כתב נושא: שלום האם יש כאן מישהו שיכול להביא לי מידע...  (נקרא 6785 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
לגבי העניים בקוראן שלקוח בחלקו מהתנ"ך על באר אל זמזם 
ועוד דבר רציתי לשאול האם זה נכון שעובדיה בן שלום כבת את הקוראן
אשמח אם מישהו ירחיב לי בנושא הזה תודה מראש
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום האם יש כאן מישהו שיכול להביא לי מידע...
« להגיב #1 ב- : יולי 01, 2009, 23:12:42 »
לגבי העניים בקוראן שלקוח בחלקו מהתנ"ך על באר אל זמזם 
ועוד דבר רציתי לשאול האם זה נכון שעובדיה בן שלום כבת את הקוראן
אשמח אם מישהו ירחיב לי בנושא הזה תודה מראש
באר אל זמזם, זה עיוות של הקוראן על המדרשים בחז"ל שמדברים על מה שקרה לישמעאל לאחר שגורש מבית אברהם ועוד קישקושים על מקור הכעבה (אברהם וישמעאל הביאו את האבן יחדיו מסוריה על פי תפיסתם) וכן הבלים על "עקידת ישמעאל" במקום עקידת יצחק האמיתית, הרעיון זה כאילו סיפורי התנ"ך כאילו מדברים על האיסלם ולא על היהדות ומכאן טענתם לזיוף התנ"ך על ידי היהודים והנוצרים.
ראוי גם להזכיר שעל פי האיסלם, מניין נביאי האיסלם מתחיל מאברהם אבינו (שנחשב כנביא מוסלמי) ונגמר במוחמד, כולל גם את מבשרי הנצרות (יש"ו, יוחנן המטביל ו-12 השליחים).
ישנם מסורות ומקורות המדברים על כך שיהודי (לא יודע אם אכן שמו הוא עובדיה בן שלום או שם אחר) הוכרח בכח החרב לכתוב את הקוראן מפיו של מוחמד (בדומה לרודולף הס שכתב את "מיין קאמפף" מפיו של היטלר), וישנה גרסא שהיו אלה בני משפחתו של מוחמד שידעו קרוא וכתוב וכתבו את דבריו (מוחמד עצמו היה אנאלפאבית וכך גם רוב שבטי ערב הפגאניים בגזרה, אלא שידעו קראו וכתוב היו בעיקר יהודים וקצת נוצרים).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
תודה נץ
« להגיב #2 ב- : יולי 01, 2009, 23:26:35 »
לגבי העניין של מי כתב את הקוראן אני שמעתי שהלא הוא היהודי עובדיה בן שלום
אתה יכול להביא לי עוד חומר על "באר אל זמזם" אפשר גם בקישור
ובנוסף שמעתי שיש במכה עבודה זרה שכוללת 11 ערוות אסורות האם זה נכון ואתה יכול לתת לי אסמכתא לזה
תודה
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תודה נץ
« להגיב #3 ב- : יולי 01, 2009, 23:38:31 »
לגבי העניין של מי כתב את הקוראן אני שמעתי שהלא הוא היהודי עובדיה בן שלום
אתה יכול להביא לי עוד חומר על "באר אל זמזם" אפשר גם בקישור
ובנוסף שמעתי שיש במכה עבודה זרה שכוללת 11 ערוות אסורות האם זה נכון ואתה יכול לתת לי אסמכתא לזה
תודה
שוב, יכול להיות שזה יהודי (כפי שכבר כתבתי) ויכול להיות שלא, יש גרסאות כאלה וגרסאות כאלה.
מתוך הגרסאות שאומרות שכותב הקוראן הוא יהודי, יכול להיות שבחלק פורסם שמו ובחלק מהם אכן השם הוא עובדיה בן שלום, אין לי ידע לגבי השם הספציפי, מה שכן אני יודע על הגרסאות שטוענות שמדובר ביהודי.
מה שבטוח הוא שמוחמד עצמו לא רשם מילה אחת מכל הקוראן, והיטלר לא רשם מילה אחת ב"מיין קאמפף".
באר אל זמזם, זה אותו נביעת מים/באר טבעית שעל פי טענת המוסלמים זה אותו באר המופיע בספר בראשית בתורה לגבי מה שמצאה הגר אימו של ישמעאל במדבר לאחר שגרשם אברהם מביתו.
אם אתה רוצה עוד חומר אתה מוזמן לעשות חיפוש בשם הזה בגוגל.
מכה הייתה ביתם של 365 אלילים בפנתאון שלהם, כש-אללה הוא אל הירח ואבי האלים, הפגאנים לפני בא האיסלם, עבדו שם ל-אללה אל הירח, סגניו עוזאת ואלמנאת, ושאר האלילים על פי סדר חשיבותם בכל יום מימות השנה.
יכול להיות שאחד מאותם ע"ז זה מה שתואר על ידך, לא יודע, מה שבטוח הוא שזה לא קיים היום, אלא מקסימום כ-סוג של עבודת שטן שהמוסלמים זורקים עליהם אבנים במעבר שבין מכה למדינה (חיקוי ההג'ירה).
« עריכה אחרונה: יולי 02, 2009, 02:11:08 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #4 ב- : יולי 02, 2009, 02:04:37 »
ואוו נץ, תודה רבה על המידע!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : יולי 02, 2009, 02:11:53 »
ואוו נץ, תודה רבה על המידע!
בבקשה, שמחתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 02, 2009, 08:30:19 »
אגב עבודה זרה ואיסלאם

