כתב נושא: שלום אני חדש (לא המפלגה כמובן)  (נקרא 1650 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום אני חדש (לא המפלגה כמובן)
« ב- : ינואר 26, 2009, 16:43:20 »
שלום, אני חדש פה, אני כאן במקרה לגמרי ואני חושב שזה השג גדול שהסרטונים שלכם הצליחו לשכנע אותי אפילו לחשוב על הצטרפות לפורום מכיוון שראיתי את עצמי יותר בצד השמאלי של המפה... המשפחה שלי בעד העבודה (סבתא שלי חברה במפלגה למען האמת...) אני חושב שסבא שלי הוא הימני היחידי במשפחה, בכל מקרה, אני חייב להגיד שבהתחלה שראיתי את הסרטונים של הימין האמיתי, זה נראה לי מאוד מגוחך עד שלבסוף התחילו להפתח עיני והתחלתי להבין כמה עיוור הייתי, ההנגה השמאלנית לא הובילה אותנו לכלום בשנים האחרונות, להפך רק דירדרה אותנו, צריכים גישה אחרת, הגיע הזמן לתת לימין האמיתי להוביל ולהצליח איפה שהשמאל נכשל, דרך אגב אני חילוני גמור, אני מקווה שזה לא מונע ממני להצטרף או משהו.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #1 ב- : ינואר 26, 2009, 16:53:26 »
שלום, אני חדש פה, אני כאן במקרה לגמרי ואני חושב שזה השג גדול שהסרטונים שלכם הצליחו לשכנע אותי אפילו לחשוב על הצטרפות לפורום מכיוון שראיתי את עצמי יותר בצד השמאלי של המפה... המשפחה שלי בעד העבודה (סבתא שלי חברה במפלגה למען האמת...) אני חושב שסבא שלי הוא הימני היחידי במשפחה, בכל מקרה, אני חייב להגיד שבהתחלה שראיתי את הסרטונים של הימין האמיתי, זה נראה לי מאוד מגוחך עד שלבסוף התחילו להפתח עיני והתחלתי להבין כמה עיוור הייתי, ההנגה השמאלנית לא הובילה אותנו לכלום בשנים האחרונות, להפך רק דירדרה אותנו, צריכים גישה אחרת, הגיע הזמן לתת לימין האמיתי להוביל ולהצליח איפה שהשמאל נכשל, דרך אגב אני חילוני גמור, אני מקווה שזה לא מונע ממני להצטרף או משהו.
חס וחלילה אחינו היקר!
כל יהודי הוא בן של מלך
ואף על פי שחטא ישראל הוא!

אני רוצה לברך אותך בברכת ברוך הבא בשם כל החברים היקרים שלנו!
אין ספק שיש צורך ליהודי לקיים את המצוות
אך אם הגעת כבר לכאן
אני לא דואג בעניין הבסיסי הזה
ואם תמשיך עם האמת, לא תמצא דבר טוב יותר לעשות בחיים
מאשר להיות יהודי אמיתי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 26, 2009, 17:36:53 »
ברוך הבא,אח יקר!
מקווה שתהנה ותחכים! D:

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 26, 2009, 20:40:48 »
בס"ד
ברוך הבא אח יקר..
בס"ד

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 26, 2009, 21:06:00 »
ברוך הבא אחי

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #5 ב- : ינואר 26, 2009, 23:27:05 »
ברוך בואכה אחינו היקר!
מאד שימחת את ליבי לשמוע שסרטוניו של חיים הי"ו אכן פתחו את עינייך. ישנם אנשים שסבורים שחיים לא משכנע מכיוון שאינו בקיא בעברית צחה,
אך מתברר שהאמת נשמעת בכל שפה..

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 27, 2009, 00:24:34 »
ברוך הבא לאתר ולפורום בכלל נקווה שתלך בדרך הימנים

הרב כהנא צדק !

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #7 ב- : ינואר 27, 2009, 02:31:30 »
בס''ד

ברו-ך שהצילך מאבדון בדרך השמד ההתאבדותית של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!  O0 אשריך שזכית לצאת מהבועה של שטיפות-המוח במערכת הליכלוך(חינוך) והתשקורת השבוי'ה בידי שלטון העוולה האנטי-יהודי המשתמש בסמלים הלקוחים מהיהדות בכדי לעשות באחינו מעשי נבלה שאין כדוגמתם כגון הפקרת דמנו לאוייב הערבי הנאצי יש''ו , גירוש יהודים מבתיהם ומנחלתם ועוד מעשי נבלה רצחניים ,עד-כדי שימוש במשתפ''ים של אוייב ערבי נאצי יש''ו בכדי לרצוח את מתנגדי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י כפי שעשו לגדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא ,בנו ובני-משפחתו  זצוק''ל הי''ד .
שלטון ניקלה זה צובר כוח באמצעות הון הגזול בשיטתיות שלא נפרטה כאן מפאת הצורך לקצר , והטעיית הציבור היהודי היושב על אדמת ארץ-הקודש והוא בעל זכות בחירה וזאת בעזרת כלי התשקורת השבויים בידי אותו שלטון עוולה נלוז,ומערכת הליכלוך(חינוך) שנועדה לבנות ערכים של מרד בציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,ובצור-מחצבתנו היא דרך ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א !! וכן משתמש אותו שלטון מתועב בהפצת ''שמועות'' שתכליתן להשחיל ארס קטלני לתוך הציבור היהודי האמוני הימני האמיתי ,ארס של מחלוקות פנימיות , ארס של ''רקע עדתי '' , או כל סכסוך שבין קבוצה מסויימת לקבוצה אחרת שאותו מגביר שלטון העוולה בכדי להשתמש באפקט של '' הפרד ומשול '' !! אנו נלחמים בהם בעזרת האמ-ת ששום שקר נתעב ככל שי'ה י'ה איננו יכול להתמודד איתה !! הפצת האמ-ת כפי שהיא נחשפת כאן בסרטונים שונים המופצים בפליקס וביוטוב, וכן במאמרים שאנו כותבים כאן בפורום ומופצים לכל מקום אפשרי ובכל דרך אפשרית למען הציל כל יהודי ויהודי מאחינו היהודים היקרים משיני הארס של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!
ולא נותר לנו אלא להתפלל לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''