סקר

סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?

מדינה דמוקרטית. אנו רוצים חירות וזכויות כמו חופש דיבור, תקשורת חופשית, בחירות לכנסת. אפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית.
14 (13.3%)
מדינה יהודית. אם לא נשלול את ה"זכויות" הדמוקרטיות של הערבים, לא תהיה לנו מדינה. במשך אלפי שנים, יהודים התפללו למדינה יהודית, לא לדמוקרטיה
91 (86.7%)

סך הכל הצבעות: 2

כתב נושא: סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?  (נקרא 42694 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

מה אם חייבים לבחור? מה אם נגיע לנקודה שבה זו או דמוקרטיה או מדינה יהודית?

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני אישית מעדיף מדינה יהודית דמוקרטית על פי התורה ולא דמוקרטית ליבראלית....

אבל אם כבר אז כבר מדינה יהודית, כי אני מאמין שבמדינה יהודית
יהיה שלום ושלווה מאת אלוקים ועונג רוחני גבוה, אבל זה מגיע ממניע של אמונה ולא רציונאל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני בחרתי במדינה הדמוקרטית כי אי אפשר ואסור לקיים מדינה ע"פי הדת או ההלכה או אחד מהדברים האלה אנחנו לא נגיע לשום מקום, תראו את איראן האנשים שם לא מפותחים משום בחינה והם חיים לפי הדת.

אני גם לא רואה איך מדינה דמוקרטית ומדינה שיש בה רוב ערבי הולכים יד ביד, באויב צריך לטפל בלי קשר למשטר שאתה מעדיף וברגע שחייבים לבחור צריך לבחור בחופש כלומר בדמוקרטיה בגלל שבכל מצב שישראל נכבשה גם בתקופת בית ראשון וגם בבית שני העם רק התפלל והתפלל ואם העם היה נלחם כעם חופשי ולא כעם הכפוף לה' הוא היה מנצח, לפחות לדעתי, להוכחה לזאת אפשר לראות את מרד המכבים כשהיהודים הפכו לראשונה מיהודונים ליהודים ולא חיכו לניסים אלא גרמו לניסים לקרות.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אני בחרתי במדינה הדמוקרטית כי אי אפשר ואסור לקיים מדינה ע"פי הדת או ההלכה או אחד מהדברים האלה אנחנו לא נגיע לשום מקום, תראו את איראן האנשים שם לא מפותחים משום בחינה והם חיים לפי הדת.

אני גם לא רואה איך מדינה דמוקרטית ומדינה שיש בה רוב ערבי הולכים יד ביד, באויב צריך לטפל בלי קשר למשטר שאתה מעדיף וברגע שחייבים לבחור צריך לבחור בחופש כלומר בדמוקרטיה בגלל שבכל מצב שישראל נכבשה גם בתקופת בית ראשון וגם בבית שני העם רק התפלל והתפלל ואם העם היה נלחם כעם חופשי ולא כעם הכפוף לה' הוא היה מנצח, לפחות לדעתי, להוכחה לזאת אפשר לראות את מרד המכבים כשהיהודים הפכו לראשונה מיהודונים ליהודים ולא חיכו לניסים אלא גרמו לניסים לקרות.
סכיזופרניה זו כבר לא מחלה זו גישה שנפוצה והשתלשלה ממגילת העצמאות ולקחה אחריה הרבה יהודים.
לרקוד על 2 חתונות גם דמוקרטיה וגם להיות נגד ערבים רק בגלל שהם ערבים זו גזענות.

« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 08:52:57 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
במצב הנוכחי המדינה מתאבדת
תראו, כמו שמינו את עמיר פרץ להיות שר ביטחון
עכשיו ממנים את מרידור להיות שר ביטחון
והכל בגלל שיקולים פוליטים

רק במדינה שמוקרטית שיש בה שיקולים פוליטים ואינטרסים ומאכרים
יכול להיות שטויות כאלה
ומה שכל יום שהכנסת פועלת זה בבחינת לעשות עוד מעשה טירוף

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סכיזופרניה זו כבר לא מחלה זו גישה שנפוצה והשתלשלה ממגילת העצמאות ולקחה אחריה הרבה יהודים.
לרקוד על 2 חתונות גם דמוקרטיה וגם להיות נגד ערבים רק בגלל שהם ערבים זו גזענות.

