יהדות ותורת ישראל > שֻׁלְחָן עָרוּךְ וְהָרַעְיוֹן הַיְּהוּדִי

ולפרשת השבוע

<< < (6/7) > >>

Berk0:
POWER69 תראה מה שאתה אומר לא הכול הגיוני

במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים" אני לא מסכים לירות בחיילים ושוטרים עם כול הכבוד זה פשע יותר חמור לפצוע או להרוג יהודי.
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים , כאן אני מסכים איתך

דוקא_כך:

--- ציטוט של: POWER69 על אוקטובר 12, 2006, 20:03:47 ---
--- ציטוט של: Eternal על אוקטובר 12, 2006, 17:34:27 ---
--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 17:08:44 ---טוב אני חדש פה וראיתי תלינק לאתר ולפורום בחתימה של מישהו מפורום אחר, בכול מקרה ראיתי שהאתר הזה וחבריו לא כולם דתיים הדוקים אז איך אתם יכולים להתפלל שמרזל היה בשלטון ? האדם רוצה להקים מדינה יהודית הלכתית שאדם חילוני (שומר מצוות) לא יכול לעמוד בהם.

--- סוף ציטוט ---
לא חייב מרזל, אפי איתם מספיק לי.

--- סוף ציטוט ---

שלום יהודי,
אני נאלץ לחלוק עליך
כידוע,
במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים"
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים ,

הוא מנוול שמתעתע בציבור הכהניסטי,

הוא ישב בממשלות הגירוש והיה שותף-מרכזי (כפי העובדות שציינתי),
אנחנו צריכים ימין הכי אמין שיש.

מהי דעתך בעניין ההתנתקות ??

--- סוף ציטוט ---

אפי איתם לא מנוול, הוא פשוט קטן אמונה ומבולבל.  אני בטוח שכוונותיו טובות, אבל הוא פשוט לא ראוי להיות מנהיג של עם ישראל.  (כמובן שהוא עדיף עשרת מונים מאשר הנחשים השמאלניים בעבודה ובקדימה.)

אחרי שהרב כהנא נרצח, היחיד שמגיע להצביע עבורו הוא תלמידו וממשיך דרכו ברוך מרזל.  ודרך-אגב,  מאידך גיסא אני לא פוסל את גישתו של נועם פדרמן, שמאמין שכל המערכת רקובה, ושאין להשתתף בכל בחירות שהן, שהרי כך העם מביע תמיכה במערכת ובועט בתורה.  נועם גם למוד-נסיון מן העבר, כשחזה באיזו קלות הצליחו המושחתים של המערך והליכוד לפסול את תנועת כ"ך, ומכאן הוא הסיק שאין סיכוי לאף תנועה כהניסטית אמיתית להיבחר לכנסת.

POWER69:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 20:07:26 ---POWER69 תראה מה שאתה אומר לא הכול הגיוני

במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים" אני לא מסכים לירות בחיילים ושוטרים עם כול הכבוד זה פשע יותר חמור לפצוע או להרוג יהודי.
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים , כאן אני מסכים איתך

--- סוף ציטוט ---

אני תומך בכל כלי ובכל דרך שתעצור גירוש יהודים .

הרי, שאף-אחד אינו בעל-הבית לחלק את אדמות ישראל לטרוריסטים,
אדם אשר יעשה דבר זה - מבחינתי מותר להשתמש בנשק מולו ואפילו רצוי מאוד .

Berk0:
לירות על חיילים? זה כבר מוגזם

Eternal:
אני חושב שאם תוכנית ההתכנסות תתממש המתנחלים צריכים לעשות מאבק מזוין.
אף חייל לא יסכן את חייו בשביל לעקור יהודים.

איזה חייל ילך ליהודי אחר ויתחיל בקרב מולו?
מילא המתנחלים יעשו מאבק שקט כמו בהתנתקות אבל כשהם יחזיקו רובים ויאיימו במלחמת אחים אני לא חושב שיהיה חייל שירצה בזה!

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה