כתב נושא: האם אתם בעד משה פייגלין?  (נקרא 1274 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם אתם בעד משה פייגלין?
« ב- : נובמבר 20, 2008, 22:05:13 »
האם מוכרים לי את דבריו של משה פייגלין כמו שכתב לי פעם הגולה בארץ? התפקדתי לליכוד שלצערנו הליכוד כיום הוא גם שמאל או ימין מזויף איך שתקראו לזה ובפרימריז הקרובים ב8 לדצמבר אני יטלפן מהבית שלי ל100 מתפקדים כדי לשכנע אותם להריץ את פייגלין ולהכניס אותו בע"ה לכנסת,האם אתם קונים את מה שיש לו להציע? פה בפורום שמתי לב שחברינו היקר רן הכהניסט בעיקר מדבר עליו
האם גם אתם רוצים את פייגלין בכנסת הבאה? ד"א שמעתי שפייגלין גם ביקר משפחתו של האסיר עופר גמליאל וגם ראיתי סרט שהוא ביקר באמריקה את פולארד בכלא,לדעתי הוא ימני אמיתי שיש לו יותר סיכוי להיכנס לכנסת מברוך מרזל שאותו אני מאוד מעריך אבל כבר שתי מערכות בחירות הוא רץ ולא הצליח לעבור אפילו את אחוז החסימה,אולי באמת הדרך האמיתית להגיע לעם היא דרך הליכוד שהיא מפלגת הלאום ולא ממפלגה קטנה? אתם זוכרים מה קרה לכ"ך של גדול דורנו הרב כהנא ב-1988,הסיעה נפסלה מלרוץ לכנסת
[gif[/img]

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הלוואי ופייגלין יהיה חבר-כנסת
« להגיב #1 ב- : נובמבר 20, 2008, 22:11:47 »
בס"ד

משה פייגלין הוא איש ימין-אמיתי.
ודרך-אגב מה דעתך על מיכאל קליינר? האם יש סיכוי גבוה שהוא ופייגלין יבחרו לכנסת כחברי-כנסת מטעם הליכוד?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם אתם בעד משה פייגלין?
« להגיב #2 ב- : נובמבר 20, 2008, 22:18:28 »
בע"ה אני מאוד מקוה ששניהם ייכנסו לכנסת,ומאיזה מפלגה קליינר,חרות לא?
וד"א האם גם פייגלין חושב שצריך לשחרר את יגאל עמיר ואת אחיו חגי או עמי פופר,יונה אברושמי וכו'?
[gif[/img]

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
קליינר היה בחירות
« להגיב #3 ב- : נובמבר 20, 2008, 22:47:16 »
בס"ד

עכשיו מיכאל קליינר מתמודד על מקום ברשימת הליכוד בכנסת בפריימריז של הליכוד.
וכן משה פייגלין בעד לשחרר את כל האסירים היהודים-לאומיים כמו עמי פופר,דני טיקמן,חברי מחתרת בת-עין,גור המל,ארנולד ישראלוב,ג'וליאן סופיר,יבגני גרוסמן,אלכסנדר רבינוביץ,מורדי ואליצור הראל,יונה אברושמי,רחמים לוטטי,דוד אמויאל,חגי עמיר,יגאל עמיר ועוד גיבורים יהודים....

אם משחררים כל שני וחמישי טרוריסטים ערבים נאצים שידייהם מגואלות בדם יהודים חפים-מפשע הי"ד כ"מחווה" למכחיש-השואה הנאצי אבו-מאזן יש"ו,  אז קל-וחומר שיש לשחרר את היהודים הגיבורים שהזכרתי.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
האם אתם בעד משה פייגלין?
« להגיב #4 ב- : נובמבר 21, 2008, 02:38:19 »
שיעשו מחווה לימין וישחררו את יגאל ...
יש אאיזה משו ליקרוא בשביל יגאל עמיר כמו נגיד שיהיה לו חיים טובים שב''ה ישתחרר?תהילים או משו ?
'' למות או ליכבוש את ההר ''