אני לא חושב שזו סכיזופרניה, ע"פי עקרונות הדמוקרטיה מותר לדמוקרטיה להגן על עצמה, והערבים פועלים לפירוק משטר החוק וכנובע מזאת הם פוגעים בדמוקרטיה.
עד עכשיו אויבי הדמוקרטיה היו קומוניזם ודיקטטורה זוהי הפעם הראשונה שהדמוקרטיה צריכה להגן על עצמה מאיום מבפנים. האיום הוא הערבים.

הדוגמא הראשונה שאני חושב עליה כשהדמוקרטיה לא הגנה על עצמה מאיומים מפנים זה הנאצים כמובן, אסור לנו להפוך למדינה שיש בה רוב ערבי שעושה כרצונו כמו שאסור היה לגרמנים לתת לאידיאולוגיה הנאצית לתפוס את הכוח.

הפעם האויב הוא האידיאולוגיה הנאצית אלא האידיאולוגיה המוסלמית.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לא מצאתי אופציה לבחור.
אז אני בוחר במדינה דמוקרטית שנותנת זכות בחירה ליהודים בלבד (או לפחות לאנשים שלא עויינים את המדינה,ומכירים בה כמדינה יהודית).ואם מישהו טוען שזה גזענות ,אז התשובה שלי היא שזה עניין של חיים או מוות,ואני לא רוצה לחיות במדינה מוסלמית,ואם זה עושה אותי גזען,אז אני גזען.וגם ככה רוב העולם רואה בנו רוצחים קרי דם,אז זה לא ממש משנה.

אין לי בעיה עם הלך רוח יהודי,אבל לא רוצה לחיות במדינת הלכה.לא רוצה לחיות לפי חוקים של לפני אלף שנה,רוצה שקט שלווה,ושכל אחד יחיה בדרך שלו,כל עוד זה לא פוגע באף אחד.לא רוצה מצעדי גאווה בירושלים,אבל גם לא רוצה שיתלו הומואים בכיכר העיר,לא רוצה שיום השבת יהפוך ליום "על האש",אבל גם לא רוצה שיסגרו כבישים בשבת...
אני מקווה שמישהו מבין את הראש שלי.

אני מספיק אופטימי להאמין,שהמדינה הזאת לא תהפוך לאיראן הדתית,וגם לא לאירופה "הליברלית",איך שהוא אנחנו נמצא איזה דרך באמצע,וכולם יהיו פחות או יותר מרוצים.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מדינה יהודית כי אין עוד מדינה יהודית בעולם.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מדינה יהודית, למרות שאני חושב משהו באמצע בין יהודית לדמוקרטית... בואו נגיד לא בא לי לגור בדיקטטורה מוחלטת...

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אני לא חושב שזו סכיזופרניה, ע"פי עקרונות הדמוקרטיה מותר לדמוקרטיה להגן על עצמה, והערבים פועלים לפירוק משטר החוק וכנובע מזאת הם פוגעים בדמוקרטיה.
עד עכשיו אויבי הדמוקרטיה היו קומוניזם ודיקטטורה זוהי הפעם הראשונה שהדמוקרטיה צריכה להגן על עצמה מאיום מבפנים. האיום הוא הערבים.

הדוגמא הראשונה שאני חושב עליה כשהדמוקרטיה לא הגנה על עצמה מאיומים מפנים זה הנאצים כמובן, אסור לנו להפוך למדינה שיש בה רוב ערבי שעושה כרצונו כמו שאסור היה לגרמנים לתת לאידיאולוגיה הנאצית לתפוס את הכוח.

הפעם האויב הוא האידיאולוגיה הנאצית אלא האידיאולוגיה המוסלמית.
הבעיה של האנשים בארץ שהם טוענים שבגלל שערבים עושים טרור צריך לגרש אותם אבל זו לא סיבה אמתית וסתם סיבה חיצונית.
אם היו פה שבדים שוחרי שלום והם מאיימים על הדמוגרפיה בארץ אז  צריך לגרש אותם גם ואני בעד  לגרש ערבים לא בגלל טרור(טרור זה נותן עוד סיבה למה) אבל הסיבה העיקרית היא דמוגרפיה.
לא  כל הערבים עושים טרור אז למה לגרש את כולם?
הבעיה העיקרית שלנו היא  לא הטרור שלהם אלא הדמוגרפיה-אנשים משתמשים בטרור סתם כתירוץ למה כן צריך לגרש אותם(זה יפה אבל זה לא אמיתי)
אפשר  לשלול דמוקרטיה ע"י הדמוקרטיה-דמוקרטיה זה עוד סוג של משטר דיקטטורי-שליטה על האנשים בכח היופי ההומניות,סינוור.
הדמוקרטיה היא זרה ליהדות-והם זרים וסותרים אחד  את השני ביסודם.