ראוי לציין כמה דברים 

המוסלמים באיזור הסהרה מייחסים קדושה לארנבות

לכעבה יש צורה די חשודה  . מכיוון שהצלמים של הפגאניזם הערבי היו בצורה מרובעת עם פרצוף , כך גם היו אלילי הנביטים , ומכיוון שביודעין ובפירוש זה היה מקום עבודה זרה מרכזי בעבר (מוחמד יש"ו קידש את הכעבה כדי לרצות את העשירים של מכה שלא יפסידו כספים מהעלייה לרגל השנתית שהייתה למכה מהפאגנים, לכן הוא ציוה עלהמוסלמים לעלות למכה לפחות פעם אחת, כדי שהעשירים יסכימו להתאסלם כי לא יאבדו את מקור הפרנסה שלהם , אך מוחמד יש"ו עצמו , מראה את הבוז העצום שיש לו לכעבה (כנראה כי באמת היא הייתה צלם) בכך שהוא מורה שאפילו אם יפרקו אותה אבן אבן ,אסור לפגוע במי שעושה את זה (לא שבאמת המוסלמים מקשיבים חח ) , אבל זה גם מראה את הצביעות הגדולה שלו , שלמרות שטען שהמציא דת שהיא אוסרת על צלמים  , תרתי משמע , היה מוכן להכשיר את הצלם הכי גדול בעולם)

כמו כן ,הכעבה המקורית נשרפה כמדומני, ומה שקיים היום זה השיפוץ שלה, כך שבהחלט יכול להיות שהיה עליה פרצוף, כמו האליליים הנביטיים

הערבים מאמינים כמו הנוצרים, באלבליס , מן "שטן" דמוי הנצרות  למרות שהם גם לקחו מאפיינים מהיהדות (על זה שהוא מקטרג, והם טוענים שיש לו המון לשונות שהוא מלשין איתם על בני האדם)

עוד עניין חשוב , זה האמונות שלהם בכוחות מיתולוגים כאלה ואחרים, כידוע , את אללה אליל הירח הם אימצו מהבבלים
כנראה שהם אימצו עוד כמה דברים , מבחינה לשונית, זה נראה כך

הם מאמינים ברולות  , שזה כנראה "הגרסא הערבית" של ה"אראלו" ,  מן יצורים זדוניים מהמיתולוגיה האשורית
וכל מיני קשקושים כאלה

הצורת השתחות שלהם - היא של עבודה זרה , (יש איסור ליהודי להשתחוות כך , על אבן משכית) ולא חסר סוגי עבודה זרה אסיאתים עם אותו סוג השתחות

הרמב"ם אמר שאי אפשר להגדיר אותם עבודה זרה ממש כי הם עושים יחוד , למרות שהם מחדשי דת (שזה הרבה יותר גרוע)  אך בכל אופן זה פסוק שמבחינת יהודי , איסלאם כן צריכה להחשב עבודה זרה מבחינת דת (זאת אומרת, אסור ליהודי לעבוד את העבודה שלהם, כי מבחינתו זה כן עבודה זרה)

