כתב נושא: מאמר של הטמבל הקומוניסטי המקצועי גדעון לוי:"כל המועמדים ימנים קיצוניים"  (נקרא 4234 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« עריכה אחרונה: ינואר 25, 2009, 22:21:40 על ידי IDFLover »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
בושה לפרסם מאמר סכלי שכזה

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עלק ימניים קיצוניים, אפילו לא קיצוניים לייט, יש אנשים מזה דפוקים בעם שלנו שזה באמת מבייש, לפחות הרוב שפוי.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אין דבר כזה בכלל ימין קיצוני
יש רק שמאל קיצוני

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אחרית גוים נפלה.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בדיוק כמו בבריה"מ, כל מי שלא הלך בתלם של המפלגה הקומוניסטית, ישר קוטלג כפאשיסט, כמה לא מפתיע....
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בדיוק כמו בבריה"מ, כל מי שלא הלך בתלם של המפלגה הקומוניסטית, ישר קוטלג כפאשיסט, כמה לא מפתיע....
או כ"קפיטליסט חזירי" כמו פה,וכמובן שהיו מוסיפים את שם החיבה "מופרע" ושולחים אותו כמנהגו של פוטין יש"ו לבית משוגעים או לגולאג (או פשוט סיביר/כלא מסוג אחר).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
או כ"קפיטליסט חזירי" כמו פה,וכמובן שהיו מוסיפים את שם החיבה "מופרע" ושולחים אותו כמנהגו של פוטין יש"ו לבית משוגעים או לגולאג (או פשוט סיביר/כלא מסוג אחר).
בדיוק כמו שהיטיב לתאר בספריו, הסופר הרוסי הדגול אלכסנדר סולז'ניצין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בדיוק כמו שהיטיב לתאר בספריו, הסופר הרוסי הדגול אלכסנדר סולז'ניצין.
שאם אני לא טועה,נהג להאשים את היהודים,הגרוזינים והלטבים בצרותיה של רוסיה במאה ה-20 (המהפכה הקומוניסטית,הרעב ששרר ברחבי בריה"מ וכמובן מלחמת העולם השניה; לפחות לפי ויקיפדיה).
בכל מקרה,שאלתי את אבי (שנמצא ברוסיה לעתים תכופות) והוא אמר לי שסולז'ניצין לא היה מעולם ולו במקצת מה שנקרא לאומן ובטח שלא אנטישמי...
אבל כן,הוא בהחלט היטיב לתאר את הגולאג ואת הענישה הסובייטית לאנשים שהתנגדו לצורת המשטר (בערך כמו שפה קוראים לכל אחד שלא מסכים עם הטמטום של השמאלנים "ימין קיצוני","פשיסט","סהרורי","פנאט" וכו').

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאם אני לא טועה,נהג להאשים את היהודים,הגרוזינים והלטבים בצרותיה של רוסיה במאה ה-20 (המהפכה הקומוניסטית,הרעב ששרר ברחבי בריה"מ וכמובן מלחמת העולם השניה; לפחות לפי ויקיפדיה).
בכל מקרה,שאלתי את אבי (שנמצא ברוסיה לעתים תכופות) והוא אמר לי שסולז'ניצין לא היה מעולם ולו במקצת מה שנקרא לאומן ובטח שלא אנטישמי...
אבל כן,הוא בהחלט היטיב לתאר את הגולאג ואת הענישה הסובייטית לאנשים שהתנגדו לצורת המשטר (בערך כמו שפה קוראים לכל אחד שלא מסכים עם הטמטום של השמאלנים "ימין קיצוני","פשיסט","סהרורי","פנאט" וכו').
הוא היה ונותר עד יום מותו אנטי-קומוניסט ורוסי בנשמתו וזה בסדר גמור, אני לא רואה בו אנטישמי (לפחות ממה שעולה מתוך ספריו והתבטאויותיו), והאשמותיו הם לא בהכרח על רקע לאומי להבדיל ממה שמנפיצים בויקיפדיה העברית שזה פשוט פראבדה מקוון.
מה שכן אסור לשכוח את החלק היהודי הגדול מאוד (לצערינו ולבושתינו) בהתססה המהפכנית, ביצירת בריה"מ, בהיותם הפודלים של סטאלין ורוצחי ההמונים הגדולים, ובתחזוקה של "האמפריה של רשע" שכפי שהתבטא בלשון נדירה הנבלה ג'ימי קרטר.
הנחמה הגדולה שלנו שיהודים אלו התנכרו למוצאם הלאומי ומעבר לכך גם לדתם מעבר לכל הגויים מסביבם, ובכך הוציאו עצמם מכלל ישראל והם מהווים את הבוגדים הגדולים ביותר שלו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הוא היה ונותר עד יום מותו אנטי-קומוניסט ורוסי בנשמתו וזה בסדר גמור, אני לא רואה בו אנטישמי (לפחות ממה שעולה מתוך ספריו והתבטאויותיו), והאשמותיו הם לא בהכרח על רקע לאומי להבדיל ממה שמנפיצים בויקיפדיה העברית שזה פשוט פראבדה מקוון.
מה שכן אסור לשכוח את החלק היהודי הגדול מאוד (לצערינו ולבושתינו) בהתססה המהפכנית, ביצירת בריה"מ, בהיותם הפודלים של סטאלין ורוצחי ההמונים הגדולים, ובתחזוקה של "האמפריה של רשע" שכפי שהתבטא בלשון נדירה הנבלה ג'ימי קרטר.
הנחמה הגדולה שלנו שיהודים אלו התנכרו למוצאם הלאומי ומעבר לכך גם לדתם מעבר לכל הגויים מסביבם, ובכך הוציאו עצמם מכלל ישראל והם מהווים את הבוגדים הגדולים ביותר שלו.
ובתור דוגמא אפשר לקחת את ליאון טרוצקי יש"ו שהצהיר כי אינו יהודי.
------
"אימפריית הרשע" לא היה הכינוי של ניקסון לבריה"מ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ובתור דוגמא אפשר לקחת את ליאון טרוצקי יש"ו שהצהיר כי אינו יהודי.
------
"אימפריית הרשע" לא היה הכינוי של ניקסון לבריה"מ?
ממה שידוע לי, זה ציטוט של קרטר, אבל יכול להיות שניקסון הקדים אותו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הרי זה ידעו שגדעון לוי פשוט אוהב לעשות רעש והוא מסכן חסר חיים
לא משנה מה יגידו הוא יהיה נגד זה
אם עכשיו כל העם יגיד מוות להיטלר
הוא יגיד לא נכון היטלר היה בן אדם טוב
אם כולם יגידו ציפי לבני לשלטון , הוא יגיד אסור לתת לה היא ימנית מדי

בן אדם מטומטם מסכן רע לו בחיים ואין לו מה להגיד חוץ מלצאת נגד הכל ... מה נותנים לו במה בכלל מסכן עלוב
הוא אפילו לא שמאלני הוא חולה נפש
« עריכה אחרונה: ינואר 31, 2009, 19:44:41 על ידי שטרית »