שונות > מה שבראש

סדר יום

(1/27) > >>

כהנא צדק!:
בס"ד
אז מה מתי אתם מתחילים כל יום את הבוקר שלכם מה אתה עושים יש לכם שגרה?..
עובדים משהו ספרו פה תגידו את הסדר יום יהיה נחמד לשמוע ;)
אני מתחיל עם עצמי אז ככה...
כל יום אני מתחיל ב-6:20 אני מניח תפילין מתפלל שחרית אחרי זה מתארגן זז ללימודים ב-7:40 חוזר לרוב בשתיים וחצי/3
אוכל משהו נמצא פה לומד קצת ב-4:30 הולך לשיעור תורה ותפילת מנחה+ערבית 6:10 אני פה משם אני לומד קצת אוכל רואה טלווזיה פה רוב הזמן וככה אני מתגלגל לפעמים יש שינויים בתוכניות אבל לרוב זה ככה  :)

Aaron:
קם ב- 6:40 בדרך כלל, מתחיל ללמוד ב- 7:45 ומסיים לפעמים בדרך כלל משהו כמו 12:00 או 16:00 והשעות שבין זה.
בא הביתה, אוכל, מסתכל טלוויזיה ואז הולך למחשב ונכנס לפורום.
בערב אני מנגן בגיטרה חשמלית ואקוסטית. לפעמים עושה כושר. נוסע עם חבר באופני BMX. שומע מוזיקה. מקלל וצוחק עם אבא שלי על הערבים ושמאלנים.
זה סדר היום שלי בדרך כלל.

DJ Luminus:
קם ב-12:00-14:00, מכין עבודות ופרוייקטים לאוניברסיטה או יוצר מוסיקה אלקטרונית (טראנס), גולש באינטרנט ובפורום, אוכל, ועושה קניות, אם צריך. ב-19:00 מתאמן במכון כושר, ב-21:00 הולך לעבוד כתקליטן בשלושה מועדונים בבוקרשט עד לפנות בוקר (ימי שני עד חמישי) או ב-16:00 הולך להרצאות (ימי שישי ושבת). יום ראשון הוא יום מנוחה עבורי (ככה זה, רומניה היא מדינה נוצרית). ככה עובר עלי היום בדרך כלל, אבל לעיתים יש גם שינויים בתוכניות.

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: DJ Luminus על פברואר 11, 2007, 21:27:56 ---קם ב-12:00-14:00, מכין עבודות ופרוייקטים לאוניברסיטה או יוצר מוסיקה אלקטרונית (טראנס), גולש באינטרנט ובפורום, אוכל, ועושה קניות, אם צריך. ב-19:00 מתאמן במכון כושר, ב-21:00 הולך לעבוד כתקליטן בשלושה מועדונים בבוקרשט עד לפנות בוקר (ימי שני עד חמישי) או ב-16:00 הולך להרצאות (ימי שישי ושבת). יום ראשון הוא יום מנוחה עבורי (ככה זה, רומניה היא מדינה נוצרית). ככה עובר עלי היום בדרך כלל, אבל לעיתים יש גם שינויים בתוכניות.

--- סוף ציטוט ---
אתה גר ברומינה לא ידעתי  :)..

liorso:
קם ב 7:10 ב8:00 בביצפר (אם פורום כזה חופשי אז קצת סלנג) ואז ב 2 בערך מסיים ואז כל יום שני הולך לחדר כושר ואם לא אז ישר הביתה אוכל לומד ופה...

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה