כתב נושא: משתמש (כנראה יהודי) שקורא לשלוח מתנחלים לאושוויץ ביוטיוב  (נקרא 1930 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
היי חברס,היום השני (ונראלי ההודעה השנייה גם) שלי פה ^^
בכל פעם שאני צופה בסרטונים פוליטיים (לרוב על הסכסוך הישראלי-ערבונאצי) אני מוצא תגובות של המשתמש Honlohoho1.
נראלי שאתם מכירים אותו,בכל מקרה הנה אחת מהתגובות שלו:
ציטוט
אתה מציג את המתנחלים כקורבנות. אבל הם ההפך הגמור מקורבנות - הם בני אצולה שמקבלים כל מה שהם רוצים ושהכל הולך להם בדרכם. ותאמין לי שלפעמים גם הם אלו שמתחילים. למשל, מי תקף את המוסקים הפלסטינים האלו? אני? והאם אלו שתקפו את המסכנים האלו באו על עונשם?
וזה לגמרי לגיטימי להגיד על יהודים שצריך לעשות להם שואה, כמו שזה לגמרי לגיטימי להגיד את זה על ערבים. אפילו שהיהודים הם ה"אחים" שלי!
אז מה אם סבא וסבתא רבא שלי נרצחו בשואה? זה אומר שאני חייב להתייחס לשואה כל כך ברצינות? דרך אגב, מתי שמעת אותי משווה בין השואה לבין דברים שאנשי האסלאם הקיצוני אומרים?
לכל אחד מותר להגיד מה שהוא רוצה. גם ליהודי מותר להגיד מה שהוא רוצה. ובוא נגיד שאני "לא יהודי". אז מה? זאת בושה לא להיות יהודי?
אני מסכים איתך שהסכמי אוסלו היו בלוף. רבין וערפאת רק עבדו אחד על השני בעיניים! אבל ההתנתקות הייתה ללא ספק דבר נכון לעשות!
יש לי תשובות בשביל המנוול הזה,אני פשוט עדיין עם פה פעור לאור זה שהוא צאצא לניצולי שואה,ובכל זאת חושב שמגיע לאחים שלו (אם אפשר לקרוא לו יהודי בכלל),המתנחלים גיבורינו האמיצים,שואה (או במילים שלו: לשלוח את המתנחבלים ואת קציני הצבא לאושוויץ!!!!).
אני מקווה שאין עוד כמוהו (אני מתכוון יהודים,או לפחות נחשבים ליהודים) O_O

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יש לו תגובות עוד יותר מטורפות ביוטיוב, הבן אדם הוא שמאלני קיצוני
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן הבנאדם פשוט חולה נפש! לפני שבוע הוא כתב בדף הבית שלו ביוטיוב שצריך להכניס יהודים לתאי גזים ומשרפות  אחרי שרבתי איתו הוא בסוף הוריד את זה .

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כן, מדובר ביהודון ששונא את העם היהודי שנאת מוות.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אני מדבר איתו המון ביו-טיוב O0
המשתמש שלי מופיע בחתימתי.
nov424.
אתם מוזמנים לבקר! ;D