אני לא בא לומר והלהוכיח מה יותר טוב  דמוקרטיה או יהדות פשוט אלו הן העובדות-אני לא יודע מה הטוב שלך.
לפי דעתי דמוקרטיה זה רע והשתעבדות לאומות העולם
אני גם לא בעד מדינת הלכה (נכון לעכשיו וגם זה לא יקרה לפי דעתי)אבל לשאוף לכונן בארץ תרבות יהודית ולהחיות את הרוח היהודית בכל תחומי החיים.
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 15:24:40 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד

מי הטיפש שהצביע בעד האפשרות הראשונה? האם אתם מסכימים למדינה דמוקרטית שאפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית?
בס"ד

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הבעיה של האנשים בארץ שהם טוענים שבגלל שערבים עושים טרור צריך לגרש אותם אבל זו לא סיבה אמתית וסתם סיבה חיצונית.
אם היו פה שבדים שוחרי שלום והם מאיימים על הדמוגרפיה בארץ אז  צריך לגרש אותם גם ואני בעד  לגרש ערבים לא בגלל טרור(טרור זה נותן עוד סיבה למה) אבל הסיבה העיקרית היא דמוגרפיה.
לא  כל הערבים עושים טרור אז למה לגרש את כולם?
הבעיה העיקרית שלנו היא  לא הטרור שלהם אלא הדמוגרפיה-אנשים משתמשים בטרור סתם כתירוץ למה כן צריך לגרש אותם(זה יפה אבל זה לא אמיתי)
אפשר  לשלול דמוקרטיה ע"י הדמוקרטיה-דמוקרטיה זה עוד סוג של משטר דיקטטורי-שליטה על האנשים בכח היופי ההומניות,סינוור.
הדמוקרטיה היא זרה ליהדות-והם זרים וסותרים אחד  את השני ביסודם.

אני לא בא לומר והלהוכיח מה יותר טוב  דמוקרטיה או יהדות פשוט אלו הן העובדות-אני לא יודע מה הטוב שלך.
לפי דעתי דמוקרטיה זה רע והשתעבדות לאומות העולם
אני גם לא בעד מדינת הלכה (נכון לעכשיו וגם זה לא יקרה לפי דעתי)אבל לשאוף לכונן בארץ תרבות יהודית ולהחיות את הרוח היהודית בכל תחומי החיים.

ברור שחייבים לשמר את התרבות היהודית אני לא אומר שלא, אבל צריך לקחת בחשבון שאסור לראות בדמוקרטיה דבר רע, כמו כל דבר צריך לשים לה גבולות אבל דמוקרטיה חייבת להיות הבסיס לשלטון בא"י.

כמובן שכמו שהדמוקרטיה מתנהלת היום צריך לתקן אותה כי בשום מצב אסור שערבים יוכלו לדבר כמו שהם מדברים ולעשות מה שהם עושים בגלל שיש פה דמוקרטיה זה מצב אבסורדי ודפוק אבל מדינה שאת סדר היום בא יכתיב ספר מלפני 3000 שנה נראה לי חלופה לא הרבה יותר טובה.

צריך דמוקרטיה, שהעם יגיד את דברו דגש על העם ולא על האזרח.

כמו שלי אין מילה בבחירות בשוויץ בטורקיה או ביפן ככה לערבים לא צריכה להיות זכות הצבעה או מילה באיזשהו נושא פוליטי או חברתי במדינה.

צריכה להיות מדינה דמוקרטית ליהודים, הערבים יוכלו לחיות כאן תחת שלטון יהודי בתנאי שיוכיחו נאמנות לעם היהודי ולמדינת ישראל, ישלמו מיסים ויעשו שירות לאומי.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
ברור שחייבים לשמר את התרבות היהודית אני לא אומר שלא, אבל צריך לקחת בחשבון שאסור לראות בדמוקרטיה דבר רע, כמו כל דבר צריך לשים לה גבולות אבל דמוקרטיה חייבת להיות הבסיס לשלטון בא"י.

כמובן שכמו שהדמוקרטיה מתנהלת היום צריך לתקן אותה כי בשום מצב אסור שערבים יוכלו לדבר כמו שהם מדברים ולעשות מה שהם עושים בגלל שיש פה דמוקרטיה זה מצב אבסורדי ודפוק אבל מדינה שאת סדר היום בא יכתיב ספר מלפני 3000 שנה נראה לי חלופה לא הרבה יותר טובה.

צריך דמוקרטיה, שהעם יגיד את דברו דגש על העם ולא על האזרח.

כמו שלי אין מילה בבחירות בשוויץ בטורקיה או ביפן ככה לערבים לא צריכה להיות זכות הצבעה או מילה באיזשהו נושא פוליטי או חברתי במדינה.

צריכה להיות מדינה דמוקרטית ליהודים, הערבים יוכלו לחיות כאן תחת שלטון יהודי בתנאי שיוכיחו נאמנות לעם היהודי ולמדינת ישראל, ישלמו מיסים ויעשו שירות לאומי.
אני מתנצל בשמך על שכתבת
הספר שהזכרת הוא מה שמחזיק את העולם
הברית שלנו עם בורא עולם - לא משנה כמה היא פז"מניקית וארוכה
היא יסוד קיום העולם

אם אתה מתכחש לעובדות אתה מסכן

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מתנצל בשמך על שכתבת
הספר שהזכרת הוא מה שמחזיק את העולם
הברית שלנו עם בורא עולם - לא משנה כמה היא פז"מניקית וארוכה
היא יסוד קיום העולם

אם אתה מתכחש לעובדות אתה מסכן

אני לא אומר שהספר לא חשוב הוא היסוד של העם שלנו אבל בין להאמין וללמוד מהתנך ללנהל מדינה עלפיו יש הבדל והרעיון של לנהל מדינה מודרנית על פי ספר בן 3000 שנה הוא מסוכן

ותשמע בכל הקשור לברית עם בורא עולם, אני לא יודע מה איתך אבל עד עכשיו כל מה שראיתי בחיים שלי למרות שאני חי 17 שנה נהרס נוצר או נשמר על ידי אדם ולא ע"י אלוהים

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
אני לא אומר שהספר לא חשוב הוא היסוד של העם שלנו אבל בין להאמין וללמוד מהתנך ללנהל מדינה עלפיו יש הבדל והרעיון של לנהל מדינה מודרנית על פי ספר בן 3000 שנה הוא מסוכן

ותשמע בכל הקשור לברית עם בורא עולם, אני לא יודע מה איתך אבל עד עכשיו כל מה שראיתי בחיים שלי למרות שאני חי 17 שנה נהרס נוצר או נשמר על ידי אדם ולא ע"י אלוהים

מסוכן?
מסוכן זה מה שקורה בלי החוקים שלנו,
מסוכן זו ההפקרות לילדים ולנוער, שמתבזבזים ומתפרפרים להם בהבלים
במקום לעסוק בתיקונו של העולם, של עצמם ושל סביבתם.

אם היינו רואים בכל יום את פעולתו העל-טבעית של הקב"ה
והתערבותו במעשה בראשית שיצר זה מכבר 5769 שנים
לא היה ערך לבחירה החופשית ולא היה מגיע לנו שכר על פעולותינו

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #15 ב- : פברואר 25, 2009, 20:20:06 »
בס"ד

מי הטיפש שהצביע בעד האפשרות הראשונה? האם אתם מסכימים למדינה דמוקרטית שאפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית?

אני הצבעתי מדינה יהודית
אבל שתבינו הבעיה שזו לא רק הדמוקרטיה
שגם היא לא מיודע מה טובה
(תראו לאן היא מדרדרת מדינות בגלל כל מיני שיקולים פוליטים)
אבל במדינה עיקרון הדמוקרטיה המתגוננת מופעלת רק נגדת מפלגות ימין
כמו מפלגת כ"ך שהוצאה אל מחוץ לחוק ואחרי אירועי ברוך גולדשטיין הפכה לארגון טרור
ולא מזמן שפייגלין הועף ממקומו למקום לא ריאלי
ככה שהממשל דואג למפלגות שמאל וקורא להן מפלגות ימין