ובכל אופן , בתקופת הרמב"ם , חלק מהמידע הזה לא היה גלוי וידוע לפני היהודים כי הם לא הרשו ליהודים לגור במקומות הקדושים להם ... אז מעניין ... אם הרמב"ם היה רואה שהם משתחוים לצלם הכי גדול בעולם , אם הוא לא היה מודע לזה זאת אומרת (יכול להיות שכן והסיבה שהוא לא ראה בהם עבודה זרה קלאסית היא סיבה אחרת)  מה הוא היה אומר
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : יולי 02, 2009, 11:57:53 »
hebraic, תודה על המידע החשוב, למדתי כאן עוד כמה דברים שלא ידעתי עליהם קודם.
על המקורות הבבליים של הסגידה לאללה ואל הירח כבר ידעתי קודם.
על שאר המידע לגבי המקורות הפגאניים אני שומע לראשונה.
ממה שאני יודע הכעבה היא שריד של אסטרואיד שנחת שם בגזרה לפני אלפי שנים שהערבים הפגאניים סגדו לו, וכנראה גם נתנו לשריד הזה צורה מפוסלת (מלשון פסל) כדבריך.
לגבי מה שהרמב"ם ידע או לא, ואם בחר להסתיר את זה בגלל שחי תחת שלטון האיסלם, זה שאלה גדולה, ויתכן שרק לרמב"ם עצמו תשובה לזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 02, 2009, 18:50:30 »
למדתי המון!! תודה לך hebraic על המידע!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 02, 2009, 19:03:14 »
הקעבע זה סתם מבנה, היא מכילה בתוכה את "האבן השחורה" שזה קרוב לודאי אסטרואיד. האבן עצמה נשברה לכמה חתיכות בעקבות שרפה, והיא מאוחה מאז באמצעות עטיפת בד.

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 05, 2009, 21:36:22 »
שלום לכם חברים!

נושא מאוד מעניין וכרגיל תענוג לקרוא את נץ, HEBRAIC, ושאר חברים.

כפי הידוע הקוראן - הספר במתכונתו הנוכחית - חובר בתקופתו של הכליף עומר בן חטאב. השיעים היו השונאים הכי גדולים של עומר, והם טענו שמספר סורות שהפיץ מוחמד יש"ו "נעלמו".

חוץ מההשפעה החזקה של היהדות והנצרות שיש בקוראן, יש לא מעט השפעות מהאבסטה (AVESTA) , הספר הקדוש של הזורואסטרים הפארסים, הדת הפארסית שלפני האיסלאם.

למשל ג'ינים- שדים שיכולים להיות גם רעים וגם טובים. זאת אומרת יש להם יכולת לעשות ככל העולה על רוחם.

השדים האלה , הג'נים ,לקוחים מהאבסטה. כפי הידוע הדת הזורואסטרים יש בה דואליזם, מכאן השדים  הדואליים האלה.

7 שכבות השמיים שכתובים בקוראן  לקוחים גם מאבסטה.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 06, 2009, 03:36:53 »
תודה רבה על המידע, יהודי הררי!! :old_afro:

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
« להגיב #12 ב- : יולי 06, 2009, 05:25:22 »
פיי יפה מענין אהבתי באמת כל האסלם העתק של היהדות כי האסלם הוקם הרבה שנים אחרי היהדות
כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : יולי 06, 2009, 12:28:13 »
שלום לכם חברים!

נושא מאוד מעניין וכרגיל תענוג לקרוא את נץ, HEBRAIC, ושאר חברים.

כפי הידוע הקוראן - הספר במתכונתו הנוכחית - חובר בתקופתו של הכליף עומר בן חטאב. השיעים היו השונאים הכי גדולים של עומר, והם טענו שמספר סורות שהפיץ מוחמד יש"ו "נעלמו".

חוץ מההשפעה החזקה של היהדות והנצרות שיש בקוראן, יש לא מעט השפעות מהאבסטה (AVESTA) , הספר הקדוש של הזורואסטרים הפארסים, הדת הפארסית שלפני האיסלאם.

למשל ג'ינים- שדים שיכולים להיות גם רעים וגם טובים. זאת אומרת יש להם יכולת לעשות ככל העולה על רוחם.

השדים האלה , הג'נים ,לקוחים מהאבסטה. כפי הידוע הדת הזורואסטרים יש בה דואליזם, מכאן השדים  הדואליים האלה.

7 שכבות השמיים שכתובים בקוראן  לקוחים גם מאבסטה.
אכן כבר ציינתי גם בעבר כמה וכמה פעמים, שהאיסלם הושפע גם עמוקות מדת הזאראטוסטרה הפרסית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל