כתב נושא: דרוש בדחיפות לסרט דקומנטרי על ההתנתקות שחקן, אנא היכנסו, מצווה!  (נקרא 1222 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לירן

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני כעת בכיתה י''ב ואני וחבריי לומדית במגמת תקשורת ויש לנו סרט להגיש לעוד כמה חודשים אנחנו היינו צריכים לבחור לעשות סרט עלילתי(דרמה, קומדיה, אקשן) או סרט דקומנטרי.
אנחנו בחרו בלהכין סרט דקומנטרי ולכן בגלל דעתנו הפוליטית אנחנו בחרו לעשות סרט דקומנטרי על ההתנתקות שקרתה לא מזמן.
הסרט הדקומנטרי יופיע באולם גדול ויצפו בו לא מעט אנשים (אולי גם מאות) ואנחנו רוצים להעביר את המסר - התנתקות נוספת לא תחול!
בשביל הסרט אנחנו צריכים לצלם בן אדם שהיה גר בגוש קטיף, וכל עוטף עזה שהיה בביתו בהתנתקות ופינו אותו מביתו.
אנחנו סה''כ צריכים שהוא יספר על מה קרה שם, אם היה לפני ההתנתקות ואיך היה אחרי ההתנתקות ושסה''כ ינסה לספר קצת מה קרה לו באותה תקופה ואיך הוא מרגיש עם ההתנתקות.
אנחנו צריכים לצלם אותו מדבר במשך 5-8 דקות לסרט וזה לא אמור לקחת יותר מחצי שעה.
אנחנו מעוניינים באדם (לא חשוב הגיל) שידבר ואנחנו נצלם אותו.
לפי התיכנון שלנו אנחנו צריכים לצלם את זה בירושלים על רקע יפה, דוגמה- כותל, בית כנסת משו שמאפיין את העם היהודי אבל אם לא נמצא מישו שיכול להגיע לירושלים ליום הצילומים אז אנחנו יכולים להגיע גם לבית שלו לצלם או לעיר שלו (כל הארץ)

כל מי שמעוניין שיצור איתי קשר 0507724357  או  [email protected]
תודה רבה זה באמת חשוב אני לא סתם בחרתי את הנושא הזה יכולתי לעשות סרט על משהו יותר קל, על דברים אחרים אבל בחרתי בהתנתקות כי זה משו שבאמת נגע לליבי במיוחד שהייתי באמונה.