כתב נושא: המשך הדיון שלי עם יוסי1  (נקרא 12676 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המשך הדיון שלי עם יוסי1
« להגיב #50 ב- : פברואר 25, 2009, 01:04:12 »
נץ , בלי נדר, אגיב לך על זה אחר כך , ושכחתי להודות על הבהצלחה בקשר למבחן, אז תודה  :old_smiley:

בקשר לדברים שהבאת, לא עיינתי בכולם, אבל בכל אופן - המקורות שהבאתי מדגישים את דעת חז"ל בעניין ברית עם גוים , ואת דעת הרב מאיר כהנא זצ"ל

בקשר למאמר שאתה טוען שסותר מה שאמרתי בקשר לברית בין המכבים לרומאים - מהבחינה ההלכתית קודם כל זה דעת הרמב"ן -  ואם מדובר שם על העניינים הפיזי , הצורך וכו' (עדיין לא עיינתי במאמר ) והעובדה שליהודים לא יצא שום תועלת מהברית הזאת , אין פה שום טעות , בלי נדר אגיב על זה יותר מאוחר
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המשך הדיון שלי עם יוסי1
« להגיב #51 ב- : פברואר 25, 2009, 01:04:48 »
פרופ' דניאל גולדהגן (שהוא בכלל לא דתי!) בסוף ספרו "תליינים מרצון בשירות היטלר", מזהה את "הנוצרים אוונגליסטים", כקן צרעות מסוכן...
דבר שני - אינך יודע בכלל למה הנצרות הפכה להיות "ידידת היהודים", זה חלק מאסטרטגיה של הכנסיה הנוצרית לגרום לעם ישראל להמיר את דתו, הם גילו שברבות הימים והשנים אחרי שטבחו בנו באינקווזיציות, ושחטו בנו במסעי הצלב שעם ישראל לא יכנע ויהיה מוכן לעלות על המוקד למען אמונתו כאשר אותו "שמע ישראל" על שפתיו בעודו לוקח את נשימתו האחרונה. הם החליטו לשקיע את כוחם ומרצם בהמרת הדת של היהודים, כאשר רק בא"י בלבד יש למעלה מ-50 אלף מיסיונרים (יהודים למען יש"ו, יהדות משיחית), שזה יותר מאשר כל המיסיונרים  שיש בכל רחבי אסיה ביחד!!!
אז תגיד לי דווקא כך - למה כל ההשקעה הענקית הזאת ביהודים שאחרי הכל מאמנים באל אחד, לא יותר הגיוני שישקיעו את מרצם וכוחם באסיה איפה שיש מאות מיליוני עובדי ע"ז, ואתאיסטים ברחבי סין?
ובכלל אסטרטגיית הנצרות להיות "ידידת ישראל" כיום מהווה את משל החזיר העתיק - זה המשל בו החזיר פושט את טלפיו ומראה הנה תראו אני טהור (החזיר זאת החיה היחידה בעולם שסימן הטהרה שלה הוא בחוץ), אבל בפנים הוא טמא מכל וכל!! אותו דבר אותם נוצרים משתמשים "באהבת ישראל" ומראים כלפי חוץ אני טהור, כאשר מבפנים הכל עדיין רקוב ושנאת היהדות עומדת על כנה וכל רצונם זה לגרום לנו להמיר דתינו ומסורת ישראל סבא בשביל הצלוב שר"י!!!

הרה"ר יונה מצגר שליט"א אמר שלצערו הוא מקבל מפקיד במשרד הפנים מידי חודש בחודשו חוברות עם עשרות ומאות שמות של יהודים שהחליטו להתנצר, אני מדבר איתך על יהודים שחיים במדינת ישראל, בשנת 2009!!!

מה גם שהרב מרדכי דוד נויגרשל בהרצאתו "האפיפיור הבייתה" אומר כך: "הייתי ברצאות במונטריאול עם בחור מעניין בשם ד"ר דוד מנשה הוא עצמו למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן אח"כ חזר בתשובה, והוא אמר שהוא למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן ושם יש מטרה אחת - מיסיון!! זה המטרה שלהם. אז שאלו אותו האם ניסו להטביל אותך בכח? הוא אמר - אתם לא תופסים היום אין בכח. א"י מוצפת מיסיורנים וירושלים יותר מכל מקום אחר, כל האמצעים כשרים בעיניהם היום לקנות אחיזה בנשמות יהודיות".