לעומת זאת
מפלגות ערביות שמתנגדות לקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית
כמו בל"ד ורע"ם-תע"ל שחבריה בחיקרו במדינות אויב
עדיין חברי כנסת
ובית המשפט השאיר אותם ברב קולו ופה אחד (במקרה של רע"ם-תע"ל ובלד 8 מול 1)

זו דמוקרטיה ערבית
לא דמוקרטיה של מדינה נורמלית
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 20:24:31 על ידי arter1 »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
דמוחרטא
« להגיב #16 ב- : פברואר 25, 2009, 20:32:50 »
בס"ד

הדמוקרטיה=עגל-הזהב של ימינו

דמוחרטא
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסוכן?
מסוכן זה מה שקורה בלי החוקים שלנו,
מסוכן זו ההפקרות לילדים ולנוער, שמתבזבזים ומתפרפרים להם בהבלים
במקום לעסוק בתיקונו של העולם, של עצמם ושל סביבתם.

אם היינו רואים בכל יום את פעולתו העל-טבעית של הקב"ה
והתערבותו במעשה בראשית שיצר זה מכבר 5769 שנים
לא היה ערך לבחירה החופשית ולא היה מגיע לנו שכר על פעולותינו

מדינת הלכה פרושה מיקוד הכוח אצל מספר רבנים מה שיביא לאחר תהליך של עשרות אולי מאות שנים לשלטון משפחות מסוימות מה שיביא לבלגאן ולבסוף לפירוק כמו שהיה בתנך.

הדמוקרטיה דפוקה כמה שתהיה והיא דפוקה אני האחרון שיכחיש את זה, היא כוח לעם.

הבעיה היחידה היא שהדמוקרטיה הנוכחית היא כוח לעם הערבי ולא לעם היהודי.

צריך איזון בין השנים צריך שאת החוקים יחוקקו יהודים למען היהודים גם החילוניים וגם הדתיים.

מכיוון שהחילוני הם הרוב המכריע במדינה את הדתיים יש לשים בשכונות מסודרות כמו שיש את מאה שערים, לפני שאתה קופץ וקורה לי נאצי שרוצה להכניס את הדתיים לגטאות, תחשוב על זה בצורה הבאה- תל אביב לא מתאימה לדתיים על זה אין וויכוח, בדיוק כמו שירושליים אינה מקום להומואים ולסביות, אנשים שהם לא דתיים סטייל מאה שערים ולא הומואים סטייל יוצאים ברחובות ותוקעים אחד את השני יכולים להתגורר כרצונם.

בנוגע לערבים אין להם מה לחפש פה יש 1.5 מיליארד מוסלמים יש משהו כמו 300 מיליון ערבים אם אני לא טועה  ולכן אין להם מה לחפש פה בא"י.

הדמוקרטיה בא"י צריכה להיות למען היהודים וכנראה שלא הדגשתי את זה בפעמים הקודמות. כמו שאחד האנשים אמר לפניי לא משנה מי אתה בין אם אתה ערבי או שוודי אין לך מה לחפש פה אם אתה לא יהודי, אין לי בעיה שיבואו ייבקרו יחייו פה השוודים והנוצרים ומי שיחייה מספר דורות בארץ ויוכיח נאמנות ע"י שירות לאומי או משהו, נגיד אפשר לדון אבל לתת להם זכות להצביע בדמוקרטיה יהודית אין שום סיבה. מן הסתם הם ייקדמו אינטרסים שלהם ולא את שלנו ושוב בפעם המאה זו מדינה יהודית לעם היהודי וצריכה להיות פה דמוקרטיה ליהודים בלבד!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא הבנתי מה קשור פה המילה סכיזופרניה באשכול הזה
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
מדינת הלכה פרושה מיקוד הכוח אצל מספר רבנים מה שיביא לאחר תהליך של עשרות אולי מאות שנים לשלטון משפחות מסוימות מה שיביא לבלגאן ולבסוף לפירוק כמו שהיה בתנך.

כשהתחלתי לחשוב ברצינות על מה שאתה אומר
הגעתי למסקנה שאיפה שיש כוח שלטון וממון יש בגידות ותאוות בצע
ולכן קשה לסמוך על המנהיגים גם אם הם "שחורים וקדושים"
אך את זה נשאיר כבר לבורא עולם

מכיוון שהחילוני הם הרוב המכריע במדינה את הדתיים יש לשים בשכונות מסודרות כמו שיש את מאה שערים, לפני שאתה קופץ וקורה לי נאצי שרוצה להכניס את הדתיים לגטאות, תחשוב על זה בצורה הבאה- תל אביב לא מתאימה לדתיים על זה אין וויכוח, בדיוק כמו שירושליים אינה מקום להומואים ולסביות, אנשים שהם לא דתיים סטייל מאה שערים ולא הומואים סטייל יוצאים ברחובות ותוקעים אחד את השני יכולים להתגורר כרצונם.

