כתב נושא: למה *רוב* החרדים לא משרתים בצה"ל?  (נקרא 7326 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק kook101

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
למה *רוב* החרדים לא משרתים בצה"ל?
« להגיב #25 ב- : ינואר 02, 2009, 14:10:43 »
חבר'ה אבל אתם צריכים להבין משהו בסיסי שכל אזרח במדינה הזאת צריך להבין..
שבלי הצבא הזה - אנחנו אפרררררררררררררררר...ואנחנו חיים רק בזכות החיילים האמיצים ששומרים עלינו..
אל תחפשו תירוצים להשתמט..כל אזרח חייב לשרת לא משנה אם זה קרבי או ג'ובניק..העיקר לתת את חלקו..
« עריכה אחרונה: ינואר 02, 2009, 14:14:22 על ידי kook101 »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : ינואר 02, 2009, 15:31:31 »
^
אתה קראת את כל ההודעות או שסתם רשמת שאנחנו מחפשים סיבות להשתמט?
תקרא תהודעות ותבין איזה אוכלוסייה יש בפורום, זה שבודדים רשמו שהם נגד הגיוס לצהל
בגלל הגירושים שהולכים ובגלל המדיניות העלובה של הממשלה שמקריבים
חיילים למען "אוכלוסייה חפה משפע" שתכלס אני יגיד לך זה נכון אבל זה לא אומר שאף אחד פה לא
עשה צבא !

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : ינואר 03, 2009, 21:33:50 »
אז לפי מה שאתה אומר אז אין סיבה בכלל להתגייס..ולא רק לחרדים!
לא, זה לא מה שאמרתי, מה שאמרתי, שצריך מאמץ כולל ברגע שאכן המדינה תראה שהיא בדרך לשם, והיא לא, מציאותית, היא פשוט לא.

נץ בתור אחד שעשה צבא והיה בשריון וכמו שסיפרת לנו אביך היה איש צבא חשוב, לא מפריע לך שאנשים אחרים לא עושים צבא?
הרי אם לא היית עושה צבא ואללה אחרי שסיימת לימודים לא היית צריך לשבור תראש יותר מידי היית הולך ללמוד מוציא תואר בגיל 21-22 מתחיל לחיות כמו שצריך...
אני אומר את זה כמובן בציניות*
אני יגיד לך תאמת כמה שאני מאמין והכל אני עדיין ירצה שתלמידי ישיבות יתגייסו כמו הדתיים הלאומיים עם הכיפות הסרוגות!
תשמע, בא אני אגלה לך ולכולם סוד, הצבא קרא לי חזרה ואני עולה מחר בבוקר בחזרה על מדים (בתור מי שכבר חשב שזה מאחוריו) ובכל זאת לא אכפת לי להפך שהחרדים ימשיכו ללמוד ושלא ישבשו את שגרת יומם, כל עוד המדינה מבלבלת במוח וממשיכה למכור במחיר זול במיוחד את חיי היהודים (ושכל אחד יזכור טוב מאוד את ליל הבדולח בעכו ביום כיפור האחרון ו"תגובתה" של המדינה המהוללת הזו).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.