וסתם אני יפנה אותך לכתבה, שימחיש את משל החזיר: "אוונגליסטים אמריקנים מביעים תמיכה במדינה פלסטינית... על המכתב חתומים 34 מנהיגים אוונגליסטים, שרבים מהם עומדים בראש כנסיות, מפעלי צדקה, ארגונים דתיים, סמינרים ואוניברסיטאות. איתם נמנים גארי מ. בנדיקט, נשיא "הברית הנוצרית והמיסיונרית," פלג המונה 2,000 כנסיות; ריצ'ארד ג'. מוו, נשיא הסמינר התיאולוגי פולר; גורדון מקדולנד, יו"ר "סעד בינלאומי"; ריצ'רד א. סטירנס, נשיא "חזון עולמי"; דייוויד נף, עורך "נצרות היום"' וברטן א. ווגונר, המנכ"ל הארצי של אגודת "ויניארד" המונה 630 כנסיות בארה"ב.
http://www.commongroundnews.org/article.php?id=21457&lan=he&sid=0&sp=0

כהרגל הנצרות "הם אוהבים את ישראל", אבל מפתחים יוזמות להקמה מדינה פלשתינאית - יווווו אתה מרגיש את אהבה?

א.) אם להיות הוגנים צריך להזכיר שמדינות קומוניסטיות באסיה, כמו סין, ויאטנם ובודאי צפון קוריאה, מגבילים עד לא מאפשרים כמעט פעילות מסיונרית ופעילות כיתתית אצלן בבית, כך שהמספר הקטן לא מעיד על המאמצים, אלא רק מעיד על מתקפת הנגד ומאמצי הבלימה של מדינות באסיה כנגד התופעה, נא להעמיד דברים על דיוקם.

ב.) הנצרות לא פועלת כבר מאז תום האינקוזיציה ובאירופה ובצפון אמריקה מאז תקופת הרנסנס באמצעים אלימים ובכפייה, מה שאין כן באיסלם.

ג.) כפי שכבר אמרתי לך בעבר, עובדתית, המסיונרים שפעולים פה ברובם המוחץ הם פרוטסטנטים ולא קתולים בשליחות האפיפיור, הם לא רואים בו אוטוריטה ויש ביניהם מחלוקות רבות בכל מיני עיניינים תוך נוצריים.

ד.) כמו שאתה מביא אוונגליסטים שתומכים במדינה "פלשתינית" (זה בלוף מהחל ועד כלה מסיבות היסטוריות אבל לא זה הנושא המדובר)
גם אני יכול להביא כאלה שבאמת ובתמים תומכים בנו וממש נגד מדינה שכזו- לדוגמא הפאסטור ג'ון האגי http://en.wikipedia.org/wiki/John_Hagee וכן http://news.walla.co.il/?w=//901233/@@/item/printer שכוחו והשפעתו רחבה עשרות מונים מהכמרים הנזכרים אצלך.
יש את דייב האנט, יש את יואל רוזנברג (לא יהודי),  ג'ו ואן קוברינג, ועוד רבים וטובים, יש גם באנגליה ובהולנד.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המשך הדיון שלי עם יוסי1
« להגיב #52 ב- : פברואר 25, 2009, 01:09:27 »
נץ , בלי נדר, אגיב לך על זה אחר כך , ושכחתי להודות על הבהצלחה בקשר למבחן, אז תודה  :old_smiley:

בקשר לדברים שהבאת, לא עיינתי בכולם, אבל בכל אופן - המקורות שהבאתי מדגישים את דעת חז"ל בעניין ברית עם גוים , ואת דעת הרב מאיר כהנא זצ"ל

בקשר למאמר שאתה טוען שסותר מה שאמרתי בקשר לברית בין המכבים לרומאים - מהבחינה ההלכתית קודם כל זה דעת הרמב"ן -  ואם מדובר שם על העניינים הפיזי , הצורך וכו' (עדיין לא עיינתי במאמר ) והעובדה שליהודים לא יצא שום תועלת מהברית הזאת , אין פה שום טעות , בלי נדר אגיב על זה יותר מאוחר

ביקשת דעות אחרות בעולם ההלכה, קיבלת, יש לי על מי לסמוך ואני יכול להביא עוד דוגמאות, וגם הם מחז"ל אז מקסימום כאן אני לא רואה עין בעין עם הרב כהנא, מה לעשות? ישנם גם גישות הלכתיות אחרות, מעולם לא טענתי, לא פה ולא בשום מקום אחר, שאני תלמידו או מחזיק בדעותיו, או הולך באופן טוטאלי אחר גישתו של הרב כהנא.
ובקשר למבחן, בבקשה, אגב, שאלה אישית, על מה המבחן?
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2009, 01:10:06 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
המשך הדיון שלי עם יוסי1
« להגיב #53 ב- : פברואר 25, 2009, 10:13:48 »
ממש קשה לשבת ולקרוא את כל הוויכוח המרשים שלכם
אני שמח שהצלחתי...
כל הכבוד חברים,
 העשרתם אותנו ממש O0