אסור לתת פתח לעוברי עברה, יש להלחם בתופעות המגעילות הללו בהסברה חינוך שיפוט וענישה.

הדמוקרטיה בא"י צריכה להיות למען היהודים וכנראה שלא הדגשתי את זה בפעמים הקודמות. כמו שאחד האנשים אמר לפניי לא משנה מי אתה בין אם אתה ערבי או שוודי אין לך מה לחפש פה אם אתה לא יהודי, אין לי בעיה שיבואו ייבקרו יחייו פה השוודים והנוצרים ומי שיחייה מספר דורות בארץ ויוכיח נאמנות ע"י שירות לאומי או משהו, נגיד אפשר לדון אבל לתת להם זכות להצביע בדמוקרטיה יהודית אין שום סיבה. מן הסתם הם ייקדמו אינטרסים שלהם ולא את שלנו ושוב בפעם המאה זו מדינה יהודית לעם היהודי וצריכה להיות פה דמוקרטיה ליהודים בלבד!
נכון, אך לא כל יהודי מה טוב בשבילו
לכן קיבלנו תורה - כדי לקיים ולהיות מאושרים
וכמו שתמיד אמר הרב כהנא זצ"ל הי"ד - מה טוב ליהודים?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כשהתחלתי לחשוב ברצינות על מה שאתה אומר
הגעתי למסקנה שאיפה שיש כוח שלטון וממון יש בגידות ותאוות בצע
ולכן קשה לסמוך על המנהיגים גם אם הם "שחורים וקדושים"
אך את זה נשאיר כבר לבורא עולם

אסור לתת פתח לעוברי עברה, יש להלחם בתופעות המגעילות הללו בהסברה חינוך שיפוט וענישה.
נכון, אך לא כל יהודי מה טוב בשבילו
לכן קיבלנו תורה - כדי לקיים ולהיות מאושרים
וכמו שתמיד אמר הרב כהנא זצ"ל הי"ד - מה טוב ליהודים?

שוב אחי אתה משאיר דברים לקב"ה ולמה? למה לחכות לה' אם אפשר לעשות בעצמנו, לה' יש להתפלל ולתת את הכבוד שלו, לקוות לבריאות לאושר וכל זה אבל בין זה ובין לסמוך עליו שבעזרתו לא תהיה שחיטות? זה פתטי, אתה נשמע לי אדם דתי אבל בכל זאת אני אזכיר לך שבתקופת בית ראשון ו/או שני השחיתות חגגה והם היו הרבה יותר אדוקים מאשר בימינו.

בקשר לקטע של לחנך, זו לא אופציה ריאלית התופעה קיימת בכל תרבות לכל אורך ההסטוריה צריך למתן אותה כמה שאפשר ולהרחיק אותה מהמקומות הקדושים כלומר ירושלים ולהקים להם שכונות משלהם שבהם הם יוכלו לעשות מה שהם רוצים, הרי זה לא שהם יכולים להתרבות.

מה הכי טוב ליהודים? תגדיר מיהו יהודי, כל מי שעבר ברית מילה או כל מי ששומר שבת ועבר ברית מילה או מי ששומר את המצוות בצורה אדוקה?

ליהודים האדוקים כמובן משטר הלכה מתאים להם אך לדעתי מדובר באנשים מפוחדים שלא רוצים לקחת אחריות על מעשיהם, הם טוענים שכל הדברים הרעים והטובים באים מה' ואותי זה מחליא כי כל אדם צריך לקחת אחריות למעשיו ולמצבו ולא לאשים את ה'.

מבחינתי כל מי שעבר ברית מילה ואימו יהודיה הוא יהודי ולכל מי שעונה על ההגדרה הזאת צריכה להנתן זכות בחירה מה לעשות ואיפה ואין שום סיבה שחייהם יוכתבו ע"י ספר.

