיה זה בלוף. לאנשים היה רצון להתיישב בשומרון. זה רצון העם, כי רוב העם אכן תומך במתנחלים. אז הופעל הכוח הכי גדול במדינה - הצבא, בשביל לסלק אותם. אז זאת דיקטטורה צבאית. לא? 'עם שלם רוצה שלום', אה וואלה? עשיתם סקר? מדגם? אני לא רוצה שלום. אל תדחפו לי מלפפונים לפה. הומואים!
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אילו מדינת ישראל הייתה המדינה היחידה בעולם שיכולה להיות דמוקרטית הייתי עולי שוקל את האפשרות.
אבל בעולם יש לכול הפחות 30 מדינות דמוקרטיות ואין אפילו מדינה יהודית אחת.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

מדינה יהודית אמיתית - מדינת יהודה.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מדינה יהודית כמובן

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
חיים, מי אמר שמדינה יהודית זו לא דמוקרטיה?
זה שעכשיו נותנים למחבלים להבחר לכנסת ולרצוח אותנו מבפנים, זה לא אומר שהשלטון דמוקרטי.. הוא פשוט בוגד  O0

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
חיים, מי אמר שמדינה יהודית זו לא דמוקרטיה?
זה שעכשיו נותנים למחבלים להבחר לכנסת ולרצוח אותנו מבפנים, זה לא אומר שהשלטון דמוקרטי.. הוא פשוט בוגד  O0
הוא דמוקרטי רק למפלגות שמאלניות.ימניות מכריזים עליהם כארגון טרור ומוציאים מחוץ לחוק