אני מזכיר לך שאת רוב האמצעות הגדולות שהומצאו ע"י יהודים הומצאו ע"י חילונים ואם כולם היו הולכים בדרך הספר היינו חיים בתקופת האבן או מפגרים אחרי הגויים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
במעשה בראשית שיצר זה מכבר 5769 שנים
לא הייתי ממהר כל כך למסמר את המספר הזה כמוחלט
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
לא הייתי ממהר כל כך למסמר את המספר הזה כמוחלט
נכון, יש דברים שהם מעבר לבינתנו
כמה שזה מצער - מה לעשות, אנחנו רק נשמות בתוך גוף כרגע

בגדול זוהי הספירה הרשמית
בכמה זמן נברא העולם? יש יותר מתשובה אחת

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
שוב אחי אתה משאיר דברים לקב"ה ולמה? למה לחכות לה' אם אפשר לעשות בעצמנו, לה' יש להתפלל ולתת את הכבוד שלו, לקוות לבריאות לאושר וכל זה אבל בין זה ובין לסמוך עליו שבעזרתו לא תהיה שחיטות? זה פתטי, אתה נשמע לי אדם דתי אבל בכל זאת אני אזכיר לך שבתקופת בית ראשון ו/או שני השחיתות חגגה והם היו הרבה יותר אדוקים מאשר בימינו.
בסדר, תמיד ישנה שחיתות
נתמודד איך שהוא.
בקשר לקטע של לחנך, זו לא אופציה ריאלית התופעה קיימת בכל תרבות לכל אורך ההסטוריה צריך למתן אותה כמה שאפשר ולהרחיק אותה מהמקומות הקדושים כלומר ירושלים ולהקים להם שכונות משלהם שבהם הם יוכלו לעשות מה שהם רוצים, הרי זה לא שהם יכולים להתרבות.
אין קשר למקום קדוש או לא, כל הארץ הזו קדושה
והלוואי שהיא תפלוט את הזוהמה מכאן - ותקיא ותוקיע את הגועל נפש הזה
מה הכי טוב ליהודים? תגדיר מיהו יהודי, כל מי שעבר ברית מילה או כל מי ששומר שבת ועבר ברית מילה או מי ששומר את המצוות בצורה אדוקה?
יהודי הוא כפי שאמרת בהמשך, בן לאמא יהודיה
ליהודים האדוקים כמובן משטר הלכה מתאים להם אך לדעתי מדובר באנשים מפוחדים שלא רוצים לקחת אחריות על מעשיהם, הם טוענים שכל הדברים הרעים והטובים באים מה' ואותי זה מחליא כי כל אדם צריך לקחת אחריות למעשיו ולמצבו ולא לאשים את ה'.
ניקח את האחריות למעשנו תמיד
אך מה המעשים שצריכים להיעשות?
וויתורים התאבדותיים על ערכי יסוד ועיקר בשכל האנושי?!
(כנראה שהשכל האנושי התדרדר לתהום עמוקה מידי במהלך 200 השנים האחרונות)
מבחינתי כל מי שעבר ברית מילה ואימו יהודיה הוא יהודי ולכל מי שעונה על ההגדרה הזאת צריכה להנתן זכות בחירה מה לעשות ואיפה ואין שום סיבה שחייהם יוכתבו ע"י ספר.
ומבחינתי זה טוב יפה לאכול חזיר חי ביום כיפור שחל להיות בשבת
תוך כדי ליטוף של רוצחים סדרתיים...
אז מה? אז מה שעובר לי בראש - אומר שזה בהכרח טוב?
לא!
ומה שצריך להיעשות הוא קיום התורה והמצוות!
אני מזכיר לך שאת רוב האמצעות הגדולות שהומצאו ע"י יהודים הומצאו ע"י חילונים ואם כולם היו הולכים בדרך הספר היינו חיים בתקופת האבן או מפגרים אחרי הגויים.
אינך יכול לומר כזה משפט
ואם כולם היו הולכים בדרך התורה היה טוב לעולם
וזו עובדה היסטורית מצויה מאוד
עיין: ספר שופטים, מלכות שלמה וכו'.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נכון, יש דברים שהם מעבר לבינתנו
כמה שזה מצער - מה לעשות, אנחנו רק נשמות בתוך גוף כרגע

בגדול זוהי הספירה הרשמית
בכמה זמן נברא העולם? יש יותר מתשובה אחת
"ה' בונה עולמות ומחריבן"- היו פה עולמות לפנינו וחרבו, לעולם הזה שאנו פה עכשיו יש 5769 שנה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.